برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

amir_mehrabon

Registered User
لایک‌ها
40
پ.خ شد دوست عزیز . خیلی خیلی ممنون که جواب دادین .
سلام کیفیت خط خیلی خوبه تا 15 مگابیت دانلود و تا 1.5 مگابیت آپلود میتونی بکنی ولی به شما تا 15 کیلو بایت پهنای باند دانلود ارئه کردند و تا 8 کیلو بایت هم آپلود.
آپلودت بشدت کمه دانلودت هم ناجوره ا یک سوم 512 هست اینجوریه پیشنهاد میکنم پورتتو بگو تخلیه کنند از شرکتا بگیری بهتره محابرات جدیدا داره کلاه سر کاربرا میزاره و اصلا هم گوششون بدهکار نیست و پشتیبانیشون در حد صفره یجوری میپیچونن یوزرو

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
من شنیدم کیفیت سرویسشون خوب نیست.
چندوقت پیشم که رفتم مخابرات سوال کردم گفت برو همون شرکتی که گرفتی ADSL اینجا بدرد نمیخوره.

m6969

Registered User
لایک‌ها
71
دوستانی که قرارداد 1ساله بستن و شبانه رایگان دارن، برای دانلود رایگان شبانه نیازه مودم رو خاموش و روشن کنیم؟! (اگه مطمئن هستید جواب بدید)

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
من متوجه شدم وقتی اسانسور شروع به کار میکنه اینترنتم قطع میشه
کسی میدونه برای حل مشکل باید چیکار کنم؟

Sent from my LG-D855

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
دوستانی که قرارداد 1ساله بستن و شبانه رایگان دارن، برای دانلود رایگان شبانه نیازه مودم رو خاموش و روشن کنیم؟! (اگه مطمئن هستید جواب بدید)

یعنی من که الان یه ماهه هست سرویسم شبانه رایگان ندارم؟(محدود 8 گیگ)

Sent from my LG-D855

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
هزینه ترافیک مثلا 40 گیگ چقدر میشه در مخابرات ؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684

برای من از تقریبا 1و 5دقیقه یا 1 و ربع شبانه شروع میشه
یعنی من که الان یه ماهه هست سرویسم شبانه رایگان ندارم؟(محدود 8 گیگ)

Sent from my LG-D855
نه خیر

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
من شنیدم کیفیت سرویسشون خوب نیست.
چندوقت پیشم که رفتم مخابرات سوال کردم گفت برو همون شرکتی که گرفتی ADSL اینجا بدرد نمیخوره.
بازم دمش گرم که واقعیتو گفته!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

mr_mim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
کیفیت افتضاح ، پشتیبانی فاجعه ( یک سری بی سواد بی شعور که از مشتری طلبکارن و ارث باباشونو میخوان و فقط دست به سر میکنن ، سرعتشم از حدی که باید باشه پایین تره ( اسمش اشتراک 1 به 8 ـه اما بهت سرعت 1 به 10 میدن! ) ، فیلترینگشم که از بقیه بیشتره و با پراکسی مشکل داره!

amir_mehrabon

Registered User
لایک‌ها
40
من متوجه شدم وقتی اسانسور شروع به کار میکنه اینترنتم قطع میشه
کسی میدونه برای حل مشکل باید چیکار کنم؟

Sent from my LG-D855
احتمالا نویز میندازه و کابل خط شما در مسیر برق آسانسور قرار دارد و وقتی آسانسور در حال کار کردنه ایجاد تداخل در دیتای خط شما میکند سعی کنید کابل از مسیر کابل برق 50 سانت فاصله داشته باشه و از کابل ضد نویز مدل 06mm 2x2 JYY شیلد دار بهترین کابل خط استفاده کنید و از مسیر خوب و مستقیم به مودم متصل شود تادر پایداری و ثبات adsl کمک بسزای به شما کند

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
احتمالا نویز میندازه و کابل خط شما در مسیر برق آسانسور قرار دارد و وقتی آسانسور در حال کار کردنه ایجاد تداخل در دیتای خط شما میکند سعی کنید کابل از مسیر کابل برق 50 سانت فاصله داشته باشه و از کابل ضد نویز مدل 06mm 2x2 JYY شیلد دار بهترین کابل خط استفاده کنید و از مسیر خوب و مستقیم به مودم متصل شود تادر پایداری و ثبات adsl کمک بسزای به شما کند
تو کابل کشی ساختمون نزدیک هم نیستن ولی جلوی درب کابل سه فاز آسانسور از کنار کابلای تلفنا اومده به احتمال زیاد مشکل از همون جاست

Sent from my LG-D855

masoud_5april

Registered User
لایک‌ها
227
سلام
من ساکن تهران هستم، جدیدا مخابرات اومده اینترنت نامحدود بالای 1 مگ رو جم کرده متاسفانه،
میخواستم ببینم واسه شمام اینطوریه ؟ یا فقط محله مارو بستن ؟؟؟؟

amir_mehrabon

Registered User
لایک‌ها
40
سلام
من ساکن تهران هستم، جدیدا مخابرات اومده اینترنت نامحدود بالای 1 مگ رو جم کرده متاسفانه،
میخواستم ببینم واسه شمام اینطوریه ؟ یا فقط محله مارو بستن ؟؟؟؟
بله در اکثر شهرها یا به کلی این طرح برداشته شده و بجای این طرحها طرحهای حجمی تجاری با سرعتهای بالاتر جایگزین شده اند و 3 ماه 6 ماه و یکساله دارد و قیمتها هم از 200 هزار تا 5 میلیون یکساله 10 مگ ماهانه 300 گیگ متغیر میباشد

amir_mehrabon

Registered User
لایک‌ها
40

نه نیازی به روشن خاموش نیست سیستم اکانتیک مخابرات بصورت نرم افزاری در طی ساعات شبانه برای یوزرهای شبانه رایگان این گزینه را فعال کرده و اتومات از حجم مصرفیتان کم نخواهد شد(البته 10 مین دیرتر شروع به دانلود کنید و 10 مین زود تر در پایان ساعت دانلود را ببندید) در ساعات رایگان شبانه

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
دوستان من امروز 1 ماهه 8 گیگ سرعت 1024 شارژ کردم استان کرمانشاه قیمت 31 هزار تومن بعد دختره بهم گفت که از 1 شب تا 8 صبح رایگانه اگر بخوای دانلود کنی ایا اینطوریه درست گفته مرسی.:);)

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
دوستان من امروز 1 ماهه 8 گیگ سرعت 1024 شارژ کردم استان کرمانشاه قیمت 31 هزار تومن بعد دختره بهم گفت که از 1 شب تا 8 صبح رایگانه اگر بخوای دانلود کنی ایا اینطوریه درست گفته مرسی.:);)
من یک ماهه گرفتم سرویس تموم شب یه شبه
بعد رفتم گفت فقط 6 و 12 ماهه شبانه داره

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
الان یعنی من امشب بسینم دانلود کنم یا سر یه ساعت اول هم 8 گیگم تموم میشه هم پدرم درمیاد ها اینطوریه؟؟؟ساعت شبانه همین 1 شب تا 8 صبح هست؟؟؟:general105:

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
داداش شبانه رایگان هستن یعنی چه دیگه جلل الخالق
اقا الان زنگ زدم 2020 مخابرات پشتیبانیADSL کرمانشاه گفتن 1 شب تا 7 صبح رایگان هست برای همه

بالا