برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
نه مشکلی پیش نمیاد سعی کن وعده های غذایی رو بیشتر کنی میزان پروتئین روزانه رو هم به 2.2 برابر وزنت برسونی

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
سلام
دوستان بهترین چربی سوز که با هوازی نتیجه خوبی بده و عوارض کمی داشته باشه در حال حاضر چیه؟

mehrana1

Registered User
لایک‌ها
171
سلام
دوستان بهترین چربی سوز که با هوازی نتیجه خوبی بده و عوارض کمی داشته باشه در حال حاضر چیه؟

دوست عزیز همه چربی سوز های مکمل بر روی کلیه شما اثر بسیار شدیدی دارند که بعد از 5 سال مشخص خواهند شد ، بهترین چربی سوز برای بدنسازی به پیشنهاد من ترکیب معجزه آسای آب کرفس و هویج است .... امتحان کنید قبل از مصرف دارو ها

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
بهترین هورمون های تیروئیدی هست ولی ممکنه باعث اختلالات بشه

Sent from my SM-T700 using Tapatalk

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
دوست عزیز همه چربی سوز های مکمل بر روی کلیه شما اثر بسیار شدیدی دارند که بعد از 5 سال مشخص خواهند شد ، بهترین چربی سوز برای بدنسازی به پیشنهاد من ترکیب معجزه آسای آب کرفس و هویج است .... امتحان کنید قبل از مصرف دارو ها
ممنون دوست عزیز حتما این مورد رو امتحان میکنم
بهترین هورمون های تیروئیدی هست ولی ممکنه باعث اختلالات بشه

Sent from my SM-T700 using Tapatalk
چربی سوزی میخوام که عوارض خیلی کمی داشته باشه و نتیجه خوبی بده!

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
دوستانی که مربی هستن
برای تقویت ساعد و مج با دمبل برنامه میخام
منظور پهن کردن ساعد
توی خونه میخام تمرین کنم
دمبل هم 3 و 4 کیلویی دارم
از این لاستیکا هم دارم که فشار میدن

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
عزیز ساعد خیلی زمان بر هست و تمرینات مداوم احتیاج داره
نیازی به ایجاد تاپیک جدید هم نبود می تونستید در تاپیک مشاوره بدنسازی عنوان کنید که حالا مهم نیست مدیران خودشون انتقال میدن
مچ عکس دمبل تک دست 12 - 15 - 15 - 20
مچ برعکس هالتر خم که باید یک وسیله جایگزین کنین 20 - 15 - 15 - 12
برای مچتون هم فعلا یک وسیله سبک در دستتون بگیرید و جوری که ساعد حرکت نکنه به سمت چپ و راست حرکتش بدید
برای پنجه ها هم سعی کنید صفحه ای با وزن متوسط رو در دست بگیرید و چند دقیقه با دستتون نگه دارید ( تمرینات مختص قویترین کاران و پاور کارها )

فعلا نیازی به توضیحات بیشتری نیست 4 هفته مداوم این حرکات رو تکرار کن هر روز و نتیجه رو اعلام کن می تونی یک روز در میون هم انجام بدی

موفق باشید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
چربی سوزها خیلی انبوه هستند که برای بدن ها و اهداف خاص تهیه میشند
قوی ترین اونها یک پپتاید هست که اصلا به کار شما نمیاد ( HGH Fragment )
در بخش مکملهای غذایی چربی سوزها باعث چرب شدن کبد میشن و هیچ وقت هم بعد از مصرف چربی سوز کلیه شما بعد از 5 سال نه از کار میفته و نه دردی رو احساس می کنید
دوست من به نظر من تمرینات هوازی رو شما باید داشته باشی - **** غذایی باید داشته باشی - در کنارشون از ال - کارنیتین و کافئین هم فعلا استفاده کن در صورتی که قصد استفاده از مکمل قوی تر رو داری حتما
در نظر داشته باش که آمریکایی ها و اروپایی ها به دلیل مصرف الکل به صورت همیشگی کبدشون مقاوم تر از کبد امثال ماست ( این یک برتری نیست بلکه از کبد آسیب دیدشون برا ما می گه ) در نتیجه دزهایی که می نویسند شما باید کمی کمتر استفاده کنید که کاملا این نظریه کارشناسی شده است
و خود کمپانی ها هم چندین برنامه مستند در این رابطه درست کردند که این موضوع در اون ذکر شده
قوی ترین این مکمل ها Lipo 6 Black محصول کمپانی Nutrex بی رحم ترین چربی سوز جهان که با مصرفش به هیچ عنوان احساس آرامش و راحتی نداری و همیشه در طول دوره دچار کمی سرگیجه و سردرد - بی خوابی و احساس شهوت بیش از حد به دلیل وجود یوهمبین و در کل بی اشتهایی شدیدی رو هم به دنبال داره.
توصیه من در صورتی که قصد استفاده از چربی سوزها رو دارید
استفاده از مکمل Hydroxycut Red کمپانی Muscle Tech هست که بعد از Lipo 6 Black می تونه با آزار کمتری شما رو به هدفتون برسونه بعد از اتمام مصرف
حتما از لیورگل استفاده کنید روزی 1 عدد لیورگل 140 که می تونید از داروخانه تهیه کنید
به صورت طبیعی اگر بتونید در کنار چیزهایی که گفتم از عرق کاسنی استفاده کنید با روزی نصف لیوان کاسنی می تونید مقدار قابل توجهی از فسفر - سدیم - پتاسیم جمع شده ( احتباس آب و املاح ) رو دفع کنید
تا سریع تر به چربی ها برسید

