برگزیده های پرشین تولز

رفع سفیدی مو

manager_66

Registered User
لایک‌ها
1,573
من 5 ماه میشه شبی یک قاشق هلیله سیاه میخورم ، تا الان فرقی که نکرده هیچ موهام سفید تر شده :(!!! تاثیر داره یا دوربین مخفیه:general208:؟!

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
من 5 ماه میشه شبی یک قاشق هلیله سیاه میخورم ، تا الان فرقی که نکرده هیچ موهام سفید تر شده :(!!! تاثیر داره یا دوربین مخفیه:general208:؟!
منم مثل شما با این تفاوت که 6 ماهه دارم مصرف می کنم تا حالا که چیز خاصی ندیدم
البته عطار به من گفت بعد از یک تا یک سال و نیم شروع می کنه به نتیجه دادن :general412:

من هر شب یه قاشق چای خوری سر خالی می خورم

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
بنده هم شش ماه هست هر شب يك عدد مي كوبم و ميخورم ولي هنوز چيزي ازش نديدم در رفع سفيدي مو ! ولي هم زمان با من كسان ديگه هم خوردن كه دل دردهاي معدوي ، روده و ... داشتن و به طور ٩٨ درصد دل درد ندارن ديگه ! مثلا يكيشون قرص امپرازول مصرف ميكرد كه اگه روزي مصرف نميكرد به گاج ميرفت ولي از وقتي هليله خورد ( برا موهاش كه من گفتم ) قرصو گزاشته كنار و مشكلي نداره

manager_66

Registered User
لایک‌ها
1,573
واسه منم بیشترین تاثیر رو تو اشتها داشته :)! نمیدونم ربط داره یا نه ولی از وقتی هلیله میخورم اشتهام خیلی زیاد شده و همیشه گشنمه :D!
البته بیشتر عطاری ها هلیله رو واسه رفع یبوست معرفی میکنن :(!

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
اون هلیله زرده که برای یبوست و معده و دستگاه گوارش استفاده میشه
از هلیله سیاه درشتتر و اندازه آلو خشکه
ولی خوب چون همشون هم خانواده هستند هلیله سیاه هم تاثیرات گوارشیی داره

acyberlife

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این دستور حکیم تهرانی هست.من گشتم فقط دو سه موردش پیدا کردم.حتی بازار تجریشم از سر تا تهش رفتم!!
  • مالت جو 100 گرم
  • سبوس برنج 100 گرم
  • سبوس گندم 100 گرم
  • جوانه گندم 100 گرم
  • جوانه ماش 100 گرم
  • جوانه شبدر 100 گرم
  • آمله هندی 100 گرم
  • هلیله سیاه 50 گرم
مواد را با وزن های گفته شده آسیاب کرده و روزانه دو مرتبه و هر مرتبه یک قاشق مرباخوری از پودر را با یک لیوان شیر مخلوط کرده و به همراه 2 تا 3 عدد خرما قبل از صبحانه و بعد از عصرانه میل کنید .

البته بعدش تماس گرفتم.گفتند که اماده شدش رو دارند.احتمالا بگیرم شروع کنم.
تمام موارد بالا در عطاری کیان موجود است-برای سفارش با شماره 09171166144 تماس بگیرید.

acyberlife

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این دستور حکیم تهرانی هست.من گشتم فقط دو سه موردش پیدا کردم.حتی بازار تجریشم از سر تا تهش رفتم!!
  • مالت جو 100 گرم
  • سبوس برنج 100 گرم
  • سبوس گندم 100 گرم
  • جوانه گندم 100 گرم
  • جوانه ماش 100 گرم
  • جوانه شبدر 100 گرم
  • آمله هندی 100 گرم
  • هلیله سیاه 50 گرم
مواد را با وزن های گفته شده آسیاب کرده و روزانه دو مرتبه و هر مرتبه یک قاشق مرباخوری از پودر را با یک لیوان شیر مخلوط کرده و به همراه 2 تا 3 عدد خرما قبل از صبحانه و بعد از عصرانه میل کنید .

البته بعدش تماس گرفتم.گفتند که اماده شدش رو دارند.احتمالا بگیرم شروع کنم.
تمام موارد بالا در عطاری کیان موجود است-برای سفارش با شماره 09171166144 تماس بگیرید.

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
بنده هم شش ماه هست هر شب يك عدد مي كوبم و ميخورم ولي هنوز چيزي ازش نديدم در رفع سفيدي مو ! ولي هم زمان با من كسان ديگه هم خوردن كه دل دردهاي معدوي ، روده و ... داشتن و به طور ٩٨ درصد دل درد ندارن ديگه ! مثلا يكيشون قرص امپرازول مصرف ميكرد كه اگه روزي مصرف نميكرد به گاج ميرفت ولي از وقتي هليله خورد ( برا موهاش كه من گفتم ) قرصو گزاشته كنار و مشكلي نداره

سلام بله درست هست فکر کنم بیشتر تاثیرش رو دستگاه گوارشی هست برای من هم که روی معده بود

بالا