برگزیده های پرشین تولز

هک یا همون دی فیس کردن سایت

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
سلام
دوستان میخام بدونم هرسایتی رو که طرف بلد باشه میتونه دی فیس که ..یعنی منظورم اینه سایت که با وردبرس بالا اومده باشه و امنیت ر بالا ببری بازم هم میتونم سایت رو هک یا دی فیس کنن
وسوال دوم اینکه ایا میشه دامین رو هک کرد وانتقال داد به اسم یکی دیگه..دامین تو ایرنیک به اسم من هست
با یکی از دوستان حرفمون شده حالا میگه سایتتو دی فیس میکنم ودامین رو که چند سال به اسم منه انتقال میدم به اسم یکی دیگه؟؟؟
خواستم ببینم این شدنی هست یانه؟؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید؟

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
اگر از وردپرس باگ پرایوت نداشته باشه و سایت روی هاست شیر شده نباشه ( که البته هاست داریم تا هاست ، کانفیگ سرور از طرف سرویس دهنده هاست خیلی مهمه ) و از افزونه هایی که باعث تضعیف امنیت میشن استفاده نشه ، احتمال هک کردنش خیلی کمه .
جواب دوم هم اگر یوزر و پسورد ایرنیک شما رو نداشته باشه باید خیلی حرفه ای باشه که بتونه با هایجک اینکارو بکنه که من بعید میدونم .
شدنی که شدنیه ولی اینکه بخواد ادمینو ببره روی یکی دیگه باز شما میتونین تغییر بدین به نام خودتون . مراقب فایلهای مشکوک روی هاستتون باشین .
بگین اسم این بنده خدا چیه اگر واقعا هکر باشه میشناسمش .

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
حالا سایت هک شد
دیگه نمیتونه که نفوذ بکنه به ایرینک ...حالا به فرض نفوذم کرد مگه برای انتقال دامین مدارک لازم نیس من خودم چند دامین انتقال دادم برای همشون مدارک ارسال کردم حتی مدارک دستم نبود چند بار ایمیل فرستادیم قبول نکرد..اون که مدارک من رو نداره؟؟چطوری میتونه

نمیدونم هکر کی باشه با یه نفر حرفم شده طراح هست دوست هکر هم داره..

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
منظورش ست کردن دامین روی هاست یا سرور خودش هستش . اطلاعات رو نمیتونه تغییر بده . البته اگر حرفه ای باشه میتونه که خیلی خیلی خیلی بعید میدونم ، یکی دو سال پیش یه گروهی اومدن از این طریق دامین بعضی از سایتهای مهم رو دیفیس کردن .

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
خوب اینکه چیزی نیس یه ایمیل بفرستی به ایرینک ومشخصات دامین و مدارک فرد صاحب دامین رو بفرستی پنل دیگه برات بازمیکنن و دامین رو دمباره میشه انتقال داده به هاست خود...من فکر کردک میتونه کلا انتقال بده برای همیشه رو هاست خود

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
بحث ایرنیک به این راحتی هم که شما گفتی نیست .

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
اینو میدونم که ایرنیک تا مدارک لازم فرستاده نشه به هیچ وج دامین انتقال داده نمیشه ...به فرض هک کرد مدارک که نداره ..پس باز مال منه نمیتونه هیچ کاری بکنه

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
اینکه مدارک هم داشته باشه باز هم نزدیک به صفره اینکار ، مگر اینکه خود ایرنیک رو هک کنه که بازم در حد صفره . در کل شما اصلا نگران این قضیه نباش ، بنده خدا اومده به اصطلاح عامیانه یه قوپی بیاد .

