برگزیده های پرشین تولز

همیاری وب مسترها جهت معرفی سایت های جدید اسپم به گوگل

saeid1346

Registered User
لایک‌ها
72
اینا دیگه گندش رو در آوردن با رصد بنده توی این ماه 20 تا اسپمر فارسی ایجاد شده اینم یکی دیگه

mobailha.ir

توی فروم گوگل هم دارم جمع میکنم تا معرفیشون کنم لطف کنید دوستان ریپورت بدید تا حذف شن وب فارسی رو به گند کشیدن مفت خورا ، انشالله هر چی در میارن خرج دوا درمون شه

ههههههههه مشخصه خیلی داری میسوزی دادا ، ابو بریز جایی که میسوزه خخخخخخخخ

انشالله شما هم در آمد سایتت خرج دوا دکترت بشه دادا :D ناراحت نشی البته حرف خودتو به خودت زدم !

چه خوبه سعی کنیم قبل از حرف زدن فکر کنیم !

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
واقعا فکرش رو هم نمیکردم تو اینجور حرفی بزنی:general210::general210::general210:

nader2015

Registered User
لایک‌ها
38
نه ما نمی سوزیم ما که وب سایت فار سی نداریم دوست عزیز تا بسوزیم !!

نمیدونم شما حلال و حروم هم سرتون میشه !! یا نه این بهش میگن کاسبی حروم ، راه اندازی همچین سایتهایی که اگه خیلی سخت بود همین الان حدود 36 تا وب سایت فعال وجود نداشت ، من خودم وب سایت انگلیسی دارم دوست عزیز از گوگل ادز هم استفاده میکنم و همیشه حتی به کاربر خارجی این تعهد رو میدم که از راه نا مشروع کسب درآمد نکنم ! وقتی شماها میاید با نادیده گرفتن حقوق دیگران رتبه سایت رو 10 روزه بالا میبرید بدون توجه به کسی که داره شب و روز برای سایتش زحمت میکشه و خرج حتی زن و بچش رو با سایتش میده به نظرتون این به جز حرروم خوری و نادیده گرفتن زحمت سایرین چیز دیگه داره !! البته این رو برای کسانی گفتم که وجدان کاری دارن و گرنه فبها ! توی همین تاپیکهای فرومهای مختلف بخونید که چند نفر گفتن به خاطر سایتهای شما سایتشون پنالتی شده ! مطلب تخصصی زدن ولی چون سایتهای شما بالاتر بوده گوگل اشتباها اونا رو اسپم تشخیص داده خوب این چی بهش میگن !! البته میدونم هیچ وقت به این چیزا فکر نمیکنید و فقط خودتون رو در نظر میگیرد !! اگه راست میگید چرا قانونا و با مطالب اختصاصی سایت بالا نیمارید !! همیه بی قانونی از قانون مند بودن سخت تر هستش و راهش هم طولانی تر

هدف من پاکسازی وب فارسی هستش که داره به سمتی ناجوانمردانه داره پیش میره اون وبمستری که داره پول سرورش رو با بدبختی میده و برای مطالبش زحمت میکشه چه گناهی داره که به پای هدف یک شب پولدار شدن شما بسوزه !!

کمی وجدان کاری هم بد نیستش و اینم بدونید در حال نامه نگاری مستقیم با پلیس فتا از طریق دوستان برای جمع اوری همچین سایتهای هستم و بور کنید در آینده ای نه چندان دور .......

saeid1346

Registered User
لایک‌ها
72
نه ما نمی سوزیم ما که وب سایت فار سی نداریم دوست عزیز تا بسوزیم !!

نمیدونم شما حلال و حروم هم سرتون میشه !! یا نه این بهش میگن کاسبی حروم ، راه اندازی همچین سایتهایی که اگه خیلی سخت بود همین الان حدود 36 تا وب سایت فعال وجود نداشت ، من خودم وب سایت انگلیسی دارم دوست عزیز از گوگل ادز هم استفاده میکنم و همیشه حتی به کاربر خارجی این تعهد رو میدم که از راه نا مشروع کسب درآمد نکنم ! وقتی شماها میاید با نادیده گرفتن حقوق دیگران رتبه سایت رو 10 روزه بالا میبرید بدون توجه به کسی که داره شب و روز برای سایتش زحمت میکشه و خرج حتی زن و بچش رو با سایتش میده به نظرتون این به جز حرروم خوری و نادیده گرفتن زحمت سایرین چیز دیگه داره !! البته این رو برای کسانی گفتم که وجدان کاری دارن و گرنه فبها ! توی همین تاپیکهای فرومهای مختلف بخونید که چند نفر گفتن به خاطر سایتهای شما سایتشون پنالتی شده ! مطلب تخصصی زدن ولی چون سایتهای شما بالاتر بوده گوگل اشتباها اونا رو اسپم تشخیص داده خوب این چی بهش میگن !! البته میدونم هیچ وقت به این چیزا فکر نمیکنید و فقط خودتون رو در نظر میگیرد !! اگه راست میگید چرا قانونا و با مطالب اختصاصی سایت بالا نیمارید !! همیه بی قانونی از قانون مند بودن سخت تر هستش و راهش هم طولانی تر

هدف من پاکسازی وب فارسی هستش که داره به سمتی ناجوانمردانه داره پیش میره اون وبمستری که داره پول سرورش رو با بدبختی میده و برای مطالبش زحمت میکشه چه گناهی داره که به پای هدف یک شب پولدار شدن شما بسوزه !!

