برگزیده های پرشین تولز

خریدار لنز نیکون 50mm f1.8

arefjoon

Registered User
لایک‌ها
18
سلام دوستان
خریدار یک عدد لنز Nikon 50mm f1.8 سریd هستم
سالم و درحد باشه
قیمت سری d الان 400 تومن هست پس لطفا قیمت فضایی ندید
ممنون :general105:

Last edited:

extensa5220

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز اگه لنزتون موجود هست و به قیمت پایین تر حاضر به معامله هستید بنده خریدار هستم.

extensa5220

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به هر حال بنده خریدار هستم و در صورت تمایل قیمت را بفرمایید .

EAlireza50141

Registered User
لایک‌ها
125

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
تعجب نداره
توی این سایت جنس دست دو از نوش گرون تره !! :))

همینو دوستمون ببره بیرون بفروشه 60% کم میکنن ازش !
یعنی به نظر شما قیمتی که من گفتم از اکبندش بیشتره؟مثل اینکه از قیمتا خبر نداری که اظهار نظر کردید!!اینکه بیرون 60 درصد میخرن حرفتون متین و درسته ولی کسی هم که اینجا میخره قراره واسطه رو حذف کنه اگر قرار بر بیرون خریدنم هم باشه همون لنز رو به شما با قیمت 85 درصد میدن این رو هم مد نظر قرار بده دوست من .هر چند لنز در همین جا توسط کاربر meysam_farzaneh همین امروز که خودش هم از عکاسان خوب و حرفه ای هستن و خودش از قیمتها همیشه بروز است فروخته شد

Last edited:

samad5574

Registered User
لایک‌ها
16
من اون اوایل از قیمتا سر در نمیاوردم یه دونه از بازار 60 دی خریدم برام 85 درصد زدن. مطمین هستم که خودش 60 درصد خریده بود .داداش بیژن راست میگه این سایت راهی برای حذف واسطه است منتها بلا نسبت بعضی ها بعضی ها هم بلانسبت دوستان اینجا بز خر هستن انتظار دارن مفت بخرن. من خودم یه لنز تو یه سات گذاشتم طرف انتظار داشت 50 درصد قیمت ازم بخره!!الان کالای تمیز رو 80 درصد و گاها 75 درصد محاسبه میشه به نسبت تمیزی همینطور درصد کم میشه

EAlireza50141

Registered User
لایک‌ها
125
من اون اوایل از قیمتا سر در نمیاوردم یه دونه از بازار 60 دی خریدم برام 85 درصد زدن. مطمین هستم که خودش 60 درصد خریده بود .داداش بیژن راست میگه این سایت راهی برای حذف واسطه است منتها بلا نسبت بعضی ها بعضی ها هم بلانسبت دوستان اینجا بز خر هستن انتظار دارن مفت بخرن. من خودم یه لنز تو یه سات گذاشتم طرف انتظار داشت 50 درصد قیمت ازم بخره!!الان کالای تمیز رو 80 درصد و گاها 75 درصد محاسبه میشه به نسبت تمیزی همینطور درصد کم میشه
واسطه رو حذف کنید ولی به قیمتی که به مغازه دار میدید اینجا بفروشید
طرف یه گوشی آگهی کرده 1750 !!! آکبندش 1500 هست .
هی هم UP TOPIC میزنه ...
خوب معلومه فروش نمیره.
در مورد لنز هم همین موضوع صادقه

شما یه سر ناصرخسرو برو ببین داستان چیه ...
قیمت های نویی که میزنید همونجا نوش خیلی خیلی کمتر پیدا میشه.
جناب بیژن قیمت خوبی کم کردن و حدود 25% هست .. که منصفانس به نظرم ...
ولی خوب برای این نوع کالا که اوپتیک داره و حساسه و با ضربه و .. دقت (فوکوس) بهم میریزه ...
برای خریدار توجیهی وجود نداره بخاطر 100 تومن بیاد همچین حرکتی بزنه و بخره
میدونید که این پول یه uv هست ..

extensa5220

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان عزیز ما اینجا اومدیم تا کالاهایی که نیاز نداریم را به قیمت منصفانه در اختیار سایر دوستان قرار بدهیم.
من خودم دو تا لنز داشتم بسیار تمیز و در حد آک بردم مغازه های ناصر خسرو و پاساژ حافظ به قیمت نزدیک 50% خواستن بر دارند و اصلا برای من صرف نداشت و توی همین فروم ها به یکی از دوستان به قیمت معقول که برای هر دو مناسب بود معامله شد.در مورد سایر کالاها هم همین طور است و کسی قصد بزخز کردن و یا بی ارزش کردن کالای دیگری ندارد.

