برگزیده های پرشین تولز

از کدوم نسخه فتوشاپ استفاده کنم ؟

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
سلام ، من میخوام به خاطر طراحی سایت فتوشاپ هم یاد بگیرم . نمی دونم کدوم نسخه اش مناسب تره ، و اینکه ایا PDF مرجعی به زبان فارسی هست واسه یادگیری فتوشاپ تو نت هست یا خیر. پیشاپیش از توجه اتون ممنونم ..

evil1378

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
قطعا جدیدترین نسخه مناسب تره !

آموزش های زیادی تو نت هست که روز به روز داره بیشتر میشه !

سرچ کنید .

mahdidutt

Registered User
لایک‌ها
574
پیشنهاد من نسخه cs5 هست
بدلیل اینکه:
اموزش های بیشتری ازش موجوده مخصوصا فارسی .هرچند اموزش های cs6 برای نسخه های قبل هم به کار میاد ولی ترجیحا برای هماهنگی بهتر با اموزش ها cs5 هست.
والا چطور بگم که نگی و نگن هدف از پاسخش به این تاپیک تبلیغ برا خودش بود.ولی شاید بشه گفت یکی از کاملترین ارشیو اموزش های فتوشاپ رو من برای فروش گذاشتم.ارشیو منظمیه.حداقلش اینه که فقط فروشنده نیستم و میتونم راهنماییتون کنم که کدوم به دردتون میخوره.
اموزشا روزانه داره اضافه میشه.باورت میشه الان که دارم تایپ میکنم یه کلیپ یه ساعته اموزش در حال دانلوده.تو سایتا گشتم طبق نیاز خودم سرچ کردم کاربردی ترین اموزشها.حیف که مخصوص طراحی وب نیست.ولی خوب اموزش فتوشاپ رو یاد بگیری بقیه ش جوره
خواستی باهام در ارتباط باش چه رایگان بخوای چه راهنمایی چه ادرس خاصی چه فایلی برای دانلود.در خدمتم

evil1378

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پیشنهاد من نسخه cs5 هست
بدلیل اینکه:
اموزش های بیشتری ازش موجوده مخصوصا فارسی .هرچند اموزش های cs6 برای نسخه های قبل هم به کار میاد ولی ترجیحا برای هماهنگی بهتر با اموزش ها cs5 هست.
والا چطور بگم که نگی و نگن هدف از پاسخش به این تاپیک تبلیغ برا خودش بود.ولی شاید بشه گفت یکی از کاملترین ارشیو اموزش های فتوشاپ رو من برای فروش گذاشتم.ارشیو منظمیه.حداقلش اینه که فقط فروشنده نیستم و میتونم راهنماییتون کنم که کدوم به دردتون میخوره.
اموزشا روزانه داره اضافه میشه.باورت میشه الان که دارم تایپ میکنم یه کلیپ یه ساعته اموزش در حال دانلوده.تو سایتا گشتم طبق نیاز خودم سرچ کردم کاربردی ترین اموزشها.حیف که مخصوص طراحی وب نیست.ولی خوب اموزش فتوشاپ رو یاد بگیری بقیه ش جوره
خواستی باهام در ارتباط باش چه رایگان بخوای چه راهنمایی چه ادرس خاصی چه فایلی برای دانلود.در خدمتم

cs5 یاد بگیره cs6 هم یاد کی گیره !

همونه فقط چند قسمت جزئی اضافه تر داره .

اگه منظورتون از تبلیغ من بودم واقعا براتون متاسفم .

mahdidutt

Registered User
لایک‌ها
574
cs5 یاد بگیره cs6 هم یاد کی گیره !

همونه فقط چند قسمت جزئی اضافه تر داره .

اگه منظورتون از تبلیغ من بودم واقعا براتون متاسفم .
نه داداش این حرفا چیه.منظورم خودم بود.حتما متن رو خوب نخوندید کلی توضیح دادم که فروشنده هستم و فکر نکنید تبلیغ میکنم:(

بالا