برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین

majid0261

Registered User
لایک‌ها
371
افتخاری دیگر از پارس انلاین...
http://www.parsonline.com/fa/news/unlimited_gift93
من فکر کنم 2-3 نفر نشستن توی پارس انلاین با هم فکر میکنن که چجوری میتونیم مردم رو اذیت کنیم و اصلا هم تا اخرش کم نیاریم.
به جای اینکه پیشرفت داشته باشن به مرور,بدتر دارن پسرفت میکنن.بعد خیال میکنن مردم خرن,سرعت بدون اجازه میبرن بالا تا یوزر حجم بیشتری رو مصرف کنه بعد میزنن تو سایتشون که اگر حافظ شیرازی اینترنت پر سرعت داشت چی میشد.هیچی دیوانه میشد,خودش رو خفه میکرد.

اگر این کار هم بکنند من قبول دارم یعنی گل بگیرین دره پارس انلاین رو ....اونقدر زنگ زدم از 30کیلو بایت سرعت م الان شده 10-12 کیلو بایت در ثانیه ....

بدید جمش کنند برید از مخابرات بگیرید من الان 40 روزی هست که بعد از 4 - 5 سال مشترک بودن پارس آنلاین جمش کردم !

خوب وقتی می بینید یه شرکتی به درد نمی خوره چرا اسرار دارید ازش استفاده کنید ؟!

مشکل همینجاست , جا به جایی یکی دوهفته زمان بر هست و این برای مایی که نیاز شدید دارم امکان پذیر نیست

حالا هفته اینده انتقال میدم به شاتل یک تست یک ماه اگر اوکی نبود جای دیگه ...

helia999

Registered User
لایک‌ها
1,342
آی ملت بیدار
جماعت هشیار و همیشه در صحنه پارس آنلاینی
کسی بسته ی یه روزه می فروشه؟

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
مشکل همینجاست , جا به جایی یکی دوهفته زمان بر هست و این برای مایی که نیاز شدید دارم امکان پذیر نیست

حالا هفته اینده انتقال میدم به شاتل یک تست یک ماه اگر اوکی نبود جای دیگه ...

نه بابا چخبره مگه ؟

می ری دفتر پارس آنلاین می گی نامه جمع آوری بده ! هر چی هم عجز و التماس کرد بهش می گی خفه شو !

نامه رو می گیری می ری مخابرات یا هر شرکت دیگه که می خوای سرویس بگیری و به همراه درخواست راه اندازی نامه جمع آوری هم بهشون می دی همزمان با هم برات می فرستن مخابرات

3 روز نهایت 4 روز طول می کشه

masoud908

Registered User
لایک‌ها
145
سلام
وضعیت پینگ پارس انلاین به طور کلی چطوریه ؟ چون بازی انلاین میکنم خیلی پینگ مهمه واسم
الان اسیاتک دارم که فوق داغونه پینگش

hamed_ph80

Registered User
لایک‌ها
1,113
توروخدا مشترکین نامحدودپارس آنلاین توقسمت شکایات بیان کنن که حجم کاهش پیدا کرده اما قیمت نه. شاید کاری بکنن لااقل یه کاری بکنن

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
تست سرعت من از سرور داخلی و خارجی:
3878258556.png

3878255116.png

دوستانی که میگید سرعتتون در حد 30 کیلوبایته، شما نامحدود دارید؟

Amir246

Registered User
لایک‌ها
91
توروخدا مشترکین نامحدودپارس آنلاین توقسمت شکایات بیان کنن که حجم کاهش پیدا کرده اما قیمت نه. شاید کاری بکنن لااقل یه کاری بکنن
من نمیخوام طرفداری پارس آنلاین رو کنم ولی اینکه هدیه سرعت بالاتر رو کم کرده اما قیمت رو کم نکرده کار خلافی نیست. برای سرویس های نامحدود فقط زمانی میشه شکایت کرد که سرعت از سرعت اسمی کمتر باشه.
الان که در حال نوشتن دو خط بالا بودم رفتم سایت پارس آفلاین. چیزی دیدم که خیلی اعصابم رو خورد کرد:
تغییر در هدیه شبانه سرویسهای حجمی
در راستای افزایش رضایتمندی کاربران عزیز و بهبود کیفیت اینترنت پرسرعت در تمامی ساعات شبانه روز، سیاست شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود:

به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد. بعنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.

