برگزیده های پرشین تولز

راهنمای کامل خرید ویدئو پروژکتور

samtearze

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام ، دوست عزیز کدوم یکی از مدل های زیر واسه دیدن فیلم با کیفیت بالا و 3 یعدی مناسبه !؟ واسه استفاده خونگی میخوام ، میخوام تصویر رو بندازم رو دیوار اتاقم !

Benq MX520
یا
Vivitek D554

ممنون

هچکدام رو پیشنهاد نمیکنم. هر دو این مدل ها پخش سه بعدی 3D Ready دارن. یعنی یک فرمت خاصی از فایل های سه بعدی را با کمک یک کارت گرافیک سه بعدی پخش میکنن که اصلا نمیشه جز پروژکتور های سه بعدی حسابش کرد. بیشتر یک ادعای تبلیغاتی هست.

اما اگر از این مورد صرفنظر کنیم بین این دو مدل من بنکیو MX520 را پیشنهاد میکنم.

ehsanpulse

Registered User
لایک‌ها
27
هچکدام رو پیشنهاد نمیکنم. هر دو این مدل ها پخش سه بعدی 3D Ready دارن. یعنی یک فرمت خاصی از فایل های سه بعدی را با کمک یک کارت گرافیک سه بعدی پخش میکنن که اصلا نمیشه جز پروژکتور های سه بعدی حسابش کرد. بیشتر یک ادعای تبلیغاتی هست.

اما اگر از این مورد صرفنظر کنیم بین این دو مدل من بنکیو MX520 را پیشنهاد میکنم.

ممنونم ، يه سوال ديگه اگه عمر مفيد لامپ dlp تموم بشه ميشه تو ايران راحت تهيش كرد ؟

ممنونم

samtearze

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
ممنونم ، يه سوال ديگه اگه عمر مفيد لامپ dlp تموم بشه ميشه تو ايران راحت تهيش كرد ؟

ممنونم

لامپ پروژکتور ها ربطی به DLP و 3LCD نداره. لامپ یک منبع نوری هست که شدت نورهای مختلف داره. DLP و 3LCD تکنولوژی های تبدیل نور لامپ به رنگ تصویر هستند.

لامپ را میشه خریداری کرد اما قیمت لامپ اورجینال خیلی گرانه. لامپ های مشابه و روش های مشابه ارزان تری هم برای تعویض لامپ هست. با این حال ربطی به DLP و 3LCD نداره.

Ashkan@Galaxy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان من یه پروژکتور OPTOMA M745X خریدم. کیفیت تصویرش خوبه. برای کار خانگی خیلی خوبه. اینم نمونه تصویر.
روی دیوار.
fd8ae3c32eeaae8aecd239bebddbbe57.jpg

Last edited:

Ashkan@Galaxy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نظر من تعریف و تمجید و تخریب و تضعیف باید با نمونه باشه و گرنه تنظیمات و کانفیگ فقط عدد و رقمه و کارکرد برای شخص خریدار مهمه. مخصوصا تو این محصول که محیط هم سهم بسزایی داره.

aakh73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
لطفا ویدئو پروژکتوری که خصوصیات زیر را داشته باشد به بنده معرفی نمایید:
کیفیت تصویر full hd
در محیط نسبتا روشن (سالن 300 متر مربعی با روشنایی 6 7 تا لامپ 200 ولتی کم مصرف)
حداقل اندازه تصویر در حدود 80 اینچ

gabik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام میشه راهنمایی کنید برای خرید پروژکتور -برای فاصله ۷.۵ متری تا پرده و بزرگی تصویر ۴ در ۳ متر.من تقریبا وقت زیادی حدود ۸ ساعت در روز مشغول فیلم دیدنم .کیفیت تصویر برام خیلی مهمه و همچنینین امکاناتی مثل Lan , wireless -میزان بودجه هم هرچی اقتصادی تر باشه بهتره چون پرده ای که برای این ابعاد میخوام بخرم حدود یک ونیم تا دو میلیون میشه و باعث میشه بیشتر از ۳ میلیون نتونم هزینه کنم البته اصراری به قیمت بالا خریدن هم ندارم ترجیحم به کیفیت بالاست.

foumanvilla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
میخوام یک پروژکتور بخرم و برای اجاره دادن مراسمات مساجد عروسی ها و تالارها ازش استفاده کنم.
به نظرتون کروم مدل رو بگیرم دقیقا؟
روی کیفیت بالای پخش و مخصوصا روشنایی بالا و ابعاد و ... پروژکتور میخوام جهت تبلیغات مانور بدم. پس قیمت زیاد اهمیت نداره و تا 3000000 تومان هم میتونم بدم شایدم بیشتر.
ضمن اینکه چون باید بدم دست مردم و استفاده کنند پس جابجایی آسون و محکم بودن و مقاومت بودن و همچنین طول عمر بالای لامپش مهمه.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

falconet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خب ممكنه لطف كنيد و منو در اين زمينه راهنمايي كنيد؟ براي استفاده اي كه من ميخوام و بودجه اي زير سه تومن پيشنهاد شما چيه؟ آيا خريد پروژكتوري مثل benq w1070 توجيه داره يا مدل ارزونتري مثل epson eh-tw550 هم بخوبي كار منو راه ميندازه؟ ممنون
اگه پولشو داری benq w1070 رو بخر. این مدل توی پروژکتورهای زیر 800 دلار افسانه ای محسوب میشه.