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
واسطه رو حذف کنید ولی به قیمتی که به مغازه دار میدید اینجا بفروشید
طرف یه گوشی آگهی کرده 1750 !!! آکبندش 1500 هست .
هی هم UP TOPIC میزنه ...
خوب معلومه فروش نمیره.
در مورد لنز هم همین موضوع صادقه

شما یه سر ناصرخسرو برو ببین داستان چیه ...
قیمت های نویی که میزنید همونجا نوش خیلی خیلی کمتر پیدا میشه.
جناب بیژن قیمت خوبی کم کردن و حدود 25% هست .. که منصفانس به نظرم ...
ولی خوب برای این نوع کالا که اوپتیک داره و حساسه و با ضربه و .. دقت (فوکوس) بهم میریزه ...
برای خریدار توجیهی وجود نداره بخاطر 100 تومن بیاد همچین حرکتی بزنه و بخره
میدونید که این پول یه uv هست ..
علیرضا جان نظر شما متین ولی توجه کنین ما داریم تو کالای 400 تومانی بحث میکنیم که 100 ت توش عالی است. در ثانی بازم عرض میکنم نظر شما قابل احترامه ولی قریب به اکثریت افرادی که در عکاسی فعالیت یا تفریح میکنن به خرید و تهیه کالای کارکرده البته سالم بیشتر تمایل نشون میدن.خودتون واقف هستید که عکاسی مثل هرویین میمونه و دایما درحا تغییر و آپدیت وسایل هستید تو عکاسها کمتر کسی رو دیدم که ابتدا بیاد مثلا یه دوربین 700 دی بخره بعد بیاد 350 دی بخره!!مگر اینکه نیاز مالی داشته باشه !!اینکه میگم در حال آپدیت هستن امروز بر اساس نیاز یه لنز معمولی میخره ولی بعد از چند ماه تمام پولش رو جمع میکنه تا لنزی با خصوصیات برتر از لنز قبل بخره شما حالا حساب کن بر فرض بیاد یه لنز 18-135 بخره یک ملیون تومان اونم آکبند بعد بیاد حتی 1ماه دیگه همین لنز رو بخواد بفروشه باید 70 الی 75درصد ازش کم کنه تا بفروشه اونم در بهترین حالت در اینجا یعنی باید حدود 300 هزار تومان ضرر بده ولی اگر همین لنز رو کارکرده بخره البته به شرط صحت و سلامت و بر فرض قیمتها همون باشه یعد یکسال بعد این همه استفاده باز لنز رو به همون قیمت خریدش میفروشه به نظر شما این روش منطقی تر نیست برای همه ماهایی که تو این مملکت که به سختی پول جمع میشه و قرون قرون پولی رو پس انداز میکنیم!!!بازم در اخر برای بار سوم میگم که نظر شما قابل احترامه من الان کسی رو میشناسم که حتی کالایی که تو ایران میرسه رو هم قبول نداره و فقط از خارج لوازم عکاسیش رو میخره!!!!!بهرحال هر کسی یه سبکی رو پیشه میکنه تو خریدهای لوازم عکاسیش

meysam_farzaneh

Registered User
لایک‌ها
7
با سلام. لنز 50 میل بیژن جان توسط بنده خریداری شد. بلانسبت دوستان متاسفانه تو این فروم بعضی از عزیزان با توجه به اینکه میدونن قیمت فروشنده معقول و منطقی هست اما باز قیمت پایین تر رو درخواست میکنن. راجع به لنز بیژن هم عرض کنم که طی صحبتی با من حدود 2 هفته قبل با ایشون داشتم فرمودن که برو بیرون قیمت کن، قیمت آک هر چی که بود من 25% عرف کم میکنم. بنده هم لینک افرنگ رو براشون دادم که قیمت رو 400 زده بود. با این حساب قیمت ایشون باید دقیقا می شد 300. دو روز قبل هم مجدد باهاشون تماس گرفتم و گفتم در صورت موجود بودن لنز رو برام ارسال کنه. وقتی هم ازشون پرسیدم چقدر بزنم به حساب فرمودن 310 بزن و بنده هم سریع قبول کردم و همون لحظه پرداخت کردم. باز به قول خود آقای درویشی برا جنس 400 تومنی 100 تومن هم خیلیه ضمن اینکه این وسط 10 تومن بالا وپایین واقعا تفاوتی برامون نداره وقتی میبینیم ارزش کالا مناسبه. بیژن جان از فروشنده های خوب این سایت هستن و قیمتهایی که رو جنساشون میزارن واقعا کم نظیره.

arefjoon

Registered User
لایک‌ها
18
بنده فقط درخواست یه لنز دادم
دوستان قیمت میدن و بنده اگر قیمت مد نظرم باشه میخرم
بنده اون موقع در توانم نبود لنز اقای بیژن رو بخرم و مبارک خریدارش
اینجا تایپیک خرید هست نه بحث و بررسی قیمت در خارج و داخل فروم :)

r0ot$harp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوست عزیز
من یکی دارم. خدا وکیلی دروغ نگم 5 باز باز و بسته نکردم. 100 شات هم نزده. در حد آک. قیمت هم 300.

باتشکر

extensa5220

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز مدل و ورژن لنز خود رو بنویسید اگر تهران باشید در صورت توافق خریدار هستم.

r0ot$harp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز مدل لنز: 50mm f/1.8D
بنده تهران هستم.

extensa5220

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست عزیز پیام خصوصی گذاشتم.منتظر جواب هستم

بالا