برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
فصل بعد (فصل بعد- Next Season - الفصل التالی - sonraki bölüm ) ببخشید دیگه به زبون دیگه ای بلد نیستم بگم فصل بعد باید مربی رو عوض کرد. فکر کنم البته به هر زبون دیگه ای بگم فصل بعد بازم بعضیا میگن الان نباید مربی رو عوض کرد. منم قبول دارم که الان نباید عوض کرد. از همون اول هم گفتم فصل بعد. شاید فکر می کنید منظور من از فصل بعد فصل زمستونه!!! منظور من پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور هستش. لیگ 94-95 . لیگی که احتمالاً در مرداد سال 1394 شروع میشه. دوستانی که با زبان های دیگه آشنایی دارند لطفاً گفته های من رو ترجمه کنن! ممنون!

Last edited:

vayne solidor

Registered User
لایک‌ها
384
من دیروز استادیوم بودم برعکس بازی پارسه اصلا بازی قشنگی نبود نیمه اول یه موقعیت 100 درصد قاضی زد بیرون چیز خاص دیگه ای نداشت نیمه دوم هم اس اس کار خاصی نمیکرد اما تو یه موقعیت نصفه نیمه گل زدیم که 5 دقیقه هم نشد گل مساوی را خوردیم .بعد از گل 2 تا موقیعت خطرناک صبا داشت شانس اوردیم نخوردیم .
کلا تیم یه جوری بازی میکنه انگار مریضه .هیچ برنامه ای برای حمله کردن نداره .قهرمان که قطعا نمیشیم 2 بازی باقی مونده نهایت 2 تا مساوی کنیم میشیم 25 امتیاز اگه ملاک قهرمانی را 58 امتیاز هم در نظر بگیریم نیم فصل دوم باید 33 امتیاز بگیریم که تقریبا محاله

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
منم با تعویض وسط فصل مربی اصلا موافق نیستم...تازه اونم با وضعیت کشور ما که مربی درست درمون توش پیدا نمیشه! اگه میشد برای پرسپولیس پیدا میشد! چند تا مربی عوض کردن در این سال ها؟
تعویض مربی که اصلا بحثش در این فصل به کنار...حرفشم نزنید...تازه فصل بعدم داستانه !! کیو بیاریم؟؟بعدشم قلعه نویی تا قهرمان نشه نمیره..حالا به خاطر رکوردش هست یا هر چی....فصل قبل هم گفت اگه قهرمان شده بودیم میرفتم ولی نامردیه که قهرمان نشدیم برم.
درسته....برخی مسائل هم تقصیر قلعه نویی نیست مثل عدم امادگی بازیکنای ملی پوش و مصدومیت ها....
ولی خب نمیشه هم بگیم اصلا مقصر نیست! به هر حال نتیجه نمیگیریم و بازی های سخت هم مونده! قلعه نویی این فصل خیلی درگیر حاشیه شد اول فصل که فقط مشغول جواب دادن به کیروش و نکونام بود....الانم شده مجیدی....به قول دوستمون تفکرات تاکتیکیش دیگه جوابگو نیست! یه کم هم سر برخی بازیکنا خودش مقصره...مثلا پژمان نوری! که همه معتقدن کیفیت نداره ولی امیر خان اصرار داره که چون خیلی دویده فصل پیش پس خوبه! اگه به جای این یه بازیکن جوون میخرید خیلی بهتر بود....یا حتی سر ادینهو به نظرم باید به نظری دستور میداد حتی با وجود ناز کردنش هم باید میخریدنش! چون خود نظری گفت ادینهو اولش ناز کرد و بعد موقعی که تماس گرفت ما دیگه نخواستیمش چون اولش ناز کرده بود!!! خب ناز کنه! عوضش الان خط حمله ما قوی تر از تراکتور نبود؟!
بحث مربی بدنساز هم هست..چند وقت بدنساز نداشتیم؟؟؟.در این زمینه هم مربی مقصره...وقتی نمیتونی با یکی کار کنی سریعا یه بدنساز دیگه بیار....ظاهرا در ایران کسی به این چیزا اهمیت نمیده!
به هر حال همه موافقیم که اول فصل خیلی بهتر بازی میکردیم و نتیجه میگرفتیم! نه حنیف بود نه صادقی بود نه اندو خوب بود! پس الان که نتیجه نمیگیریم به خاطر نبودن حنیف و صادقی نیست...تاکتیک ها قدیمی شده! خسرو دیگه دستش رو شده.
با این وضعیت امکان قهرمانی 0 هست مگه وضعیت تغییر کنه.
در ایران هم قهرمان نشی پرویز مظلومی باشی میگن هیچ کاری نکرد! ولی قلعه نویی باشی و قهرمان هم نشی میگن با همین بضاعت هم شاهکار کرد.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
نکته مثبت امیر قلعه نویی تسلطش روی بازیکن هاست . من مربی رو تو ایران ندیدم که اندازه امیر قلعه نوعی بتونه حاشیه تیم رو جمع کنه . شاید مثلا منصوریان با دانش تر باشه ولی بعید میدونم بتونه حاشیه های استقلال رو مدیریت کنه .

