برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع شیائومی ردمی نوت (xiaomi redmi note) آموزش و پرسش و پاسخ

Nice-Music

Registered User
لایک‌ها
103
غربـــــــــــــــ تهرا نــــــــــــــــ
با همون نرم افزاری که تو پست اول گذاشتین میتونین بکاپ بگیرید mtkdroid
ایشالا که کسی کد نپرونه من یک ماه بیشتر اون سایتو پیدا کردم خاطرم نیس کدوم سایت ولی اگه پیدا کردم میزارم فقط میدونم ی سایت چینی بود که خود پوشه رام به زبان چینی بود.

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
داداش پس این بکاپ هایی که با این ریکاوریهای cwm یا twrp گرفته میشه قضیشون چیه؟

پ ن : داداش ببخشید من زیاد سوال میکنما، چون من تا حالا اندروید نداشتمو اولین تجربه کار با اندرویدمو که همراه شده با این گوشیه نازنین و تا همین چن ماه پیش گوشیم ان۹۵بود:D
بخاطره همین یه سری از بحث های پایه اندروید رو هنوز بلد نیستم:(

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
ما اندرویدِ ۵ دریافت نمیکنیم؟:(
اندروید ۴.۴ رو تا اونجا که میدونم قراره با miui 6 تا آخرِ ساله میلادی بهمون بدن

Nice-Music

Registered User
لایک‌ها
103
با هر دو میشه بکاپ گرفت twrp راحتره محیط twrp باز میکنی روی بکاپ کلیک میکنی گزینه های سیستم،دیتا،بوت انتخاب میکنی و بکاپ میگیری. هر دو برنامه عمل کردشون یکی هست.
اندروید ۵ هم فکر نکنم حالا حالا ها بدن واسه ردمی بیشتر واسه گوشی های جدید و معتبر میدن مثل سونی زد، نوت ۴ و…

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk

msk640

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام گوشی من شیائومی رد می نوت هستش من هر کاری میکنم گوگل پلاس وگوگل پلی سرویس روش نصب نمیشه.هم ورژن های قدیمی رو تست کردم هم جدید.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

mehdi60-0

Registered User
لایک‌ها
106
سلام من با موبوروبو به کامپیوتر وصل میشم ولی بخوام همینطوری روی sd کارت کپی کنم یا حذف کنم pc تلفن رانمی شناسه قبلا تا گوشی وصل میشد دوتا پوشه بر روی مانیتور نشان داده میشد ولی الان هر کاری می کنم کامپیوتر نمی شناسه

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سلام گوشی من شیائومی رد می نوت هستش من هر کاری میکنم گوگل پلاس وگوگل پلی سرویس روش نصب نمیشه.هم ورژن های قدیمی رو تست کردم هم جدید.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
رامِ شما چیه؟
از من میشنوی رامِ رسمی گلوبال بنداز رو گوشی که خودش بطورِ پیشفرض تمام سرویس های گوگلی رو داره

mehdi60-0

Registered User
لایک‌ها
106
من هر کاری می کنم نمی تونم پوشه های گوشی روی pc نمایش داده نمی شه و یه سوال جدیدترین رام جز گلوبال کدام هست؟یه سوال دیگه مثل اینکه ازوقتی من رام گوشی را عوض کردم پیا م invalid imei میده رو سیمکارت ایرانسل انتن میده رو همراه اول نمیدونم امتحان نکردم

Last edited:

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
من هر کاری می کنم نمی تونم پوشه های گوشی روی pc نمایش داده نمی شه و یه سوال جدیدترین رام جز گلوبال کدام هست؟یه سوال دیگه مثل اینکه ازوقتی من رام گوشی را عوض کردم پیا م invalid imei میده رو سیمکارت ایرانسل انتن میده رو همراه اول نمیدونم امتحان نکردم
سلام داداش شما هنوز با گوشيت مشکل دارى ک!!!!
حل نشد؟!
گوشى رو توى ستينگت قسمت دولوپر تيک usb debug رو فعال کن بعد بزن به کامپيوتر اگر بازم نشون نداد موقعى ک وصل کردى تولبار گوشى رو بکش پايين و گزينه mass storage رو فعال کن حل ميشه و نشون ميده پوشه هاتو

Nice-Music

Registered User
لایک‌ها
103

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
برای اولین بار در سطح اینترنت پورت رام یان او اس برای ردمی نوت (خدایی دهنم سرویس شد).بنچمارک32194.
باگ اونی که میدونم فعلا گالری هست .
مزایا حدود25 درصد فقط از رم پر شده (نزدیک 550 مگابایت)و......

