برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
سلام . دوستان لطفا ی نگاهی بندازید ببینید این خط من نویز داره یا نه : ممنون
per.jpg

M4U

Registered User
لایک‌ها
238

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
اینترنت من یک روز به خاطر تغییر شماره تلفن قطع شد بعد وصل شد. سرعت دانلودم از 1 مگ نا محدود شده 2 مگ و سرعت آپلود از 256 کیلو شده 1 مگ. [emoji2] [emoji1]

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
سلام خطتتون خوبه. فقط تو دانلود یک مقدار کم نویز دارید که هیچ تاثیری تو سرعت نداره

ممنون از شما جناب . امروز صبح اینترنت سرعت خوب بود عصری یه کابل برق از کنار خط تلفن عبور دادیم , بعد از اون سرعت اومده پایین , بنظرتون از مخابرات هست این کندی سرعت یا از این کابل که تازه انداختیم ؟

M4U

Registered User
لایک‌ها
238
ممنون از شما جناب . امروز صبح اینترنت سرعت خوب بود عصری یه کابل برق از کنار خط تلفن عبور دادیم , بعد از اون سرعت اومده پایین , بنظرتون از مخابرات هست این کندی سرعت یا از این کابل که تازه انداختیم ؟
نویز که ندارید. اگر مشکلی هم این کابل بخواد به وجود بیاره باید تو نویز به وجود بیاره. که نویزتون هم خوبه. به نظر من که مشکل از مخابرات هست.

amir_mehrabon

Registered User
لایک‌ها
40
اینترنت من یک روز به خاطر تغییر شماره تلفن قطع شد بعد وصل شد. سرعت دانلودم از 1 مگ نا محدود شده 2 مگ و سرعت آپلود از 256 کیلو شده 1 مگ. [emoji2] [emoji1]
احتمالا شما رو فیبر هستی چون آپلود منم 131 کیلو بیته دان 230
البته برای همه اینطور نیست بستگی به کیفیت خط داره

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
دوستان 512 نامحدودمخابرات دانلودش حدودا چند کیلو میده؟ (فقط تهران)

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
ip range مخابرات چند هست تو تهران؟

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام
من چندماهه از آسیاتک اومدم مخابرات... پشتیبانیش خیلی عجیبه ! دقیقا مواقعی که مشکل دارم و چراغ مودم قرمزه اتفاقا پشتیبانی هم همشون در حال پاسخگویی هستن هیچکس پاسخگو نیست !!!
اینش خیلی بده... باید نگاه کنی ببینی کی حالش خوب میشه چراغش سبز بشه...!

rezagfa

Registered User
لایک‌ها
295
قبلا روی یک خط اینترنت داشتم
اکثر مواقع دو نفر استفاده میکردیم قعطی زیاد داشت نمیدونم چرا
الان یک خط دیگه اضافه کردم و جدا استفاده میکنم هم قعطی نداره هم سرعت ثابت هست ( 1 مگ دانلود )
یک خط با وای فای یک خط هم معمولی

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
چه خبرِ .... چند روز اینترنت ما قطعِ

djsec6004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام به همگی
درسته که دیگه تو تهران به کسی اینترنت 1 مگ یا 2مگ نامحدود نمیدن؟ زنگ زدم 2020 گفت دیگه نمیدیم

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
سلام
من چندماهه از آسیاتک اومدم مخابرات... پشتیبانیش خیلی عجیبه ! دقیقا مواقعی که مشکل دارم و چراغ مودم قرمزه اتفاقا پشتیبانی هم همشون در حال پاسخگویی هستن هیچکس پاسخگو نیست !!!
اینش خیلی بده... باید نگاه کنی ببینی کی حالش خوب میشه چراغش سبز بشه...!

والا منم چند وقت يكبار اين مشكل رو دارم.
مجبورم ميشم چند بار مودم رو ري استارت كنم تا مشكلم رفع بشه.