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
نکته مثبت امیر قلعه نویی تسلطش روی بازیکن هاست . من مربی رو تو ایران ندیدم که اندازه امیر قلعه نوعی بتونه حاشیه تیم رو جمع کنه . شاید مثلا منصوریان با دانش تر باشه ولی بعید میدونم بتونه حاشیه های استقلال رو مدیریت کنه .

در مورد منصوریان چندان نمیشه اینو با قاطعیت گفت...اتفاقا در بین پیشکسوت های استقلال تنها کسی که بازیکنا بهش احترام میذارن یکی منصوریان هست که چون سنش بالاتر از مجیدی هست بحث حساب بردن هم بیشتر میشه....مظلومی در مصاحبه ش گفته بود فرهاد مجیدی موقعی که در تیم بود بازیکنا ازش حساب می بردن و بهش احترام میذاشتن و مدیریت میکرد! تازه اون که بازیکن بود!!!! چه برسه منصوریان هم باشی و سنت هم بالاتر از مجیدی باشه و کمی با ابهت تر هم باشی! برای مجیدی خیلی زوده ..ولی منصوریان اگر قرار باشه قلعه نویی نباشه به نظرم تنها کسی هست که اگر باشه تیم رو میتونه مدیریت کنه
من فکر میکنم وقتی از مجیدی بازیکن حساب می بردن....از منصوریان مربی خیلی بیشتر حساب میبرن.
پاشازاده و زرینچه و نامجو مطلق و مظلومی .....نه!

Last edited:

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
دوست عزیز هنوز برفی نیومده که ما سرمون رو مثل کبک تو برف کنیم... ما هم برای نتایج استقلال نگرانیم....ما هم از وضعیت فعلی راضی نیستیم..این مساوی خیلی به ضررمون تموم شد...
ولی باور کنید کرانچار چاره استقلال نیست و الان موقع تعویض سرمربی نیست..کرانچار کافیه فقط دو هفته نتیجه نگیره ببین چه بلایی سرش میارن هوادارا..میشیم مثل زمان فیروز کریمی!
تیم به بن بست تاکتیکی رسیده اینو همه میدونن و درک میکنن...ولی امیرخان چکار کنه که امیرحسین و آندو همون امیرحسین و آندوی فصل قبل نیستن! یه مقدارهم سن امیرخان رفته بالا و قدرت ریسک پذیریش کم شده.....و تنوع تاکتیکی تو کاراش دیده نمیشه..همین که تیم خوبی چید و کرار و امیدابراهیمی رو آورد باید بهش نمره قبولی رو در یارگیری داد ولی مثلا این حنیف لگن شکسته رو تا حالا نداشتیم تقصیر امیرخانه؟ چرا نمیخواید باور کنید که تا حالا دفاع درست و درمون نداشتیم؟ شاید بگید خب چرا اول فصل دفاع نگرفتیم؟ امیرخان چکار کنه که اول فصل این امیرحسین گردن شکسته نمیگه من مصدومم؟؟!!!
در هر صورت ما تو دفاع مشکل داریم....هاشم مصدومه..خسرو خسروی همیشگی نیست...امیرحسین گند زده به تیم...آندو هم یاد حساب خالیش افتاده و به شدت افت کرده!! و از همه مهمتر الان امیرخان به بن بست تاکتیکی رسیده...
دوبازی مهم در پیش داریم...بازی اول با تراکتور که ظاهرا بدون تماشاگر هست و ما میلاد فخر الدینی رو نداریم اونم تو تبریز....ضمن اینکه هنوز بازی برگزار نشده و نباختیم که شما دادگاه ورزشی تشکیل دادی!
و بازی مهمتر دربی هست....
من مطمئنم برای این دو بازی امیرخان فکر بکری میکنه و لااقل خیلی متضرر نخواهیم شد...ولی الان وقت تعویض سرمربی نیست و خواهشا این بحث ها رو در این مقطع مطرح نکنید
به امید سربلندی استقلال عزیز
امیر"خان" گفتنت تو کفم نمیره البته با پوزش!

