برگزیده های پرشین تولز

اتصالات السعودیه ارائه دهنده اینترنت با سرعت سرسام آور در خاورمیانه!

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
ایتنا – این نخستین بار در خاورمیانه است که خدمات اینترنتی با چنین سرعت سرسام‌آوری ارائه می‌شود .

اپراتور سعودی تلکام (STC) قرار است تا پایان دسامبر سال جاری (اوایل دی ماه ۱۳۹۳) سرویس اینترنت ۵۰۰ مگابیت و یک گیگابیت در ثانیه را در اختیار مشتریان و کاربران خود قرار دهد.

این نخستین بار در خاورمیانه است که خدمات اینترنتی با چنین سرعت سرسام‌آوری ارائه می‌شود.

به گزارش ایتنا به نقل از پایگاه خبری unlimit-tech، این شرکت مخابراتی عربستان سعودی در حال حاضر سرعت‌های مزبور را به طور آزمایشی راه‌اندازی کرده است.

چنین سرویسی علاوه بر افزایش سرعت وبگردی و دانلود کاربران، باعث می‌شود خدماتی همچون ویدئوکنفرانس‌های سه‌بعدی، بازی‌های گروهی و تعاملی، تماشاهای آنلاین ویدئوها و تلویزیون‌های اینترنتی، سرویس‌های پیشرفته آموزش الکترونیک و
به‌اشتراک‌گذاری داده‌ها به سادگی امکان‌پذیر شود.

گفتنی است از آنجا که این سرویس‌های پرسرعت از طریق شبکه پهن باند مبتنی بر فیبر نوری ارائه می‌شود، لذا عوامل خارجی بر آن بی‌تاثیر است و به همین دلیل به کاربر تضمین داده می‌شود که سرعت یک گیگابیت در ثانیه را دریافت خواهد نمود.

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
اینا با این کارا به گرد و خاک سرعت اینترنت ایران هم نمیرسن.:general404::general404::general404:
اینترنت پرسرعت ، ارزان ، با کیفیت و بدون قطعی فقط و فقط برای اولین بار در جهان ارائه شده در ایران:general607:

i-viber.ir

Registered User
لایک‌ها
29
یک گیگابیت؟
بعد مودمشون قابلیت دریافت این حجم رو داره؟ هارد میتونه با این سرعت ذخیره کنه اطلاعات رو؟
مودم من زده نهایت 300 مگابیت انتقال اطلاعات داره!

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
یک گیگابیت؟
بعد مودمشون قابلیت دریافت این حجم رو داره؟ هارد میتونه با این سرعت ذخیره کنه اطلاعات رو؟
مودم من زده نهایت 300 مگابیت انتقال اطلاعات داره!

با FTTH میرن

گوگل هم داره از این FTTH ها ولی STC هم مخصوص خودشو داره

d34810733975-1480892575533513-1613320778250583628-n.jpg

گوگل سرویس اینترنت خود را با سرعت دانلود و آپلود چشمگیری معادل با ۱۰۰۰ مگابیت در ثانیه عرضه می‌کند، که تقریبا ۱۰۰ برابر سریعتر از سرعت اینترنت اکثر کاربران دنیا است و این یعنی فعالیت هایی نظیر بافر و بارگذاری ویدئو ها یا بازی های آنلاین تأثیر زیادی رو سرعت اینترنت شما نمی‌گذارد و به کمک همین سرعت انجام یک ویدئو کنفرانس با کیفیت HD به راحتی برای هرکسی امکان پذیر است و تمام این خدمات در کنار قیمت پایین این سرویس اتفاق می‌افتد.

