برگزیده های پرشین تولز

گرافیست برای بازی

My_LoVe_IRAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
نمیدونم تاپیک رو جای درستی زدم یا نه ! اگر جاش اشتباهه لطفا راهنمایی کنن دوستان
ما برای ساخت یه بازی نیاز به یه گرافیست داریم ،تصاویر بصورت عکس هست ،حالا با فتوشاپ میخاد طراحی بشه یا ... کاری نداریم ما ،ما عکس میخایم ، تو این بازی 18 کارکتر انسانی داریم و 10 کارکتر ماشین الات (مثل هواپیما و تانک و ...) که البته هر کدوم در 5 سطح طراحی میشن ،30 ساختمون که اونهم در 5 سطح طراحی میشه ،همراه با 2 تا مپ و منو ها و ... که تماما عکس بوده ! البته در خصوص تمام این ها به صورت کامل راهنمایی میشه ،نمونه نشون داده میشه ،فقط باید این نمونه رو طراحی کرد ،منظورم اینه گرافیست نیاز به فکر زیاد و ... نداره !
با این اوصاف ،دوستانی که مایل به همکاری هستن ، هزینه طراحی رو به صورت تقریبی اعلام کنن ،همچنین شرایطشون رو بگن !
لازم به ذکر هست که گروه تو مازندران ، بابل هستن ،به همین خاطر گرافیست های حومه امتیاز خاصی برامون دارن !
نمونه کارکتر مورد نیاز !
(لطفا نمونه کار هاتون رو نشون بدین )
با تشکر
92953147124368664425.jpg

ardeshir.norozy

Registered User
لایک‌ها
92
با سلام بنده کار کاراکتر انجام دادم ولی نه سبک رئال . طرح های من بیشتر سبک کامیک و فانتزی بوده و برای کارهای تبلیغاتی
یسری بسایت نگارخانه بزنید
انیماتور های خیلی خوبی هم اونجا هستن ولی همونطور که کارشون خوبه مسلما تعرفشونم خوبه
و اینکه شما میگید این نمونه طرح از روش بزن دلیل بر سادگی کار طراح نیس
نوع اجرا. رنگ آمیزی.سایه پردازی. حالت های عمق میدان و پرسپگتیو شکل جزئ گارایی که هرکی هر کی توان انجامشو نداره.اگر کاری نداش که همه نقاش و طراح میشدن.
مثل این میمونه که بگم چون شما کارتون گیم سازیه کاری نمی کنید یه نرم افزار بازیه گرافیست شکل و میده شمام راش میندازی دیگه حالا چطوریش....

http://negarkhaneh.ir/~ardeshirghafourian

این لینک نمونه کارهای من
ولی شما اگر دنبال اجرای یکار خوب هستید یه انیماتور حرفه ای مثل آقای علی میری یا زرتشت سلطانی نیا داری...

My_LoVe_IRAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام بنده کار کاراکتر انجام دادم ولی نه سبک رئال . طرح های من بیشتر سبک کامیک و فانتزی بوده و برای کارهای تبلیغاتی
یسری بسایت نگارخانه بزنید
انیماتور های خیلی خوبی هم اونجا هستن ولی همونطور که کارشون خوبه مسلما تعرفشونم خوبه
و اینکه شما میگید این نمونه طرح از روش بزن دلیل بر سادگی کار طراح نیس
نوع اجرا. رنگ آمیزی.سایه پردازی. حالت های عمق میدان و پرسپگتیو شکل جزئ گارایی که هرکی هر کی توان انجامشو نداره.اگر کاری نداش که همه نقاش و طراح میشدن.
مثل این میمونه که بگم چون شما کارتون گیم سازیه کاری نمی کنید یه نرم افزار بازیه گرافیست شکل و میده شمام راش میندازی دیگه حالا چطوریش....