mohammad1992

Registered User
لایک‌ها
461
یعنی واقعا نمی دونی چرا فقط ایشون تو لیگ میتونه اینکارو بکنه!!!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
البته بنظرم الان هم نباید بگیم برای فصل بعد کی خوبه و کی بده؟؟ امیرخان خودش یه برنده البته اگر قدر خودشو بدونه و دست از این یکنواختی ها و اصرارهای بی جا برداره....در مورد خسرو من چجند ماهه که میگم خسرو بردی نداره!! حتی شکل کارهای هجومی خسرو رو هم کشیدم و گذاشتم!! الان دیگه ننه همدم هم میدونه خسرو چطور نفوذ میکنه!!!!
الان تنها کاری که باید برای تیم کرد تقویت دفاع و جمع و جور کردن تیم برای دو بازی حساس پیش رو هست
هر چند من با منصوریان برای فصل بعد خیلی موافقم.....

امیر"خان" گفتنت تو کفم نمیره البته با پوزش!
چی بگم که تو کفت بره؟ امیرجان خوبه؟ ژنرال چطوره؟ اوناییکه تو کفت میره رو بگو تا من از همونا استفاده کنم..البته بنظرم کت درست نه کف!! (البته با عرض پوزش!)

vayne solidor

Registered User
لایک‌ها
384
به نظر من الان مشکل تیم اینه که بازیکنای تاثیرگذارش خوب بازی نمیکنند. صادقی که مصدوم بود الانم که برگشته خوب بازی نمیکنه .بیک زاده که همش مصدومه اندو که فصل کابوس واری داره .خسرو افت کرده بازی دیروز اصلا یه نفوذ درست و حسابی نداشت .فروزان هم که هرچی میاد نه نمیگه .وقتی بازیکنان در حد خودشون نباشند از دست مربی هم خیلی کاری بر نمیاد .
البته قبول دارم قلعه نویی دیگه اون جسارت روز های اول مربی گری تو استقلال را نداره .به نظرم اخر فصل باید از اس اس بره یه 3 4 فصل جای دیگه باشه بعد با انگیزه بیشتر برگرده یه جورایی به نظر اشباع شده میرسه

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
رمضانی از نظر فنی خوب بود اما به خاطر جوونیش سوتی هم کم نمیداد اما لحاظ بدنی فاجعه بود ، یه تنه بهش میخورد 4 متر پرت میشد! حیف شد ، به کارمون میومد
کریمیان خیــــــــــــــــــــــــلی با روزای اوجش فاصله گرفته ، تو این 13 هفته هم واقعا نتونست اونطور که باید و شاید به خط هافبک کمک کنه ، پسر با ادب و آرومیه،امیدوارم هرجا هست موفق باشه
یه مهاجم میخوایم و یه هافبک درست و درمون که جای آندو رو پر کنه ، البته یادم نبود 100 تا بازیکن دیگه هم بگیریم تا مربی بدنساز درست و درمون نداشته باشیم همین داستان رباط و لگن رو داریم و باید کاسه چه کنم چه کنم بگیریم دستمون

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
چه عجب!! دربی یه هفته عقب افتاد...حنیف حداقل فرصت داره خودشو برسونه