h_mim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،
برای مصرف خانگی ، در یک اتاق با نوره متوسط ، چه ويديو پروژکتوري رو پيشنهاد می کنین تا سقف 2 میلیون تومن ?
من عکس هایی که توی فتو شاپ روشون کار کردم رو می خوام بندازم رو دیوار و جزئیات تصویر هم برام اهمیت بالایی داره
حداکثر فاصله ی دیوار تا جایی که دستگاه می تونه قرار بگیره 2 متر هست، و من می خوام که یک تصویر حداقل 1.5 در 2 متر رو بهم بده.
ممنون میشم اگر راهنماييم کنین

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام،
برای مصرف خانگی ، در یک اتاق با نوره متوسط ، چه ويديو پروژکتوري رو پيشنهاد می کنین تا سقف 2 میلیون تومن ?
من عکس هایی که توی فتو شاپ روشون کار کردم رو می خوام بندازم رو دیوار و جزئیات تصویر هم برام اهمیت بالایی داره
حداکثر فاصله ی دیوار تا جایی که دستگاه می تونه قرار بگیره 2 متر هست، و من می خوام که یک تصویر حداقل 1.5 در 2 متر رو بهم بده.
ممنون میشم اگر راهنماييم کنین
به نظر من benq mx520 گزینه خوبیه

alireza_safaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .ببخشید من پرژکتوری نیاز دارم که رنگ های کاملا طبیعی ارائه بده . و برای نمایش و تدوین فیلم ایده ال باشه .محیط من کاملا تاریکه . امکانش هست راهنماییم کنید

Last edited:

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام .ببخشید من پرژکتوری نیاز دارم که رنگ های کاملا طبیعی ارائه بده . و برای نمایش و تدوین فیلم ایده ال باشه .محیط من کاملا تاریکه . امکانش هست راهنماییم کنید
سلام
بستگی داره چقدر بخواین هزینه کنین
EPSON EB-X20 با گارانتی 2ساله آواژنگ و قیمت 1735 به نظر من گزینه بسیار خوبیه
این دستگاه شدت روشناییش 2700 انسی لومنه ، رزولیشنش XGA و کنتراست 10.000:1 ضمنا عمر لامپشم در حالت اقتصادی 6000 ساعته
از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه تعداد پورت های ورودی و خروجی متنوعشه
اگه باز قیمت کمتر یا بیشتری مد نظرتون بود بگین تا خدمتتون عرض کنم

alireza_safaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بستگی داره چقدر بخواین هزینه کنین
EPSON EB-X20 با گارانتی 2ساله آواژنگ و قیمت 1735 به نظر من گزینه بسیار خوبیه
این دستگاه شدت روشناییش 2700 انسی لومنه ، رزولیشنش XGA و کنتراست 10.000:1 ضمنا عمر لامپشم در حالت اقتصادی 6000 ساعته
از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه تعداد پورت های ورودی و خروجی متنوعشه
اگه باز قیمت کمتر یا بیشتری مد نظرتون بود بگین تا خدمتتون عرض کنم
…………………………………………….
من متاسفانه فراموش کردم رو HD بودنشم تاکید کنم..سقف بودجه من ۵ میلیون تومان ه و واقعی بودن رنگ ها مهمترین المان برام هست…خودم به مدل epson home cinema 2030 یا 3000 رسیدم که البته فکر کنم یا توو ایران نیست یا به نام دیگری می شناسند(که اگه می دونید .ممنون میشم بگید)…اگرم نظرتون رو این دوتا مثبت نیست، لطف می کنید، پرژکتور دیگه ای معرفی کنید

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
…………………………………………….
من متاسفانه فراموش کردم رو HD بودنشم تاکید کنم..سقف بودجه من ۵ میلیون تومان ه و واقعی بودن رنگ ها مهمترین المان برام هست…خودم به مدل epson home cinema 2030 یا 3000 رسیدم که البته فکر کنم یا توو ایران نیست یا به نام دیگری می شناسند(که اگه می دونید .ممنون میشم بگید)…اگرم نظرتون رو این دوتا مثبت نیست، لطف می کنید، پرژکتور دیگه ای معرفی کنید
سلام
مدلایی که گفتین خوبن ولی فک نمی کنم موجود باشن. Full HD می تونین Epson 5200 با قیمت 3920 یا Benq 1070 با قیمت 4010 انتخاب کنین

Mesbahi7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

kermanizadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. وقت بخیر. لطفا یه مدل دستگاه بهم معرفی کند که قابلیت نمایش در روز باکیفیت بالا را داشته باشه. برای انداختن تصویر روی شیشه های هوشمند میخواستم. لطفا یه پرده نمایش خوب که تصویر در پشت ان معلوم باشه رابرام معرفی کنید.ممنون میشم اگه حدود قیمت برام بگین

بالا