برگزیده های پرشین تولز

فروش کمپرسور و پری آمپ لامپی Behringer T1952,T1953

imanmn

Registered User
لایک‌ها
13
معاوضه شد با میدی کنترلر و هدفون

Last edited:

elkamino

Registered User
لایک‌ها
35
داداش ميبينم كه تشريف اورديد پرشين تولز خدا رو شكر !!!!؟؟؟؟
اينجا فيدبك ها رو بخوني متوجه ميشي كه هر فرد تا چه حد قابل اعتماد هست و اينجا افراد با فيدبك و سابقه پايينتر ميبايست به افراد با فيدبك مثبت بالاتر اعتماد كنند. اينجا جزو محالات هست كه كسي تازه وارد باشه و فيدبكش كم يا نداشته باشه و كسي براش پول واريز كنه، گفتم بهتون بگم كه بيشتر با انجمن آشنا بشيد.

elkamino

Registered User
لایک‌ها
35
راستي من هرچي سرچ كردم در مورد اينكه چراغهاي گيج دستگاه كسي مثل مال شما كه هـمش سوخته يا اينكه آيا تاثيري تو پردازش داره يا نه پيدا نكردم. ولي شما كه ميگيد سالمه و تاثيري روش نداره اوكي هست ولي براي اينكه جنستون راحت فروش بره بايد بفرستيد تست بشه بعدا خريد انجام شه.
با توجه به اينكه همه چراغ هاي ٢ دستگاه سوخته و دليلش هم معلوم نيست. !!؟ به شرط اول ارسال بعد از تست به شرط سلامت فقط با همون ميدي اكسيوم تعويض ميكنم.
ضمنا تاريخ همراه با نام كاربري بايد تو عكستون درج بشه وگرنه مديران تا ٢٤ ساعت تاپيكتون رو حذف ميكنن.
ممنون

imanmn

Registered User
لایک‌ها
13
سلام دوست عزیز من تو سایت های خارجی در موردش تحقیق کردم و متوجه شدم که لامپهاش از مدار خارجه و دلیل سوختنشم از طرف پرسیدم گفت همش با هم نسوخته گفت لامپهای داخل درجه هاش لامپهای خوبی نیست و دلیل سوختنشم این بوده ی لامپ 24 ولت معمولی مث لامپهای کامیونهای 10 تن هست من تحقیق کردم و دونه ای 500 تومنه و میخواستم عوض کنم که دیدم پلمپ هست واسه همین دیگه دست نزدم الان عکس با تاریخ میزارم در ضمن اصل لامپ خلائش هست که تو عکس مشاهده میکنید سالمه و شرایط معامله هم همون شرایط قبلی هدفون + میدی در ضمن اون فامیلتون تو مشهد چی شد پیداش کردین که وسایلو بفرستین برای اون و بیاد حضوری تست کنه و تحویل بگیره اینطوری خیال منم راحت تره

imanmn

Registered User
لایک‌ها
13
czq0aaf4ty8m.jpg

elkamino

Registered User
لایک‌ها
35
نه متاسفانه فاميلمون رو پيدا نكردم

دوست عزيز شما هم زيادي مرغتون يك پا داره و در مورد اعتماد سازي يه چرخ تو انجمن بزنيد ميبينيد كه چگونه به يك فرد با امتياز بالا اعتماد ميشه !!!!!!!!!!!؟؟؟؟
اولا كسي كه اينجا چند سال سابقه داره و فيدبكش مثبت هست نمياد واسه ١ تومن جنس اعتبارش رو خراب كنه.

دوما شما تا مرحله نهايي با من در مورد قيمت و نحوه ارسال و اعتماد سازي چند روز صحبت كرديد و دفعه آخر كه ٥ ساعت فقط sms داديم و بعدش هم كلي صحبت كرديم (بگذريم كه كلي پول تلفنمون ميشه)
شما يك كلمه در مورد سوخته شدن لامپها صحبت نكرديد و آخر سر تازه بعد از اينكه با من از لحاظ قيمت و معاوضه به نتيجه دلخواه رسيديد تازه ميگيد لامپهاش همه سوخته !!!!!؟؟؟؟؟؟ داداشم اين كار زرنگي نيست !!!!! درسته ما از پشت كوه اومديم ولي با هواپيما اومديم بخدا !!!؟:)

مرد مومن بعد از كلي چونه آخرش ميگيد سوخته !!!!!! تازه اعتماد هم نداريد بفرستيد ؟؟؟ حتما توقع داريد با اين فيدبكم من اول بفرستم !!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

