برگزیده های پرشین تولز

کلوپ بازی Clash of Clans

کلش اف کلنز بازی میکنی ؟

• آره بابا !

Votes: 3 100.0%
  • نه مگه من بیکارم !!

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    3
  • Poll closed .

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
به نام خدا
سلام به همه عزیزان
همون طور که از اسم تاپیک مشخصه تو این تاپیک قصد داریم تمامی عکس ها راهنما ها خرید و فروش اکانت ها و ترفند ها و... این بازی محبوب و مشهور رو قید کنیم
عزیزانی که قصد فروش اکانت خودشون یا خرید اکانت مشخصی رو دارند مشخصات رو بگن
عزیزانی که ترفندی عکسی راهنمایی از بازی دارند به اشتراک بزارند تا همه دوستان استفاده کنند
اگه این کاره هستید یا میخواید واسه کلنتون تبلیغ کنید اینجا جای خوبیه ;)

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان

Last edited:

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
راه نمای چیندن برای تاون هال (townhall) لول پنج
جهت کاپ گرفتن (cup)

jlZc.jpg

جهت ذخیره پول (farming)
hlZc.jpg

برای شرکت در وار (war)
glZc.jpg

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
سلام، چطور اکانت گوگل رو تو این بازی سینک کنم، هر کاری بگید کردم ولی نمیشه، میگن فقط تو گوشی سامسونگ نمیشه، با ف ی ل ت ر ش ک ن هم رفتم ولی نشد، با هواوی راحت وارد شد، لطفا بگید؟؟؟؟؟؟؟!!!

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
سلام، چطور اکانت گوگل رو تو این بازی سینک کنم، هر کاری بگید کردم ولی نمیشه، میگن فقط تو گوشی سامسونگ نمیشه، با ف ی ل ت ر ش ک ن هم رفتم ولی نشد، با هواوی راحت وارد شد، لطفا بگید؟؟؟؟؟؟؟!!!
مشکلت رو با جزئیات بگو شاید همون مشکل من رو داری که حلش کردم

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
مشکلت رو با جزئیات بگو شاید همون مشکل من رو داری که حلش کردم
حالا وارد میشه ولی وقتی بازی از اول لود میشه دوباره همون اش و همون کاسه است، میزنه خوش امید ولی وقتی از اول لود میشه دوباره برمیگرده به حالت اول، وقتی روی دکمه ای که زده دیزکانکت کلیک میکنم که به رنگ قرمزه میگه ایمیلتو انتخواب کن ، چون قبلش بش اضافش کردم، تو گوشی هواوی وقتی رو دکمه دیزکانکت کلیک میکنم سریع ایمیلو انتخاب میکنم و بعدش میگه خوش امدید و رنگه دکمه هه از قرمز به سبز تغیر میکنه و میزنه کانکت، میگن گوشی های هواوی که اپدیتن میشه و راحتم شد، حالا مشکل اینه که چرا تو سامسونگ نمیشه؟؟؟!!!!

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
حالا وارد میشه ولی وقتی بازی از اول لود میشه دوباره همون اش و همون کاسه است، میزنه خوش امید ولی وقتی از اول لود میشه دوباره برمیگرده به حالت اول، وقتی روی دکمه ای که زده دیزکانکت کلیک میکنم که به رنگ قرمزه میگه ایمیلتو انتخواب کن ، چون قبلش بش اضافش کردم، تو گوشی هواوی وقتی رو دکمه دیزکانکت کلیک میکنم سریع ایمیلو انتخاب میکنم و بعدش میگه خوش امدید و رنگه دکمه هه از قرمز به سبز تغیر میکنه و میزنه کانکت، میگن گوشی های هواوی که اپدیتن میشه و راحتم شد، حالا مشکل اینه که چرا تو سامسونگ نمیشه؟؟؟!!!!
نه این مشکل من نبوده ... اگه کسی از دوستان این موضوع را بلده همکاری کنه

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
ببخشید یه سوال:
حالا وقتی میخوام اکانت گوگل رو سینک کنم.در حالت عادی که نمیشه.باید وی پی ان رو فعال کنم تا سینک بشه،حالا سینک هم میشه ولی بعد از یک روز که دوباره میرم تو بازی از حالت سینک خارج شده (دیزکانکت)شده و دوباره باید سینک کنم
برای این مشکل راه حلی هست؟

یه سوال دیگه هم داشتم:
کلن چیه؟
و به چه دردی میخوره؟

ممنون میشم به سوالام پاسخ بدید

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
حالا وقتی میخوام اکانت گوگل رو سینک کنم.در حالت عادی که نمیشه.باید وی پی ان رو فعال کنم تا سینک بشه،حالا سینک هم میشه ولی بعد از یک روز که دوباره میرم تو بازی از حالت سینک خارج شده (دیزکانکت)شده و دوباره باید سینک کنم
برای این مشکل راه حلی هست؟
برای منم اینطوری شده بود...قبلا کلا اصلا گوشیم به جیمیلم وصل نمیشد بعد جستجو و اینا فهمیدم چطوری مشکل رو حل کنم حالا هم که حل شده اکثر اوقات سینک روشن نیست ولی بعد یه مدتی خودش درست میشه حتی یه بار به کلش وصل بشه واسه ذخیره شدن کافیه
کلن چیه؟
و به چه دردی میخوره؟
شما وقتی تو یه کلن میری میتونی درخواست نوعی سرباز مد نظر خودت رو بدی اونا هم متناسب به مقدار جایی که داری بهت سرباز میدن و میتونی برای دفاع یا حملات استفاده کنی...هر چند روز یک بار هم مدیر کلن با یه کلن دیگه شروع به جنگ میکنه و اعضای کلن شما باید به اونها حمله کنید و امتیاز بگیرید و بالعکس

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
کولیدر چیه؟
اطلاعات تکمیلی این بازی رو کجا میشه مطالعه کنم؟

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
مقام / قابلیت
new/member = عضو معمولی
elder = کیک کردن member + دعوت کردن دیگران به کلن + قبول کردن درخواست دیگران برای ورود به کلن
co-leader = کیک کردن همه به جز leader + مقام دادن به دیگران + دعوت کردن دیگران به کلن + قبول کردن درخواست دیگران برای ورود به کلن + دسترسی به تنظیمات کلن
leader = همه کاره کلن

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
اطلاعات تکمیلی این بازی رو کجا میشه مطالعه کنم؟
ما ها اکثرا خودمون یاد گرفیم ولی تو گوگل یا نرم افزار کفه بازار سرچ کنی سایت ها و نرم افزار های کمکی زیادی هست که میتونی بری نگاه کنی یاد بگیری

بالا