برگزیده های پرشین تولز

مباحث عمومی مربوط به Samsung ٠

maxzimos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام دوستان
من گلگسی اس 5 دارم و داخل نرم افزار آب و هوای گوشیم کشور ایران نیست.
میتونید راهنمایی کنید کشور ایران یا تهران یا همدان رو وارد آب و هواش کنم

alipoursajjad

Registered User
لایک‌ها
11
سلام دوستان
من گلگسی اس 5 دارم و داخل نرم افزار آب و هوای گوشیم کشور ایران نیست.
میتونید راهنمایی کنید کشور ایران یا تهران یا همدان رو وارد آب و هواش کنم
سلام دوست عزیز،
من گوشی گلکسی نوت3 دارم و نرم افزار آب و هوایی که داره کشور ایران رو ساپورت میکنه.

فکر میکنم گوشی شما هم این قابلیت رو داره و اگر هم نداره میتونید از نرم افزار زیر استفاده کنید
AccuWeather

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

alipoursajjad

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان اس 4 بهتره یا z1 ??
سه تا گوشی تو مغزم هس که یکیشو خواهم گرف.
1: s4 9500
2 : sony z1
3 : اگه پولم برسه note 3
دوستان چی پیشنهاد میدید؟
با سلام،
من گوشی نوت 3 دارم
با اس4 کار کردم و با z هم کار کردم و میگن z1 مثل z هست
کلا سونی از لحاظ سخت افزاری چیز جالبی رو ارائه نمیده
من پیشنهاد میکنم نوت3 بگیرید
اگه نمیتونید به هر دلیلی اس4 بگیرید

alipoursajjad

Registered User
لایک‌ها
11
گلکسی گرند
----------
دوستان یه مشکل دارم با این گوشی. اینکه حافظه داخلی گوشی بعنوان حافظه اصلی شناخته میشه. ینی دیتا های بازی رو باید رو حافظه داخلی حتما بریزم. بلوتوث ها رو حافظه داخلی ریخته میشه. حتی این فایل منجر هم نصب میکنم رو مموری کارت میزنم که باید رم جانبی رو نشون بده ولی بازم حافظه داخلی گوش رو نشون میده.
-------
خوب حالا چیکار کنم که رم جانبی که رو گوشی انداختم حافظه اصلی بشه.؟
مثلا دیتا بازی ها رو رم که بریزم اجرا بشه بازی ها ( الان چون حافظه داخلی حافظه اصلی هست حتما باید رو خود دستگاه بریزم تا اجرا بشه )

------
لطفا یکی کمکم کنه
با سلام،
دو راه داره که بتونید دیتا ها رو بدون مشکل ارتقا بدید
1-ابتدا گوشی خود را روت کرده و بعد نرم افزار Gltosd را نصب کنید
2-با اتصال گوشی به کامپیوتر و با نوشتن برنامه خاص که میتونید از گوگل سرچ کنید دستگاه رو گول زده و مموری به عنوان حافظه اصلی باشه

alipoursajjad

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان من نوت 3 9005 دارم اندروید 4.4.2 ریختم الان وای فای همش قطع و وصل میشه از وایمکس مبین نت استفاده میکنم راه حلی داره
با سلام،
من تو گوگل تحقیق کردم و دیدم N9005 با کیفیت 4k فیلمبرداری میکنه و اندروید رو نباید ارتقا میدادید
.
.
.
قبل از ارتقا اندروید چنین مشکلی داشتید؟

helia999

Registered User
لایک‌ها
1,342
سلام دوستان
من چند روز پیش گوشی سامسونگ اس4 رو با کابل USB به لپ تاپ وصل کردم و هیچ مشکلی نداشتم. اما امروز هر کاری کردم لپ تاپم نمی شناختش!
اگر می دونید مشکل از کجاست لطفاً راهنماییم کنید.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
دوستان اس 4 بهتره یا z1 ??
سه تا گوشی تو مغزم هس که یکیشو خواهم گرف.
1: s4 9500
2 : sony z1
3 : اگه پولم برسه note 3
دوستان چی پیشنهاد میدید؟