آندرانیک تیموریان، امید ابراهیمی، هاشم بیک زاده، جاسم کرار، امیرحسین صادقی و محمدرضا خرسندنیا شش بازیکنی هستند که در صورت دریافت اخطار در دیدار با تراکتورسازی، دربی حساس پایتخت را از دست می دهند. - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930810000312#sthash.Ytg0tATQ.dpuf
:eek:
آقا افشار زاده جایی گفته ما بازیکن تیم همسایه رو میخوایم؟؟ من که ندیدم!!!
رمضانی از نظر فنی خوب بود اما به خاطر جوونیش سوتی هم کم نمیداد اما لحاظ بدنی فاجعه بود ، یه تنه بهش میخورد 4 متر پرت میشد! حیف شد ، به کارمون میومد
کریمیان خیــــــــــــــــــــــــلی با روزای اوجش فاصله گرفته ، تو این 13 هفته هم واقعا نتونست اونطور که باید و شاید به خط هافبک کمک کنه ، پسر با ادب و آرومیه،امیدوارم هرجا هست موفق باشه
یه مهاجم میخوایم و یه هافبک درست و درمون که جای آندو رو پر کنه ، البته یادم نبود 100 تا بازیکن دیگه هم بگیریم تا مربی بدنساز درست و درمون نداشته باشیم همین داستان رباط و لگن رو داریم و باید کاسه چه کنم چه کنم بگیریم دستمون
رمضانی چه سوتی میداد چه نمیداد بهترین بازیکن جوون و در خدمت تیم بود برای ما...اگر هم از لحاظ بدنی کم میاورد بخاطر نبود یه برنامه بدنسازی خوبه.....البته فاجعه بنظرم اغراقه..کاش رباط پاره نمیکرد و به تدریج تو تیم جا میفتاد
واقعا حیف شد که رباط پاره کرد...همین رمضانی با این تفکرات قلعه نوعی که به جوونا خیلی میدون نمیداد غنیمت بود....اگر بنا باشه به امثال رمضانی میدون ندیم که هر فصل باید بریم سراغ همون بازیکنای قبلی و فسیل شده مون!!
امیدوارم همونطور که شما هم گفتی یه بدنساز کاربلد بیاریم که بدونه چطور با بازیکنا کار کنه که و تو زمین های ایران دچار مشکلاتی از این دست نشن
بنظرم مهمتر از مهاجم ما مشکل دفاع داریم و باز هم باید دفاع بخریم..کاش میشد اون حسینی بازیکن گسترش رو بجای کریمیان بیارن...یا یکی دیگه ...برای مهاجم هم از این بازیکنای جوون و جویای نام تیم استفاده بشه بهتره

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
نوروزی گفته فردا مشخص میشه! حالا نمیدونم فارس از کجاش دراورده رباط رو!

تیم رقیب هم با تعویق دربی همون طور که البته ازشون انتظار میرفت مخالفت کرده.

کریمیان هم بره ....!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
خدا رو شکر هاشم رسید!!! ببین چقدر بلا سرمون اومده که رسیدن هاشم شکرونه داره (لااقل به تراکتور نرسه به دربی میرسه)

00946851.jpg

ایشالا که مشکل رمضانی حاد نباشه....هر چند فارس و ورزش 3 رباط رمضانی رو پاره کردند و ایسنا هم زده 6 ماه دوری از میادین!
..کریمیان هم هنوز کاملا باطل نشده!
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1182602&title=آخرين_وضعيت_کريميان_از_زبان_ماجدي

