برگزیده های پرشین تولز

سهام تبرک عرضه شد

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
من درباره این سهام چند تا سئوال داشتم:
1. این سهام با سهامی که در بورس عرضه میشه چه فرقی داره؟
2. چطور قیمت اولیه‌اش اینقدر پایینه؟ اصلاً این قیمت را کی و چطور تعیین کرده؟
3. چرا فروش متوقف شده؟
4. برای فروش سهمی که میخریم باید به کجا مراجعه کنیم؟ خودشان میخرند یا میگذارند برای فروش تا مشتریش پیدا بشه؟ آیا درصد کم میکنند برای فروش یا نه؟
5. تو کدام روزنامه اگهی شده؟ برای چه پروژه‌ایی و تحت چه مجوزی اقدام به فروش سهام کردند؟

Last edited:

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
من درباره این سهام چند تا سئوال داشتم:
1. این سهام با سهامی که در بورس عرضه میشه چه فرقی داره؟
2. چطور قیمت اولیه‌اش اینقدر پایینه؟ اصلاً این قیمت را کی و چطور تعیین کرده؟
3. چرا فروش متوقف شده؟
4. برای فروش سهمی که میخریم باید به کجا مراجعه کنیم؟ خودشان میخرند یا میگذارند برای فروش تا مشتریش پیدا بشه؟ آیا درصد کم میکنند برای فروش یا نه؟
پاسخ :
سهامی که در بورس ارائه میشود بسیار معتبر تر و دارای سود منطقی است ، مثلا سهام شرکت مپنا در بورس یک روز بالا میرود به این دلیل که اخباری منتشر میشود که شرکت مپنا فلان پروژه را برنده شده است و با اجرای این پروژه N میلیارد سود خواهد نمود پس این سود باعث افزایش سرمایه شرکت مپنا میشود و در پی ای خبر صف خرید بوجود آمده و تقاضا باعث افزایش قیمت سهام میشود و کاملا منطقی است . اما در سهامهای مثل پدیده و تبرک که در بورس و فرابورس ثبت نشده اند فقط عملکرد احساسی مردم ، تبلیغات اقوا کننده رسانه ای و در نهایت هجوم مردم به خرید باعث افزایش قیمت میشود این برندها با توجه به حسن نیتی که در چند سال گذشته در صنعت و تجارت داشته اند برای مردم خصوصا مشهدی ها کاملا شناخته شده هستند و مردم بیشتر بر مبنای اعتماد خرید میکنند ، بعبارتی بلیط بخت آزمائی خرید میکنند تا سهام " یکسر باخت و یکسر هم برد بسیار بالا و سود چند برابری " چرا که هیچ پشتوانه ای در بازار سرمایه این شرکتها ندارند و این تقاضای بسیار بالای مردم در خرید سهامها باعث افزایش قیمتهای چشمگیر وسودهای بسیار غیر منطقی در کوتاه مدت میشود چرا که مثلا شرکت تبرک از روزی که شروع به فروش کرده تا کنون اقدامی بروی پروژههای خود انجام نداده است که بلحاط سیستم حسابداری سرمایه اش بالا رفته باشد و بر آن مبنا سهام رشد کرده باشد و تصمیم گیرنده در بالا و پایین رفت قیمت سهام خود مدیران هستند که اگر پستهای قبلی من را دنبال کنید توضیح کامل داده شده است در صفحه اول این تاپیک -
3- چرا فروش متوقف شده است با توجه به اینکه 44 میلیارد سهام ثبت شده است و مقرر بودفقط 50 % سهام فروش برود شاید این سقف پر شده باشد اما دلیل های دیگری هم میواند داشته باشد مثل اینکه شاید مدیران قصد باز کردن مجدد سهام با قیمت بسیار بالاتری از روزهای اول را دارند وقتی میبیندد اینگونه مردم دارند سهام را بدون وقفه میخرند و دلایل دیگر هم اینکه شاید برنامه ریزی دقیقی انجام نشده بود و اینک در پشت پرده دارند برنامه ریزیهای جدید انجام میدهند و آخرین دلیل هم که این اتفاق حتما بدون علت نیست و میتواند هر اتفاقی در روزهی آینده شاهدش باشیم که قطعا این تصمیمات فقط بنفع خریداران دور اول سهام و روزهای اول سهام تمام خواهد شد .
4 - برای فروش سهم این عرض بنده را میتوانید از دیگر دوستانی که در مشهد هستند استعلام نمایید که کاملا صحیح است الان هر کس فیش واریزی در تاریخهای فروش سهام در دست دارد که میتواند با قیمت 16 تومان یا 22 تومان ویا 23 و 24 تومان باشد سهام دار محسوب میشود و همین فیشهای واریزی در بازرهای دلالی در حال خرید فروش با قیمتهای از 25 تومان تا 3 تومان میباشد پس خرید و فروش همچنان ادامه دارد اما از طریق فیشهای واریزی سهام داران روزهای اول - باز خرید خود شرکت فعلا ندارد و این احتمال هست که از 20 روز دیگر بازحخرید از سوی خود دفتر شرکت تبرک شروع شود با 2 تومان زیر قیمت سهم روز و چک یک ماهه -
امیدوارم توانسه باشم پاس نسبتا صحیح برایتان ارسال کرده باشم . ارادتمند احسان :)