====================

STC هم الان رو 400Mbps هست ک زده upto 1000

Faraz_VivaJuve

Registered User
لایک‌ها
144
منو یاد اف-15 و یوروفایترایی میندازه که میخرن و واسش خلبان ندارن :)

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
دوستان غصه اصلا نخورید ان شالله به فضل الهی اینترنت ملی ما همتا چند وقت دیگه امکان دسترسی با سرعت 1000 مگابیت در صدم ثانیه رو به سایت لیدر.دات آی ار میده اصلا نگران نباشید

poorya_2

Registered User
لایک‌ها
1,014
من تازگی ها به زور گوگل رو باز میکنم :|

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
داداش نگران نباش
مشکل از سمت گوگل هست ، اینترنت ایران مشکل نداره که!!!!:general503:
قابلیت دیگری که اینترنت ایران داره اینه که هوشمند هست ، فکر کنم شما قصد استفاده از گوگل در مسیر منحرف رو دارید برای همین باز نمیشه ، نیتتون رو صاف کنید و دنبال سایتهای مذهبی باشید ، انشالا باز میشه:general105:
باور نمیکنی تست کن:general706:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
سرعت زیاد در همه موارد باعث تصادف و گاهی منجر به مرگ میشه ولی شما تا حالا شنیدی با قاطر کسی تصادف کنه :D اینا جوانان شیر خشکی دوست دارن قاطر سفارش میدن در هر صنعتی قاطر داریم ماشین سازی, حقوق شهروندی و ....................................... چقدر قاطر اون بالا نشستن :general706:

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
من با 128 می خوام یه فیلم 500 مگی دانلود کنم 2 روز طول می کشه...

emperor5611

Registered User
لایک‌ها
100
من با 128 می خوام یه فیلم 500 مگی دانلود کنم 2 روز طول می کشه...
والا-منم سرویس نامحدودداشتم یه فایل700مگی زدم رودانلوداول سرعت رو90بود200مگ که دانلودشدسرعتصفرشد-زنگ زدم گفتن این سرویس اینجوریه چون الگوی مصرف رورعایت نمیکنین-سرویس رو تغییردادم ورفتم 20گیگ ترافیک خریدم رفتم یه سریال دانلودکنم 3قسمت دان کردم دوباره لیمیت کرد سرعت شد4کیلوتاچندساعت صفحات وب یابازنمیشدیابزوربازمیشد-توی ساعات مختلف هم تست کردم-دیگه خطوتخلیه کردم بیخیال شدم :|

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
والا-منم سرویس نامحدودداشتم یه فایل700مگی زدم رودانلوداول سرعت رو90بود200مگ که دانلودشدسرعتصفرشد-زنگ زدم گفتن این سرویس اینجوریه چون الگوی مصرف رورعایت نمیکنین-سرویس رو تغییردادم ورفتم 20گیگ ترافیک خریدم رفتم یه سریال دانلودکنم 3قسمت دان کردم دوباره لیمیت کرد سرعت شد4کیلوتاچندساعت صفحات وب یابازنمیشدیابزوربازمیشد-توی ساعات مختلف هم تست کردم-دیگه خطوتخلیه کردم بیخیال شدم :|
این صفر شدنش یه مدتیه جدیدا شروع شده و منو کشته. فایلو می ذاری یه صبح تا شب دانلود شه اونوقت صبح بلند می شی می بینی از دیشب که گذاشتی دو سه درصد رفته جلو و بعدش صفر شده سرعت و مونده...
البته الگوی مصرف رو راست گفته. تو مصرف اینترنت باید صرفه جویی کنیم برای نوه هامون بمونه. این عربستانیا میان نتی که تو ایران 200 نفر استفاده می کنن یه نفرشون استفاده می کنه و این یعنی اصراف. ما برخلاف کل دنیا تو مصرف اینترنت صرفه جویی می کنیم...

emperor5611

Registered User
لایک‌ها
100
این صفر شدنش یه مدتیه جدیدا شروع شده و منو کشته. فایلو می ذاری یه صبح تا شب دانلود شه اونوقت صبح بلند می شی می بینی از دیشب که گذاشتی دو سه درصد رفته جلو و بعدش صفر شده سرعت و مونده...
البته الگوی مصرف رو راست گفته. تو مصرف اینترنت باید صرفه جویی کنیم برای نوه هامون بمونه. این عربستانیا میان نتی که تو ایران 200 نفر استفاده می کنن یه نفرشون استفاده می کنه و این یعنی اصراف. ما برخلاف کل دنیا تو مصرف اینترنت صرفه جویی می کنیم...
نکنه شاتله ؟ : )))))
والاتویه مقاله خوندم اینترنتی که واردکشورمیشه 200برابرارزشش به مردم فروخته میشه-به هرحال رانت هرچیزی دست کسی هست

بالا