برگزیده های پرشین تولز

( دوستانی که از این مشکل اطلاعاتی دارند کمک کنند) مشکل افت رتبه در گوگل در یک شب

noveldownload

Registered User
لایک‌ها
34
مشکلی که در افت رتبه گوگل برای من پیش آمد

ورودی گوگل من تا چند روز پیش به 2 تا 3 هزار تا در روز افزایش پیدا کرده بود
و نمی دونم دیشب چه اتفاقی افتاد که وقتی صبح بلند شدم دیدم مطالب ارسالی من در نتایج بالا قرار نمی گیره و افت زیادی کرده
و همچنین رتبه کلمات کیلدی که داشتم و مطالب ارسالی اصلا جزئ 5 صفحه اول گوگل هم نیست

دوستان سئو کار و کسانی که دلیل این مشکل رو می دونند ممنون میشم کمکم کنند

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
به خاطر تعغیرات چشمگیر این یکی دوهفته امکان چنین مواردی وقوعش وجود داره بهتره کمی صبر کنید اگر ننتیجه نداد :
ارور های وب مستر رو ببینید ایا اروری ثبت شده
از وب مستر به بخش کرول برید و کرولینگ سایت رو بررسی کنید
از وب مستر سایت مپ رو چک کنید
از وب مستر فایل ربات سایت خودتون رو مونیتور کنید
اگر همه چی نرمال و طبیعی بود کوئری های اول سایتتون که بیشترین بازدید رو داشته وحالا افت داشته رو از وب مستر کشف کنید و رد ان ها بزنید تا به صفحات مربوط برسید از گوگل این صفحات رو سرچ کرده نتیجه رو انلیز کنید سپس به صفحه مذکور برگشته محتوا لینک های ورودی خروجی رو بررسی کنید اگر مورد مشکوکی دیدی حذف کنید

parstafrih

Registered User
لایک‌ها
197
درود
به خاطر تعغیرات چشمگیر این یکی دوهفته امکان چنین مواردی وقوعش وجود داره بهتره کمی صبر کنید اگر ننتیجه نداد :
ارور های وب مستر رو ببینید ایا اروری ثبت شده
از وب مستر به بخش کرول برید و کرولینگ سایت رو بررسی کنید
از وب مستر سایت مپ رو چک کنید
از وب مستر فایل ربات سایت خودتون رو مونیتور کنید
اگر همه چی نرمال و طبیعی بود کوئری های اول سایتتون که بیشترین بازدید رو داشته وحالا افت داشته رو از وب مستر کشف کنید و رد ان ها بزنید تا به صفحات مربوط برسید از گوگل این صفحات رو سرچ کرده نتیجه رو انلیز کنید سپس به صفحه مذکور برگشته محتوا لینک های ورودی خروجی رو بررسی کنید اگر مورد مشکوکی دیدی حذف کنید
آقا مازیار امروز سایت ما هم توی نتایج شدید افت کرده. توی کلماتی که صفحه اول بودم الان تا چهارم هم نیستیم. ولی تعداد ایندکسها کم نشده؟
این بررسی هایی هم که شما گفتید من انجام دادم. مشکلی نبود؟
آقا چی کار کنیم؟

noveldownload

Registered User
لایک‌ها
34
آقا مازیار امروز سایت ما هم توی نتایج شدید افت کرده. توی کلماتی که صفحه اول بودم الان تا چهارم هم نیستیم. ولی تعداد ایندکسها کم نشده؟
این بررسی هایی هم که شما گفتید من انجام دادم. مشکلی نبود؟
آقا چی کار کنیم؟

درسته ایندکس ها تغییری نکرده و رتبه کلمات کلیدی افت کرده که باعث شده مطالب ارسالی هم رتبه ای نداشته باشه
توی بررسی ها هم مشکلی نبود

all of

Registered User
لایک‌ها
416
به نظر من هم مشکل از بک لینکایی هست که گرفتید یا به شما داده شده اونا رو بررسی کنید

noveldownload

Registered User
لایک‌ها
34
بک لینک هایی که به صورت کامنت بوده چند ماه پیش ایجاد شده بود و به خاطر همون ها رتبه خوب شده بود وگرنه بک لینک پولی نگرفته بودم
در هر صورت حتما چک می کنم ممنون از راهنمایی تون

all of

Registered User
لایک‌ها
416
خواهش میکنم
همون بک لینکایی که از کامنتا میگیرید اگه بی رویه باشه و از صفحاتی که تشابه محتوایی ندارند باشه در ابتدا خوبه ولی بعدش گوگل تشخیص میده و این میشه که میبینید