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
من در یک سایت خوندم که :

"یکی از بچه ها امروز خریده میگه تا 4 ماه حق فروش ندارید"

چیزی که برای من در مورد این سهم عجیبه اینکه "شرکتی که به طور رسمی اعلام نکرده که برنامش چیه، چه پروژه هایی رو مد نظر دارن، تعداد کل سهام چند تاست یه سایت اینترنتی درست درمونم نداره"

5. تو کدام روزنامه اگهی شده؟ برای چه پروژه‌ایی و تحت چه مجوزی اقدام به فروش سهام کردند؟

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
در مورد حق فروش داشتن یا نداشتن هیچ حرففی زده نمیشود ، بنده 10 میلیون سهم از تبرک خریدم و یکی از فیشهای واریزی ام رو که 200هزار سهم بود به ارزش هر سهم 33 تومان فروختم با اصرار بسیار زیاد یکی از دوستانم که قصد داشت قبل از باز شدن مجدد سرمایه اش را تبدیل به سهام نماید "فقط فیش واریزی " و به عبارت یک فیش 4میلیون ششصد هزار تومانی فروخته شده بملغ شش میلیون ششصد هزار تومان همین پس خرید و فروش دارد انجام میشود بدون هیچ مشکلی
در مرود روزنامه و آگهی هم همینقدر نمیدونم شما مشهدی هستید یا خیر فقط باید صف های عابر بانک و صفهای طولانی خرید سهام را در کاگزاریها در آن دو یا 3 روز میدید تا بدانید که مردم فقط داشتند میخریدند با تمام جنب و جوش وکاری هم به روزنامه و سرمایه ثبتی و عملیاتهای منطقی حسابداری نداشتند و اینکه پروژه چی هست و چی نیست و کجا و کی میخواهد شروع شود فقط میخریدند میخریدند و میخریدند همین و تمام ، دو ستان مشهدی که این صحنه ها و صف های خرید را در کارگزاریها در دو روز آخر دیدند تایید کنند تا احساسی عمل کردن مردم کاملا برای دوستان دیگر منتقل شود :)

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
در مورد حق فروش داشتن یا نداشتن هیچ حرففی زده نمیشود ، بنده 10 میلیون سهم از تبرک خریدم و یکی از فیشهای واریزی ام رو که 200هزار سهم بود به ارزش هر سهم 33 تومان فروختم با اصرار بسیار زیاد یکی از دوستانم که قصد داشت قبل از باز شدن مجدد سرمایه اش را تبدیل به سهام نماید "فقط فیش واریزی " و به عبارت یک فیش 4میلیون ششصد هزار تومانی فروخته شده بملغ شش میلیون ششصد هزار تومان همین پس خرید و فروش دارد انجام میشود بدون هیچ مشکلی
در مرود روزنامه و آگهی هم همینقدر نمیدونم شما مشهدی هستید یا خیر فقط باید صفهتیعابر بانکه و صفهای طولانی خرید سهام را در کراگزاریها در آن دو یا 3 روز میدید تا بدانید که مردم فقط داشتند میخردند با تمام جنب و جوش وکاری هم به روزنامه و سرمایه ثبتی و عملیاتهای منطقی حسابداری نداشتند و اینکه پروژه چی هست و چی نیست و کجا و کی میخواهد شروع شود فقط میخریدند ها ، دو ستان مشهدی که این صحنه ها و صف های خرید را در کارگزاریها در دو روز آخر دیدند تایید کنند تا احساسی عمل کردن مردم کاملا برای دوستان دیگر منتقل شود :)