داداش گلم تعويض با ميدي هدفون زماني بود كه چراغها سالم باشن و اينكه صاحب قبلش چي ميگه و شما چي ميگي برام مهم نيست اينا همه داستان هست ،، مهم اينه كه دستگاه شما لامپهاش فعلا سوخته و اينكه لامپ كاميون هست يا هواپيما فرقي نميكنه و من با اين شرايط دارم ميخرم ،، بنابراين فقط با ميدي ميزنم و اول ارسال و مطمئن باش با اين بازار و تورم مشتري اول و آخرت منم !!! و هيچكس نمياد تو اين شرايط وسيله استوديويي بخره اونم لامپ سوخته !!!!؟؟؟؟ مطمئن باش من هم بايد واسه فروشش در اينده كلي ضرر بدم پاش بخوابم.
مردم گوشي موبيلشون ميخوره زمين گوشه غر ميشه و تلفون سالمه ولي ديگه به دلشون نميچسبه چطور براي شما كه اهل زيباييي شناسي و هنري اين چيزا مهم نيست ؟؟؟؟ پس لامپش رو الكي واسش گذاشتن !!!؟؟؟؟؟؟. بابا انصاف هم خوب چيزيه ؟؟؟؟؟ اين موقعيت خوبي براتون هست ، منطقي باشيد از دستش نميديد .
در خدمتم

imanmn

Registered User
لایک‌ها
13
نه متاسفانه فاميلمون رو پيدا نكردم

دوست عزيز شما هم زيادي مرغتون يك پا داره و در مورد اعتماد سازي يه چرخ تو انجمن بزنيد ميبينيد كه چگونه به يك فرد با امتياز بالا اعتماد ميشه !!!!!!!!!!!؟؟؟؟
اولا كسي كه اينجا چند سال سابقه داره و فيدبكش مثبت هست نمياد واسه ١ تومن جنس اعتبارش رو خراب كنه.

دوما شما تا مرحله نهايي با من در مورد قيمت و نحوه ارسال و اعتماد سازي چند روز صحبت كرديد و دفعه آخر كه ٥ ساعت فقط sms داديم و بعدش هم كلي صحبت كرديم (بگذريم كه كلي پول تلفنمون ميشه)
شما يك كلمه در مورد سوخته شدن لامپها صحبت نكرديد و آخر سر تازه بعد از اينكه با من از لحاظ قيمت و معاوضه به نتيجه دلخواه رسيديد تازه ميگيد لامپهاش همه سوخته !!!!!؟؟؟؟؟؟ داداشم اين كار زرنگي نيست !!!!! درسته ما از پشت كوه اومديم ولي با هواپيما اومديم بخدا !!!؟:)

مرد مومن بعد از كلي چونه آخرش ميگيد سوخته !!!!!! تازه اعتماد هم نداريد بفرستيد ؟؟؟ حتما توقع داريد با اين فيدبكم من اول بفرستم !!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

