برگزیده های پرشین تولز

بهترین ویندوز 8.1 مال کدوم شرکته؟

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
شاید سوالم عجیب باشه چون ویندوز تنها مال مایکروسافته اما وقتی میاد ایران اوضاع فرق میکنه و خیبلی از شرکت ها میرن برای خودشون میزنن با تغییراتی.

حالا الان توی این شرکت ها کدوم شرکت بهترین ویندوز 8.1 رو میده دست مردم؟

و یک نظر دیگه. از نظر شما یوزر پر کار ویندوز. کدوم ویندوز الان بهتره؟

helia999

Registered User
لایک‌ها
1,342
ببین برای سیستمی که می خوای نصب کنی همه ی درایور های 8.1 موجود هست.
وگرنه مثل من به مشکل بر میخوری و دوباره بر میگردی به 7!

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
ببین برای سیستمی که می خوای نصب کنی همه ی درایور های 8.1 موجود هست.
وگرنه مثل من به مشکل بر میخوری و دوباره بر میگردی به 7!
آره داداش. مین برد جدید خریداری شده کلا سی دی دیفالت درایور های مین برد 8.1 هستش

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
پیشنهاد میشه اگر امکان دانلود دارید ، از سایتهای معتبر فارسی ، نسخه بدون دستکاری رو دانلود کنید و اصلا به سمت این شرکتیهای ایران نرید.
اومدن ابروشو درست کردن ، اما ناخواسته چشمشو کور کردن و بیچاره مشتری و خریدار خبر نداره و اکثرا هم پی نمیبرن ، اما یک ماه از نصبش نگذشته یک ارورهایی میبینن که اصلا معلوم نیست چی هست و خیال میکنن خودشون دستکاری کردن و خلاصه باید هر یک تا دوماه ویندوز دوباره نصب بشه.

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
پیشنهاد میشه اگر امکان دانلود دارید ، از سایتهای معتبر فارسی ، نسخه بدون دستکاری رو دانلود کنید و اصلا به سمت این شرکتیهای ایران نرید.
اومدن ابروشو درست کردن ، اما ناخواسته چشمشو کور کردن و بیچاره مشتری و خریدار خبر نداره و اکثرا هم پی نمیبرن ، اما یک ماه از نصبش نگذشته یک ارورهایی میبینن که اصلا معلوم نیست چی هست و خیال میکنن خودشون دستکاری کردن و خلاصه باید هر یک تا دوماه ویندوز دوباره نصب بشه.
یعنی پیشناد میدید از وبسایت دانلود کنم تا از شرکت ها بگیرم؟

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
بله پیشنهاد من اینه.
البته اونم نه از هر سایتی و سایت معتبر دانلود.
اگر خواستی بگو برات پ خ کنم.

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
لینک دانلود ویندوز 8.1 برات پ خ کردم.
دوست خوبمون @AMD 99 هم نظر درستی دادند و بنده هم با سون اولتیمیت از نظر ثبات و پایداری موافقم و به نظرم یکی از بهترین ویندوزهای تولید شده توسط مایکروسافت هستش

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
از نظر پایداری و ثبات ، قطعا ویندوز 7 ویرایش Ultimate .
منظورتون از پایداری چی هست؟ ویندوز 8.1 مطمعنا امنیت بیشتری نسبت به باقی ویندوز ها داره اما در مورد ثبات متوجه منظورتون نشدم بزرگوار

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
اینکه مشکلات کمتری داره و نیازی نیست که هر ماه ویندوز رو عوض کنید ( البته در شرایط مساعد و در صورت نصب نکردن برنامه های زیادی و خراب کردنهای سهوی و دستی)

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
منظورتون از پایداری چی هست؟ ویندوز 8.1 مطمعنا امنیت بیشتری نسبت به باقی ویندوز ها داره اما در مورد ثبات متوجه منظورتون نشدم بزرگوار
منظورم پشتیبانی بهتر از سخت افزارهای و برنامه های قدیمی ، استفاده ی بهتر از منابع سیستم و ظرفیت های اون. در واقع ویندوز 7 ، ترکیبی از کارایی ویندوز XP و سرعت ویندوز 8 و Interface یا رابط کاربری ویندوز Vista ست.

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
منظورم پشتیبانی بهتر از سخت افزارهای و برنامه های قدیمی ، استفاده ی بهتر از منابع سیستم و ظرفیت های اون. در واقع ویندوز 7 ، ترکیبی از کارایی ویندوز XP و سرعت ویندوز 8 و Interface یا رابط کاربری ویندوز Vista ست.
مرسی .دوست من

kariz

Registered User
لایک‌ها
21
از شرکت گردو تهیه کنید

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
من 4 تومن خریدم
پس فروشندش میخواست ما رو دست بزنه. البته من گفتم آپدیت آخرش معروف به آپدیت بهار رو میخوام و اون رو داد که البته قیمت رو که گفت عرض کردم سریع بذاره سر جاش که جاش خالی نباشه

بالا