مشکل همینه که بدون اعلام دقیق پروژه‌هایی که میخواهند انجام دهند دارند سرمایه جذب میکنند و مردم هم فقط دارند پول به حساب شرکت واریز میکنند! این رشدش از 15 تومان تا 25 تومان (بیش از 50 درصد در این مدت کوتاه برای کار انجام نشده برای من بیشتر از خوشحالی برای سود زیاد این سهام، علامت خطر و سئواله!)

اینکه نه اطلاع‌رسانی درستی در مطبوعات دارند و نه سایت درستی و نه اطلاعات درستی میدهند باز هم برای من علامت خطر و سئواله!

اینکه شرکتی که محصولات غذایی تولید میکرده بخواهد پروژه عمرانی که به ما نمیگویند چی هست را بسازد هم نکته مثبتی نیست!

اگرنه شرکت میتونه هر هفته 20 تومان بگذاره روی سهامش مردم هم خوشحال باشند و فیشهای واریزی شان را به هم بفروشند و فکر کنند سهامدار هستند و سود میکنند!!!
و بعد اگر یک روزی پای دادستانی به قضیه باز شد و حسابها بلوکه شد انوقت ...

باید با احتیاط و تحقیق کامل طرف این سهم رفت

Amoo Navid

Registered User
لایک‌ها
27,114
آقا یه دفتر امروز تو پیروزی قبل میدون هاشمیه باز کرده بودن
آقا ما دانشجوی بی پولیم میشه با 1 تومن یا 2 تومن هم سهام خرید ؟
لطفا راهنمایی کنید و بگین این موج افزایش قیمت سهام تا کی ادامه داره !!

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
این سهام نیست دوست عزیز بارها در تاپیک گفتم ، ورود به این بازی یعنی خردید بلیط بخت آزمائی و غمار کردن حالا اسمش رو گذاشتن سهام برای اینکه مشکلی نباشه ، اگر خوش شناس هستید حتما بخرید اما اگر به شانس اعتقاد ندارید و فقط دنبال عملیات منطقی حسابداری و سودهای بدون دقدقه سرمایه گذاری هستید تمام خطرهایی که شما فرمودید کاملا صحیح و دور از دسترس نیست ، اما تجربه موفق شرکتهی دیگر مثل پدیده در مشهد نشان داده است که به این سرعت صدای ورشکستگی این نوع شرکتها بگوش رسانه های نخواهد رسید دادستانی هم گاهی وقتها یک حرکتهای میکند اما باز بعد از چند روز همان آش و کاسه و سهام گران و گرانتر میشود و همه خرید و فروش میکنند ،
من با تمام نظرات شما و نگرانیهایتان موافق 100% هستم و منطقی هستند ، اما خوب دیگر قبلا هم به دوستان گفتم در پستهای قبلی بحث شده است شخصا کارو واردات کالاست که همیشه پولم روی هواست و تا الان به دردسر نخوردم و از این نوع سرمایه گذاریها هم باکی ندارم برای کسانی هم که پول بیکار دارند توصیه میکنم که این بلیط بخت آزمائی را بخرند ، در آخر هم اینکه در مشهد پول بیکار زیاد هست خیلی خیلی زیاد ، انقدر درآمدها در مشهد بالا و پولدار شدن آسان هست بخاطر گردش مالی بالایی که در صنعت توریسم زیارت و ایرانگردی وارد مشهد میشود "البته مشهدیها در صنعت ، تجارت و خدمات هم انصافا فوق العاده هستند همواره در سطح ائل کشور در حال رقابتند " و این پول در دست همه مشهدی ها در حال چرخش هست تقریبا بالای 90 درصد مشهدیها از این توریسم زیارت و ایرانگردی و صنعت و تجارت و خدمات گسترده منتفع میشوند و همین پولهای باد آورده که مشهدیها را هر روز پولدارتر میکند باعث شده است که مجموعه ای مثل تبرک میتواند در 3 روز نزدیک به 1000 میلیارد تومان از مردم مشهد پول جمع کند :)

