برگزیده های پرشین تولز

Root کردن چیست و چه کارایی هایی دارد ؟

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
469
روت کردن گوشیهای اچ نی سی واقعا مشکله منسن سیشن داشتم نتونستم

سلام دوست من .سخت نیست .اما راه خودشو داره.به دلیل استفاده از سنس کمی پیچ و خمش بیشتره اما راه هایی هم هست مثل نصب نرم افزارهای روت کردن گوشی برای کسایی که براشون سخته.مشکلی بود در خدمتم.
موفق و سربلند باشید

symbianmobiles

Registered User
لایک‌ها
6
در صورتی که خوره ی گوشی هستید روت کنید
من هر وقت فایده روت کردن رو واسه افراد عادی توضیح دادم همشون با یه قیافه عجیب بهم گفتن به درد نمی خوره که :eek:

tradew

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
31
آموزش روت کردن تمامی گوشی ها و تبلت های بازار تو سایت امضام هست از اونجا میتونید هر زمان خواستید به راحت ترین شکل دستگاتونو روت کنید.
اکثر سایت بعضی از برنامه ها و بازی هاشونو بدون تست میزارن برای صرفه جویی تو وقتتون و هزینتون بهتره از این فروم استفاده کنید که داره کم کم راه اندازی میشه کل برنامه و بازی های موجود درش به صورت تست شده هست.
هر مشکلی هم داشتید با عکس تو بخش راهنمایهاش بزارید زود جوابتونو میگیرید
آدرس ورودی فروم : آنـــــــــــــدرویـد ..........دوستانی که علاقه به همکاری در فروم دارا ازشون استقبال میشه برای همکاری در مدیریت هم به چند نفر دیگر نیاز هست.

aliasghar29

Registered User
لایک‌ها
165
ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็
یعنی اگه روت کنم و خواستم انروت کنم گارانتیش برمیگرده؟
یا اینکه رام اصلیش رو دانلود کنم
و با فلش تولز بزنم گارانتیش برمیگرده؟
کسی چیزی نمیفهمه و شک نمیکنه؟
xperia z هستش و بهترین برنامه برای روتش چی هست؟
و من x8 داشتم و باهاش بازی های گیم لافت رو میریختم حالا به خاطر لاکی پچر باید گوشیم رو روت کنم چه افتضاحی به بار اومده تو رو خدا

REZA Z8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
230
سلام
من كه بعد از هزار جور جنگولك بازي روي اندرويد
به كاربران پيشنهاد مي كنم روي گوشي شون هيچ كاري انجام ندن و از اصل بودن سيستم روي گوشي لذت ببرن.

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
سلام. دوستان یه Xperia Z هست داشتم روتش میکردم با اون روش فایل RunMe.bat ولی به اونجاش که باید تست Display را میزدی و هی صفحه را Lock و Unlock میکردی میرسید، گیر میکرد و دیگه جلوتر نمیرفت. الان دقیقا مشکل کجاست؟ زیاد فرصت نکردم در موردش بخونم این قضیه لاک بودن بوت لودر چیه؟‌ من میخوام روتش کنم و یه teamwin روش نصب کنم برای بک آپ گیری و عوض کردن رام و ... .

payman1

Registered User
لایک‌ها
117
گوشی روت نشده برای نصب بازی و برنامه ها به مشکل میخوره؟
galaxy young با اندروید 4.1.2 دارم روش آسفالت نصب نمیشه گویا باید روت بشه درسته؟
روش روتش رو هم کسی بلد باشه ممنون میشم کمکم کنه

aliasghar29

Registered User
لایک‌ها
165
ส้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้้ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็
سلام. دوستان یه Xperia Z هست داشتم روتش میکردم با اون روش فایل RunMe.bat ولی به اونجاش که باید تست Display را میزدی و هی صفحه را Lock و Unlock میکردی میرسید، گیر میکرد و دیگه جلوتر نمیرفت. الان دقیقا مشکل کجاست؟ زیاد فرصت نکردم در موردش بخونم این قضیه لاک بودن بوت لودر چیه؟‌ من میخوام روتش کنم و یه teamwin روش نصب کنم برای بک آپ گیری و عوض کردن رام و ... .

