برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به iOS در این تاپیک

alpine_000

Registered User
لایک‌ها
3
فقط یه چیزی. این دو تا دوستی که زحمت کشید قیمت دادن ، چرا انقدر تفاوت قیمت وجود داره برای یه مدل گوشی؟؟؟

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
فقط یه چیزی. این دو تا دوستی که زحمت کشید قیمت دادن ، چرا انقدر تفاوت قیمت وجود داره برای یه مدل گوشی؟؟؟
به چیز های متفاوتی بستگی داره
شاید به ایشون قیمت بالا دادن
شاید هم گارانتی داشته چون با گارانتی حدود ۲۰۰ تومن میاد رو قیمت گوشی که تقریبا اون گارانتی شامل هیچی جز چند مشکل نرم افزاری که یه بچه ۱۱ ساله هم میتونه حل کنه, نمیشه
من ۶ماه پیش هم ۵اس مشکی رو ۱۸۰۰ قیمت داشتم الان ۱۷۰۰ هم پیدا میشه

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
والا داداش بايد ببيني از جا ميخري!!!
مثلا 6 رو 2350 ميگفت
پايتخت معمولا قيمتاش بالا هست بايد بگردي توش
من گذري پرسيدم

shahram2pac

Registered User
لایک‌ها
571
یه نرم افزار برای دانلود فایل تورنت بگید لطفا
ممنون :)

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
به چیز های متفاوتی بستگی داره
شاید به ایشون قیمت بالا دادن
شاید هم گارانتی داشته چون با گارانتی حدود ۲۰۰ تومن میاد رو قیمت گوشی که تقریبا اون گارانتی شامل هیچی جز چند مشکل نرم افزاری که یه بچه ۱۱ ساله هم میتونه حل کنه, نمیشه
من ۶ماه پیش هم ۵اس مشکی رو ۱۸۰۰ قیمت داشتم الان ۱۷۰۰ هم پیدا میشه
اکبند رو این قیمت داری؟:general210:

sina_bonjovi

Registered User
لایک‌ها
46
سلام خدمت اساتيد. يه سوال داشتم. من يكي از فاميلام تو امريكاس. بهش گفتم موقع اومدن يه ٦ واسم بياره. ميخواستم بدونم اگه از اونجا واسم بياره به مشكلي بر نميخورم كه. اينجا راحت كار ميكنه گوشي اكه انلاك باشه؟ اگه گوشي لاك باشه چي؟ اينجا ميشه انلاكش كرد؟ هزينش چقدر ميشه؟ چون اخرين باري كه باهاش صحبت كردم گفت الان تو امريكا گوشيه انلاك فعلا ندادن. همشون قرارداديه. فاميلمم سه هفته ديگه برميگرده.
ممنون پيشاپيش از راهنماييتون

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
سلام خدمت اساتيد. يه سوال داشتم. من يكي از فاميلام تو امريكاس. بهش گفتم موقع اومدن يه ٦ واسم بياره. ميخواستم بدونم اگه از اونجا واسم بياره به مشكلي بر نميخورم كه. اينجا راحت كار ميكنه گوشي اكه انلاك باشه؟ اگه گوشي لاك باشه چي؟ اينجا ميشه انلاكش كرد؟ هزينش چقدر ميشه؟ چون اخرين باري كه باهاش صحبت كردم گفت الان تو امريكا گوشيه انلاك فعلا ندادن. همشون قرارداديه. فاميلمم سه هفته ديگه برميگرده.
کلا لاک رو بیخیال شو خیلی دردسر داره
فعلا که ۶ آنلاک نمیشه اگه بشه هم کلی مشکل داره
اگه واقعا گوشی آنلاک ندارن میتونید لاک بگیرید, همونجا اضافی پول رو پرداخت کنید که گوشیتون رو به صورت رسمی آنلاک کنن

PG co

Registered User
لایک‌ها
660
کدوم فامیلاتون ؟

alpine_000

Registered User
لایک‌ها
3
سلام.
لطفا در مورد نحوه ي صحيح شارژ اوليه ي 5S توضيح بدن دوستان.
آيا بايد شارژ فابريكش كامل تخليه شه بعد شارژ شه؟ يا اينكه نيازي به تخليه شارژ اوليه نيست؟
زمان شارژ اوليه رو هم لطفا بگيد كه چند ساعت تو شارژ باشه؟
و اينكه شارژ هاي دوم و سوم هم بايد مثل شارژ اول باشه؟( يعني كامل تخليه شه بعد شارژ شه )
باتشكر

Last edited:

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
سلام.
آيا بايد شارژ فابريكش كامل تخليه شه بعد شارژ شه؟ يا اينكه نيازي به تخليه شارژ اوليه نيست؟
و اينكه شارژ هاي دوم و سوم هم بايد مثل شارژ اول باشه؟( يعني كامل تخليه شه بعد شارژ شه )
باتشكر
باتري هاي Lithium ion مكانيزم شارژ اوليه و غيره رو ندارن

Denay

Registered User
لایک‌ها
2,885
سلام.
باتشكر
درود محصولات اپل نیاز به شارژ اولیه یا تخلیه شارژ ندارد ، هر وقت شارژ به 100% برسد به طور اتوماتیک جریان برق به دیوایس را قطع می کند. هر وقت هم که احساس کردید شارژ کم هست می توانید دوباره شارژ کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

alpine_000

Registered User
لایک‌ها
3
درود محصولات اپل نیاز به شارژ اولیه یا تخلیه شارژ ندارد ، هر وقت شارژ به 100% برسد به طور اتوماتیک جریان برق به دیوایس را قطع می کند. هر وقت هم که احساس کردید شارژ کم هست می توانید دوباره شارژ کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام.من بیشتر مد نظرم شارژ اولیس. چند ساعت تو شارژ باشه؟

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
سلام
دوستان يه سوالي داشتم واقعا آيفون 5 اس وقتي شارژش 100 درصد ميشه حتي اگر به برقم وصل باشه جريان برق قطع ميکنه ؟ نه واقعا ؟
البته يکي از دوستانم اشاره کرده بود ميخوام مطما بشم يعني اگر 2 روزم شارژر باهاش وصل باشه هيچ تاثيري روي باتري نميزاره ؟ باتري خراب نميکنه ؟ مثلا من گوشي ميزنم به شارژر اما بيشتر وقتا يادم ميره بکشمش از برق اين مشکلي ايجاد نميکنه ؟!

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام
دوستان يه سوالي داشتم واقعا آيفون 5 اس وقتي شارژش 100 درصد ميشه حتي اگر به برقم وصل باشه جريان برق قطع ميکنه ؟ نه واقعا ؟
البته يکي از دوستانم اشاره کرده بود ميخوام مطما بشم يعني اگر 2 روزم شارژر باهاش وصل باشه هيچ تاثيري روي باتري نميزاره ؟ باتري خراب نميکنه ؟ مثلا من گوشي ميزنم به شارژر اما بيشتر وقتا يادم ميره بکشمش از برق اين مشکلي ايجاد نميکنه ؟!
حتی اگه خود سایت اپل هم به این موضوع اشاره کنه محاله که ضرر نداشته باشه.
چون به محض اینکه بشه 99 درصد دوباره شارژ میشه و این پروسه تکرار میشه.
برای خود 100 درصد هم قابل بحثه.

بالا