برگزیده های پرشین تولز

بررسی مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی iNEW V3

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
آها باشه
داداش فول وایپ رو بهم یاد میدی؟!!!!
خیلی نوکرم
خب از محیط ریکاوری انجام میشه دیگه میری تو محیط ریکاوری هرجا نوشته بود وایپ میری داخل وایپ انجام میدی مثلا Wipe cache partition بعضی ریکاوریا هم نوشته Menu Wipe بستگی داره.
اگه ریکاوریم نمیدونی چیه امضام یه نگاه بنداز.
با تشکر

Last edited:

behnamomran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
خب از محیط ریکاوری انجام میشه دیگه میری تو محیط ریکاوری هرجا نوشته بود وایپ میری داخل وایپ انجام میدی مثلا Wipe cache partition بعضی ریکاوریا هم نوشته Menu Wipe بستگی داره.
اگه ریکاوریم نمیدونی چیه امضام یه نگاه بنداز.
با تشکر
خب تئ wipe advanced داره کدومارو وایپ کنم؟؟؟یعنی تیک همرو بزنم بعد وایپ؟

behnamomran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
کردم و الان دوباره رام.کیت کت ریختم!بازم رایتل وقتی 3g وصله و تو نتم وقتی ایرانسلم زنگ.میخوره آنتنا میره و رایتل میشه 2g!حس میکنم تداخل دارن باهم

mbc2k9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به دوستان عزیز.من دوتا اینیودارم یکیشوکه چندماه پیش خریدم وبعدازاینکه براحتی روتش کردم متاسفانه فقط تونستم رام1.0.8وتسونامی راروش بریزم یکی بافلش تولزویکی باریکاوری .ورام1.0.13وبقیه رامهارونه بافلش نه باریکاوری نتونستم .بافلش که نصب نمیشه وخط قرمزفقط پرمیشه وپیغام خطا میده ولی رامهای ریکاوری نصب میشه ولی بالا نمیادومرتب روی لوگوجدید ریست میشه.ودومی راچندروزی خریدم ورام اصلیش 1.0.13هست .ولی متاسفانه باهربرنامه ای که امتحان کردم روت نشد که نشد.لطفاراهنمایی کنیدمشکل کجاست؟وآیااگرموفق بشم که ازرام گوشی جدیدکه رامش4.4.2هست بکاپ بگیرم میتونم برای گوشی قدیمی استفاده کنم درضمن برای فلش کردن گوشی برای رفع عیبهای احتمالی نه برای تعویض رام به چه صورت باید عمل کنم آیافایل خاصی میخواد .ببخشیدمثل اینکه خیلی پرروچونگی کردم.

ممنون ازراهنماییتون پیشاپیش:general510::general510::general510::general510::general510::general510::general510::general510:

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
سلام به دوستان عزیز.من دوتا اینیودارم یکیشوکه چندماه پیش خریدم وبعدازاینکه براحتی روتش کردم متاسفانه فقط تونستم رام1.0.8وتسونامی راروش بریزم یکی بافلش تولزویکی باریکاوری .ورام1.0.13وبقیه رامهارونه بافلش نه باریکاوری نتونستم .بافلش که نصب نمیشه وخط قرمزفقط پرمیشه وپیغام خطا میده ولی رامهای ریکاوری نصب میشه ولی بالا نمیادومرتب روی لوگوجدید ریست میشه.ودومی راچندروزی خریدم ورام اصلیش 1.0.13هست .ولی متاسفانه باهربرنامه ای که امتحان کردم روت نشد که نشد.لطفاراهنمایی کنیدمشکل کجاست؟وآیااگرموفق بشم که ازرام گوشی جدیدکه رامش4.4.2هست بکاپ بگیرم میتونم برای گوشی قدیمی استفاده کنم درضمن برای فلش کردن گوشی برای رفع عیبهای احتمالی نه برای تعویض رام به چه صورت باید عمل کنم آیافایل خاصی میخواد .ببخشیدمثل اینکه خیلی پرروچونگی کردم.

ممنون ازراهنماییتون پیشاپیش:general510::general510::general510::general510::general510::general510::general510::general510:
داداش عزیز
برای فلش تولز حتما باید ویندوزت 7 باشه.تمام درایور های گوشیت هم باید نصب باشه...اون رام 1.0.13 که گفتی روت نمیشه یه فایلی تو سایت نید رام هست که ورژن روت شده فربمور 1.0.13هست که از ریکاوری نصب میشه...
اگه این رامی هشت که رو گوشیت هست
http://www.needrom.com/download/inew-v3-1-0-13/
فایل سوم رو دانلود کن و از ریکاوری نصبش کن..که کل رامت روت میشه...بنظرم قبلش با برنامه vroot..root genius ..eroot با یکدومشون تست بکن.پیشنهاد من vroot هست ..یکم قلق داره ولی روتش خیلی خوبه...نصب با فلش تولز هم چند صحه قبل بری همشونو گفتمم..
سوالی بود در خدمتم