کمی وجدان کاری هم بد نیستش و اینم بدونید در حال نامه نگاری مستقیم با پلیس فتا از طریق دوستان برای جمع اوری همچین سایتهای هستم و بور کنید در آینده ای نه چندان دور .......

مشخصه با یه ای دی فیک اومدی داری حرف مفت میزنی شما با ای دی خودت بیا !
منم گفتم که انشاالله هر چی در میاری خرج دوا دکتر خودت و خانوادت بشه
حالا بگو چرا ! همین شما دوست عزیز میری یه مطلب فیک وارد میکنی نه لینک دانلود داره نه توضیح فقط برای جذب بازدید یا با یه عنوان بسیار مزخرف !!! کسی چیزی گفت چنین کاری میکنی لینکشم بالا میاد ؟
در مورد سایت و فعالیتت هم لامصب کنترم نداره هر کی هر چیزی میاد میگه :D
بعدشم یه جوری میگی یه شب پولدار شدن انگار در آمد میلیاردی دارن این بدبختا :|
شما شعور داشتی میفهمیدی همین اسپمرا هم زحمت کشیدن سایتشون رسیده به اینجا تونستی همین هفته یا هفته آینده یه اسپمر بیار بالا بعد بیا حرف بزن
درمورد پلیس فتا هم چیزی نگو که خندم میگیره بدجور :D
به چنین چیز هایی هم رسیدگی نمیشه یه سر بزن حتما پلیس فتا استانتون دوست عزیز بفهم چی به چیه نشستی فیلم هوش سیاه رو دیدی جو گیر شدیا :D
درضمن بنده خودم سایت اسپمر ندارم ولی اینطور حرف زدن رو میشنوم که انقدر ملت ....ش شدن نمیتونم چیزی نگم !

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
بله اگه من در حق شما ظلم کردم اگه ازاری رسوندم شما بده
ولی اگه شما سایت اسپم زدی و باعث شدی برای یه سایت 10 تا سایت باز کنم و ببندم و ترافیکم تموم بشه حقته

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY
چند وقت پیش داشتم سایت های 1 تا 800 ایران رو بررسی میکردم
شاید باورت نشه، اما 60 درصد اسپمر بودن :|
خودم کف کرده بودم :\

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
چرا آزار اذیت ؟
مگه شما وارد اون سایت میشی، به مطلب مورد نظرت نمیرسی؟
نه من اصلا نمیرسم دوست دارم مستقیم وارد سایت اصلی بشم نه فیک که من به هوای مطلب رفتم نه نتیجه
حتی همونایی keyword الکی میذارن هم حروم خورن

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
مشکل این سایت ها پاپ آپ مسخرشونه!
اول سایتی که اسپمه! دوم خود سایت اصلی هم باز 20 تا پاپ آپ ساعت سوئیس 2000 تومانی و پودر افزایش دور کمر 1200 تومانی و لیزری که مغز رو سوراخ میکنه هستش!!!
بعد این قضیه متوجه شدم گوگل خیلی هم پیشرفته و حرفه ایی نیست! 4 تا سایت راحت میتونن دورش بزنن با چندتا کلید واژه ساده!

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
مشکل این سایت ها پاپ آپ مسخرشونه!
اول سایتی که اسپمه! دوم خود سایت اصلی هم باز 20 تا پاپ آپ ساعت سوئیس 2000 تومانی و پودر افزایش دور کمر 1200 تومانی و لیزری که مغز رو سوراخ میکنه هستش!!!
بعد این قضیه متوجه شدم گوگل خیلی هم پیشرفته و حرفه ایی نیست! 4 تا سایت راه میتونن دورش بزنن با چندتا کلید واژه ساده!
خوب گوگلم کم میاره از بس ایرانیا خلافن

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
سلام
ببخشید یه سوال داشتم ولی چون تاپیکی پیدا نکردم نخواستم یه تاپیک بزنم چون احتمالا جوابم خیلی کوتاه هست
میخواستم بدونم حرف اضافه در دامنه چقدر تاثیر در موتورهای سرچ و سئو داره ؟ منظورم اینه که به عنوان مثال شما دامنه todaynews رو بصورت todaynewss ثبت کنی.
اون یه S اخر میتونه کل دامنه رو نامفهوم کنه ؟ یا اینکه موتورهای جستجو همچنان نتیجه مطلوب رو نسبت به این دو واژه میدن ؟

saeid1346

Registered User
لایک‌ها
72
نه من اصلا نمیرسم دوست دارم مستقیم وارد سایت اصلی بشم نه فیک که من به هوای مطلب رفتم نه نتیجه
حتی همونایی keyword الکی میذارن هم حروم خورن