http://negarkhaneh.ir/~ardeshirghafourian

این لینک نمونه کارهای من
ولی شما اگر دنبال اجرای یکار خوب هستید یه انیماتور حرفه ای مثل آقای علی میری یا زرتشت سلطانی نیا داری...
سلام
به سایت نگارخانه سر زدم ،اما واقعیتش کاری که تو این سبک باشه اصلا ندیدم !
من جسارت نکردم و نگفتم کار ساده ای هست ،فقط خواستم فضای کاری و سبک کاری رو بگم تا دوستان بدونن قضیه از چه قراره !
در رابطه با دو استادی هم که فرمودید تو سایت cgart باهاشون اشنا شدم ،اما اونها هم سبک کاریشون به من نمیخورد ،حتی همین عکسی که گذاشتم از سایت cgart گرفتم !
نکته بعدی هم ،قیمت هایی که بهم دادن بعضی از دوستان ،واقعا میشه گفت ناجوانمردانه بود ،به طور مثال دوستی هر کارکتر رو یک میلیون و پانصد هزار تومان قیمت گذاشت که با یه حساب سر انگشتی یه چیزی حدود 500 میلیون باید میدادیم !!! یعنی واقعا هزینه یه گرافیک اینقدر زیاده ؟ اونوقت هزینه ما برنامه نویس ها پس چرا به 1 میلیون هم نمیرسه ؟!!!!
درسته ،من کار خوب میخام ،خوب هم نه ،عالی میخام ،اما خوب این انتظار رو هم دارم وقتی 100 تا کارکتر میدم فرق میکنه با 1 یا 2 کارکتری که یه بنده خدای دیگه میده !!! من با 10 الی 20 دلار میتونم همین عکس ها رو از سایت های خارجی به صورت 3 بعدی و باز تهیه کنم و سفارش بدم ،یکم هم دوستان به فکر ما باشن بد نیست !!!

i.sharifi

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
410
سلام
با یه حساب سر انگشتی یه چیزی حدود 500 میلیون باید میدادیم !!!
دقیقا همینطوره . در صورتی که کاراکتر اختصاصی مد نظر شما باشه ، تقریبا همین مقدار و حتی بیشتر باید هزینه کنید . برای یک کار خوب ، باید خیلی بیشتر از این مبلغی که پیشنهاد دادند بپردازید .
اصلا به همین دلیل هست که هر گروه و یا شرکتی از پس مخارج ساخت و تولید بازی بر نمیاد و یا پروژه هاشون به شکست منتهی میشه یا موفقیتی کسب نمی کنن . نظر بنده اینه که اگر قصد ندارید هزینه آنچنانی کنید ، فعلا سطح توقعاتتون رو پایین بیارید؛ در عوض با بودجه کمتر یک بازی خوب بسازید و اگر فروش بازی با موفقیت همراه شد ، به دنبال جذب اسپانسر باشید .
ضمنا من اطلاعات تماس یکی از دوستان رو برای شما ارسال می کنم ، در صورت تمایل از نمونه کارهای ایشون دیدن کنید .
موفق باشید .

My_LoVe_IRAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

دقیقا همینطوره . در صورتی که کاراکتر اختصاصی مد نظر شما باشه ، تقریبا همین مقدار و حتی بیشتر باید هزینه کنید . برای یک کار خوب ، باید خیلی بیشتر از این مبلغی که پیشنهاد دادند بپردازید .
اصلا به همین دلیل هست که هر گروه و یا شرکتی از پس مخارج ساخت و تولید بازی بر نمیاد و یا پروژه هاشون به شکست منتهی میشه یا موفقیتی کسب نمی کنن . نظر بنده اینه که اگر قصد ندارید هزینه آنچنانی کنید ، فعلا سطح توقعاتتون رو پایین بیارید؛ در عوض با بودجه کمتر یک بازی خوب بسازید و اگر فروش بازی با موفقیت همراه شد ، به دنبال جذب اسپانسر باشید .
ضمنا من اطلاعات تماس یکی از دوستان رو برای شما ارسال می کنم ، در صورت تمایل از نمونه کارهای ایشون دیدن کنید .
موفق باشید .
خب مشکل اصلی تو کشور ما همینه ! من میتونم با کمتر از 30 میلیون گرافیکی به مراتب زیباتر و با کیفیت تر رو از سایت های خارجی و گرافیست های خارجی دریافت کنم ،در صورتی که همون گرافیک رو دوستان تو ایران 10 برابر بیشتر قیمت میدن ! تازه اخرشم اونی که میخاستیم نبود !!!
به این درس نگاه بندازین ،این عکس به صورت سه بعدی و کامل داده میشه ،اونم به قیمت 40 دلار (تازه خیلی هم زیاد گفته ،کمتر از اینم هست) همین عکس رو یه گرافیست تو تهران به ما 1 میلیون قیمت داد ! شما باشین کدوم رو قبول میکنین ؟ از این تصاویر واقعا زیاده !!!
کاره گرافیک دربرابر برنامه نویسی کم نباشه زیاد هم نیست ،اما برنامه نویس چقدر میگیره و گرافیست چقدر ؟!
من سعی میکنم عادلانه پول بدم !!!