علیغ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
دوستان اگر نارحت نشن دوستاني كه ميخوان اين گوشي رو بخرند حتما فكر كنند گوشي هايي اصلي در اين رده هست بهتر اين گوشي مشكلات زياد داره من اين گوشي رو داشتم مثل بعضي از بچها ال سي دي خراب شد خود به خود فرستادمش چين بعد فهميدم از ال سي دي نبوده و از برد بوده و بعد از گذشت دو ماه گوشي رو دادم با اندكي قيمت.اگه صفحات رو مرور كنيد مبينيد كه اين مشكل زياد بوده .من نميگم بده ولي يه گوشي معمولي اصلي بهتره اينه

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
دوستان اگر نارحت نشن دوستاني كه ميخوان اين گوشي رو بخرند حتما فكر كنند گوشي هايي اصلي در اين رده هست بهتر اين گوشي مشكلات زياد داره من اين گوشي رو داشتم مثل بعضي از بچها ال سي دي خراب شد خود به خود فرستادمش چين بعد فهميدم از ال سي دي نبوده و از برد بوده و بعد از گذشت دو ماه گوشي رو دادم با اندكي قيمت.اگه صفحات رو مرور كنيد مبينيد كه اين مشكل زياد بوده .من نميگم بده ولي يه گوشي معمولي اصلي بهتره اينه

دوست گرامی من خرابشو خریدارم اگه دارید

mbc2k9

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داداش عزیز
برای فلش تولز حتما باید ویندوزت 7 باشه.تمام درایور های گوشیت هم باید نصب باشه...اون رام 1.0.13 که گفتی روت نمیشه یه فایلی تو سایت نید رام هست که ورژن روت شده فربمور 1.0.13هست که از ریکاوری نصب میشه...
http://www.needrom.com/download/inew-v3-1-0-13/
فایل سوم رو دانلود کن و از ریکاوری نصبش کن..که کل رامت روت میشه...بنظرم قبلش با برنامه vroot..root genius ..eroot با یکدومشون تست بکن.پیشنهاد من vroot هست ..یکم قلق داره ولی روتش خیلی خوبه...نصب با فلش تولز هم چند صحه قبل بری همشونو گفتمم..
سوالی بود در خدمتم
داداش عزیز
http:///www.needrom.com/download/inew-v3-1-0-13
سوالی بود در خدمتم
سلام وتشکر ظاهراسوالات من زیاد بوده ودرست متوجه نشده اید.من تمام پستهاراقبلا مطالعه کردم وگوشیم روهم روت کردم [vroot]هم باویندوز7با[فلش تولز]فلش زدم ولی فقط رام[1.0.8]بالاترروپیغام میده وهمچنین رام 1.0.13راکه شمافرمودی که روت هست راباریکاوری روی گوشی ریختم هیچ مشکلی هم نبودولی بالا نمیادلوگوجدیدمیادومرتب ریست میشه که البته این مشکل راتوچندتارامهای دیگه که ازریکاوری نصب کرده بودم داشتم بجزتسونامی حالا سوال من اینه یعنی برای رام1.0.13نصب درایوی غیراز1.0.8میخواد.وچراپس از نصب رام ازطریق ریکاوری که کامل هم نصب میشه بااینکه وایپها روهم انجام میدم ریست میکنه وبالا نمیادولی تسانومی رابراحتی میاره بالا.........خوب این مشکل منه باگوشی قدیمی اما گوشی جدیدکه رامش1.0.13هست وخیلی هم عالیه منتهی بعضی مواقع که به شارژمیزنم شارژمیشه ولی نشون نمیده که داره شارژمیکنه یعنی نه ledروشن میشه نه نشانگر شارژرروی باطری میاد !ولی شارژمیکنه!!!ریستش کردم ولی فرقی نکرد.حالا میخواستم بدونم چطورمیتونم فلشش کنم که رفع عیبش بشه یاهرراه دیگه ای که شماپیشنهاد بدین .ممنون

