برگزیده های پرشین تولز

مراحل تولید وعرضه یک محصول؟؟؟

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
فرض کنید من میخوام یک محصول، مثلا نوشابه تولید و بعد تو فروشگاه ها پخشش کنم
از اول چه کارایی باید انجام بدم؟ چجوری به ثبتش برسونم؟ چه ارگان هایی باید از کارگاه تولیدیم بازدید و تاییدش کنن؟ محصول باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟ شرایط این که مغازه دار ها ازم بخرند چی هست؟ آیا قرار دادی چیزی هست؟
کلا از اول تا آخر چه مراحلی باید طی کنم؟ من هیچی نمیدونم:)

m.rezakh

Registered User
لایک‌ها
257
فرض کنید من میخوام یک محصول، مثلا نوشابه تولید و بعد تو فروشگاه ها پخشش کنم
از اول چه کارایی باید انجام بدم؟ چجوری به ثبتش برسونم؟ چه ارگان هایی باید از کارگاه تولیدیم بازدید و تاییدش کنن؟ محصول باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟ شرایط این که مغازه دار ها ازم بخرند چی هست؟ آیا قرار دادی چیزی هست؟
کلا از اول تا آخر چه مراحلی باید طی کنم؟ من هیچی نمیدونم:)
ابتدا محصول مورد نظر را انتخاب کرده، سپس با سفارش به برادران چینی، محصول مورد نظر با نام برند دلخواه شما تولید میشود و کلیه برچسب ها و هولوگرام های لازم به همراه محصول برای شما ارسال می شود.
برادران چینی تا اینجای کار انجام میدن. اما برا فروشش باید بازاریاب داشته باشی!
.
.
1 سوالی پرسیدی که میشه 1000 تا جواب بهش داد، هر محصولی فرایند تولید و فروش مخصوص خودش داره، همه محصولات که مثل هم نیستند

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
ابتدا محصول مورد نظر را انتخاب کرده، سپس با سفارش به برادران چینی، محصول مورد نظر با نام برند دلخواه شما تولید میشود و کلیه برچسب ها و هولوگرام های لازم به همراه محصول برای شما ارسال می شود.
برادران چینی تا اینجای کار انجام میدن. اما برا فروشش باید بازاریاب داشته باشی!
.
.
1 سوالی پرسیدی که میشه 1000 تا جواب بهش داد، هر محصولی فرایند تولید و فروش مخصوص خودش داره، همه محصولات که مثل هم نیستند
محصول نوشیدنی هستش، مثال هم زدم مثل نوشابه
نمیخوام از چین وارد کنم
بازاریابی رو خودم انجام میدم. وقت زیاد دارم

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
سرمایه داشته باش همه چی خود بخود درست میشه

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211
هم باز یه تاپیک زدی که تعداد پستاتو ببری بالا
همین کم مونده اسپمر ها کارخونه بزننo_O

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
هم باز یه تاپیک زدی که تعداد پستاتو ببری بالا
همین کم مونده اسپمر ها کارخونه بزننo_O
واسه چی آخه باید بخوام پستامو ببرم بالا؟
من کجا اسپم کردم؟o_O
کارخونه چیه. فوقش یه کارگاه کوچیک فکستنی بزنم و تو شهر خودمون پخش کنم
حالا اگه کسی چیزی میدونی از مراحل کار لطف کنه بگه:general601:

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
شما مگه تو کار طلاسازی نبودی؟خوب مشخصه اول باید مثلا همون نوشابه رو بتونی بسازی مواد اولیه دستگاه مکان نیروی انسانی بعد باید بری دنبال مجوز اول صنعت و معدن دوم بهداشت ثبت شرکت ثبت برند کسی ک سرمایه داره اصلا تکون نمیخواد بخوره ی وکیل میگیره بدو بدو با اون حالا بعد از تولید تبلیغات و بازاریابی این خلاصش بود