توصیه می کنم s4 نگیرید یا S3 بگیرید یا اینکه Galaxy s5 بگیرید
در رابطه با نوت هم کلا نظر نمیدم چوت کلا از ریختش خوشم نمیاد که کاملا سلیقه ای است

arashnitro

Registered User
لایک‌ها
1,224
سامسونگ از دو محصول جدید رونمایی کرد!
a3 و a5 دو محصول تازه سامسونگ هستند که میان رده محسوب میشوند و به گفته خود شرکت برای تحت تاثیر قرار دادن جوانان طراحی شده اند
a5 ضخامت 6.9mm ،صفحه نمایش 5 اینچ،پردازنده 1.2 چهار هسته ای،رم 2،حافظه 16،دوربین 13مگاپیکسل
a3 ضخامت 6.7mm،صفحه نمایش 4.5اینچ،پردازنده 1.2 چهار هسته ای،رم 1،حافظه 16
هر دو محصول بدنه کاملا فلزی دارند و دوربین جلو 5 و مناسب فعالیت در شبکه های اجتماعی طراحی شده اند

آیدوغموش

Registered User
لایک‌ها
203
دوستان عزیز کسی در مورد انترنت نت 3 راهکاری بلده منو راهنمایی کنه اخه تو انترنت هم نتونستم براش چاره ای پیدا کنم
پیشاپیش ممنونم :)

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
روی سامسونگ دو تا سیمکارت ایرانسل دارم ولی آنتن دهیشون متفاوته! در حالی که از یک اپراتور هستند

edc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
سلام دوستان
یه یک سالی هست که گوشی گالکسی اس 3 خریدم، چند روزیه که آنتنش ناگهانی میپره و فقط و فقط با در آوردن باطری دوباره آنتنش میاد. مشکل چیه؟آیا کسی از دوستان میدونه

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
دوستان چجوری میشه تو برنامه s note چند تا زبان برای تشخیص دست خط داشت؟
همیشه فقط زبان گوشی هرچی باشه همون رو فقط تشخیص میده

raxon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خلاصه اخبار چند روز اخیر سامسونگ:
.
باز هم سامسونگ و آماری خیره کننده در سهم استفاده کاربران از گوشی های هوشمند
پس از معرفی اندروید ۶.۰ مارشمالو تا کنون خبر های زیادی از لیست به روز رسانی گوشی های مختلف از سازندگان متفاوت به دست ما رسید که زمان دقیق دریافت آن خیلی مشخص و دقیق نبود، این بار خوشبختانه برای صاحبان گوشی سامسونگ، احتمالا کور سوی امیدی وجود دارد، یک برنامه دریافت به روز رسانی به اندروید ۶.۰ مارشمالو برای دارندگان دستگاه های اندرویدی این برند فاش شده است، که می توان آن را در تصویر زیر مشاهده نمود.
samsung-galaxy-android-marshmallow-update-roadmap.jpg
.
.
باز هم سامسونگ و آماری خیره کننده در سهم استفاده کاربران از گوشی های هوشمند
بر اساس بررسی های انجام شده توسط شرکت حسابداری Deloitte، بیش از ۴۰ درصد از کاربران گوشی های هوشمند در هلند و یا به طور دقیق ۴۰.۵ درصد از آن ها، یکی از گوشی های هوشمند سامسونگ را مورد استفاده قرار می دهند.
.
.
تاریخ راه اندازی سامسونگ گیر S2 و سامسونگ گیر VR توسط اپراتور تی-موبایل اعلام شد
t-mobile-launch-samsung-gear-s2-gear-vr-1.jpg
تی- موبایل تاریخ بیست و هفتم نوامبر را اعلام کرد. اولین اپراتور بی سیم، سامسونگ گیر VR را راه اندازی می کند و این تاریخی است که این دستگاه واقعیت مجازی (VR) در فروشگاه های تی- موبایل و همچنین در فروشگاه های آنلاین این اپراتور عرضه می شوند. مدل گیر VR با برچسب قیمتی ۹۹.۹۹ دلار ارائه می شود. این مدل با دیگر دستگاه های سامسونگ گلکسی که توسط این اپراتور پشتیبانی می گردد سازگار است.
t-mobile-launch-samsung-gear-s2-gear-vr-2.jpg
گیر VR زودتر از دو هفته آینده توسط تی- موبایل راه اندازی نخواهد شد اما در پانزدهم نوامبر (یکشنبه، ۲۴ آبان ماه)، این اپراتور ساعت هوشمند سامسونگ گیر S2 را از طریق فروشگاه های خود و همچنین از سایت T-Mobile.com در دسترس مشتریانش قرار می دهد. این نسخه سیمکارت خور مبتنی بر سیستم عامل تایزن (Tizen) با قیمت ۳۵۹.۹۹ دلار به فروش خواهد رفت.
.
.
گوشی های گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج در حال گذراندن مراحل آزمایش در AT&T می باشند
samsung-galaxy-s7.jpg
هفته ی پیش شایعاتی به گوش رسید مبنی بر اینکه که سامسونگ در حال برنامه ریزی است تا سری گوشی ها S7 خود (گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج) را در تاریخ ۲۱ فوریه و درست قبل از MWC 2016 پرده برداری کند. به مانند سری گوشی های گلکسی اس ۶، گوشی های گلکسی اس ۷ نیز در سرتاسر جهان از جمله آمریکا موجود خواهند بود. به نظر می رسد که تمام اپراتور های مهم و بزرگ این گوشی را خواهند فروخت. طبق گفته ی Even Blass (فاش کننده ی خوش نام اطلاعات) گوشی های گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج (با شماره مدل های SM-G930A و SM-G935A)، در حال حاضر در گذراندن مراحل تست در AT&T می باشند و این امر به این معنی است که هر دوی این گوشی ها مدت کوتاهی بعد از معارفه می توانند عرضه شوند.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام دوستان
من میخوام یه گوشی اندرویدی خیلی خیلی ارزون بخرم , چون کارم فقط تماس و sms گاهی هست بازی هم در حد همون جاوا مثل بریک گیم برام کافیه
فقط میخوام بشه روش یه برنامه تلگرام نصب کرد

