برگزیده های پرشین تولز

فروش فندک زیپو اصلی Zippo

enzotech

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
سوخت فندک زیپو چی هستش بنزین یا گاز؟
با سلام و تشکر از شما
این مدل بنزینی می باشد.اما در کل فندک های زیپو اصلی هم بنزینی دارند و هم گازی.اما اکثرا بنزینی می باشند.تعداد خیلی کمی گازی می باشند.

alvlin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام با توجه به اینکه قیمت نوش 66 تومن است و که معمولا یک سال هم ضمانت مغزی دارد. و اینکه آدم از فروشگاه تهیه میکند. فیمت 58 تومن برای من خریدار اصلا عاقلانه نیست که بیام اینگونه خرید کنم.
http://www.vafa-shop.com/product/3844/فندک-زیپو-200/
من با قیمت 40 هزار تومن خریدارم. اگر مبلغی منصفانه به غیر مبلغ اول تاپیک در نظر دارید لطفا پیشنهاد بدید

enzotech

Registered User
لایک‌ها
23
سلام با توجه به اینکه قیمت نوش 66 تومن است و که معمولا یک سال هم ضمانت مغزی دارد. و اینکه آدم از فروشگاه تهیه میکند. فیمت 58 تومن برای من خریدار اصلا عاقلانه نیست که بیام اینگونه خرید کنم.
http://www.vafa-shop.com/product/3844/فندک-زیپو-200/
من با قیمت 40 هزار تومن خریدارم. اگر مبلغی منصفانه به غیر مبلغ اول تاپیک در نظر دارید لطفا پیشنهاد بدید

با سلام و تشکر از شما
شما می توانید بیاید حضورا از فروشگاه ما خرید کنید.
در مورد تفاوت قیمت مدل 200 چون این مدل ارزانترین مدل Zippo می باشد تفاوت قیمت فاحشی ندارد(با این حال قیمت ما 15% پایین تر می باشد) اما در مورد مدل دیگر یعنی 20904 تفاوت قیمت چشمگیر می باشد.مثلا تفاوت قیمت یک خودرو پراید در نمایندگی و بازار آزاد خیلی کمتر از نیسان تینا می باشد.
اگر قیمتی پایین تر از قیمت ما یافتید به بنده اطلاع دهید،خوشحال می شوم.

Getcha

Registered User
لایک‌ها
261

Getcha

Registered User
لایک‌ها
261
داداش اون ادرسی که دادی بازار اهنگرا ، کویتیا ، بازار گویان، طبقه دوم فلان بیسان رو امدم اصلا اونجا مغازه ی زیپو فروشی نبود همه عطر می فروختند !!!

یعنی قشنگ پدرم در امد پیدا کردم ادرسو بعد که رسیدم اصلا خبری از شما نبود ، خیلی وقت پیش هم رفتم الان تاپیکتو پیدا کردم !

enzotech

Registered User
لایک‌ها
23
داداش اون ادرسی که دادی بازار اهنگرا ، کویتیا ، بازار گویان، طبقه دوم فلان بیسان رو امدم اصلا اونجا مغازه ی زیپو فروشی نبود همه عطر می فروختند !!!

یعنی قشنگ پدرم در امد پیدا کردم ادرسو بعد که رسیدم اصلا خبری از شما نبود ، خیلی وقت پیش هم رفتم الان تاپیکتو پیدا کردم !

با سلام و تشکر از شما

من آدرس دقیق را برای شما فرستادم.طبقه دوم نیست،پلاک 2 می باشد.بعد حتما بگو برای Zippo آمدی،چون داخل ویترین دو عدد بیشتر فندک نداریم.
باز من در خدمت شما هستم.متاسفم که نتونستین پیدا کنید.

nokia6303

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام مدل 21055 مربوط به چه سالی هست؟؟؟ خط و خش هم داره؟؟؟

enzotech

Registered User
لایک‌ها
23
سلام مدل 21055 مربوط به چه سالی هست؟؟؟ خط و خش هم داره؟؟؟

با سلام و تشکر از شما
مدل 21055 کد زیر فندک I13 می باشد یعنی برای سال 2013 می باشد.فندک نو نو می باشد.خشک خشک می باشد یعنی بنزین نخورده.

nokia6303

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز تاریخ مغزی با بدنه یکی هست.اگه مغدوره تاریخ مغزی رو درج کنید.بعدش جعبه خالی فندک زیپو هم دارین؟؟؟

enzotech

Registered User
لایک‌ها
23
دوست عزیز تاریخ مغزی با بدنه یکی هست.اگه مغدوره تاریخ مغزی رو درج کنید.بعدش جعبه خالی فندک زیپو هم دارین؟؟؟

با سلام و تشکر از شما
تاریخ مغزی K13 می باشد.جعبه خالی ندارم.

nokia6303

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز جسارت نباشه قیمت مد نظر من 110 تومان بدون هزینه پست میباشد.اگر مایل بودین خبر بدین

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
فندک پیپ هم داری زیپو؟

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
سلام مجدد
من مدل بلک رو داشتم دو در کردن
تضمین اصل بودن مغزی و بادی با شماست>؟