داداش گلم تعويض با ميدي هدفون زماني بود كه چراغها سالم باشن و اينكه صاحب قبلش چي ميگه و شما چي ميگي برام مهم نيست اينا همه داستان هست ،، مهم اينه كه دستگاه شما لامپهاش فعلا سوخته و اينكه لامپ كاميون هست يا هواپيما فرقي نميكنه و من با اين شرايط دارم ميخرم ،، بنابراين فقط با ميدي ميزنم و اول ارسال و مطمئن باش با اين بازار و تورم مشتري اول و آخرت منم !!! و هيچكس نمياد تو اين شرايط وسيله استوديويي بخره اونم لامپ سوخته !!!!؟؟؟؟ مطمئن باش من هم بايد واسه فروشش در اينده كلي ضرر بدم پاش بخوابم.
مردم گوشي موبيلشون ميخوره زمين گوشه غر ميشه و تلفون سالمه ولي ديگه به دلشون نميچسبه چطور براي شما كه اهل زيباييي شناسي و هنري اين چيزا مهم نيست ؟؟؟؟ پس لامپش رو الكي واسش گذاشتن !!!؟؟؟؟؟؟. بابا انصاف هم خوب چيزيه ؟؟؟؟؟ اين موقعيت خوبي براتون هست ، منطقي باشيد از دستش نميديد .
در خدمتم
اولا سن شما 2 برابر من هست و هیچ وقت بی احترامی به شما نکردم و نخواهم کرد حتی اگه یه نفر 1 سال از من بزرگتر باشه هیچوقت بی احترامی نمیکنم من کی گفتم شما از پشت کوه اومدین دوما شما داری تو سر مال میزنی خداوکیلی کلی مشتری داشت من ندادم چون نیاز داشتم ولی الان چون میخوام یه کمپرسور persons chanel بخرم میخوام بفروشم تو مشهد جایی مطمئنی نیست بخوام لامپاشو عوض کنم ولی تو تهران از یه نفر پرسیدم گفت 50تومن خرجشه اگه لامپاش تاثیری تو کیفیت داشت میومدم تهران میدادم عوض کنن ولی نیازی نیست چون دارم بهترین کیفیتو با کمترین هزینه ازش میگیرم و ی چیز دیگه من اگه بخوام 2 3 ماه صب میکنم همینجا تو مشهد 2 تومن جفتشو رد میکنم از این مشتریها اینجا زیاده ولی باید صب کنی ولی نمیخوام بعدا بگن گرون دادم واسه همین ی قیمت مناسب گذاشتم روش در ضمن شما هم داری میدی رو خیلی بالا میگی 1500 کسی میدی دست 2 رو نمیخره که قیمت نوش خودت گفتی همین 1500 تا 1600 ، اگه شرایط رو قبول میکنی که بازم معامله میکنم وگرنه نقدی میفروشم ی میدی میخرم ، در ضمن همین پرسونس که میگم 1500 نوشه و فقط هم یک یونیت از رک استودیو رو میگیره ولی کمپرسور و پری آمپ من 4 یونیت از رک استودیو رو پر میکنه و کلی امکانات فقط کمپرسورش داره بطور مثال : کمپرسور!!! لیمیتر!!! تیوب!!! گیت!!!! پری آمپ!!!! و پری آمپش هم که گین ، فانتوم پاور ، low pass ، high pass ، phase revers ، ultra tube داره کجا شما میتونید این امکاناتو با این قیمت بخرید به منم بگید و چون دیگه تولید نمیشه اینقد قیمتش پایینه در ضمن به شما گفتم از آقای محبی بپرسید چون ایشون 2تا فقط از همین کمپرسورها داره اگه جنس خوبی نبود یکی مث محبی با اون تجهیزات استودیوش نمیومد از این کمپرسور قدیمی استفاده کنه

imanmn

Registered User
لایک‌ها
13
در ضمن دلیل فروشمم اینه که فعلا میدی لازم دارم و بعدا پول دستم اومد میخوام کمپرسور بخرم

و در آخر اگه بخوام قالب کنم نمیگفتم لامپاش سوخته میگفتم اصلا داخل درجه هاش لامپ نداره و اصلا شما متوجه نمیشدید چون این مدل ها دیگه نوش نیست که شما بدونین لامپ داره یا نداره

elkamino

Registered User
لایک‌ها
35
دوست خوبم من کی گفتم شما میخوای جنست رو قالب کنی !!!!! فقط شکایتم بدین خاطره که چرا شما از ابتدا این مطلب رو عنوان نکردید ؟؟؟!!!! شاید زودتر به نتیجه میرسیدیم !!! :)
بهرحال من فعلا موافقم فقط با میدی عوض کنم ، واقعا در حد هست و خیالتون از هر جهت راحت.
فیدبکم که هست فقط کافیه بری روش کلیک کنی سوابق معامله بنده با دوستان درج شده و تعداد پست هام هم فکر کنم از شما بالاتر باشه ، که اگه شما اعتماد نداشته باشید با عرض معذرت کمی شک برانگیز هست.
چندتا عکس واستون فرستادم و سعی کردم بعضی جا ها نور رو اغراق امیز بالا بردم که اگه خطی ، خشی ، خالی و داغی یا جای انگشتان باشه مشخص بشه !!!! جعبش هم مثل خودش در حد آکبند میباشد.
ضمنا هر انسان باشعوری میدونه که هر گیجی چراغ داره که تو استودیو که معمولا کم نور میباشد، هم براحتی خوانده شود و هم باعث زیبایی میشود. پس لطفا منطقی باشید ، این میدی که میفرمایید قیمتش پایین هست جزو میدی های کمیاب و با کیفیت هست و تقاضای فروش بالا و کارامد بودنش باعث شده تا شرکت m-audio مدل بعد از این رو با همین سخت افزار زده و فقظ جای السیدی عوض شده....
ممنون از اینکه با من راه میاین :)
IMG_0332s.jpg IMG_0333ss.jpg IMG_0335ss.jpg IMG_0336ss.jpg

Last edited:

elkamino

Registered User
لایک‌ها
35
مهندس چی شد پس خبر ندادید ؟؟؟؟

imanmn

Registered User
لایک‌ها
13