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
برای اولین بار در سطح اینترنت پورت رام یان او اس برای ردمی نوت (خدایی دهنم سرویس شد).بنچمارک32194.
باگ اونی که میدونم فعلا گالری هست .
مزایا حدود25 درصد فقط از رم پر شده (نزدیک 550 مگابایت)و......
يان او اس چه راميه؟
اسکرين شات؟
باگ گالرى دقيقا يعنى چى؟
منو تولبارزش چطوريه؟
اينجورى هست؟
نصب کردى خودت؟

فایل های ضمیمه

• uploadfromtaptalk1414945944863.png
    uploadfromtaptalk1414945944863.png
    471.5 KB · نمایش ها: 12

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
بچه ها من به,يه مشکل برخورد کردم ميخوام بدونم بقيه هم اينطورى شدن يانه؟
برنامه هايى که به عنوان dimmer brightness استفاده ميشن روى اين رام جواب نميدن تا از برنامه مياى بيرون دوباره صفحه نورش زياد ميشه و شبا اذيت ميکنه
کسى به اين مشکل برخورده؟
رام هاى ديگه اينطورى نيست البته,فقط رام,ميوى اينطوره!!!!

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
منم یه بار رکوردت رو زدم جالبه دقیقا همین عدد بود در مورد یان او اس هم الان لینک میدم باگ گالری هم اینه که دوربین رو با هزارتا بدبختی فیکس کردم حالا دوربین اوکی شده ولی گالری هر عکسی که میندازی رو سفید نشون میده البته داخل گالری اصلی نه اینکه کلا عکسه سفید باشه .
http://www.yunos.com

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
منم یه بار رکوردت رو زدم جالبه دقیقا همین عدد بود در مورد یان او اس هم الان لینک میدم باگ گالری هم اینه که دوربین رو با هزارتا بدبختی فیکس کردم حالا دوربین اوکی شده ولی گالری هر عکسی که میندازی رو سفید نشون میده البته داخل گالری اصلی نه اینکه کلا عکسه سفید باشه .
http://www.yunos.com
اقا من چينيم يکم ضعيفه [emoji13] [emoji4] چرا انگليسى نداره؟

arshux

Registered User
لایک‌ها
37
بچه ها من به,يه مشکل برخورد کردم ميخوام بدونم بقيه هم اينطورى شدن يانه؟
برنامه هايى که به عنوان dimmer brightness استفاده ميشن روى اين رام جواب نميدن تا از برنامه مياى بيرون دوباره صفحه نورش زياد ميشه و شبا اذيت ميکنه
کسى به اين مشکل برخورده؟
رام هاى ديگه اينطورى نيست البته,فقط رام,ميوى اينطوره!!!!
برای منم این مشکل هست... سه تا برنامه نصب کردم برای کاهش نور صفحه و هر سه تاشون مشکل مشابه داشتن....زمانی که توی برنامه هستی نور کمه ولی به محض این که میای بیرون دوباره زیاد میشه... منم رام میو دارم ورژن 30.... اگه راه حلی پیدا کردین ممنون میشم بفرمایید.

راستی دوستان ورژن 37 تفاوتش با ورژن های قبلی چیه؟! میخوام ببینم میصرفه آپدیت کنم....برنامه ها یا تنظیماتشون با آپدیت رام حذف نمیشه؟
ممنون

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
برای منم این مشکل هست... سه تا برنامه نصب کردم برای کاهش نور صفحه و هر سه تاشون مشکل مشابه داشتن....زمانی که توی برنامه هستی نور کمه ولی به محض این که میای بیرون دوباره زیاد میشه... منم رام میو دارم ورژن 30.... اگه راه حلی پیدا کردین ممنون میشم بفرمایید.

راستی دوستان ورژن 37 تفاوتش با ورژن های قبلی چیه؟! میخوام ببینم میصرفه آپدیت کنم....برنامه ها یا تنظیماتشون با آپدیت رام حذف نمیشه؟
ممنون
تاحالا مه نشده مشکل رو برطرف کرد
رام 30؟
کاستوم هستى؟
37تفاوت آنچنانى که بگى خيلى فرق کرده نداره اپديت هم نکنى زياد فرقى نداره فقط يک مقدار لگ کم شده و روونتر هست
اگر روى همين رام فلشش کنى بدون انجام وايپ تنظيماتت ميمونه بدون تغيير...

بالا