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
در هر دو موردی که گفتید اگر هاست شما هم مشکلی نداشته و اگر شما هم تعغییرات محسوسی در سایت خودتون نداشتید به احتمال زیاد بررسی موجی سایت شما توسط اپ دیت جدید پاندا هست بهتره کمی صبر کنید تا اسکن سایت شما رو انجام بده و بعد به مرحله بازیابی ونتیجه گیری برسه ممکنه این تعغییرات بطور ناگهانی متوقف بشه و دوباره به مرور به حالت اول برگردید و یا ممکنه تشدید بشه بستگی به ارزیابی نهایی پاندا از سایت شما داره بهر حال اقداماتی هست که می تونید بکار ببرید شاید نتیجه بخش باشه می تونم پیشنهاد کنم:
اون کلماتی که ریزش داشتید رو کشف کنید تک به تک صفحات مرتبط رو پیدا کنید و سریع مطلب دهی انبوه کنید اگر امکان چنین کاری نیست حداقل دو کلمه کلیدی که بیشترین بازدید رو داشتید و افت شدید و سقوط ابشاری داشته رو روش تمرکز کنید و مطلب دهی سنگین داشته باشید هرچند در نهایت تشخیص نهایی با الگریتم اعمال شده هست

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
:(منی که هیچ بک لینکی نداشتم هم دارم افت میکنم

noveldownload

Registered User
لایک‌ها
34
مشکل اصلی پیدا شد و اون اینه که سایت من sand box شده

کسی اطلاع داره چطوره می تونم سریع تر از سندباکس خارج بشم ؟

all of

Registered User
لایک‌ها
416
مقاله در این زمینه زیاد هست یک سرچ کنید حله

noveldownload

Registered User
لایک‌ها
34
سئوکاران سایت نیلوبلاگ گفتند که پنالتی شده سایتم
و باید از اون خارج بشم

etarahan

Registered User
لایک‌ها
71
به نیلوبلاگ اعتماد نکنید دوست من با متخصصان مشورت کنید

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
در حقیقت گوگل بسیار غافلگیر کننده عمل کرد! در اوج بحث ها و توجهات بسمت اپ دیت جدید پاندا ناگهان 17 اکتبر جمعه بعد از یکسال گوگل رسما پنگوئن3 رو کلیک زد!!!!!!!!!!!!! پس رسما پنگوئن3 هم وارد میدون شد از هر طرف گوگل محاصره کرده ! حالا چرا بدون جنجال و های هوی پنگوئن اومده معلوم نیست فقط گفتن چون تعطیلات نزدیکه خواستن سریع عمل کنند یکی از کاربران در یک جایی به خوبی اشاره کرد به نظر می رسه کلا گوگل از حالت نرمال خودش خارج شده! به هر حال پنگوئن3 هیچیش معلوم نیست که رو چه پارامتر های تاثیر می ذاره بیشتر تا اینجا اما معلوم شده صفحات اصلی یا home رو هدف قرار میده و از نتایج پاک می کنه یا صفحاتی که بیشترین بازدید و رنک رو برای سایت میارن و همچنین سایت های که affiliate هستنند رو بشکل بد لینک یا اسپم لینک یا بی کیفیت اما نمیدونم تاثیرش برای ما به چه شکل می شه واقعا پیچیده هست همچنین بیس اصلی رو بک لینک گذاشته یا کد های مخرب که برای پوشش اسپم مطالب بکار میرند و... نکته مهم این پنگوئن این هست که برای اولین بار بطور جهانی عمل می کنه به استثنا امریکا و بعد خدمت اونجا هم می رسه! و این یه تعغییر رویکرد جدید هست که معمولا اول در کشور اصلی عمل می کرد و بعد جهانی میشد پس هفته گذشته و یکی دو هفته پیش رو مطمئنا نشانه های بیشتری از این پنگوئن جدید می بینیم و بهتره اماده باشیم

Last edited:

all of

Registered User
لایک‌ها
416
ممنون اطلاعات بروزی بودند

parstafrih

Registered User
لایک‌ها
197
دیگه دارم کلافه میشم.:mad:
آخه به چه علت پنالتی؟ ما که همه مطالب هم اختصاصی بود. لعنت به این گوگل خنگ:general312:

all of

Registered User
لایک‌ها
416
شاید سایتای بزرگ دارن ازتون کپی می کنند یا آی فریم ها یا شاید بک لینک غیر طبیعی بی رویه

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
:(اقا همه از ما کپی میکنن تمام مطالب من به دست خودم تایپ میشدن بعد این پنگوئن 3 معلوم نیست چش شده مطالب رو بعد 9 ساعت ایندکس میکنه در صورتی که قبلا زیر 5 دقیقه بود.....گوگل داره وانمود میکنه که پیشرفت کرده در صورتی که روز به روز داره ضعیف تر میشه سایت هایی اسپم رو میبره صفحه اول و سایت هایی که اختصاصی مطلب میذارن رو میبره ناکجا اباد بعد میگن مطالبتون باید اختصاصی و خوب باشه...اگه الان مت کات (mattcutts) جلوم باشه یه کف گرگی معروف بهش میزنم که دیگه نگه ما هوای سایت هایی که مطالب اختصاصی رو میذارن داریم:general312:

all of

Registered User
لایک‌ها
416
اینجور وقتا میگن گوگل خره گاو منهo_O

بالا