خدا لعنتشون کنه. منم که خیلی پارس رو قبول داشتم با این خبر باید به فکر عوض کردن ISP باشم. تا 10 آذر اونقدر شبانه دانلود میکنم که ورشکست بشن.

arman405

Registered User
لایک‌ها
31
ای بابا گند زدن به اعصابمون این چه وضعیه آخه....حرومشون باشه

دوستان سرویس ها نامحدودش چطوره؟ سرعت دانلودش چنده؟ 128 و 256؟ خیلی هم گرونه ماشالله. من الان 2 مگ دارم حجمی سرعت دانلود روز و شب 600 تا 800 هست اصفهان

نامحدود ارزش داره مثلا 50 تومن بدی واسه 256؟

ممنون

psychoboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
این طرح مزخرفی که میخوان اجرا کنن فقط باعث میشه مشتری ها سوییچ کنن به یه آی اس پی دیگه
من متوسط شبی 8 گیگ ماکس 11 گیگ با تورنت دان دارم با این وضع دوستان آی اس پی تو مرکز پاسداران سراغ دارین که سرویس 1 مگ محدود با ترافیک شبانه رایگان داشته باشه؟

سیاست شبانه شرکت از تاریخ دهم آذر ماه 93 به شرح زیر تغییر خواهد نمود:
به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد. بعنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.
منبع: http://www.parsonline.com/fa/news/night_free93

اینم از نامحدود
128-unlimited_new.jpg

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
پارس آنلاین برا گیم جواب میده حتی می تونی خودت هاست شی و دیگران برای بازی Join هاستت شن

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
اگر بخوان این طرح شبانه را انجام بدن حاضرم دوبرابر این پولی که الان می دم بدم ولی برم یه isp دیگه.

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
این ISP ها دیدن مصرف شبانه رفته بالا , به فکر پول درآوردن از آن افتاده اند. اولیش صبانت بود که 2 برابر حجم خریداری شده رو میگذاره مجانی مصرف کنی و بقیه رو به ازای هر 2 گیگ 1 گیگ کم میکنه. بعدیش آسیاتک بود که هم ساعتهای شبانه اش رو کم کرد و هم سرعتهاش رو. حالا هم پارس آنلاین. بقیه هم مطمئن باشید به مرور انجام میدهند.

aQoa

Registered User
لایک‌ها
140
اين طرح رو همه گذاشتن حتي شاتل علت هم ديدن دور ميزنن جماعت ترافيك شبانه رو

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
من هم دیروز این طرح مزخرف شبانه رو دیدم و تنها دلیلی هم که از پارس آنلاین استفاده میکردم همین شبانش بود.
اگر این طرح رو اجرا بکنن قطعا از یک شرکت دیگه سرویس میگیرم. فقط نمیدونم چه شرکتی خوبه واسه شبانه.
آسیاتک و شاتل رو داشتم و میدونم چقدر افتضاح هستن. از دوستان اگر کسی راهنمایی کنه که چه شرکتی خوبه واسه شبانه ممنون میشم.

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
اميدوارم دست کم کيفيت کارشون بره بالا
ما ميخواطتيم براي شبانه اش بيايم که اينجوري شد

™LEO

Registered User
لایک‌ها
81
من هم دیروز این طرح مزخرف شبانه رو دیدم و تنها دلیلی هم که از پارس آنلاین استفاده میکردم همین شبانش بود.
اگر این طرح رو اجرا بکنن قطعا از یک شرکت دیگه سرویس میگیرم. فقط نمیدونم چه شرکتی خوبه واسه شبانه.
آسیاتک و شاتل رو داشتم و میدونم چقدر افتضاح هستن. از دوستان اگر کسی راهنمایی کنه که چه شرکتی خوبه واسه شبانه ممنون میشم.
دوست عزیز فرقی نمیکنه.این دستور برای تمام شرکتاس.یه تعدادیشون اجرا کردن،یه،تعدادی هم مثه پارس انلاین بزودی اجرا میکنن

sasan123456789

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
امروز خیلی حالم گرفته شد.من هر شب دانلود داشتم به خاطر همین دانلود رایگان با پارس انلاین بودم
ای بابا اینم از ما گرفتند

بالا