برای پایین اومدن اشتها و تسریع در چربی سوزی حتما مقداری یخ روزانه بخور که خوردن یخ مثل کیلومترها پیاده رویه.

موفق باشی

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
یک قاشق غذا خوری ال کارنیتین مایع ایرانی در یک لیوان آب سرد، نیم ساعت قبل از تمرین هوازی...رو سرش قسم میخورم ! خودمم الان دارم استفاده میکنم دارم چربی هام رو میسوزونم.

z1

sinior1

Registered User
لایک‌ها
211
ممنون از راهنمایی
مچ عکس دمبل تک دست 12 - 15 - 15 - 20
مچ رو به بالا ؟ یا پایین؟
مچ برعکس هالتر خم که باید یک وسیله جایگزین کنین 20 - 15 - 15 - 12
میشه ساعد ایستاده با دمبل رو جایگزین کرد؟
برای مچتون هم فعلا یک وسیله سبک در دستتون بگیرید و جوری که ساعد حرکت نکنه به سمت چپ و راست حرکتش بدید
همون دمبل خوبه ؟ مثل مچ رو به پایین فقط چپ و راست
تعداد مهمه ؟
برای پنجه ها هم سعی کنید صفحه ای با وزن متوسط رو در دست بگیرید و چند دقیقه با دستتون نگه دارید ( تمرینات مختص قویترین کاران و پاور کارها )
دست کشیده روبه روی سینه ؟؟؟تایم هر چی بیشتر بهتر؟

یه نکته دیگه
ایا تغدیه هم برای این تمارین مهمه ؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
مچ عکس یعنی قسمت داخلی دست به سمت بالا
بله با دمبل هم می تونید
برای مچ هم دمبل خوبه
3 ست 30 تایی کافیه برای شروع کافیه ( دمبل سنگین نباشه )
خیر دستتون رو آزاد و کشیده بگذارید در کنار پاهاتون نگه دارید و با پنجه جوری صفحه رو بگیرید که صفحه به حالت آویزون در بیاد

100% وقتی دارید عضله ای رو پرورش میدید به تغذیه هم احتیاج داره روزانه 1.8 برابر وزنتون رو پروتیئن مصرف کنید مثل گوشت تخم مرغ لبنیات و ...
وزنتون ضرب در 1.8 = میزان پروتئین مصرفی شما ( فعلا )

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
چربی سوزها خیلی انبوه هستند که برای بدن ها و اهداف خاص تهیه میشند
قوی ترین اونها یک پپتاید هست که اصلا به کار شما نمیاد ( HGH Fragment )
در بخش مکملهای غذایی چربی سوزها باعث چرب شدن کبد میشن و هیچ وقت هم بعد از مصرف چربی سوز کلیه شما بعد از 5 سال نه از کار میفته و نه دردی رو احساس می کنید
دوست من به نظر من تمرینات هوازی رو شما باید داشته باشی - **** غذایی باید داشته باشی - در کنارشون از ال - کارنیتین و کافئین هم فعلا استفاده کن در صورتی که قصد استفاده از مکمل قوی تر رو داری حتما
در نظر داشته باش که آمریکایی ها و اروپایی ها به دلیل مصرف الکل به صورت همیشگی کبدشون مقاوم تر از کبد امثال ماست ( این یک برتری نیست بلکه از کبد آسیب دیدشون برا ما می گه ) در نتیجه دزهایی که می نویسند شما باید کمی کمتر استفاده کنید که کاملا این نظریه کارشناسی شده است
و خود کمپانی ها هم چندین برنامه مستند در این رابطه درست کردند که این موضوع در اون ذکر شده
قوی ترین این مکمل ها Lipo 6 Black محصول کمپانی Nutrex بی رحم ترین چربی سوز جهان که با مصرفش به هیچ عنوان احساس آرامش و راحتی نداری و همیشه در طول دوره دچار کمی سرگیجه و سردرد - بی خوابی و احساس شهوت بیش از حد به دلیل وجود یوهمبین و در کل بی اشتهایی شدیدی رو هم به دنبال داره.
توصیه من در صورتی که قصد استفاده از چربی سوزها رو دارید
استفاده از مکمل Hydroxycut Red کمپانی Muscle Tech هست که بعد از Lipo 6 Black می تونه با آزار کمتری شما رو به هدفتون برسونه بعد از اتمام مصرف
حتما از لیورگل استفاده کنید روزی 1 عدد لیورگل 140 که می تونید از داروخانه تهیه کنید
به صورت طبیعی اگر بتونید در کنار چیزهایی که گفتم از عرق کاسنی استفاده کنید با روزی نصف لیوان کاسنی می تونید مقدار قابل توجهی از فسفر - سدیم - پتاسیم جمع شده ( احتباس آب و املاح ) رو دفع کنید
تا سریع تر به چربی ها برسید