ardeshir.norozy

Registered User
لایک‌ها
92
دوست عزیز همانطور که فرمودید از سایت دارید طرحی رو میخرید که به هزاران نفر دیگه هم فروخته میشه پس اون کار انحصاری نیست.وگرنه حتی اون طراح خارجی که شما با دوستان داخل کشور مقایسه می کنید نه بیکاره نه دیوانه که با همچین مبلغی طرحش بفروش بزاره.
شما یحساب سر انگشتی بنداز متوجه میشی که اگر 200 نفر همون طرح شمارو به 40 دلار بخرن برای 1 روز چه مبلغی میشه. این در حالیه که این طرح برای روزها.ماه ها و سالها برای اون طراح در امد زایی میکنه.برای همینم صرف داره بقیمت پایین بدن.ولی اگر به همون طراح بگید که براتون طرح انحصاری بزنن و حق نداره اون طرحو به کسه دیگه بفروشه ببینید چه مبلغی رو بشما پیشنهاد میده.
قیمتی که دوستان بشما گفتن با توجه به مبلغی که صنف گرافیستای ایران در نظر داره 2 برابر پایین تر از حد عرفه و این در حالی هست که کار بصورت انحصاری برای شما طراحی میشه
در رابطه با قیمت که فرمودید.
هر طراح و یا برنامه نویس و حتی دکترها بنا به توانایی و مهارتی که در کارشون دارن تعرفه کاریشون متفاوته.شما یه دکتر خوب که تخصص خاص و مدارکشون از دانشگاه های بین المللی هست رو با یه پزشک درمانگاه یکی میدونید؟
ما دکتر داریم 2000 تومن هزینه ویزیتشه دگترم هست 500.000 تومن واسه ویزیتش میگیره شاید یه تخصص هم داشته باشن و حتی اون دکتر اول تایم بیشتری برای معاینه بزاره ولی تفاوتشون تو چیه؟
طراح ها هم به همین شکل.
حتی همکاران برنامه نویس شما هم همین مورد براشون صدق میکنه.
بنظر من که قیمت خوبی گفتن. اگر واقعا بدنبال کار حرفه ای هستید بایستی بدنبال اشخاص حرفه ای رفته و هزینه که برای انجام کارشون گفتن رو تقبل کنید
بنده عذر می خوام ولی خوده من . مثلا بشما بگم من عین طرح بالارو واستون به 200 تومن بزنم بعد نتونم مثل اون کارو انجام بدم شما میگین ایراد نداره عوضش هزینه کارش کم بود؟
به میزان انتظار و کاری که دوست دارید و می خواهید انجام بشه دوستانی که کار و لول کاریشون بالا هست قیمت میدن
و هیچ زمان نبایستی این قضیه که طرف بر اساس توانمندیش تعرفه ای مطرح میکنرو دلیل بر گرون فروشی یا بی انصافی شخص دونست. چون اون شخص سالها زحمت کشیده و از 0 به اون جایگاه رسیده.اگر ایشون از نظر توانمندی با دیگران تفاوتی نداشت که همون قیمت طراح های لول پایین رو طلب می کرد

