برگزیده های پرشین تولز

نمایش پاسخ صفحه php در پایین صفحه فعلی

oldenZoro

Registered User
لایک‌ها
110
درود دوستان
یک فرم محاسباتی داخل یک صفحه html دارم که وقتی روی دکمه ارسال کلیک میکنم . وارد فرم به یک صفحه php ارسال میشه و توی یک صفحه جدید جواب محاسبات رو نمایش میده .
حالا من میخوام وقتی رو دکمه انجام محاسبه کلیک میکنم به جای اینکه جواب رو توی یک صفحه جدید بگیرم . توی همین صفحه فعلی که هستم مثلا توی یک div جدید نتیجه رو نمایش بده . چطور باید این کار رو انجام بدم ؟؟؟
با سپاس

m.rezakh

Registered User
لایک‌ها
257
درود دوستان
یک فرم محاسباتی داخل یک صفحه html دارم که وقتی روی دکمه ارسال کلیک میکنم . وارد فرم به یک صفحه php ارسال میشه و توی یک صفحه جدید جواب محاسبات رو نمایش میده .
حالا من میخوام وقتی رو دکمه انجام محاسبه کلیک میکنم به جای اینکه جواب رو توی یک صفحه جدید بگیرم . توی همین صفحه فعلی که هستم مثلا توی یک div جدید نتیجه رو نمایش بده . چطور باید این کار رو انجام بدم ؟؟؟
با سپاس
سلام
یعنی بدون اینکه صفحه رفرش بشه؟

m.rezakh

Registered User
لایک‌ها
257
بله بدون رفرش صحه
فقط با PHP نمیشه،PHP زبان ServerSide هست
اگر محاسباتی هست که با جاوا اسکریپت میشه انجام داد، امکانش هست، در غیر این صورت باید از AJAX استفاده کنی

oldenZoro

Registered User
لایک‌ها
110
فقط با PHP نمیشه،PHP زبان ServerSide هست
اگر محاسباتی هست که با جاوا اسکریپت میشه انجام داد، امکانش هست، در غیر این صورت باید از AJAX استفاده کنی

خوب حالا با رفرش صفحه چطور میشه این کار رو انجام داد ؟ با ajax هم می تونید راهنمایی کنید ؟

m.rezakh

Registered User
لایک‌ها
257
باید کد دو تا صفحه رو بذاری تا بتونم راهنمایی کنم

M4SU0D

Registered User
لایک‌ها
17
اگر بخواهید بدون رفرش صفحه (پست بک) انجام بشه باید از ایجکس استفاده کنید در غیر اینصورت اگر رفرش دوباره صفحه مهم نیست مشکلی نداره که . اکشن فرم رو به همون صفحه که هستید تنظیم کنید.
بلوک php رو تو قسمت از مارک آپ که می خواید یک چیزی نمایش داده بشه باز می کنیدو یک شرط رو چک می کنید که اگر پست اتفاق افتاده بود نمایش داده بشه و در غیر اینصورت نشون داده نشه .
برای چک کردن پست بصورت مطمئن هم همونطور که می دونید :
if ( isset( $_POST['input-name'] ) && !empty($_POST['input-name'] ) )
رومیشه استفاده کرد.

بالا