برگزیده های پرشین تولز

کارگاه یک روزه سئو - انجمن انفورماتیک ایران

rezashirazim

Registered User
لایک‌ها
161
سلام دوستان

کارگاه یک روزه سئو از طرف انجمن انفورماتیک ایران در تاریخ 22 آبان امسال برگزار میشه. مهلت ثبت نام فقط تا 15 آبان هست. این دوره آموزشی برای وب مسترها طراحی شده و اصول پایه و اساسی سئو در اون تدریس خواهد شد.

مدرس دوره هم خودم هستم. اطلاعات بیشتر :

http://www.rezashirazi.com/post365.aspx
www.isi.org.ir

برای ثبت نام در دوره با انجمن انفورماتیک ایران تماس بگیرید.

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
:eek:اقای شیرازی به نظرتون بهترین نیست یکم قیمت رو پایین تر بیارید که همه وب مستر ها از سخنان و اموزش های شما اسفاده کننید

rezashirazim

Registered User
لایک‌ها
161
:eek:اقای شیرازی به نظرتون بهترین نیست یکم قیمت رو پایین تر بیارید که همه وب مستر ها از سخنان و اموزش های شما اسفاده کننید
دوره های سئو که بیش از سه سال هست برگزار میشه با همین قیمت برگزار شده و از سه سال پیش تا به حال قیمت دوره افزایش پیدا نکرده، ضمن اینکه مطالب بروز هم شده به نسبت قبل و کسی تا به حال با قیمت مشکلی نداشته تا اونجا که من میدونم. دلیلش این هست که بحث آموزش هزینه نیست و سرمایه گذاری هست، شما با آموزش نکاتی رو یاد میگیرید که ممکنه بعدها چندین برابر این مبلغ براتون درآمد ایجاد کنه و یا کسب و کارتون را متحول بکنه.
این توضیح هم بدم که این دوره از طرف انجمن انفورماتیک برگزار میشه و شرکت ما برگزار کننده نیست.
نکته دیگه اینکه من شخصا به بحث آموزش سئو علاقمند هستم و بیشتر به خاطر علاقه و به خاطر شناخت وب مسترها از فرهنگ صحیح و درست سئو آموزش را انجام میدم و بحث درآمدش در درجات بعدی قرار داره. در هر صورت اگر با هزینه مشکل داشتید میتوانید فیلم دوره های قبلی را با هزینه کمتر از شرکت تهیه کنید.

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
:(همینجوری که خودتون میگید شما تو هر دوره مسائل جدید رو اموزش میدید پس فیلم دوره های قبل دردی دوا نمیکنه.......این هزینه شاید واسه شما زیاد نباشه اما واسه ما وب مستر ها خیلی زیاده:general601:

0bama

Registered User
لایک‌ها
29
استارتر آواتارت عكس خودته ؟ :D

rezashirazim

Registered User
لایک‌ها
161
:(همینجوری که خودتون میگید شما تو هر دوره مسائل جدید رو اموزش میدید پس فیلم دوره های قبل دردی دوا نمیکنه.......این هزینه شاید واسه شما زیاد نباشه اما واسه ما وب مستر ها خیلی زیاده:general601:
قطعا اگر فیلم به درد نخوره که ارائه نمیدیم، فیلمی که ارائه میشه مربوط به دوره شهریور ماه هست و الگوریتم های جدید گوگل در آن مطرح شده. البته شما همواره میتونید مطالب سایت شخصی من را به صورت رایگان دنبال کنید. سعی میکنم در آینده برنامه ای برای برگزاری کارگاه با قیمت کمتر هم داشته باشم و پیشنهادتون را حتما بررسی میکنم.

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
اقای شیرازی عزیز من مطالب وبتون رو پیگیری میکنم اما چیزی در مورد پنگوئن 3 ننوشین میشه در مورد این الگوریتم جدید اطلاعات بدید خیلی از سایت ها تو این یه هفته به هم ریختن مطالب دیر ایندکس میشن و بازدید ها کم شده میعار های این الگوریتم چی هست تا اونجایی که من دیدم نوشتین مبارزه با بک لینک ولی هرچی سایت بک لینکی اومدن بالا بعد این الگوریتم پنگوئن 3 :rolleyes:

rezashirazim

Registered User
لایک‌ها
161
اقای شیرازی عزیز من مطالب وبتون رو پیگیری میکنم اما چیزی در مورد پنگوئن 3 ننوشین میشه در مورد این الگوریتم جدید اطلاعات بدید خیلی از سایت ها تو این یه هفته به هم ریختن مطالب دیر ایندکس میشن و بازدید ها کم شده میعار های این الگوریتم چی هست تا اونجایی که من دیدم نوشتین مبارزه با بک لینک ولی هرچی سایت بک لینکی اومدن بالا بعد این الگوریتم پنگوئن 3 :rolleyes:

چرا اتفاقا به محض اینکه پنگوئن 3.0 منتشر شد در موردش مطلب نوشتم. (با دو روز تاخیر البته) پنگوئن فقط با لینک اسپم مبارزه میکنه و به بقیه موارد کاری نداره.