و اینم بگم شاید کار شما از نظر برنامه نویسی کار و زمان بیشتری رو نسبت بکار طراح ببره ولی در آخر مخاطب و بیننده اثر شما کدهای برنامرو نمیبینه که بگه چه کار فوق العاده ای . گرافیک یه بازی همیشه دیده میشه و رو شکست یا موفقیت پروزه شما تاثیر گذاره

بنده لینک چند طراح و انیماتور حرفه ای رو سراغ دارم ولی همونطور که قبلا هم گفتید نسبت به کار و توانمندیشون هزینه میدن

یچیزه دیگم که بایستی متذکر بشم نمونه کارهایی که از جناب میری ملاحضه کردید نمونه کارهای تصویر گری کودک ایشون بود و این به معنی ناتوانی ایشون در خلق کاراکترهای رئال یا سبک های دیگه نیست
بنا به خاست کارفرما کار و اثار متفاوتی کار میشه که اکثرا در زمینه کار کودک بوده
موفق باشید

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
میتونید با آقای میلاد میری در تماس باشید :) کار ایشون تایید میشه
ایشون یکی از برترین های گرافیک ایرانه / کارگردان موزیک ویدئو هم هست
موزیک ویدئو اخیر که گارگردان و طراحش بودن انیمیشنی بود که جز 10 موزیک ویدئو برتر شبکه AAA شد :)

بگید از طرف آقای مرادی تماس میگیرم که باهاتون راه بیاد

راه های ارتباطی با ایشون :
https://www.facebook.com/MiladMiri.ARTWORKs
09361201786

My_LoVe_IRAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز همانطور که فرمودید از سایت دارید طرحی رو میخرید که به هزاران نفر دیگه هم فروخته میشه پس اون کار انحصاری نیست.وگرنه حتی اون طراح خارجی که شما با دوستان داخل کشور مقایسه می کنید نه بیکاره نه دیوانه که با همچین مبلغی طرحش بفروش بزاره.
شما یحساب سر انگشتی بنداز متوجه میشی که اگر 200 نفر همون طرح شمارو به 40 دلار بخرن برای 1 روز چه مبلغی میشه. این در حالیه که این طرح برای روزها.ماه ها و سالها برای اون طراح در امد زایی میکنه.برای همینم صرف داره بقیمت پایین بدن.ولی اگر به همون طراح بگید که براتون طرح انحصاری بزنن و حق نداره اون طرحو به کسه دیگه بفروشه ببینید چه مبلغی رو بشما پیشنهاد میده.
قیمتی که دوستان بشما گفتن با توجه به مبلغی که صنف گرافیستای ایران در نظر داره 2 برابر پایین تر از حد عرفه و این در حالی هست که کار بصورت انحصاری برای شما طراحی میشه
در رابطه با قیمت که فرمودید.
هر طراح و یا برنامه نویس و حتی دکترها بنا به توانایی و مهارتی که در کارشون دارن تعرفه کاریشون متفاوته.شما یه دکتر خوب که تخصص خاص و مدارکشون از دانشگاه های بین المللی هست رو با یه پزشک درمانگاه یکی میدونید؟
ما دکتر داریم 2000 تومن هزینه ویزیتشه دگترم هست 500.000 تومن واسه ویزیتش میگیره شاید یه تخصص هم داشته باشن و حتی اون دکتر اول تایم بیشتری برای معاینه بزاره ولی تفاوتشون تو چیه؟
طراح ها هم به همین شکل.
حتی همکاران برنامه نویس شما هم همین مورد براشون صدق میکنه.
بنظر من که قیمت خوبی گفتن. اگر واقعا بدنبال کار حرفه ای هستید بایستی بدنبال اشخاص حرفه ای رفته و هزینه که برای انجام کارشون گفتن رو تقبل کنید
بنده عذر می خوام ولی خوده من . مثلا بشما بگم من عین طرح بالارو واستون به 200 تومن بزنم بعد نتونم مثل اون کارو انجام بدم شما میگین ایراد نداره عوضش هزینه کارش کم بود؟
به میزان انتظار و کاری که دوست دارید و می خواهید انجام بشه دوستانی که کار و لول کاریشون بالا هست قیمت میدن
و هیچ زمان نبایستی این قضیه که طرف بر اساس توانمندیش تعرفه ای مطرح میکنرو دلیل بر گرون فروشی یا بی انصافی شخص دونست. چون اون شخص سالها زحمت کشیده و از 0 به اون جایگاه رسیده.اگر ایشون از نظر توانمندی با دیگران تفاوتی نداشت که همون قیمت طراح های لول پایین رو طلب می کرد

