برگزیده های پرشین تولز

█▓▓█ سری جدید ضبط های بسیار خوش صدا یک عدد باند سونی قیمت عالی مدت محدود █▓▓█

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
ضمن عرض سلام خدمت دوستان گلم و همچینین مدیران زحمت کش سایت .با توجه به استقبال خوب دوستان از محصولات سری جدید محصولات رو قرار میدهم.قوانین کلی فروش بنده:
1-قبل از خرید خواهشمندم در مورد کالای خریداری شده استعلام بگیرید مثلا ورودی خروجی رو ببینید توضیحات کامل در مورد وضعیت ببینیدیا بپرسید بعد نقدینگی خودتون رو بررسی کنین و در اخر خرید کنین.این رو برای اونایی عرض میکنم که اول میان میگن مثلا مال من بعد خبری ازشون نیمشه!!
2-تمامی کالاها بصورت حضوری میتونید بیایید هر چقدر که دلتون خواست بشینید تست کنین اگر شهرستان هستین یه نفر بیاد از طرف شما تستس کنه .برای مسولیت های بعدی اگر دستتون برسه اما و اگری باشه بخاطر اینکه کالا صوتی تصویری و حساس می باشد قبول نمیکنم. بابت باربری هم هیچ گونه مسولیتی قبول نمیکنم البته تا حالا بالغ بر 400 کالا تو این سایت بفروش رسوندم و تا حالا نشده مشکلی بابت بار و شکستگی و .. داشته باشم همگی سالم دست دوستان رسیده
3-هزینه پیک تا باربری بصورت جداگانه دریافت میشه .اگر با تیپاکس خواستید ارسال کنم با توجه به اینکه تیپاکس بهم نزدیکه هزینه پیکی بابتش دریافت نمیشه

در حال گرفتن عکس بصورت تک تک از محصولات و جزیی هستم همین کار خودش یک روز یا نصفه روز زمان میبره ولی بهرحال عکس کلی از محصولات جدید با نام کاربری طبق قوانین سایت قرار میدهم:
P1060211.jpg

مورد اول:سیستم حرفه ای سینما خانگی پاناسونیک مدل EH600 این سیستم در نوع خودش واقعا زیبا و شکیل است دارای 4 طبقه بصورت مجرا می باشد .با باندهای 3WAY بی نظیر و یک جفت سوراند و یک عدد سنتر.از نظر صدا در نوع خودش بی نظیره تمامی فرکانسهای صدا رو بخوبی بیرون میریزه طوری که وقتی موسیقی گوش میکنی احساس میکنی جلوت داره اجرا میشه.بیس بسیار زنده و کوبنده ای .قسمت CD کار نمیکنه احساس میکنم داخلش CD گیر کرده و ریلاش خراب شده .قسمت آمپلی دو تا ورودی داره که هر دو تست شده وسالم هستن.قسمت رادیو هم عالی کار میکنه.اکولایزر خیلی زیبا و حرفه ای با امکانات متعدد عالی داره.در مورد باندها هم صداش واقعا معرکه است.از نظر ظاهری هم رنگ مشکی مناسب برای مد ورز الان و تمیز می باشد.در آخر این رو هم عرض کنم که دارای آنتن فابریک-کنترل فابریک است برقشم 220 خودمونه.خود کنترلش رو تو توپخونه 100 ت دارن میفروشن!!!قیمت برای این سیستم xxx هزار تومان می باشد.قیمت رو عالی قرار دادم تا فروش بره .عکسهای با کیفیت از سیستم :

فروخته شد مورد دوم:ضبط ال جی مدل ffh-299 فوق العاده تمیز و عالی.پنل بسیار زیبا.قسمت سی دی مختصر سرویس میخواد هر چند الان کسانی که اینارو استفاده میکنن بخاطر ورودی صدا میخرن.قسمتهای آمپ یا همون آیوکس -رادیو کاملا سالمه .این ضبط صدای خیلی خوب صافی داره و دگمهه ای ماتریکیسی صدا داره و قدرت بسیار عالی با بیس خوبی داره قیمت رو هم فقط 85 تومان قرار میدم تو سایتها همین رو دارن حدود 100 الی 130دارن میفروشن . عکسهای با کیفیت تر:

فروخته شد مورد سوم::سیستم jvc-j270v آمپیلی سنگین پخش خوب با قدرت واقعی 1400 وات سیستم صدای bass ex قدرنتمند با باندهای کاملا سالم 3way .قسمت رادیو و آیوکس کاملا سالمه قسمت cd باز و بسته میشه ولی چون خیلی وقته استفاده نشده هدش عمل نمیکنه قسمت کاست هم یه کوچولو درش بیرونه که با چسب بزنید داخل.البته این موضوع اصلا چیزی هم نیست که قابل بازگو کردن باشه ولی بهرحال گفتم !!! الان برید یه اسپیکر آشغالی چینی بخرید زیر 90ت بهتون نمیدن قیمتی که قرار دادم بخدا پول رخشم نیست با قیمت عالی فقط 68 هزار تومان مقطوع پس چونه نزنین عین همین رو سری قبل با همین قیمت فروختم

