برگزیده های پرشین تولز

سلام روشهای پولدار شدن تو ایران بگین تا بقیم بتونن پولدار بشن

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
خداییش من هرچی همکلاسی قدیمی دارم یا کارگر یا بیکار یا دنبال کار یادانشجو یا سرباز یا بهترینش تو نیروهای نظامی یا مثل من کاسب بخور و نمیر ی نفر در راه خدا ب جایی نرسید لااقل دلمون خوش باشه میشه بدون پارتیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی موفق بود:general208:
الان زوده. 10 سال دیگه باید چک کنی مجددا :D
یوزر اصلیم هست بچه ها میدونن
شما هستی که احتمالا با 100 تا یوزر میایی
توهم فانتزیت حتی به اینحا هم زده

باشه آقا. من اعتراف کردم که شما درست میگی . دیگه چی میخوای از جونم ؟ :D. من از زندگیم راضیم با همین توهم فانتزی زندگی میکنم. شما هم که راضی هستی. دیگه بحثی نداریم. اگر دوست داشتی منو هم ایگنور کن که پستهامو نبینی، یهو توهم من اعصایتو خرد کنه :D

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
اتفاقا سال 84 همکلاس بودیم دوستان هر کس عقایدی داره نباید ب خاطر عقاید مخالف کسی رو سرزنش کرد:general605: بیاید باهم دوز باشیم یالا ماچ کنین همو بدو:general711:

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
اتفاقا سال 84 همکلاس بودیم دوستان هر کس عقایدی داره نباید ب خاطر عقاید مخالف کسی رو سرزنش کرد:general605: بیاید باهم دوز باشیم یالا ماچ کنین همو بدو:general711:
آره دوست بکنید دیگه :p
به خدا حالم به هم خورد اینقدر بعضی از کاربران توهم توهم میکنن :general509::general502::general607::confused:
دیشب خواب توهم دیدم !!

emperor5611

Registered User
لایک‌ها
100
کلا عنوان تاپیک مشکل داره
پولدار:به شخصی میگن که به اندازه نیازش پول داشته باشه
ثروتمند:به کسی میگن به اندازه چندین پولدار پول داشته باشه وبتونه چندتامزدور روپولدارکنه
درجواب تاپیک بایدبگم که والا من که تازه20سالم شده تااینجا فهمیدم که اولا تحصیلات بیشتربدردخواستگاری میخوره(باشرایط فعلی)بری خواستگاری میگن مدرکت چیه البته که میپرسن شغلت چیه
ولی خوب بایدقبول کرد که برای کسب یه درآمدی که بتونه ماروراضی کنه بیشتر استعدادبه کمک آدم میاد تامدرک
به نظرم اولا پیداکردن کارمناسب به شهرومنتقه ای که توش زندگی میکنیم بستگی داره-البته نوع کارمشخص میکنه -مثلا کارای ساده توی شهرای بزرگ درامدش بیشتره-ولی کارایی که توشهرهای کوچک کمتره درصورت شروع کسب کارمسلما تاوقتی که ایده ای شمارو ندزدیدن درآمدقابل توجهی داره
درکل بایدعرض کنم که رمزموفقیت تلاش واستعداده-که تلاش به تنهایی هم نتیجه داره ولی استعدادبه تنهایی نه

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
افتک جان
مشکلت خیلی حاده عزیز.جمله بندیهات به حدود ۲۳ سال میخوره نهایت. از لحاظ روانشناسی کسی یا سطح درس و تحصیلات بالا مثل تو از کلمه بعدشم در جمله هاش استفاده نمیکنه. مشکلت در وحله اول خودت رو نابود میکنه. یکبار بشین فکر کن داری چکار میکنی با زندگیت. دبشب که با فرار کردن خودت رو ثابت کردی. لااقل با دروغ و دغل و ادای فیلسوف ها رو درآوردن کاربرای کم سن و سال رو به چالش نکش.