• Like
Reactions: D.X

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
احسان جان در اینکه رمضانی خوب بود و در خدمت تیم اما همراه با تکروی شکی نیست اما میگم از لحاظ بدنی فاجعه چون بازیاشو زیاد از نزدیک دیدم. بیچاره توی تمرینا هر کی بهش میخورد پرت میشد یه طرف! منم یادم نمیاد تو هیچ کدوم از پست هام حرف از میدون ندادن به جوونا زده باشم!!!!!!!!!!
اگه تو این مدت پست های منو میخوندی گفته بودم که ما بازیکن های جوون خیلی خوبی داریم مثل طاحونی-رمضانی-خلیلی-نعمت الهی-نورافکن و ......... که متاسفانه بهشون بازی نمیدن!
مشکل دفاع ما متاسفانه به جز مهره ایراد ساختاری هم داره ، یعنی اگه روی این تفکر که دفاع رو با پرسینگ از وسط زمین شروع کنن کار بشه خیلی از مشکلات رفع میشه. اگه یادت باشه سال 90-89 خدابیامرز کیانوش رحمتی این کار رو به خوبی برامون انجام میداد چون زیاد توی حملات شرکت نمیکرد اما امید ابراهیمی به خاطر اینکه هم بازیسازی میکنه و هم تو حملات خیلی شرکت میکنه نمیتونه خیلی بیاد عقب و دائما کارهای پرسینگ انجام بده به خاطر اینه من میگم یه هافبک به جای آندو بگیرن که همین کار رو انجام بده البته یکی که مثل خرسندنیا نباشه!
راستی اون محسن حسینی رو هم احتمال خیلی قوی میگیرن و احتمالا نیم فصل دوم توی این پست ترافیک ایجاد میشه چون باید از بین حنیف و امیرحسین و مگویان و محسن حسینی دوتاشون برن روی نمیکت! مگه اینکه بازم از اون ابتکارهای خلاقش بزنه و یکی دوتاشونو بفرسته دفاع های گوشه مثل کاری که با پژمان منتظری کرد

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
احسان جان در اینکه رمضانی خوب بود و در خدمت تیم اما همراه با تکروی شکی نیست اما میگم از لحاظ بدنی فاجعه چون بازیاشو زیاد از نزدیک دیدم. بیچاره توی تمرینا هر کی بهش میخورد پرت میشد یه طرف! منم یادم نمیاد تو هیچ کدوم از پست هام حرف از میدون ندادن به جوونا زده باشم!!!!!!!!!!
اگه تو این مدت پست های منو میخوندی گفته بودم که ما بازیکن های جوون خیلی خوبی داریم مثل طاحونی-رمضانی-خلیلی-نعمت الهی-نورافکن و ......... که متاسفانه بهشون بازی نمیدن!
مشکل دفاع ما متاسفانه به جز مهره ایراد ساختاری هم داره ، یعنی اگه روی این تفکر که دفاع رو با پرسینگ از وسط زمین شروع کنن کار بشه خیلی از مشکلات رفع میشه. اگه یادت باشه سال 90-89 خدابیامرز کیانوش رحمتی این کار رو به خوبی برامون انجام میداد چون زیاد توی حملات شرکت نمیکرد اما امید ابراهیمی به خاطر اینکه هم بازیسازی میکنه و هم تو حملات خیلی شرکت میکنه نمیتونه خیلی بیاد عقب و دائما کارهای پرسینگ انجام بده به خاطر اینه من میگم یه هافبک به جای آندو بگیرن که همین کار رو انجام بده البته یکی که مثل خرسندنیا نباشه!
راستی اون محسن حسینی رو هم احتمال خیلی قوی میگیرن و احتمالا نیم فصل دوم توی این پست ترافیک ایجاد میشه چون باید از بین حنیف و امیرحسین و مگویان و محسن حسینی دوتاشون برن روی نمیکت! مگه اینکه بازم از اون ابتکارهای خلاقش بزنه و یکی دوتاشونو بفرسته دفاع های گوشه مثل کاری که با پژمان منتظری کرد
تقریبا موافقم با شما، هر چند من به پرت شدن رمضانی شاید دقت نکردم...اتفاقا یه ساعت قبل داشتم به بازی با تراکتور فکر میکردم و بنظرم رسید خصوصا تو بازی با تراکتور محمد قاضی باید بیاد عقب و تو کارهای دفاعی به تیم کمک کنه، تو یکی دو تا بازی که قاضی کمک کرد به خط دفاع خیلی به نفعمون شد.....اون آرش مرده خور رو هم بذارن نوک حمله برای ضدحمله....در کنار شهباز زاده......متاسفانه در حال حاضر برای پرسینگ ابزار لازم در اختیار نیستو تیم باید بره د لاک دفاعی..کاش آندو لااقل افت نمیکرد
ضمنا پژمان منتظری واقعا وزنه ای بود تو دفاع هر چند این اواخر سوتی هایی هم میداد ولی در کل خیلی خوب بود....ضمنا اخیرا یکی از روزنامه ها ماجرای خیانت تو دربی 3-2 رو میخواست ربط بده به پژمان منتظری... که بنظرم خیلی ناشیانه بود....شخصیت پژمان منظری اجازه همچین کارایی رو نمیده