سریال NOD32 مجانی
www.newdigi.persianblog.ir

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
بالاخره قطعی دارید یا مشکل از مودم هست ؟
حداقل خوبیش اینه ترافیک ارزون تره ولی پشتیبانی ضعیف تره

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
سلام بر اساتید عزیز .
دوستان برا من یه مشکلی پیش اومده و حلم نمیشه .
من اول از همه مخابرات داشتم نامحدود 512 و 1 سال استفاده کردم وراحت با 60 کیلو بایت دانلود میکردم و یروز رفتم بعد 1 سال تخلیه خط دادم و پار انلاین گرفتم و تو پارس 1 مگ 4 گیگ 6 ماهشو خریدم و راحت با سرعت 950 اینا دانلود میکردم و چون حجمی بود بعد 6 ماه باز تصمیم گرفتم برگردم مخابرات چون فکر میکردم حد اقل با 60 کیلو بایت دانلود میکنه .
الان رفتم 512 نامحدود مخابراتو خریدم و هر کاری میکنم سرعتم از 18 کیلو بایت بیشتر نمیشه که نمیشه . زیر عکس دانلود منیجرو گذاشتم ببینین مشخص .

من زنگ زدم پشتیبانی گفت امکان داره ویندوزتون ویروسی باشه باز ویندوز ریختم 7 64 بیت و کسپر ریختم انتی ویروس اینترنت سکرتی چک کرد ویروسی نداشتم باز با دیسک نجات کسپر تو حالت بوت گشتم باز ویروسی نداشت زنگ زدم گفت امکان داره از کابل اینا باشه باز چک کردم کابلارو دقیق هیچ مشکلی نداشتن .

الانم که دارم اینو تایپ میکنم خدایی موندم مشکل از کجاست دوستان کسی روشی چیزی بلده بهم کمک کنه خواهشا. چون من باید کم کمش بین 50 تا 40 باید دانلود کنم کمش حالا 60 کنار . بدجور منتظر کمکتون هستم .

دوستان نرم افزاری چیزی هست که نصب کنم دقیق ببینم کدوم برنامه ها دارن از نتم استفاده میکنن .

amir_mehrabon

Registered User
لایک‌ها
40
سلام بر اساتید عزیز .
دوستان برا من یه مشکلی پیش اومده و حلم نمیشه .
من اول از همه مخابرات داشتم نامحدود 512 و 1 سال استفاده کردم وراحت با 60 کیلو بایت دانلود میکردم و یروز رفتم بعد 1 سال تخلیه خط دادم و پار انلاین گرفتم و تو پارس 1 مگ 4 گیگ 6 ماهشو خریدم و راحت با سرعت 950 اینا دانلود میکردم و چون حجمی بود بعد 6 ماه باز تصمیم گرفتم برگردم مخابرات چون فکر میکردم حد اقل با 60 کیلو بایت دانلود میکنه .
الان رفتم 512 نامحدود مخابراتو خریدم و هر کاری میکنم سرعتم از 18 کیلو بایت بیشتر نمیشه که نمیشه . زیر عکس دانلود منیجرو گذاشتم ببینین مشخص .

من زنگ زدم پشتیبانی گفت امکان داره ویندوزتون ویروسی باشه باز ویندوز ریختم 7 64 بیت و کسپر ریختم انتی ویروس اینترنت سکرتی چک کرد ویروسی نداشتم باز با دیسک نجات کسپر تو حالت بوت گشتم باز ویروسی نداشت زنگ زدم گفت امکان داره از کابل اینا باشه باز چک کردم کابلارو دقیق هیچ مشکلی نداشتن .

الانم که دارم اینو تایپ میکنم خدایی موندم مشکل از کجاست دوستان کسی روشی چیزی بلده بهم کمک کنه خواهشا. چون من باید کم کمش بین 50 تا 40 باید دانلود کنم کمش حالا 60 کنار . بدجور منتظر کمکتون هستم .

دوستان نرم افزاری چیزی هست که نصب کنم دقیق ببینم کدوم برنامه ها دارن از نتم استفاده میکنن .
شما برو داخل تنضیمات مودم و از قسمت status مودم یه عکس بزار اینجا تا بررسی کنم همون قسمت که snr margin نسبت سیگنال به نویز داره

naderfar

Registered User
لایک‌ها
134

نخود سیاه به این میگن!
با این پشتیبانی!

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
شما برو داخل تنضیمات مودم و از قسمت status مودم یه عکس بزار اینجا تا بررسی کنم همون قسمت که snr margin نسبت سیگنال به نویز داره
پ.خ شد دوست عزیز . خیلی خیلی ممنون که جواب دادین .

بالا