برگزیده های پرشین تولز

نیازمند اسکریپت سامانه پیشنهادات و انتقادات

hdnsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام وقت بخیر
برای راه اندازی سامانه **** پیشنهادات و انتقادات به یک اسکریپت قوی در این زمینه نیاز داریم .
گزینه های خارج از فروم هم روی میزه :)
اما خب به شخصه گفتم سفره ای که پهنه :) بذار اول دوستانم در پی تی بهره مند بشند
پس بنابر این ، فقط تا روز جمعه 9 آبان 1393 این آگهی اعتبار داره .
متقاضیان لطفا دقت کنند :‌
1- تصاویر گرفته شده از سامانه به همراه امکانات ، در قالب یک فایل فشرده به همراه تلفن تماس - نام و نام خانوادگی - شهر محل سکونت پخ کنند.
2- از ارسال پیام های بدون اطلاعات بالا خود داری فرمایید .
3- لطفا در ادامه ننویسید شرایط پخ شود ! چون کل همه موارد گویاست .
4- داشتن و نداشتن رزومه کاری زیاد اهمیت نداره . پس همه دوستان میتونند پیشنهاد بدهند (‌ فرصتیه تا تازه کار ها خودشون رو نشون بدهند)
5- سقف بودجه مصوب برای اینکار از حداقل 1 میلیون تومان تا حداکثر 10 میلیون تومانه پس لطفا کارهای با کیفیت تون رو ارائه کنید.
6- جهت کسب هرگونه سوال و راهنمایی با شماره تلفن 09157047452 تماس بگیرید .
7- از اونجایی که این اسکریپت در یک سازمان دولتی قرار استفاده بشه ، قبول و یا رد هر پیشنهادی منوط به نظر مدیریت بهبود روشهای سازمان مذکور داره و بنده از همین جا پیشاپیش بی طرف بودن خودم رو اعلام میکنم .
8- اگر زودتر به اسکریپت مدنظر دست پیدا کنیم ، این فراخوان زودتر از موعد بسته میشه . پس هر ثانیه طلاست از دست ندید. :)

ارادتمند دوستان دانش نیا

n0o0b_sina

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
اگه بخواید اختصاصی نوشته بشه من در خدمتم
نمونه کارها: http://elegantweb.ir/

hdnsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
متقاضیان لطفا دقت کنند :‌
1- تصاویر گرفته شده از سامانه به همراه امکانات ، در قالب یک فایل فشرده به همراه تلفن تماس - نام و نام خانوادگی - شهر محل سکونت پخ کنند.
2- از ارسال پیام های بدون اطلاعات بالا خود داری فرمایید .
3- لطفا در ادامه ننویسید شرایط پخ شود ! چون کل همه موارد گویاست .
4- داشتن و نداشتن رزومه کاری زیاد اهمیت نداره . پس همه دوستان میتونند پیشنهاد بدهند (‌ فرصتیه تا تازه کار ها خودشون رو نشون بدهند)
5- سقف بودجه مصوب برای اینکار از حداقل 1 میلیون تومان تا حداکثر 10 میلیون تومانه پس لطفا کارهای با کیفیت تون رو ارائه کنید.
6- جهت کسب هرگونه سوال و راهنمایی با شماره تلفن 09157047452 تماس بگیرید .
7- از اونجایی که این اسکریپت در یک سازمان دولتی قرار استفاده بشه ، قبول و یا رد هر پیشنهادی منوط به نظر مدیریت بهبود روشهای سازمان مذکور داره و بنده از همین جا پیشاپیش بی طرف بودن خودم رو اعلام میکنم .
8- اگر زودتر به اسکریپت مدنظر دست پیدا کنیم ، این فراخوان زودتر از موعد بسته میشه . پس هر ثانیه طلاست از دست ندید. attachFull696109

فایل های ضمیمه

• upload_2014-10-30_18-23-26.png
    upload_2014-10-30_18-23-26.png
    95 بایت · نمایش ها: 6

n0o0b_sina

Registered User
لایک‌ها
53
یعنی ما اول کارو انجام بدیم و عکس بگیریم بعد عکسو بهتون بدیم؟

بالا