دوست عزیز شما مرجع تقلید نیستی که بخوای فتوا بدی در این مورد که این قضیه حرومه یا حروم نیست.
طرف وقت گذاشته برنامه نوشته فکرشو به کار انداخته الانم داره استفاده میکنه !
و یکم مودب باش احترام خودتو نگه دار ، با فحش هیچ چیزی درست نمیشه ! درضمن ادامه بدی برخورد دیگه ای باهات میکنم !
شما اگر سن و سالت کمتر از 20 حرفی باهات ندارم ولی اگر یکم سنت بالاتره شعورشو داشته باش احترام همدیگرو رعایت کنیم حتی طرف دشمنت باشه !
ماشالله ادمین فروم چقدر فعاله دمت گرم :D

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
دوستان لطفا در نوشتن پست هاشون ادب را رعایت کنید.

nader2015

Registered User
لایک‌ها
38
saeid1346

اولا مگه بنده بی احترامی به شخص شما کردم که این ادبیات رو بکار میبری خوب معلموه عزیز این ادبیات که نشات گرفته از فرهنگ شماست باعث شده به فکر دور زدن برسید و به اصطلاح خودتون اسپمر بالا بیارید !!!

دوما دوست عزیز شما مگه سایت بنده رو دیدی که میگید مطلب فیک میذارم !!

سوما این ای دی اصلی بنده هستش !!

در نهایت دوست عزیز گوگل پیشرفته هستش ، همین آقایون اگه راست میگن اسپمر انگلیسی چرا نیمارن بالا !! چون قدرتش رو ندارن و فورا اسپم میشه دلیل نظارت کم گوگل روی زبان فارسی هستش !!

من دیگه حرفی نمی زنم چون با ادبیات دوستان به شدت مشکل دارم البته نمیشه گفت دوستان ،

بازم میگم پولی که این اسپمر ها در میارن انشالله خرج دوا درمونشون بشه ، خدا هم خودش خوب میدونه چقدر آه و نفرین پشتشونه

این آخرین پست من بود ، شما بهتره بجای ساختن وب اسپم کمی به فکر آداب معاشرتتون باشید

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,705
بجای اینکه این همه تو سر همدیگه بزنید یکی هم جواب ما رو میداد خوب بود :general607:
سلام
ببخشید یه سوال داشتم ولی چون تاپیکی پیدا نکردم نخواستم یه تاپیک بزنم چون احتمالا جوابم خیلی کوتاه هست
میخواستم بدونم حرف اضافه در دامنه چقدر تاثیر در موتورهای سرچ و سئو داره ؟ منظورم اینه که به عنوان مثال شما دامنه todaynews رو بصورت todaynewss ثبت کنی.
اون یه S اخر میتونه کل دامنه رو نامفهوم کنه ؟ یا اینکه موتورهای جستجو همچنان نتیجه مطلوب رو نسبت به این دو واژه میدن ؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
با سلام
کاربران محترم در صورتی که بخواهید تاپیک را خراب کنید و با لحن نادرست صحبت کنید این تاپیک بسته میشود و به هر کاربر اخطاری جدی داده میشود.
لطفا در مورد موضوع اصلی تاپیک صحبت کنید و بهم دیگر احترام بزارید.
با تشکر
ArashMiniStar
saeid1346
MOHAMMAD026_1

saeid1346

Registered User
لایک‌ها
72
با سلام
کاربران محترم در صورتی که بخواهید تاپیک را خراب کنید و با لحن نادرست صحبت کنید این تاپیک بسته میشود و به هر کاربر اخطاری جدی داده میشود.
لطفا در مورد موضوع اصلی تاپیک صحبت کنید و بهم دیگر احترام بزارید.
با تشکر
ArashMiniStar
saeid1346
MOHAMMAD026_1
تشکر بابت رسیدگی ولی لطف کنید تمامی پست های ArashMiniStar مشاهده نمایید سراسر توهین و فحش و بی احترامی و نفرین و.... ! بنده در هیچ پستی توهین نکردم !
موفق باشید

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
تشکر بابت رسیدگی ولی لطف کنید تمامی پست های ArashMiniStar مشاهده نمایید سراسر توهین و فحش و بی احترامی و نفرین و.... ! بنده در هیچ پستی توهین نکردم !
موفق باشید
خودتو خسته نکن یه پست داشتم که پاک کردن بقیشم بحث بوده نه توهین اقای به ظاهر محترم! بحث رو هم منحرف نکن

بالا