امروز تو سایت دیجی کالا گوشی GFive President Smart 2 دیدم که 175 هزار تومن قیمت داره , هم شخصاتش خوب بود هم 2تا قاب رنگارنگ پشتی اضافه داره و ......

تو سایت دیگه دیدم گوشی Samsung Z1 Dual SIM بود هم قیمتش مفت بود هم نشخصاتش خوب بود هم قیافه اش قشنگه
اما دیدم که سیستم عاملش جدیده زده Tizen OS 2.3
خوب این تایزن سیستم عاملش چطوره؟ برنامه تلگرام داره؟ استور داره؟

mohammad_1368

Registered User
لایک‌ها
55
سلام دوستان
من میخوام یه گوشی اندرویدی خیلی خیلی ارزون بخرم , چون کارم فقط تماس و sms گاهی هست بازی هم در حد همون جاوا مثل بریک گیم برام کافیه
فقط میخوام بشه روش یه برنامه تلگرام نصب کرد

امروز تو سایت دیجی کالا گوشی GFive President Smart 2 دیدم که 175 هزار تومن قیمت داره , هم شخصاتش خوب بود هم 2تا قاب رنگارنگ پشتی اضافه داره و ......

تو سایت دیگه دیدم گوشی Samsung Z1 Dual SIM بود هم قیمتش مفت بود هم نشخصاتش خوب بود هم قیافه اش قشنگه
اما دیدم که سیستم عاملش جدیده زده Tizen OS 2.3
خوب این تایزن سیستم عاملش چطوره؟ برنامه تلگرام داره؟ استور داره؟

داداش اگه میخوای هنگی و کندی نداشته باشی حداقل ۱.۵ گیگ رم و ۴هسته سی پی یو میخوای
در حد ۴۰۰-۵۰۰ هزینه کنی حله
از بین سامسونگ و سونی انتخاب کن
Samsung j5 j3 e5 a5
Sony m4

atena9568

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه سوال داشتم چرا گوشی های سامسونگ انقدر زود شارژ تموم میکنن؟
تابلو سازی

forklift

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من هر وقت گوشیه سامسونگ خریدم هنسویریشزود خراب شده چرا؟؟؟؟

بالا