برگزیده های پرشین تولز

درآمد وب سایت های بازی آنلاین

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
کلش آف کلنز رو چیزی که من شنیدم پارسال 800 هزار دلار درآمد داشته

بلیزارد بالاتر از این حرفاست فقط مووی هایی که می سازه بالاتر از حرفا هزینه میکنه براش
واقعا اینا چه ایده های تو مغزشون بوده

wwesport

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
wow منظورتون world of warcraft هست ؟
جریان این مووی ها چیه؟

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
سلام دوستان خسته نباشید
من علاقه زیادی به بازی های آنلاین مثل مای اف سی ، ایکاریم ، تراوین ، مافیایی ها و . . . دارم و فکر میکنم این وب سایت ها مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند و احتمالا در آمد خوبی هم دارند .
من یه طراح و دولوپر وب هستم و البته یه طرح خیلی توپ هم واسه بازی آنلاین دارم که نمونه اش وجود نداره ( نه تو ایران نه تو خارج ) مثل این سایت ها نیست که همش کپی هست و داستان همش یکیه ( یه دهکده داری و باید مدیریتش کنی و آبادش کنی
02.gif
)
توانایی پیاده سازیش رو هم دارم
فقط تنها سوالم اینکه چطور میشه ازش درآمد زایی داشت و چقدری میشه ازش در آمد داشت ؟
ببینید خلاصه میگم : کاربران برای ادامه دادن بازی باید امتیاز کسب کنند . این امتیاز کسب کردن اونا باید چطور باشه که واسه منم درآمد داشته باشه ؟
مرسی از جواب هاتون
دوست عزیز قبل از اینکه اقدام به هر کاری کنی، به این فکر کن که چطوری می تونی جا بیفتی و مشتری پیدا کنی.نه توی بازی آنلاین توی هر موضوع و وب سایتی و حتی هر تجارت فیزیکی.داشتن نیروی متخصص رو ملاک قرار نده.کلی رقیب داری بقیه هم بی کار ننشستن.مشتری هم عادت که به سایتی دیگه ممکنه همونجا بازی کنه و سراغ سایت دیگهای نره.فکر اینها رو کردی؟دهها سایت شکست خورده بازی وجود داره که به دلیل عدم وجود مشتری جمع کردن. باید تبلیغ کنی و به سئو فکر کنی.فکر نکن یه سایت خوب درست کنی و بیای توی انجمن ه معرفی کنی مشتری از سر و کولت می باره.هزینه های اولیت و نگهداریت کنار هزینه های جا افتادنت مهم تره.جا انداختن خودت و جذب مشتری جدید و حفظ مشتری فعلی از ایجاد و طراحی سایت، هزینه سرور و ... خیلی سخت تر و پر هزینه تر هست.

wwesport

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزیز قبل از اینکه اقدام به هر کاری کنی، به این فکر کن که چطوری می تونی جا بیفتی و مشتری پیدا کنی.نه توی بازی آنلاین توی هر موضوع و وب سایتی و حتی هر تجارت فیزیکی.داشتن نیروی متخصص رو ملاک قرار نده.کلی رقیب داری بقیه هم بی کار ننشستن.مشتری هم عادت که به سایتی دیگه ممکنه همونجا بازی کنه و سراغ سایت دیگهای نره.فکر اینها رو کردی؟دهها سایت شکست خورده بازی وجود داره که به دلیل عدم وجود مشتری جمع کردن. باید تبلیغ کنی و به سئو فکر کنی.فکر نکن یه سایت خوب درست کنی و بیای توی انجمن ه معرفی کنی مشتری از سر و کولت می باره.هزینه های اولیت و نگهداریت کنار هزینه های جا افتادنت مهم تره.جا انداختن خودت و جذب مشتری جدید و حفظ مشتری فعلی از ایجاد و طراحی سایت، هزینه سرور و ... خیلی سخت تر و پر هزینه تر هست.
ممنون از پاسختون
بله شما درست میگین کاربری که به یه بازی عادت کرده اونو رها نمیکنه اما منم گفتم طرح ما با این بازی هایی که تا حالا دیدین متفاوت هست
تصمیم داریم از همون ابتدا بازی رو با زبان های مختلف منتشر کنیم تا از سرتاسر دنیا مخاطب داشته باشیم
سرمایه ویژه ای رو هم برای تبلیغات در نظر گرفته ایم
خوشحال میشم اگر تجربه ای یا نظری دارین بشنوم

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
wow منظورتون world of warcraft هست ؟
جریان این مووی ها چیه؟

بله منظورم World of Warcraft هست
این مووی ها داستان بازی هستند که تمام این موضوعات و بازی که میبنید از این داستان سرچشمه می گیره مووی جدید هم که داده بیرون که زیباترین موویش هست و هزینه بسیاری هم کرده
Warlords of Draenor
حتما ببین هل اسکریم (ax - گرامماش ) از پادشاهان ارک و به همراه پسرش گراش که از وارچیفت های Hord بود در 35 سال پیش از داستان حال دارن به alince حمله می کنند واقعا فوق العاده است
فیلم Wow هم که در حال فیلمبرداری است و آماده میشه تا سال آینده

واقعا Blizzard چقدر درآمد داره جدیدا هم داده متالیکا براش آهنگ درست کردند

sasan99

Registered User
لایک‌ها
4
یه نفر هست میگه 300هزارتومن میسازم نمونه کارم داره کارشم بلده نمی دونم چطوری میخواد بسازه

wwesport

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه نفر هست میگه 300هزارتومن میسازم نمونه کارم داره کارشم بلده نمی دونم چطوری میخواد بسازه
ایشون حتما یه سورس آماده دارن و فقط همونو میتونن براتون بزنن
اما احتمالا اگر شما یه چیز جدید ازشون بخواین از پسش بر نمیان

sasan99

Registered User
لایک‌ها
4
شما هرچیزی میخوای بگو من بسازم

wwesport

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خب حالا شما خودتون میسازین ؟
چون اولش گفتین یه نفر هست میگه می سازم
بعد گفتید من همه چیز می سازم
میشه لطف کنید نمونه کار ها رو ارائه بدین؟

WOORia

Registered User
لایک‌ها
17
دوستان فکر میکنید بهترین روش برای جا افتادن یک سایت بازی آنلاین چیه؟
اصلا بهترین روش ها و مکان ها برای تبلیغاتش با کمترین هزینه چه جوریاس؟

بالا