Last edited:

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
آقا یه دفتر امروز تو پیروزی قبل میدون هاشمیه باز کرده بودن
آقا ما دانشجوی بی پولیم میشه با 1 تومن یا 2 تومن هم سهام خرید ؟
لطفا راهنمایی کنید و بگین این موج افزایش قیمت سهام تا کی ادامه داره !!
پاسخ : حداقل خرید 2 میلیون تومان هست ، فعلا فروش ندارد خود شرکت تبرک ، برای خرید از دلالها هم با 2 میلیون تومان بهتر هست نخرید منتطر باشید شرکت شروع کند به فروش انشالله که بخرید و سود خواهید کرد . :) من احسان هستم خواستی با شماره ام 09353492720 تماس بگیرید راهنمایی بیشتر انجام خواهم داد . ارادت

Amoo Navid

Registered User
لایک‌ها
27,114
پاسخ : حداقل خرید 2 میلیون تومان هست ، فعلا فروش ندارد خود شرکت تبرک ، برای خرید از دلالها هم با 2 میلیون تومان بهتر هست نخرید منتطر باشید شرکت شروع کند به فروش انشالله که بخرید و سود خواهید کرد . :) من احسان هستم خواستی با شماره ام 09353492720 تماس بگیرید راهنمایی بیشتر انجام خواهم داد . ارادت

ممنون
من دو تومن بیشتر نمی تونم بخرم
میگم اگه قیمت سهام بره بالا حداقل خرید افزایش پیدا نمی کنه ؟
فروش فقط حضوریه یا پرتال خرید و فروش سهام هم دارن ؟

ehsan_iace

Registered User
لایک‌ها
763
کسی اگر این سهام را خریده این مسئله را چک کنه :

"فقط صفحه دوم قراردادی که بهم دادن در بند سومش مطلبی را نوشته که کلا تمام حقوق منو لغو کرده و انگار این پولو بهشون هدیه دادم.این عین مطلبشه:سهامدار به هیچ وجه حق انصراف از خرید خود را ندارد و سهام ایشان طبق بند 2 تحویل گردیده و غیرقابل برگشت بصورت وجه نقد است.ضمن اینکه این خرید غیر قابل تامین و توقیف به عنوان طلب خریدار می باشد...این عین مطالب بند سوم سندش بود.اگه قبل اینکه پولو میریختم اینو میدیدم عمرا سهامشو میخریدم.بعدشم که اعتراض کردم گفت اگه ناراحتی از خریدت برو 2ماه دیگه که سندت حاضر شد بیا به شرکت بفروش.حالا خداکنه 2ماه دیگه بازخرید بکنن وگرنه همون یک تومن هم پریده."

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
ممنون
من دو تومن بیشتر نمی تونم بخرم
میگم اگه قیمت سهام بره بالا حداقل خرید افزایش پیدا نمی کنه ؟
فروش فقط حضوریه یا پرتال خرید و فروش سهام هم دارن ؟
حداقل خرید رو بعید میدونم دستش کنند همون 2 تومن میمونه ، برای پرتال هم وجود داره ولی شما بمحض شروع مجدد بو نبش چهاراه حامد یا همون دفتر کارگزاری که خودت دیدی مستقیم خرید کن که کارمزد اضافی بکسی ندی ، همین که عرضه اش رو داری با دوتمن که کل سرمایه زندگی ات هست ریسک کنی برات آرزوی موفقیت و سود آوری خوب دارم ، چون تو اگه یک روز سرمایه ات 2 میلیاردم بشه باز حاضری با همه اش ریسک کنی چون یاد گرفتی که همیشه باید ریسک کنی تا پیشرفت کنی و اگر میخوای رشد کنی و سرمایه زند گی ات از 2 میلیون تومن یه روزی 2 میلیار باشه باید اینقدر قوی باشی و اینقدر آموزش دیده باشی و کار بلد باشی که روی همه سرمایه ات ریسک کنی، پس از الان یاد بگیر نترس باشی اما یک نترس کار بلد وقتی سرمایه اش زیاد میشه نباید همه تخم مرغ هاش رو توی یک سبد بگذاره تا اگر شکست فقط یکی دوتاش بشکنه ، دمت گرم موفق باشی;)

Last edited:

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
کسی اگر این سهام را خریده این مسئله را چک کنه :

"فقط صفحه دوم قراردادی که بهم دادن در بند سومش مطلبی را نوشته که کلا تمام حقوق منو لغو کرده و انگار این پولو بهشون هدیه دادم.این عین مطلبشه:سهامدار به هیچ وجه حق انصراف از خرید خود را ندارد و سهام ایشان طبق بند 2 تحویل گردیده و غیرقابل برگشت بصورت وجه نقد است.ضمن اینکه این خرید غیر قابل تامین و توقیف به عنوان طلب خریدار می باشد...این عین مطالب بند سوم سندش بود.اگه قبل اینکه پولو میریختم اینو میدیدم عمرا سهامشو میخریدم.بعدشم که اعتراض کردم گفت اگه ناراحتی از خریدت برو 2ماه دیگه که سندت حاضر شد بیا به شرکت بفروش.حالا خداکنه 2ماه دیگه بازخرید بکنن وگرنه همون یک تومن هم پریده."
شما چقدر سهام دارید ، این نوع نوشته ها در خیلی از اسناد تجاری هستند چرا که جزئی از چهار چوب اسناد تجاری محسوب میشوند نگرانش نباشید ،
باور کنید اگر فروشنده باشید تمام سهامتان را بملغ 25 تومان خرید میکنم :) نقدا فردا هر جا شما دستور بفرمایید خدمت میرسم :) البته میدانم که ممکن هست مشتریهای بالاتری هم داشته باشید و پیشنهادم بعنوان هم گروه این هست که نگهدارید عجله نکنید و نگران نباشید ، اما فروشنده هستید بسم الله :)

poyagostar

Registered User
لایک‌ها
68
احسان از لحن صحبتت خوشم اومد دقیقا مثل گلد کویستی ها حرف میزنی باانرژی و عمل منتها منطقی ، یه اشنا دارم تو کار صادرات هست اونم مثل شما جنس و پولش همیشه رو هواست اما پیشرفت میکنه گاهی اوقات شده خودش میرفت پول کالاهاشو میاورد خیلی کارتو دوس دارم چه صادرات چه واردات اگه بتونی راه و چاه کارو به منم یاد بدی ممنونت میشم مخصوصا تو صادرات به افغانستان .

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
احسان از لحن صحبتت خوشم اومد دقیقا مثل گلد کویستی ها حرف میزنی باانرژی و عمل منتها منطقی ، یه اشنا دارم تو کار صادرات هست اونم مثل شما جنس و پولش همیشه رو هواست اما پیشرفت میکنه گاهی اوقات شده خودش میرفت پول کالاهاشو میاورد خیلی کارتو دوس دارم چه صادرات چه واردات اگه بتونی راه و چاه کارو به منم یاد بدی ممنونت میشم مخصوصا تو صادرات به افغانستان .
مرسی برادر لطف داری ، البته خدا نکنه کسی گلد کوئیستی باشه یا تنش به تنه گلد کوئیستیا خورده باشه چون اونها فقط خوب حرف میزنن و در عمل هیچی نیستن دوست دارند بدون زحمت با بالا کشیدن پول مردم رشد کنند، برای صادرات شرکت من بیشتر صادرات به افغانستان به منظقه بارک داره و اسلام قلعه و هرات و رئیس قوم بارک آقای بارک زهی از دوستان صمیمی بنده و ساپورترمون هستند و از خریداران قدیمی و با اعتبار ، برای راه و چاه کار ما هم و یا هر کار دیگری خوب اول باید ببینی خودت چه کاری بلدی همون کار رو توسعه بده اول در حوزه استان بعد کشور در نهایت با واردات کالا توسعه بین الملی شروع میشه اگر هم ترانزیت یا صادرات تونستی که خوب نونت توی روغنه ، " اونم روغن آیلی ;) :D " حالا اولین کاری که باید انجام بدی این که در همون کاری که داری الان انجام میدی حرفه ای بشی و خوب بتونی همه چیز رو محاسبه کنی دقیق و بدون اشتباه و بدون ادعا کلمه آخر خیلی مهم هست که ادعایی در کار نداشته باشی فقط خودت و اطرافیانت به کاری که داری انجام میدی ایمان داشته باشی و از حقایق دور نباشی . ارادت کاری داشتی من در خدمت برادر :)

Last edited:

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
یک بیلبورد هست حاشیه بلوار وکیل آباد - در مشهد - چندین ساله. همیشه روش تبلیغ جایزه و مسابقه و ایناست که مخصوص تبرک هست.
میخواستم بدونم کسی تا حالا از نتایج این قرعه کشی و .... که سالها جلو چشم مردم مشهد تبلیغ شده اطلاعی داره؟ جایی ثبت شده برندگان؟
اگر هم دسترسی به این شرکت دارید ازشون سوال کنید و نتیجه رو در همین تاپیک اعلام کنید.