برای پایین اومدن اشتها و تسریع در چربی سوزی حتما مقداری یخ روزانه بخور که خوردن یخ مثل کیلومترها پیاده رویه.

موفق باشی
ممنون داداش سعی میکنم توصیه های شما رو عملی کنم دم شما گرم
یک قاشق غذا خوری ال کارنیتین مایع ایرانی در یک لیوان آب سرد، نیم ساعت قبل از تمرین هوازی...رو سرش قسم میخورم ! خودمم الان دارم استفاده میکنم دارم چربی هام رو میسوزونم.

z1
ممنون داداش

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
ممنون داداش سعی میکنم توصیه های شما رو عملی کنم دم شما گرم

ممنون داداش

خواهش می کنم فقط یک توصیه دیگه دوست عزیز
اگر از کافئین یا چربی سوزها استفاده می کنی حتما در نظر داشته باش که 6 ساعت تا بعد از مصرف نباید بخوابی
والا خواب حسابی زهرمارت میشه نمونه : کابوس های خیلی خیلی وحشتناک می بینی

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
Lipo 6 Black
فقط قبلش حتما باید حداقل 2 ماه هوازی کار کرده باشید وبدنتون آماده ی استفاده از کپسول ها باشه + ورزش مستمر هر روز داشته باشید
روزی 2 عدد میل کنید و طی روال ورزشی و مستمر برید باشگاه خیلی خوبتر از حد تصورتون جواب میده

Oracle_Eldorado

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,156
سلام خدمت دوستان ورزشکار
من یه چند وقتیه جست و گریخته بدنسازی میرم
هفته ای 2 تا 4 جلسه اگه وقت کنم
چند باری پیش اومده که دوستان در مورد مکمل یا پروتئین هایی که مصرف میکنم میپرسن
و منم تاحالا چیزی مصرف نکردم
این دوستان هم زحمت کشیدن و منو راهنمایی کردن که بدون مکمل یا پروتئین زیاد فایده ای نداره و حتی ممکنه به عضله ها آسیبی برسونه
و پروتئین 100 و آمینو پیشنهاد کردن که مصرف کنم ( خودشون فروشنده نبودن )
اول از همه خواستم ببینم واقعا برای یه بدنسازی در حد فیتنس لازمه ؟
چون من زیاد علاقه ای به هیکل های آنچنانی و بزرگ ندارم
و فقط برای زیبایی اندام و سلامت بدن ، بدنسازی میرم
( قد 184 وزن 80 الی 81 )

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,714
بهترین شکل گرم کردن برای گردن کمر و شکم چیست؟ برای 6پک

sent from my 1200 hd

one king love

Registered User
لایک‌ها
321
دوستان من نمیتونم به دلیل مسائل کاری و ... باشگاه برم
و حرکات زیر رو با دمبل و هالتر و میزی که دارم در اناقم میزنم
به نظرتون مشکلی پیش نمیاد و تداخل نداره این حرکات باهم
میشه با این حرکات حداقل نصف نصف باشگاه پیشرفت کرد؟؟

بارفیکس
ساعد با هالتر روی نیمکت
جلو بازو هالتر ایستاده
جلو بازو دمبل ایستاده تک تک
کشش هالتر
اسکوات
خم شدن به جلو نشسته
استرادل
شراگ هالتر از پشت
شراگ با هالتر
پرس سینه هالتر دست جمع
پشت بازو دیپ روی نیمکت با وزنه
پرس سرشانه هالتر
پرس سینه هالتر
کشش گردن به سمت قفسه سینه
پلاور با هالتر روی نیمکت
ددلیفت با هالتر
تویست شکم با هالتر
شنا سوئدی

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
سلام.
كفش مناسب و لباس براي باشگاه چي بهتره ؟
بيشتر كفش. سالمون چطورياست ؟
الان اصلا اصل و فيك دارن ؟ از كجا بگيرم ؟ چه قيمتي هستن ؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,714
سلام
وقتی میخوام عضلات شکم رو تمرین بدم یه مشکل دارم اینکه وقتی زیاد نسبت به توانم سنگین میشه کمرم خسته میشه و به داخل قوس میوفته :(
عضلات پشت و کمر رو چطور میشه قوی تر کرد البته بدون اینکه سنگین باشه و اسیب بزنه:D:general601: ؟؟

بالا