iman1396

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام وتشکر ظاهراسوالات من زیاد بوده ودرست متوجه نشده اید.من تمام پستهاراقبلا مطالعه کردم وگوشیم روهم روت کردم [vroot]هم باویندوز7با[فلش تولز]فلش زدم ولی فقط رام[1.0.8]بالاترروپیغام میده وهمچنین رام 1.0.13راکه شمافرمودی که روت هست راباریکاوری روی گوشی ریختم هیچ مشکلی هم نبودولی بالا نمیادلوگوجدیدمیادومرتب ریست میشه که البته این مشکل راتوچندتارامهای دیگه که ازریکاوری نصب کرده بودم داشتم بجزتسونامی حالا سوال من اینه یعنی برای رام1.0.13نصب درایوی غیراز1.0.8میخواد.وچراپس از نصب رام ازطریق ریکاوری که کامل هم نصب میشه بااینکه وایپها روهم انجام میدم ریست میکنه وبالا نمیادولی تسانومی رابراحتی میاره بالا.........خوب این مشکل منه باگوشی قدیمی اما گوشی جدیدکه رامش1.0.13هست وخیلی هم عالیه منتهی بعضی مواقع که به شارژمیزنم شارژمیشه ولی نشون نمیده که داره شارژمیکنه یعنی نه ledروشن میشه نه نشانگر شارژرروی باطری میاد !ولی شارژمیکنه!!!ریستش کردم ولی فرقی نکرد.حالا میخواستم بدونم چطورمیتونم فلشش کنم که رفع عیبش بشه یاهرراه دیگه ای که شماپیشنهاد بدین .ممنون

ببینید دوست گرامی طریقه نصب این رام از طریق ریکاوری نیست
یعنی شما توی سایت needrom که بری 2 تا لینک هست (نصب با فلش تول و ریکاوری)
که شما اول باید ورژن نصب با فلش تول رو دانلود و نصب کنی بعد از اینکه بالا اومد ریست میکنی و میری توی ریکاوری و از طریق ریکاوری خود رام فایل مخصوص ریکاوری رو نصب میکنی
خود سازنده رام توضیح داده که فایل ریکاوری رو بعد از نصب رام از طریق فلش تول ، نصب کنید
کار اون فایل ریکاوری هم اینه که یکم سرعت بهبود پیدا میکنه و رام کاملا روت میشه و...

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان بنظرتون گوشی htc one x بهتره یا inew v3????
نظرم اصلا روی کارخونه و برند و قیمت نیست!!
تاکیدم روی کاراییو سرعت و روون بودن و...هست
کدومشون بهترن؟؟

manhatan1985

Registered User
لایک‌ها
2,146
دوستان بنظرتون گوشی htc one x بهتره یا inew v3????
نظرم اصلا روی کارخونه و برند و قیمت نیست!!
تاکیدم روی کاراییو سرعت و روون بودن و...هست
کدومشون بهترن؟؟
One x
شما بهتر بود با وانپلاس مقایسه میکردید

Sent from my A5300 using Tapatalk

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
چرا همش یو اس بی دیسکانکت وکانکت میشه همش میگه
دینگ /دیدینگ»دینگ»دیدینگ
کلیک کنید تا بازشود...
سلام دوستان
این مشکل برای من هم پیش اومده و وقتی گوشی خاموش به سیستم وصل میشه مرتب آلارم میده به این معنی که دیوایس جدید : وصل شد....قطع شد...وصل شد...
و وقتی ویندوز درایور رو پیدا میکنه و میخواد نصب کنه چون گوشی مرتب داره قطع و وصل میشه پیغام میده device unploged
روی سه تا ویندوز 7 امتحان کردم مشکل حل نمیشه و نمیتونم رام نصب کنم
دوستان راه حلی ندارن ؟ داستانی شده دوسه روزه
اقا این مشکل دونفر هست لطفا کمک کنید

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
چرا همش یو اس بی دیسکانکت وکانکت میشه همش میگه
دینگ /دیدینگ»دینگ»دیدینگ
کلیک کنید تا بازشود...
سلام دوستان
این مشکل برای من هم پیش اومده و وقتی گوشی خاموش به سیستم وصل میشه مرتب آلارم میده به این معنی که دیوایس جدید : وصل شد....قطع شد...وصل شد...
و وقتی ویندوز درایور رو پیدا میکنه و میخواد نصب کنه چون گوشی مرتب داره قطع و وصل میشه پیغام میده device unploged
روی سه تا ویندوز 7 امتحان کردم مشکل حل نمیشه و نمیتونم رام نصب کنم
دوستان راه حلی ندارن ؟ داستانی شده دوسه روزه
اقا این مشکل دونفر هست لطفا کمک کنید
شما کابل رو عوض کن و همین طور از یه پورت usb دیگه بزن!!!!!
تو developer option هم برو usb debuging رو هم از توش فعال کن!!!
ببین درست میشه یا نه؟

mohsen 020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان . داشتم با mtk droid ور میرفتم یهو گوشی مرد . الان تکلیف چیه؟:(

vahedmig

Registered User
لایک‌ها
15
شما کابل رو عوض کن و همین طور از یه پورت usb دیگه بزن!!!!!
تو developer option هم برو usb debuging رو هم از توش فعال کن!!!
ببین درست میشه یا نه؟
اقا من با کابل دیگه رو لپتات تست کردم نشد

بالا