برگزیده های پرشین تولز

استفاده از کاملترین مدیاپلیر برای ویندوزفون به صورت رایگان

mhmt93t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
همونطور که میدونید کاملترین مدیاپلیر برای ویندوزفون MoliPlayer هست که قابلیت پخش اکثر فرمت های ویدیویی رو داره اما این برنامه در حالت ترایال محدودیت داره (فکر کنم 14 روز و بعدش دیگه قابل استفاده رایگان نیست) برای استفاده رایگان میتونید به روش زیر عمل کنید:
1-به قسمت settings و بعد language+region برید و country/region رو روی چین قرار بدید و ری استارت کنید
2-با اکسپلورر به
http://www.windowsphone.com/s?appid=fa72694a-d597-4d18-b4e8-fafdf57b345f

برید یا توی استور MoliPlayer رو جستجو کرده ونصب کنید
بعد از نصب میتونید رژیون رو به حالت قبلی برگردونید
بعد از باز شدن برنامه هم تو پایین ترین نوشته چینی لمس کنید تا برنامه اجرا بشه (زبان برنامه انگلیسیه)

28lun1v.jpg

K3vEdm.png

HHfY5K.png

Last edited:

sikhora

Registered User
لایک‌ها
37
همونطور که میدونید کاملترین مدیاپلیر برای ویندوزفون MoliPlayer هست که قابلیت پخش اکثر فرمت های ویدیویی رو داره اما این برنامه در حالت ترایال محدودیت داره (فکر کنم 14 روز و بعدش دیگه قابل استفاده رایگان نیست) برای استفاده رایگان میتونید به روش زیر عمل کنید:
1-به قسمت settings و بعد language+region برید و country/region رو روی چین قرار بدید و ری استارت کنید
2-با اکسپلورر به

بعد از باز شدن برنامه هم تو پایین ترین نوشته چینی لمس کنید تا برنامه اجرا بشه (زبان برنامه انگلیسیه)

28lun1v.jpg

K3vEdm.png

HHfY5K.png

sikhora

Registered User
لایک‌ها
37
متاسفانه گمانم این کلک قدیمی شده .
بعد از اون صفحه چینی یک عالمه صفحه چینی نویس دیگه هم میاد که باید یک فید هایی رو پر کنیم .

mhmt93t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
متاسفانه گمانم این کلک قدیمی شده .
بعد از اون صفحه چینی یک عالمه صفحه چینی نویس دیگه هم میاد که باید یک فید هایی رو پر کنیم .
چی قدیمی شده؟ شما اون متنی که زیرش خط داره تو پایین ترین نقطه رو لمس کنی محیط برنامه باز میشه. اگه قسمت بالاترش رو بزنی باید وارد اکانت weibo بشی یا یه اکانت جدید ایجاد کنی اما پایین ترین متن رو بزنی دیگه این مراحل لازم نیست و برنامه مستقیما باز میشه

sikhora

Registered User
لایک‌ها
37
خیلی ممنون
دقیقا همینطور بود که شما گفتید.

amir persian

Registered User
لایک‌ها
214
سلام دوست عزیز من این نرم افزارو قبلا از استور دانلود کرده بودم پاکش کردم ریجنم روی چین گذاشتمو ریست کردمو دوباره دانلودش کردم از استور ولی وقتی بازش میکنم مثه دفعه قبله و نوشته چینی ای نیماد و انگلیسیه منوش ، در ضمن من تو قسمت all video که میرم هیچ ویدئویی نشون نمیده در حالیکه چند تا میوزیک ویدئو رو گوشیم ریختم که با فایل منیجر بازشون میکنهو
ممنون میشم راهنمایی کنین

amir persian

Registered User
لایک‌ها
214
دوستان کسی نیس کمک کنه ؟؟؟
من این مشکلو دارم که وقتی میخوام زبونو روی چینی بذارم چند تا زبون داره که با خطای شبیه چینی نوشته نمیدونم خب کدومشون زبون چینی هستش !
کسی میدونه کدومو باید انتخاب کنم ؟؟
راجبه مشکل قبلیم هم خودم فهمیدم باید فیلمارو توی پوشه کمرا رول برییزم ولی اینجوری که اصلا جالب نیس شاید یکی واست فیلمو فرستاد یا ... نمیشه که همیشه فیلمارو به پوشه کمرا رول منتقل کرد ....

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
2-با اکسپلورر به

28lun1v.jpg

K3vEdm.png

HHfY5K.png
واسه گوشی من نصب نمیشه ولی ممنون

sikhora

Registered User
لایک‌ها
37
لازم نیست زبون رو چینی کنید ، فقط رجیون رو چینی کنید.

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
اصلا نیازی به این کار ها نیست شما سه نرم افزار MX player ,cc player ,flv player رو که نصب کنید کار این نرم افزار رو انجام می ده

بالا