برگزیده های پرشین تولز

درخواست نرم افزار

mehditayebi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستنان . کسی نرم افزار Email Extractor بخ صورت فول و همراه کرک یا سریال نامبر داره برام پیغام خصوصی کنه ؟ عکسی از محیط برنامه را براتون قرار میدم :

ممنون .

فایل های ضمیمه

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    45.5 KB · نمایش ها: 4

MaLaS

Registered User
لایک‌ها
82
بهترین نرم افزار برای این که کل هارد رو پاک کنم جوری که قابل برگشت به این آسونیا نباشه چیه ؟؟؟

takman_236

Registered User
لایک‌ها
249
بهترین نرم افزار برای این که کل هارد رو پاک کنم جوری که قابل برگشت به این آسونیا نباشه چیه ؟؟؟
سلام
دوست عزیز می تونید از HD Tune Pro استفاده کنید
نرم افزار بدی نیست.
من یه هارد 500 گیگی رو با USB3 حدود 14 ساعت طول کشید تا پاک کنه!!! کامل

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
نرم افزار برای چسبوندن 2 عکس
سلام دوستان

یه نرم افزار می خوام که بتونه 2 عکس جداگانه رو چه بطور افقی و یا عمودی بهم بچسبونه.لطفا اگه با اون نرم افزار کار کردین و ازش مطمئن هستین معرفی کنید.

یه چیزی بجز paint یا فتوشاپ می خوام.

با تشکر

Ehsan.kamalifard

Registered User
لایک‌ها
28
با سلام خدمت دوستان
نرم افزاری میخوام که بتونم باطری لپتاپم رو سالم نگه دارم یعنی مثلا وقتی به برق وصله باطری تا 30% که درصد کالیبره شدن هست شارژ کنه و از 30% بیشتر شارژ نکنه که باطری عمرش کم شه
در واقع میحوام باطری از مدار شارژ خارج شه که باطری سالم تر بمونه. مدل لپتاپم asus n550jk هست با ویندوز 8.1
با عرض تشکر..

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
سلام
ای رم افزار CCleaner وقتی میخام هاردو پاک کنم ال دیتا با 35 لایه یه پسورد میخاد چده پسوردش

Untitled.png

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
یه نرم افزار توپ هم واسه اپدیت درایو هایه کامپیوتر اعم از گرافیک و بایوس و ...... خلاصه کامل اول انالیز کنه اونای که اپدیت میخانو بگه و خودش هم بتونه دانلود کنه و نصب . اینو نصب کردم Find Drivers with DriverAgent تمام ویژگی بالا رو داره ولی پولیه
سوال بالایی هم راهنمایی کنید
ممنون

Last edited:

Ehsan.kamalifard

Registered User
لایک‌ها
28
سلام دوستان
نرم افزار فیسبوک برای ویندوز 8.1 میخوام واسه لپتاپ
تو همه سایتای خارجی و داخلیو گشتم نبود
فقط استور مایکروسافت داره که میگه در گشور شما اجازه دسترسی به استور ماکروسافت نیست و برنامش هم فیریه
کسی این برنامرو داره به من بده یا لینک دانلودی چیزی
خیلی نرم افزار بدرد بخوریه باهاش کار کردم عالی بود پیشنهاد میکنم شما هم نصبش کنید
پیشاپیش ممنون

hashemp206

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان من یک شبکه محلی با ۵ تا کامپیوتر دارم و می خوام از یکی از کامپیوترها باقی کامپیوترها رو مدیریت کنم. نرم افزار VNC تاخیرش زیاد هست مثلا می خوام scrollکنم با تاخیر میلی ثانیه ای انجام میشه و توی ذوق میزنه و کاملا مشخصه.

دوستان شما نرم افزار دیگه ای سراغ دارید؟

DG ALI 0098

Registered User
لایک‌ها
13
من یک برنامه کاملاَ حرفه ای برای باز کردن قفل DVD میخواستم

ali_beygi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا تازه اگر لینک دانلود نسخه های قدیمی را هم پیدا بکنی باید دنبال خرید لایسنس و .... بروی اینجا یکسری بزن www.spsp.ir

Emiliano1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام.
من دنبال نرم افزاری می گردم که بتونم وقتی به مکان ها و جلسات مختلفی می رم، پروژه های مختلفی رو با یک کلیک باز کنم.
فرض کنید همیشه در جلسه ی خاصی چندین پوشه باید برای من باز شده باشن که هر کدوم نشونی جداگانه ای دارن و فایل هاشون باید دم دستم باشه. نرم افزاری هست که به محض بالا اومدن ویندوز و با ورود به اون و زدن دکمه ای، این کارو انجام بده؟
یا خروجی بده مثلاً روی دسکتاپ و من با کلیک رو اون، تموم اون پوشه ها رو باز شده، جلو روی خودم ببینم؟

قبلاً از دوستانی که راهنمایی می کنن، سپاسگزارم.

manager.ajami

Registered User
لایک‌ها
169
سلام
من يه نرم افزار براي اندرويد ميخوام که بشه رمز واي فاي رو باهاش هک کرد، يعني پيدا کرد
ممنون ميشم کمک کنين
خيلي از نرم افزاراي گوگل پلي رو امتحان کردم ولي جواب نداد

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
یه نرم افزار توپ هم واسه اپدیت درایو هایه کامپیوتر اعم از گرافیک و بایوس و ...... خلاصه کامل اول انالیز کنه اونای که اپدیت میخانو بگه و خودش هم بتونه دانلود کنه و نصب . اینو نصب کردم Find Drivers with DriverAgent تمام ویژگی بالا رو داره ولی پولیه
سوال بالایی هم راهنمایی کنید
ممنون
توی سایت های تورنت بگرد حتما یه نسخه ازش پیدا میشه. اگه نرم افزار معروفی باشه مطمئن باش پیدا میشه.

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
سلام دوستان

من حدود 200-300 لينك دانلود كليپ دارم
هر كدوم از 300 تا 800 مگ هستش و بيشتر تو رپيدگيتور قرار دارن ...

خيلي واسم وقت گير هست كه يكي يكي سايت ها رو باز كنم و ببينيم لينك سالمه يا نه ...

سايتي - برنامه اي چيزي هست كه بشه راحت لينك ها يا اسم كليپ ها رو بهش داد و لينك سالم و كم حجم رو دريافت كرد؟
مثلا از يه كليپ چند حجم مختلف وجود داره
من براي اينكه كمترين حجم رو پيدا كنم مجبورم ده تا لينك رو بگردم و باز كنم و تست كنم .... وقت گيره !

لطفا راهنمايي كنيد
تشكر

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
سلام،
نرم افزار گیم پورت میخام، البته نه نسخه 4 که فارسی شده و همه جا هست. جدیدا تا نسخه 8 هم اومده. حالا هر زبانی هم روشه مهم نیست.

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
بالا