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
کلا عنوان تاپیک مشکل داره
پولدار:به شخصی میگن که به اندازه نیازش پول داشته باشه
ثروتمند:به کسی میگن به اندازه چندین پولدار پول داشته باشه وبتونه چندتامزدور روپولدارکنه
درجواب تاپیک بایدبگم که والا من که تازه20سالم شده تااینجا فهمیدم که اولا تحصیلات بیشتربدردخواستگاری میخوره(باشرایط فعلی)بری خواستگاری میگن مدرکت چیه البته که میپرسن شغلت چیه
ولی خوب بایدقبول کرد که برای کسب یه درآمدی که بتونه ماروراضی کنه بیشتر استعدادبه کمک آدم میاد تامدرک
به نظرم اولا پیداکردن کارمناسب به شهرومنتقه ای که توش زندگی میکنیم بستگی داره-البته نوع کارمشخص میکنه -مثلا کارای ساده توی شهرای بزرگ درامدش بیشتره-ولی کارایی که توشهرهای کوچک کمتره درصورت شروع کسب کارمسلما تاوقتی که ایده ای شمارو ندزدیدن درآمدقابل توجهی داره
درکل بایدعرض کنم که رمزموفقیت تلاش واستعداده-که تلاش به تنهایی هم نتیجه داره ولی استعدادبه تنهایی نه
درسته
پولداری نسبیه .
یکی
با 1 میلیارد احساس پولدار بودن بهش دست میده , یکی با 10 میلیارد و ... . حتی ممکنه یکی با 100 میلیون هم احساس پولدار بودن بهش دست بده!
بستگی داره که از پول چی بخوای و تا چه حد به آرزو هات برسی.

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
افتک جان
مشکلت خیلی حاده عزیز.جمله بندیهات به حدود ۲۳ سال میخوره نهایت. از لحاظ روانشناسی کسی یا سطح درس و تحصیلات بالا مثل تو از کلمه بعدشم در جمله هاش استفاده نمیکنه. مشکلت در وحله اول خودت رو نابود میکنه. یکبار بشین فکر کن داری چکار میکنی با زندگیت. دبشب که با فرار کردن خودت رو ثابت کردی. لااقل با دروغ و دغل و ادای فیلسوف ها رو درآوردن کاربرای کم سن و سال رو به چالش نکش.

ممنون که به فکر من هستی :D

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
بالاخره راه پولدار شدن پیدا کردم :general609:

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
حرف شما واقعا تایید میشه من این مسئله رو با گوشت و خونم حس کردم مغازه از خودم جنس هم ریختم ولی بازار ب حدی رکود ک این پول رو بانک میذاشتم ماهی 1 تومن سودش بود واقعا همه چیز ریسک شده یک عالمه مغازه هر روز داره جمع میشه ب خاطر صرف نکردن
yesterday:D

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
شما با کی همکلاس بودی سال 84؟

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
شما با کی همکلاس بودی سال 84؟
افتک گفت بدون پارتی هم میشه رفت شما تلاش کنید واسه استخدام دوروز دیگه همکلاستون ب جاهای بالا میرسه من گفتم هر چی هم کلاس دارم همه بدبختن گفت چند سال دیگه معلوم میشه نه الان, گفتم سال 84 تا الان ک محصل بودم رفیقام همشون بدبختن

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
راه ثروتمند شدن
یک بابایی میاد در تمام روزنامه ها و شبکه های تلویزیونی و رادیویی تبلیغ می ده که من یک روش برای میلیونر شدن بلد هستم و آن را به شما یاد می دم
این روش را من 10 دلار می فروشم و 100 درصد این راه عملی و واقعی هست و آنرا برای شما انجام خواهم داد که پی به واقعی بودن آن ببرید و اگر دروغ گفته بودم هر کاری خواستید می توانید با من بکنید!
طی تبلیغاتی که انجام می ده صدها هزار نفر این پول رو براش می فرستند و زمان موعود فرا می رسه که این بابا بیاد روش میلیونر شدن رو بگه
این آقا هم همانجور که پول ها می گذاشته داخل چمدان با پوزخند به مردم می گوید که اینجوری باید پول دار شد
مردم هم وقتی می بینن که داده دستشون, می ریزن سرش که تیکه پاره اش کنند. این آقا داد می زنه: درنگ کنید من دروغی به شما نگفتم و به وعده خودم وفا کردم, من مدعی شدم که روشی بلدم که با آن می شه به صورت عملی میلیونر شد که جلوی شما انجام دادم و میلیونر هم شدم, حالا برید کنار که باید به پروازم برسم

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
من الان میتونم یک آدم دیپلمه با استعداد رو یجوری هدایت کنم که بعد از 18 ماه به درآمد ماهانه معادل 5 میلیون الان برسه. اگر مهندس برق باشه 10 تومن ... این مقداری که میگم تقریبا بدون سرمایه اولیه است و از خودم هم بجز وقت چیزی مایه نمیذارم - سرمایه یا روابط و غیره نمیذارم-........ اینکه چیز عجیب و غریبی نیست. توی هر مسیری راهنما داشته باشی، سریعتر و امن تر به مقصد میرسی
بیا رو من امتحان کن 18 ماه دیگه ماهی 5تومن در نیاوردم میزنم شت و پتت میکنم:general210:
با استعداد هم هستم:general710:

Last edited:
بالا