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211
واسه چی آخه باید بخوام پستامو ببرم بالا؟
من کجا اسپم کردم؟o_O
کارخونه چیه. فوقش یه کارگاه کوچیک فکستنی بزنم و تو شهر خودمون پخش کنم
حالا اگه کسی چیزی میدونی از مراحل کار لطف کنه بگه:general601:
اگر در سطح شهرتون بخوای بزنی هیچی نیاز نداره یه مغایا کارگاه اجاره میکنی نوشابه که عمرا بتونی بزنی ولی بستنی- فالوده -کیکی و... میتونی درست کنی بسته بندی کنی و بری تحویل سوپر مارکت بدی اگر کارت خوب باشه سوپر مارکتا میوفتن دنبالت اگرم خیر تو باید بیوفتی دنبال مغازه ها برای فروش جنست

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
شما مگه تو کار طلاسازی نبودی؟خوب مشخصه اول باید مثلا همون نوشابه رو بتونی بسازی مواد اولیه دستگاه مکان نیروی انسانی بعد باید بری دنبال مجوز اول صنعت و معدن دوم بهداشت ثبت شرکت ثبت برند کسی ک سرمایه داره اصلا تکون نمیخواد بخوره ی وکیل میگیره بدو بدو با اون حالا بعد از تولید تبلیغات و بازاریابی این خلاصش بود
بعله دنبال کار طلا هم هستم فعلا دارم دیپلمشو میگیرم که عکسشو تو پیوست گذاشتم.
متشکرم:general601:

فایل های ضمیمه

• h.PNG
    h.PNG
    53.7 KB · نمایش ها: 37

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
اگر در سطح شهرتون بخوای بزنی هیچی نیاز نداره یه مغایا کارگاه اجاره میکنی نوشابه که عمرا بتونی بزنی ولی بستنی- فالوده -کیکی و... میتونی درست کنی بسته بندی کنی و بری تحویل سوپر مارکت بدی اگر کارت خوب باشه سوپر مارکتا میوفتن دنبالت اگرم خیر تو باید بیوفتی دنبال مغازه ها برای فروش جنست
تو خونه درست کردم رفتم تحویل سوپرمارکت ها هم دادم ولی تاییدیه بهداشت میخواستن که باید کارگاه داشته باشم تا بدن

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
کوشا جون به نظر من شما که تو این سن استعداد و هوش خوبی داری باید تلاش کنی که تجارت خارجی انجام بدی .این کارا که میکنی و نوشیدنی میفروشی خوبه اما اون کار اصلی و بزرگ رو انجام نمیدی :general601:

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
به نظرم شما دنبال مجوز مشاغل خانگی باش من خودم مراحلش را نرفتم اما بهتر از سایر مراحل و مجوزها میاد .یک سرچی تو نت انجام بده

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
کوشا جون به نظر من شما که تو این سن استعداد و هوش خوبی داری باید تلاش کنی که تجارت خارجی انجام بدی .این کارا که میکنی و نوشیدنی میفروشی خوبه اما اون کار اصلی و بزرگ رو انجام نمیدی :general601:
نه بابا کدوم هوش. اره خیلی کار چیپیه ولی با وقت و شرایطی که الان دارم همین کارارو میتونم بکنم بعدا پله پله پیشرفتش میدم:general601:

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
به نظرم شما دنبال مجوز مشاغل خانگی باش من خودم مراحلش را نرفتم اما بهتر از سایر مراحل و مجوزها میاد .یک سرچی تو نت انجام بده
پیشنهاد خوبیه. دارم ثبت نام میکنم:general601:

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
نه بابا کدوم هوش. اره خیلی کار چیپیه ولی با وقت و شرایطی که الان دارم همین کارارو میتونم بکنم بعدا پله پله پیشرفتش میدم:general601:
نه ماشاالله زرنگی
هوشتم عالیه ( بزنم به تخته ) ;)
10 سال دیگه با پورش عکس میگیری تو تاپیک " فخر فروشان پی تی " میزاری .
خداییش همین که الآن داری یه محصول رو تولید میکنی و میفروشی از درصد بسیاری از مردم جامعه به خصوص هم سن و سال های خودت جلو هستی . منتظر نیستی پول بیاد پیشت . خودت سراغ پول میری .
موفق باشی :general601:

بالا