برگزیده های پرشین تولز

مشکل با ios 5.1.1

MAZIARDM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بازم دمت گرم. خیلی راهنمایی خوبی کردی. راحت 2 سه تا برنامه روش نصب کردم. راستی یه سوال دیگه. من یه هندزفری لوتوث دارم. بهش وصل میشه. خب یه میکروفن داره ولی نمی دونم چرا صدا رو نمی گیره. یعنی صدا پخش می کنه و راحتم اینکارو میکنه ولی صدا رو تو حالت مکالمه یا ضبط نمی گیره. نمی دونم چرا. ولی وقتی سیم دار بهش وصل می کنم صدا رو هم میگیره. بازم از راهنماییات ممنونم.
با تشکر

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
بازم دمت گرم. خیلی راهنمایی خوبی کردی. راحت 2 سه تا برنامه روش نصب کردم. راستی یه سوال دیگه. من یه هندزفری لوتوث دارم. بهش وصل میشه. خب یه میکروفن داره ولی نمی دونم چرا صدا رو نمی گیره. یعنی صدا پخش می کنه و راحتم اینکارو میکنه ولی صدا رو تو حالت مکالمه یا ضبط نمی گیره. نمی دونم چرا. ولی وقتی سیم دار بهش وصل می کنم صدا رو هم میگیره. بازم از راهنماییات ممنونم.
با تشکر
قربونت عزیز...
والا عزیز هندزفری بلوتوث نداشتم و سر در نمیارم ازش ولی از اونجا ک میگی با هندزفری سیم دار مشکلی نداره پس یعنی مشکل از ایپاد نیس و احتمالا از هندزفری بلوتوثه !

MAZIARDM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام و روز خوش. برنامه adobe reader رو نصب کردم و یه پی دی اف هم روی آیپاد تاچم ریختم ولی نمی دونم کجا رفته فایله. هر جا می گردم پیداش نمی کنم. از طریق آیتونز ریختم و با آی تولز هم همینطور. نمی دونم اصلا کجاست. ممنون میشم راهنمایی کنید. با تشکر

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
سلام و روز خوش. برنامه adobe reader رو نصب کردم و یه پی دی اف هم روی آیپاد تاچم ریختم ولی نمی دونم کجا رفته فایله. هر جا می گردم پیداش نمی کنم. از طریق آیتونز ریختم و با آی تولز هم همینطور. نمی دونم اصلا کجاست. ممنون میشم راهنمایی کنید. با تشکر
سلام
همچنین...
عزیز از چه طریقی و چطوری فایل رو ریختی ؟

MAZIARDM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام. هم از طریق آیتونز و هم ازطریق آیتولز. تو قسمت ibooks

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
سلام. هم از طریق آیتونز و هم ازطریق آیتولز. تو قسمت ibooks
عزیز اشتباه ریختی !
قسمت ibooks واسه برنامه ibook هست !!
دو تا راه داری
1 اینکه بری با ایتولز تو لیست برنامه ها بعد ادوب ریدر رو انتخاب کن کنار اسمش 3تا گزینه هست یکیش نوشته browse بزنش چند تا پوشه میاره یکیش اسمش document هست تو اون کپی کن فایلتو ( از نوار بالا گزینه ی import رو بزن و فایلتو انتخاب کن و تمام
راه دوم که اسون تره اینه که برنامه ibooks رو اگر داریش بازش کن فایل pdf ت رو میبنیش :) ( البته اگر که فایل pdf ت رو تو قسمت ibooks بوسیله ی ایتولز کپی کرده باشی )
اگر از راه اول نتیجه نگرفتی راه دوم رو تست کن

MAZIARDM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام و روز خوش
آقای اول بابت اینکه دیر پاسخ می دم معذرت. یه چند روزی نبودم. ولی بابت راهنماییت دستت درد نکنه. درست شد. با روش اول. ولی یه مشکلی هست. وقتی با ادوبی ریدر میرم و فایلمو می بینم و دستگاه رو بر می گردونم (می چرخونم) تصویر بر نمی گرده. نمی دونم چرا.
راستی یه سوال دیگه. این ورژن وایبر رو نمیشه آپدیت کرد؟ ظاهرا قدیمیه. چون فیلم که برام می فرستند میگه باید آپدیتش کنی تا بتونی ببیتی.
با تشکر

بالا