و اینم بگم شاید کار شما از نظر برنامه نویسی کار و زمان بیشتری رو نسبت بکار طراح ببره ولی در آخر مخاطب و بیننده اثر شما کدهای برنامرو نمیبینه که بگه چه کار فوق العاده ای . گرافیک یه بازی همیشه دیده میشه و رو شکست یا موفقیت پروزه شما تاثیر گذاره

بنده لینک چند طراح و انیماتور حرفه ای رو سراغ دارم ولی همونطور که قبلا هم گفتید نسبت به کار و توانمندیشون هزینه میدن

یچیزه دیگم که بایستی متذکر بشم نمونه کارهایی که از جناب میری ملاحضه کردید نمونه کارهای تصویر گری کودک ایشون بود و این به معنی ناتوانی ایشون در خلق کاراکترهای رئال یا سبک های دیگه نیست
بنا به خاست کارفرما کار و اثار متفاوتی کار میشه که اکثرا در زمینه کار کودک بوده
موفق باشید
فکر کنم منظور منو بد متوجه شدین ! قصد من توهین نبود ،شما بازی سازی تو کشور رو گفتین ،من هم یکی از هزاران دلیلش رو گفتم !
برادر خود من نقاش هست ،رشته تحصیلیش گرافیک و تخصصش تو نقاشی با مداد هست ،به جرات میتونم بگم جزء بهترین هاست تو کارش !!! پس هیچ پدر کشتگی با طراح ها و گرافیستا ندارم ! :دی
حرف من چیز دیگه هست ،با گرفتن همین نمونه عکس از سایت های دیگه و یکم کار کردن روش میشه عکس های واقعا زیبایی خلق کرد !
در رابطه با گرافیست ها هم حرف من اینه وقتی من دارم 100 کارکتر میدم با اون کسی که 1 2 کارکتر سفارش میده باید فرقی باشه یا نه ؟ یعنی من هم باید به ازای هر عکس 1.5 میلیون بدم ،اونی که 2 تا عکس هم سفارش میده همینقدر باید بده ؟!
علاوه بر اون ،من با تمام جزئیات دارم روشن میکنم قضیه رو ! اما یکی از 0 تا 100 رو میسپاره به شخص ! خوب باید اینا باهم توفیق داشته باشه یا نه ؟ کاکتر های اصلی فقط 30 تا هستن ،با تغییر در لباس و اضافه کردن در 5 سطح میشه 150 کارکتر ،ایا باید واسه هر کدوم جدا هزینه بدم ؟! اینکه یه کلاه اضافه میشه یا یه اسلحش یه دوربین اضافه میشه باید از اول پول 1.5 رو داد ؟
نمیخاستم موضوع رو باز کنم ،اما گفته های شما باعث شد که این چیزا رو بگم !
من دنبال کار حرفه ای هستم و پول حرفه ای رو هم میدم ،اما عادلانه !!! همونطور که کار خود منم حرفه ای هست ،بازیمم حرفه ای هست !

My_LoVe_IRAN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
طرز کار ما به این شکل ،ما این عکس ها رو میدیم به گرافیست و میخایم با این لباس و این اسلحه و این کلاه طراحی بشه !
اینم واسه اینکه بگم چی میخایم واقعا !
67915362285764310992.jpg
60958339265692806795.jpg
53476518867224176654.jpg
76952368311128915105.jpg

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
شماره تماس و فیسبوکی که دادم در تماس باشید :) ایشون کارتون رو راه میندازن

موفق باشین

Parse_T

Registered User
لایک‌ها
31
درود
اگر همچنان به دنبال همکار هستین، پخ بدین.

بالا