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
پس دلیل افت سایت ها چیه خیلی از سایت هایی که با لینک سازی اومدن بالا و حتی خودم که هیچ بک لینکی نداشتم و فقط 50 سایت بودن که لینک کرده بودن من اونا رو هم از وب مستر از قسمت disavow-links گزارش دادم بازم افت کردم البته خیلی ها گله دارن که سایت هاشون افت کرده :( راه حلش چی میتونه باشه؟

Last edited:

rezashirazim

Registered User
لایک‌ها
161
پس دلیل افت سایت ها چیه خیلی از سایت هایی که با لینک سازی اومدن بالا و حتی خودم که هیچ بک لینکی نداشتم و فقط 50 سایت بودن که لینک کرده بودن من اونا رو هم از وب مستر از قسمت disavow-links گزارش دادم بازم افت کردم البته خیلی ها گله دارن که سایت هاشون افت کرده :( راه حلش چی میتونه باشه؟

استفاده از disavow links بسیار حساس هست. اگر لینکها را اشتباه حذف کنید سایتتون افت پیدا میکنه. قطعا همه سایتهایی که لینک خریده باشن و گوگل تشخیص بده افت پیدا کردن بعد از این الگوریتم. رتبه بندی گوگل به عوامل زیادی بستگی داره باید مجموعه شرایط را با هم بسنجید.

0bama

Registered User
لایک‌ها
29
هر كي از مادرش قهر كرده سئو كار شده اين روزا :D

all of

Registered User
لایک‌ها
416
راستی آقای شیرازی یک استراتژی کلی برای سئوی فروشگاه اینترنتی میدید؟؟؟؟
میدونم سوالم خیلی کلیه ولی جواب کلی هم بدید کافیه(البته نه خیلی کلی)

rezashirazim

Registered User
لایک‌ها
161
راستی آقای شیرازی یک استراتژی کلی برای سئوی فروشگاه اینترنتی میدید؟؟؟؟
میدونم سوالم خیلی کلیه ولی جواب کلی هم بدید کافیه(البته نه خیلی کلی)

همونطور که گفتید سوالتون خیلی کلی هست. معمولا فروشگاه های اینترنتی باید اولویت را بذارن برای اینکه روی کلمات کلیدی مرتبط با محصول رتبه خوبی کسب کنند و در درجه دوم کلمات کلیدی مرتبط با گروه محصول. تولید محتوای مرتبط و همچنین محتوای مناسب در زمینه محصولات میتونه به این موضوع کمک بکنه.
ساختار و معماری فروشگاه هم اهمیت بالایی داره. البته همانطور که میدانید در فروشگاه های اینترنتی سئو به تنهایی کافی نیست و باید روی نرخ تبدیل هم کار بشه تا نتیجه مناسب گرفته بشه.

all of

Registered User
لایک‌ها
416
همونطور که گفتید سوالتون خیلی کلی هست. معمولا فروشگاه های اینترنتی باید اولویت را بذارن برای اینکه روی کلمات کلیدی مرتبط با محصول رتبه خوبی کسب کنند و در درجه دوم کلمات کلیدی مرتبط با گروه محصول. تولید محتوای مرتبط و همچنین محتوای مناسب در زمینه محصولات میتونه به این موضوع کمک بکنه.
ساختار و معماری فروشگاه هم اهمیت بالایی داره. البته همانطور که میدانید در فروشگاه های اینترنتی سئو به تنهایی کافی نیست و باید روی نرخ تبدیل هم کار بشه تا نتیجه مناسب گرفته بشه.
ممنون از وقتی که گذاشتید
نکته مهمی اشاره کردید نرخ تبدیل چیزی که توی سایتای تفریحی خیلی ملاک نیست بازم ممنون
جناب شیرازی اگه ممکنه به عنوان یک وبمستر پر تجربه توی نظر سنجی امضام شرکت کنید و لطفا نظرتون رو هم بدید:D:D:D

بالا