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
بهش بگو که صداش رو ضبط کردی
هر اتفاقی برای سایتت بیفته می دونی که هکرش کیه, بهش بگو حتی اگر بعد ها کس دیگری هم سایتش رو هک کنه تو اولین کسی هستی که ازت شکایت می شه... خلاصه توپ رو بنداز تو زمینش و بزار اون نگران باشه :D

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
میگفت سایتو دیفیس میکنم دامین رو هم هک میکنم انتقال میدم به اسم یکی دیگه !!!!!!:(
منم برام سوال شد واسه همین خواستم بدونم ...!!چون با این حسا باشه وبه راحتی بشه دامین رو هک کرد وانتقال دادخوب اونوقت دامین سایت های بزرگ رو هم هک میکنن وانتقال میدن مثل دانلود ها وغیره..اونوقت زحمت چند ین ساله طرف به باد میره....

NewDay51

Registered User
لایک‌ها
79
غمت نباشه دوست من اگر دیفیس کرد و مدرک داشتی بگو خودم برات یا سایتشو دیفیس میکنم ( که احتمال اینکار خیلی بالا هستش ) یا سرورش رو به اصطلاح میخوابونم . به این الکیا نیست .

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
ممنون دوست عزیز

راستش مشکلم اصلیم اینکه دامین رو میتونه انتقال بده یانه که انم انگار میکنم نمیشه اصلا

worship_u

Registered User
لایک‌ها
195
دامین رو فقط با های جک میتونه انتقال بده که در این صورت هم باید ایمیل شما رو هک کنه واز طریق ایمیل شما بتونه پسورد nic.ir رو به دست بیاره و بعد عوض کنه و انتقال بده که در این صورت شما با ارسال مدارکی مثل ارسال کپی شناسنامه به دفتر شرکت ان آی سی، میتونین درخواست انتقال مجدد بدید
اما تجربه به من ثابت کرده کسی که بخواد کاری بکنه به زبون نمیاره،یواشکی و زیرزیرکی کارشو انجام میده
شما هم کلک خودش رو بزن و بگو اگه اتفاقی برای سایتم بیفته ،با مدرک ازت شکایت میکنم

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
دوستان ممنون بابت راهنمایی خوبی که میکنید

راستش اون که تهدید کرده هیچ درکل خواستم بینم میشه این کار شدنی هست کسی که میاد چند سال رو دامین وسایت زحمت بکشه یکی پیدا بشه به راحتی کل زحمتشو به باد بده ودامین رو انتقال بده ..بیشتر برای خودم سوال بود

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
دوستان ممنون بابت راهنمایی خوبی که میکنید

راستش اون که تهدید کرده هیچ درکل خواستم بینم میشه این کار شدنی هست کسی که میاد چند سال رو دامین وسایت زحمت بکشه یکی پیدا بشه به راحتی کل زحمتشو به باد بده ودامین رو انتقال بده ..بیشتر برای خودم سوال بود
دامین اگر هایجک بشه می شه برگردوندش
مگر اینکه به شکل عجیب غریب ثبت شده باشه یعنی توسط یک شخص ثالث که معلوم هم نیست کجاست یا همکاری نکنه

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
شاید بتونه سایت هک کنه که اینم به هاستینگ و قالب و افزونه های شما بستگی داره
اما دامین نمیشه مگر اینکه طرف خیلی خیلی حرفه ای باشه چون دامین ir به آسونی نمیشه به نام کسی دیگری زد.

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
خوب منم همین میگم میگم اگه بشه دامین رو هک کرد خوب خیلی دامین ها هستن که رتبه زیر 1000دارن همه میرن هک میکنن مشکل سایت نیست مشکل من فقط دامین هست

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
بابا من خودم ی دامینو میخواستم انتقال بدم نتونستم اونوقت این یارو ک صاحب نیکت نیست میخواد انتقال بده ؟؟
در ضمن اگر هک شدی ی زنگ ب 197 میزنی صداتو ضبط میکنی و مشکلتو میگی دیگه کاری نداشته باش خودشون رسیدگی میکنن...
این از من ب تو نصیحت : یارو اگر زیر 23 سن داشته باشه هکر نیست ....

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
ممنون دوستان بابت راهنمایی من بیشتر فقط نگران دامین هستم ..خواستم بودن امکان داره یانه همین
ممنون از همتون

بالا