مورد چهارم:ضبط ال جی مدل KR-7810MV این سیستم دارای باندهای فوق العاده بی نظیر است باندها دارای وزن زیاد هست و این نشان از کیفیت بی نشر ساخت اون هست ووفر بازرگ با قدرت فوق العاده خود امپ هم سنگین با قدرت زیاد 3000 با سیستم MDSS است که صدایی بی نظیر رو ارایه میده.قسمت CD سرویس میخواد.امپلی کاملا سالم است .یکی دو تا از دگمه های جزییش بخاطر عدم استفاده کار نمیکنه که با یک اسپره کارمیکنه هر چند تاثیر تو کار ندارن و مطمین هم نیستم از عملکرد کار کردنش.بهرحال سیستم عالی کار میکنه و صداش معرکه است و. خونه رو منفجر میکنه.قسمت امپ و رادیو کاملا سالم و عالی.از نظر ظاهری هم کاملا سالم وتمیز جز قسمتی از باند که ترک جزیی داره که تاثیری تو کار نداره .قیمت برای این سیستم فقط 100 هزار تومان بخدا با ین قیمت تو سایتها دارن باندش رو میفروشن تو ال جی ها این باند واقعا معرکه است.
عکس با کیفیت تر:

فروخته شد مورد پنجم:باند سونی rv900 باند با صدایی بسیار عالی بیس بسیار کوبنده .تو صدا واقعا معرکه است .قیمت هم 75 تومان .از نظر فنی کاملا سالم از نظر ظاهری تیوتر کمی جزیی که تو عکس هم مشخصه پارگی داره ولی صدا کاملا صاف است.بدنه خط وخش بسیار جزیی

مورد ششم:ضبط فوق العاده 2500 وات آیوا aiwa nsx-rv78 با قابلیت ساپروت دو تا ساب ووفر و دو تا سوراند.این ضبط از سیستم های کمیاب و عالی و خ شصدای بازار است به شخصه از این سیستم خوشم اومد.صدای دلشنینی داره اگر به ش ساب وصل کنین که دیگه مجلس ترکون میشه.قسمت سی دی مشکل داره قسمتهای آمپ و رادیو کاملا سالمه دارای ورودی های ساب دو عدد+2عدد سورداند است.باندها کاملا سالم هستن 3way هستن دارای ووفر بزرگ و عالیه و بسیار خوش صدا.قیمت هم برای این سیستم فقط 110 هزار تومان می باشد در ضمن کنترل فابریکی هم دارد .
عکس های بهتر:

مورد هفتم:سیستم فوق العاده سامسونگ مدل MAX-VS56550 تمامی اپشن ها سالمه غیر از یک کاست .حتی سی دی خون هم سالمه .صدای این سیستم هم در نوع خودش عالی است بیس بسیار عالی داره زنده و نرم است.قدرت بالای صدای 2100 وات داره.امپ هم کاملا سالم باند هم باندهای 3WAY فوق العاده ای داره خلاصه کسی که میخره از خریدش پشیمون نمیشه من خودم پیشنهاد میدم. قیمت هم فقط 110 تومان با توجه به سالم بودن سی دی واقعا ارزش داره.از نظر ظاهری هم فقط دو تا از دکمه های بالای سی دی ش نیست که میتنید با زدن خودکار داخلش خیلی ساده کار رو انجام بدید .

Last edited:

dmcmasoud

Registered User
لایک‌ها
270
سونی توسط بنده خریداری شد
ممنون از استارتر محترم

abbas06

Registered User
لایک‌ها
1,114
مورد دوم و سوم توسط بنده خریداری شد

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

amir-king

Registered User
لایک‌ها
3
مورد اول اگه تا 200 راه داره بنده خریدارم

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
مورد اول اگه تا 200 راه داره بنده خریدارم
سلام امیر جان بنده قیمتام منصفانه و مقطوع می باشد.میتونستم بیام 350 بزنم و 300 بفروشم اینطوری قیمت بالاتر از مد نظرم میدادم و خریدار هم کلی حال میکرد که تخفیف گرزفته ولی وجدانم قبول نمیکنه.همین الان با قیمت بالاتر مشتری داره ولی قیمت نهایی 250 است