تا بعد برسیم به سهام!

عباس60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان تبرک مثل پدیده نیست بزودی متوجه خواهید شد سرمایه ای که در پدیده بدست اوردید در تبرک از بین می رود پدیده قدرت مالی ومدیریتش از مجموع چندین بانک هم بیشتر است اینو درچند هفته اخیر همه دیدیم سرعت پیشرفت پروژه ها وحمایت افراد بزرگ نیز دلیلی برعلت موفق باشید

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815
هرز گاهی این تب یک شبه پولدار در مشهد ؛باعث جو گیری ساکنین و مردمش میشه
اسمش فروش کاغذی است : مردم یک مشت کاغذ به هم میفروشن شاید شانس بیارن موفق و پولدار بشن یا کل سرمایشون از دست بدن
هرکی جزئ نفرات اول باشه احتمال سود کردنش بیشتر
ارمغان بهزیستی ؛ پنتاگونا؛ قمار نتیجه قرعه کشی مسابقات فوتبال ؛ گلد کوئیست ؛....
http://www.reporter.ir/archives/83/12/002757.php
کسانی که پنتا گونا یادشون هست ؛ تمام شرکتها یک کاغذ مثل سهام درست کرده بودند به مردم میفروختن حتی چندتا شرکت بخاری سازی معروف اون زمان

حالا تبرک دوباره با شکل دیگه و اسم دیگه اون دوران طلایی دوباره شروع کرده ؛
اسمش چی بود؟ حمید ؛ تبرکه تبرکه :D

poyagostar

Registered User
لایک‌ها
68
فقط گذشت زمان نشون میده که اونایی که الان دست نگه داشتن و نخریدن ضرر کردن یا سود
در هرحال چون به لحاظ منطق بازارهای مالی خرید سهام تبرک اصولی نیس از خریدش منصرف میشم

اقا سلیم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما چقدر سهام دارید ، این نوع نوشته ها در خیلی از اسناد تجاری هستند چرا که جزئی از چهار چوب اسناد تجاری محسوب میشوند نگرانش نباشید ،
باور کنید اگر فروشنده باشید تمام سهامتان را بملغ 25 تومان خرید میکنم :) نقدا فردا هر جا شما دستور بفرمایید خدمت میرسم :) البته میدانم که ممکن هست مشتریهای بالاتری هم داشته باشید و پیشنهادم بعنوان هم گروه این هست که نگهدارید عجله نکنید و نگران نباشید ، اما فروشنده هستید بسم الله :)
من سلمان هستم،اقا احسان درست میفرمایند عجله نکنید بزارید شرکت از این حالت موج گونه واحساسی عبور کنه بعد با مشخص شدن پروژه ها و استارت کار، اون پله های ترقی رو خیلی راحتر از پدیده طی میکند چراکه در بحث اجرا تجربه پروژه مشابه بسیاری از ریسک ها رو پاسخ میدهدوحتی در آینده شاهد برند های دیگهای هم خواهیم بود که این مسیر را طی کنند.با این همه اگه کسی فروشنده هست من خریدارم.

EhsanMalek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام دوسته خوبم اگه میتونی واسم یه فیشه واریزیه سهامه تبرک پیدا کن از 1 تا 6 میلیون میخرم شیرینیتم محفوظه 09364230024
سلام میلاد جان ، هنوز پیدا نکردی ، باور کن خیلی برات گشتم کسی فروشنده واقعی نیست ، همه میگن 35 کمتر نمیدن باز حاضری 35 بخری ـخرشم نمیفروشند ، دیگه انشالله صبر کن برای اینکه خود شرکت شروع کنه به فروش مجدد سهام ،

بالا