اینم نظرات جناب مسعود معینی که بنظرم خوندنیه:
انتظارات از ملی‌پوشان بالاست، قلعه‌نویی نباید با آنها مدارا کند
معینی: ‌برخی بازیکنان در حد خود نیستند و باید پاسخگو باشند/ قلعه‌نویی باید با تحکم بیشتری برخورد کند!
عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: برخی بازیکنان استقلال در حد خود ظاهر نمی‌شوند و من به قلعه‌نویی حق می‌دهم اما او باید با تحکم بیشتری با آنها برخورد کند.

13930805000852_PhotoA.jpg

• مسعود معینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص نتایج این تیم اظهار داشت: تیم‌های غیر از پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتورسازی رشد چشمگیرتری داشتند. بازیکنان آنها چون ستاره نیستند می‌خواهند مطرح شوند. شما به تیم‌های پدیده، نفت تهران، فولاد، راه‌آهن و حتی سایپا نگاه کنید. اکثر بازیکنانشان جوان هستند و وقتی با تیم‌های بزرگ بازی می‌کنند، انگیزه زیادی دارند. از سویی تیم‌های بزرگ مشکلات خودشان را دارند. شما نگاه کنید در تیم ما بازیکنانی مثل بیک‌زاده و یا حتی آندو با مشکلاتی روبرو شده‌اند.

وی افزود: بیک‌زاده از مدت‌ها قبل با مصدومیت کهنه روبروست و پارگی عضله او در تمرینات تیم ملی هم مزید بر علت شده است و نتوانسته این فصل برای استقلال چندان بازی کند. مشکل عمده استقلال بازیکنان ملی‌پوشش هستند.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد مشکلات مالی آندرانیک تیموریان که در هفته گذشته سر و صدا کرد، عنوان کرد: من باید بگویم که تیم فوتبال استقلال و هیأت مدیره باشگاه دو مقوله کاملا متمایز و مشخص از هم هستند. تمام مسئولیت‌ها در تیم بزرگسال در اختیار امیر قلعه‌نویی گذاشته شده و او باید پاسخگو باشد. من خودم در سفری که در اصفهان همراه تیم بودم دیدم که این تیم چقدر رفتار حرفه‌ای و خوب دارد. من اصلا کاری به نتایج ندارم اما برنامه‌های امیر قلعه‌نویی را بسیار جالب دیدم اما باید این را بگویم که یکسری چیزها بین بازیکنان و کادر فنی به جاهای خوبی نرسیده است.

معینی در خصوص اینکه منظورش چیست، گفت: بازیکنانی مثل تیموریان، بیک‌زاده و حتی امیرحسین صادقی و یا آرش برهانی که این روزها کمتر در میدان حضور دارد همگی بزرگ هستند اما مشکلاتی هم وجود دارد. انتظارات آنها از باشگاه بالاست و من در این مسئله حق را به امیر قلعه‌نویی می‌دهم و معتقدم باید او این مسائل را حل کند.

وی در پاسخ به این سؤال که به لحاظ فنی اگر مربی دیگری هم جای امیر قلعه‌نویی بود همین حمایت‌های از تیم استقلال می‌شد و خیلی‌ها معتقدند اگر مظلومی اکنون در استقلال بود بارها از سوی هیأت مدیره تذکر می‌گرفت، گفت: سؤال خیلی پیچیده است و جواب دادن سخت است. مظلومی، مظلومی است و قلعه‌نویی، قلعه‌نویی است. پرویز مظلومی هیچ وقت نمی‌تواند جای امیر قلعه‌نویی را بگیرد. امیر قلعه‌نویی در تیم‌های مس، سپاهان، تراکتورسازی حضور بسیار متفاوتی نسبت به مظلومی داشته است. مظلومی هم در مس بوده اما شما خودتان تفاوت نتایج را ببینید.

