برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL فن آوا

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
فقط برادر مراقب باش خیلی ادم نباید گول این ارقام رو بخوره موقعی که سرویس رو تحویل گرفتی میشه حکایت اون بنده خدا که کاری نمیکرد اما هورت هورت ترافیکش غیب میشد و یا اینکه میگفتن تو ساعات رایگان از اعتبار هم کم میشه ما که فن اوا بسیار راضی هستیم فقط سالی یه بار زنگ میزنیم جویای حال کارشناسان میشیم

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
فقط برادر مراقب باش خیلی ادم نباید گول این ارقام رو بخوره موقعی که سرویس رو تحویل گرفتی میشه حکایت اون بنده خدا که کاری نمیکرد اما هورت هورت ترافیکش غیب میشد و یا اینکه میگفتن تو ساعات رایگان از اعتبار هم کم میشه ما که فن اوا بسیار راضی هستیم فقط سالی یه بار زنگ میزنیم جویای حال کارشناسان میشیم

نه عزیز تمام اینها با Du Metter چک میشه و اگر مقدار بیشتری حجم بسوزه فورا شکایت میشه نه در آسیاتک به این شکل هست و نه در های وب مطمئن باشید
اطلاعاتی در مورد اینترنت نامحدود فن آوا کسی می تونه به من بده

L4DD3R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام

منم دنبال یه سرویس نامحدود خوب میگردم. 1 ماه 256 صبانت گرفتم، کاملا کلاه رفت سرم. 5 گیگ اول سرعت روی 2 مگ بود (200kb سرعت دانلودش بود) بعد سرعت پرید رو 64 (یعنی سرعت دانلود به 5-6 هم نمیرسه) یعنی نه اولش نه آخرش چیزی از 256 ما ندیدیم.

نامحدود فن آوا رو کسی درحال حاضر استفاده میکنه؟ سرعتش تو حجم مشخص شده و بعد از اون چطوره ؟ طرح حجمی که دانلود شبانه نامحدود داشته باشه چطوره ؟

L4DD3R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شماره 82158 تماس گرفتم گفت که بعد از حجم مشخص شده سرعت تغییر نمیکنه فقط قبلش 1 به 6 هست بعدش میشه 1 به 8. حالا این حقیقت داره یا خالی بندیه ؟ میشه بهشون اعتماد کرد ؟

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301

L4DD3R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پس قضیه حداقل حجم مصرفی مشخص شده چیه ؟

tarafe-03.jpg

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
سلام مجدد.
دوستان منم به فن آوا پیوستم (البته 20 روزی میشه) طرح پاییزه سه ماهه رایگان 1مگ :دی
یه سوالی داشتم! اینترنت حجمی فن آوا سرعتا چطوریه؟ همون سرعت اسمیه یا رو حجمی مث بقیه شرکتا سرعت بالاس؟ 128 و 512 سرعت دانلودش چنده مثلا
ممنون از لطفتون
کسی نبود به ما یاری برسونه دوستان؟

ho3ein.agl

Registered User
لایک‌ها
20
دوستان کسی سرویس DP-1024 Bu (نامحدود یه مگ) استفاده کرده؟ سرعت دانلود چقدره؟

2hid

Registered User
لایک‌ها
198
بنده گرفتم....راضی هستم...

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
منظورت از 3 ماهه رایگان 1 مگ چیه؟؟؟
یعنی 3 ماه رایگان و نامحدود 1 مگ سرعت در اختیار می گذارند؟؟؟
برای مشترکین جدید طرح پاییزه داره! یکیش اینه! سه ماهه، ماهی 1 گیگ حجم و سرعت 1 مگابیت بر ثانیه ;)
از سرعت دانلود سرویسای محدود خبری ندارین؟
راستی نامحدود 1 مگ که گرفتین چطوریاس؟ سرعت دانلودش چنده؟
ممنون

2hid

Registered User
لایک‌ها
198
من تهران سمت نواب هستم و برای مغازه ام گرفتم.. تقریبا ریت دانلود روی 110 تا 130 هست..
البته فکر میکنم پینگ بالا باشه ....

Radix

Registered User
لایک‌ها
170
تست سرعت 512 نامحدود BU فن آوا

Radix

Registered User
لایک‌ها
170
نه عزیز تمام اینها با Du Metter چک میشه و اگر مقدار بیشتری حجم بسوزه فورا شکایت میشه نه در آسیاتک به این شکل هست و نه در های وب مطمئن باشید
اطلاعاتی در مورد اینترنت نامحدود فن آوا کسی می تونه به من بده

نامحدود های فن آوا بهترین نامحدود در بین PAP های ایران هست
مثلا 512 نامحدود سرعت دانلود در IDM هست 64 و هیچگونه محدودیت حجم و کاهش سرعت و مصرف منصفانه هم نداره ...
سرویس های حجمی هم خیلی خوب هست و در حال حاضز تنها شرکتی که شبانه رایگان داره بین تمام PAP ها همین فن آوا هست
فعلا فن آوا بهترین شرکت PAP ایران هست ...

بالا