ایول منم هر کاری کردم نشد روتش کنم اون موقع
بوت لودر رو راحت میشه باز کرد برعکس گوشی های دیگه هیچ اتفاقی نمی اوفته
و برو انجمن اند-روید

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
به معنی خیلی ساده و مشتری پسندانه روت کردن یعنی گوشی رو از حالت اولیه و کارخانه ایی خارج کردن و دسترسی به فایل های مخفی ..
کارایی هاشم اینه که میشه رو اون فایلها دستکاری کرد و عملکرد گوشی رو بیشتر کرد ..
مثلا یکی از کارایی های زیادش اینه که میشه واسه گوشی هایی که رم داخلیشون که و با نصب نرم افزار و بازی سریع پر میشه با روت کردن میشه این حافظه رو بیشتر کرد...

reza minaei 96

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
salam aziz.samsung grand daram.ye hafte ei hast root kardam.vase einke betoonam barname hamo be karte hafeze enteghal bedam.vali har kari kardam nashod.age mishe rahnamaei konid.yeki einke barname haei ro ke gooshie root shode mitoone ejra kone ro esmesho be latin vasam befrestid ke beram dl konam.mamnoon/lotfan javabetoono be email befrestid.tnx
[email protected]

saman671

Registered User
لایک‌ها
41
ببخشید ینی من الان گوشیمو روت کردم رام رسمی نمیتونم روش بریزم؟گوشیم هواوی جی525
در ضمن میشه یه لینک از یه سایتی بدین که بشه رام رسمیشو دان کرد؟

maxzimos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان
من گلگسی اس 5 دارم و داخل نرم افزار آب و هوای گوشیم کشور ایران نیست.
میتونید راهنمایی کنید کشور ایران یا تهران یا همدان رو واردش کنم

shahriar73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
برای اپدیت رسمی از داخل گوشی ایا نیازی به روت هست

jefrium

Registered User
لایک‌ها
304
سلام دوستان.
من یه هوآوی G510 دارم که مال اپراتور چاینا موبایل هست با اسم T8951 که با G510 داخل ایران یه فرقایی داره اسم مدل داخل ایران U8951 هست.
یه ریکاوری داره که کلا به زبان چینی هست میخواستم راهنمایی کنید که من چطور میتونم زوی این یه ریکاوری دیگه نصب کنم؟
ممنونم.

assa_912004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام مجدد .اونم راه حل داره و اینه که هر وقت مشکلی خدای نکرده پیش اومد نسخه رسمی رو دانلود ونصب کنید که بشه مثل روز اول;)
یعنی چی وقتی گوشیمونو روت میکنیم چجوری میشه دوباره به کارخانه برگرداند ؟با انروت کردن به کارخانه برمیگرده؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام دوستان

چنتا سوال دارم

من تازه یه گوشی دیمو مدل s40 خریدم ازش راضیم سی پیو 2 هسته ای هزار مگاهرتز و رم سیستم عامل 256 مگابایت روی گوشی اندروید 4.2.2 هست و تو نصب برنامه و بازی مشکل نداره هنگی هم نداره از کل رم سیستم عامل همیشه 90 مگابایت تا 100 مگابایت خالیه

اینم مشخصات این گوشی

http://dimo.mobi/index.php/2014-05-17-11-57-05/2014-05-17-12-01-56/2014-05-25-09-33-44/اس40

حالا سوال من اینجاست بردار من یه گوشی Huawei Ascend Y210D خریده مشخصات گوشی هر دومون نزدیک همه اما با اینکه اندروید 2.3 روی گوشی بردارم هست رم سیستم عاملش در حالت هیچی نصب نبودن روی گوشی فقط 40 مگابایت خالی داره

مشخصات گوشی بردارم

http://www.mobile.ir/phones/specifications-37054-huawei-ascend-y210d.aspx

چرا اینطوریه؟ راهی هست بشه گوشیشو بهتر کرد یا اندروید جدیدتر ریخت؟ میشه اندروید سبک شده روش نصب کرد؟

Masood_Heidarni

Registered User
لایک‌ها
13
با سلام
لطفا آموزش رووت کردن سامسونگ ace رو هم قرار بدهید:)
با تشکر

osman2013

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
182
داداش سلام لطفا میتوانید روش روت کردن سونی زد 2 چطوریه ؟؟؟ مشکلی براش پیش نمیاد؟؟؟؟
برنامه مخصوصشو از کجا دانلود کنم داداش میشه یه سایتی بهم بدی برا دانلود باتشکر

بالا