وی تصریح کرد: امیر قلعه‌نویی مربی باتجربه و بزرگی است اما برد و باخت تنها مختص سرمربی نمی‌شود. متغیرهای دیگری هم در این زمینه وجود دارد و بازیکنان متغیرهای بزرگ این مسئله هستند. اعتمادی که امیر قلعه‌نویی به بازیکنان کرده هنوز برآورده نشده است. باید این را بگویم که اکثر بازیکنان یا مصدوم بودند یا در اندازه خود ظاهر نشدند و این بازیکنان در قبال باشگاه مسئول و پاسخگو باشند. تمام مسائل را نباید به گردن قلعه‌نویی انداخت. قلعه‌نویی با این بازیکنان خیلی مدارا می‌کند در حالی که من معتقدم قلعه‌نویی باید با تحکم بیشتری با این بازیکنان برخورد کند.

معینی در خصوص اینکه باشگاه در قبال برخی رفتارها چه می‌کند، مثلا چرا کمیته انضباطی باشگاه در مقابل تیموریان حرکتی نکرد در حالی که خیلی‌ها معتقدند اعتراض تیموریان تیم را به هم ریخت، گفت: چه کسی گفته تیموریان تیم را به هم ریخت؟ آندو هفته گذشته تمرین مناسبی نکرد. او یک بازیکن دونده و توپ‌گیر در استقلال است و وقتی شرایط آمادگی خوبی نداشته باشد نمی‌تواند خوب بازی کند. او باید خودش هم بخواهد که بازی کند و سپس از باشگاه انتظار داشته باشد. فکر می‌کنم اینجا نقش امیر قلعه‌نویی خیلی مهم است. شما هم این مسئله را در نظر داشته باشید که امیر قلعه‌نویی با این گونه مسائل روبروست.

معینی در پاسخ به این سؤال که چرا در باشگاه استقلال فقط سیستم پاداش دادن اجرا می‌شود و صحبتی از جریمه نیست، گفت: اتفاقا ما دستورالعمل در مورد پاداش و جریمه داریم و خود امیر قلعه‌نویی روی این مسئله اشراف دارد.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال با اشاره به اینکه امیر قلعه‌نویی مورد حمایت هیأت مدیره است،‌تاکید کرد:هیأت مدیره استقلال با پرسپولیس فرق می‌کند و هیچ گاه به خودمان اجازه نمی‌دهیم رفتاری که با علی دایی شد با امیر قلعه‌نویی شود. جان و نفس قلعه‌نویی برای استقلال می‌رود، او هم تحت فشار است. او مورد حمایت ماست. اسلحه‌ای که دست قلعه‌نویی است بازیکنان هستند و او باید خودش آنها را کنترل کند و پاسخگو باشد. من باز هم تاکید می‌کنم قلعه‌نویی باید در قبال بازیکنان سرسختی بیشتری نشان دهد. البته این را هم باید بگویم شرایط لیگ ما جالب نیست. عدم پخش لیگ‌ها خیلی روی تیم‌ها تاثیر گذاشته است به خصوص بازیکنان پرسپولیس و استقلال که به پخش بازی‌هایشان عادت دارند و امیدوارم این مسله حق پخش هر چه زودتر حل شود.

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930810000465#sthash.xkK0oLGu.dpuf

Last edited:

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
تزریق روحیه:
به گزارش "ورزش سه"، امیر قلعه نویی در اولین جلسه ریکاوری استقلال، دقایقی در جمع بازیکنانش برای آنها صحبت کرد. او که سعی داشت انگیزه بالای بازیکنانش را حفظ کند. با توجه به بازی خوب آنها مقابل صبا گفت:« شما خوب کار کردید، اما ما گل اشتباهی بر خلاف روند بازی خوردیم که باعث شد پیروز نشویم. حالا هم اتفاقی نیفتاده تساوی هم خوب است. دیگر بازی با صبا را فراموش کنید و به دو دیدار مهم تراکتور و پرسپولیس فکر کنید.»

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
اینو از اف بی آوردم
فرق یه مربی واقعی با آقای احیاگر
اسکوچیچ : نصف بازیکناشو سپاهان گرفت و بقیه ستاره هاش رفتن سربازی، و ایشون از بازیکنای معمولی دوباره ستاره ساخت.
قلعه نویی : خرید بهترین ستاره های لیگ + ۷ بازیکن از جام جهانی که بهترین بازیارو برای ایران کردن ، و تبدیل اونا به بازیکنای از رده خارج و معمولی.

بالا