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
این مورد هم امروز به دستم رسیده ضبط خیلی عالیه مدل 6200 با بیس بسیار عالی و پخش صاف .قسمت سی دی رو تست نکردم ولی قشنگ بیرون و داخل میاد احتمال میدم سی دی خونش هم کارکنه خلاصه ایوکسش کاملا سالم و عالی.حق الانصاف صدای نازی داره قیمت رو 85 میزنم با این قیمت باند چینی هم نمیدن پس چونه نزنین

http://www.forum.persiantools.com/attachments/p1060232-jpg.694584/
http://www.forum.persiantools.com/attachments/p1060233-jpg.694585/

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
سلام بیژن جان .
اون پاناسونیکه تر و تمیزه ؟

LOCOMOTIVE

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
یه سوال
مورد اول پاناسونیک مدل EH600 ورودی کابل نوری داره؟

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
سلام خدمت دوست خوب و عزیزم.بله عالیه
قربونت برم
داداش به ما چند میدی فردا غروب بیام ببینمش ؟ به احتمال زیاد میخوامش . فعلاً واسه من رزروش کن تا بیام ببینمش:cool:

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
قربونت برم
داداش به ما چند میدی فردا غروب بیام ببینمش ؟ به احتمال زیاد میخوامش . فعلاً واسه من رزروش کن تا بیام ببینمش:cool:
قراره یه نفر مبلغ بزنه اگر تا فردا نزد . موندش بیا ببین قیمتشم عالی زدم

Last edited:

david_violaw

Registered User
لایک‌ها
1,028
سلام داداش
مورد چهارم (ال جی) کنترل داره؟

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
قراره یه نفر مبلغ بزنه اگر تا فردا نزد . موندش بیا ببین

البته من قطعاً میخواستمش .
اونم چون گفتم بیام ببینم به این خاطر بود که یه نیمچه چک بکنمش :)
چون یه سیستم چشم بسته خریدم یارو گفت 5 سال ازش استفاده نکردم و همونجوری نو مونده ! ما هم ندیده خردیدیمش آوردیم خونه دیدم ولوم نمیخوره !:general207: سی دی پخش نمیکنه ! :general306:کاستاش خرابه .:general409:خلاصه حسابی رکب خوردیم . البته خودم دستی توی سرویس کردن دارم خلاصه ردیفش کردم .اما خب با اون وضعیتی که من خردیم نباید اونقدر بهش پول میدادم :general606: چون رو حساب نو بودن و سلامت بودن خریدم

حالا اگه واریز نکرد خبرش رو بده داداش گلم بیام ببینم و اگه میزون بود ورش دارم ببرم :general601: هر چند شما خودت استادی و حرفت صدتا سند :) ما شما رو قبول داریم :general406:

akbar6222

Registered User
لایک‌ها
16
آقا بیژن سلام این مورد اول پاناسونیک هر 4طبقه جدا میشن.؟از نظر ظاهری که تو عکس کاملا تمیز است ولی میخوام بدونم همونطور است واقعا تمیزه؟میشه یه شماره تماس بدید برای هماهنگی خرید

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
آقا بیژن سلام این مورد اول پاناسونیک هر 4طبقه جدا میشن.؟از نظر ظاهری که تو عکس کاملا تمیز است ولی میخوام بدونم همونطور است واقعا تمیزه؟میشه یه شماره تماس بدید برای هماهنگی خرید
البته با رعایت صف :general404:

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام داداش
مورد چهارم (ال جی) کنترل داره؟
سلام کنترل نداره ولی چیزی که برای ضبطها پره کنترله.دوست گرامی این ضبط دارای یکی از بهترین باند است باند قدرت 200 وات پروگرم است.یعنی حدود 2برابر اون باندهای درجه 1 که تایپیکش رو زدم.قدرت فوق العاده بالا با ووفرهای بزرگ داره باور کن دوتا باند رو بزور بلند کردم باندهای سنگینی هستن و این گویای قطعات خوب بکار برده شده در باند هست.خود امپ هم سنگین و قدرت بسیار بالای 300 وات داره از خریدش پشیمون نمیشی شک نکن

Last edited:

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
سلام کنترل نداره ولی چیزی برای ضبطها پره کنترله.دوست گرامی این ضبط دارای یکی از بهترین باند است باند قدرت 240 وات پروگرم است.یعنی حدود 2برابر و نیم قدرت اون باندهای درجه 1 که تایپیکش رو زدم.قدرت فوق العاده بالا با ووفرهای بزرگ داره باور کن دوتا باند رو بزور بلند کردم باندهای سنگینی هستن و این گویای قطعات خوب بکار برده شده در باند هست.خود امپ هم سنگین و قدرت بسیار بالای 300 وات داره از خریدش پشیمون نمیشی شک نکن
یک جفت بلندگوی ال جی داشتم که 200 وات پروگرم بود . صدای واقعاً توپی داشت !!!یعنی واقعاً اینا 240 واته ؟ :general210: پس فقط بلندگوهاش بیشتر از اینحرفا می ارزه دادا

بالا