برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL شاتل

كيفيت ADSL شاتل را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

• Total voters
    557

shervinkh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. کسانی که از سرویس Art4 استفاده می کنند میشه یک آماری بدهند؟
سرعت با ۱ اتصال (بدون دانلود منیجر)؟ و با تعداد زیادی اتصال ( با دانلود منیجر)؟
و بیشینه مصرف در یک ماه؟ و کلا کیفیت سرویس؟

من در حال حاضر نامحدود ۵۱۲ مخابرات دارم. سرعت دانلودش خوبه با دانلود منیجر و تورنت و اینا و تقریبا روزی ۳ تا ۴ گیگابایت دانلود می‌کنم ولی سرعت بدون دانلود منیجر و سرعت صفحه باز کردن افتضاحه در حد ۱۰ کیلوبایت. پیشنهادی دارید؟

ugi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام، من اکو 128 سه ماهه 6 گیگابایتی دارم ولی با شارژ ها ماهی 12 گیگ مصرف دارم. شبانه هم شبی یک گیگابایت دانلود رایگان دارم. به نظر شما چه سرویسی به صرفه تر هست؟

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
سرعت دانلود شبانه(رایگان) و روزانه سرویس اکو(حجمی) 128-256-512-1024-2048 شاتل رو کسی میدونه؟
اگه فقط 1 سرویس(مثلا 512) رو هم میدونید ممنون میشم بگید.
ممنون.

panikord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سرعت دانلود شبانه(رایگان) و روزانه سرویس اکو(حجمی) 128-256-512-1024-2048 شاتل رو کسی میدونه؟
اگه فقط 1 سرویس(مثلا 512) رو هم میدونید ممنون میشم بگید.
ممنون.
باید همون 60 تا 64 باشه فکر کتم برای 512 مگر حالا در اثز استفاده بیش از حد مشترکا کمی پایین تر هم بیاد

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
2 روزه سرویس وایرلس شاتل گرفتم 2 مگ نا محدود ماهی 205 تومن ( مودم + کابل شبکه و هزینه نصبش هم 340 تومن جمعا 550 تومن پیاده شدم واسه اینترنت !!!!!! ) نامحدود واقعی هست به صورتی که ماهی بین 500 تا 600 گیگ میشه دانلود کرد بعد نکته جالب اینجاست سرعت اپلود و دانلود هر دو 2 مگ هست سرعت دانلود هم بین 260 تا 280 تو 24 ساعت هم 21 , 22 گیگ راحت دانلود میکنه , پینگشم پایینه برای بازی انلاین مناسبه , طی شبانه روز هم سرعتش ثابته , فقط تنها مشکلش هزینه بالاشه !

Resident Evil

Registered User
لایک‌ها
4
"حداقل تبادل ترافیک " در سرویسهای art شاتل معنیش چیه ؟ مگه art دانلود نامحدود نیست ؟

panikord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
"حداقل تبادل ترافیک " در سرویسهای art شاتل معنیش چیه ؟ مگه art دانلود نامحدود نیست ؟
دوست خوبم یعنی شاتل تا یه مقدار ترافیک و حجمی رو تضمین می کنه که بتونید استفاده کنید اما بعد از اون میزان استفاده هرلحظه ممکنه محدود شید و سرعت با توجه به دانلود بیشتر لحظه به لحظه کمتر بشه. با توجه به مرکز مخابراتی شما این اعمال محدودیت و یا موندن در محدودیت می تونه متفاوت باشه

Blueray

Registered User
لایک‌ها
1
سرویس 4 مگ شاتل گرفتم، افتضاحه. روزانه که طبیعیه که سرعت واقعی باشه. ولی شبانه در حد چند کیلوبایت هست.
توصیه اکید می کنم به سمت هزینه کردن برای سرعت های بالاتر شاتل نروید.

ho3ein.agl

Registered User
لایک‌ها
20
* کاربران با این سرویس می توانند در ساعات رایگان شبانه، حداقل ۲ گیگابایت در ماه تبادل ترافیک داشته باشند

منظورشون حداکثر نیست؟

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
* کاربران با این سرویس می توانند در ساعات رایگان شبانه، حداقل ۲ گیگابایت در ماه تبادل ترافیک داشته باشند

منظورشون حداکثر نیست؟
نه منظورشون اینه که تا ۲ گیگ دانلود را تضمین میکنن ولی بعد از اون حتی اگه سرویستون قطع بشه کلا هم هیچ تعهدی نخواهند داشت!

mohsen041

Registered User
لایک‌ها
32
سلام من سرویس 300-2048 نامحدود شاتل که 53 تومن هست ماهانه بگیرم چهدر سرعت دانلود میده خوبه سرعتش میصرفه؟؟

hldvlpln

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان اینطور که من صفحات رو خوندم اگه توی ساعات رایگان زیاد دانلود کنی سرعت دانلود از سرور خارجیت رو محدود میکنن ولی سرور های داخل ایران محدود نمیشن درسته؟
حالا سوال من اینکه چقدر میشه از سرور ایران با سرعت بالا دانلود کرد ؟ یعنی از سرور ایران محدود نمیکنن اصلا؟
اگه از سرور ایران بشه شبی دو گیگ دانلود کرد که عالیه واقعا.

M.MEHDI.SH

Registered User
لایک‌ها
147
سلام دوستان اینطور که من صفحات رو خوندم اگه توی ساعات رایگان زیاد دانلود کنی سرعت دانلود از سرور خارجیت رو محدود میکنن ولی سرور های داخل ایران محدود نمیشن درسته؟
حالا سوال من اینکه چقدر میشه از سرور ایران با سرعت بالا دانلود کرد ؟ یعنی از سرور ایران محدود نمیکنن اصلا؟
اگه از سرور ایران بشه شبی دو گیگ دانلود کرد که عالیه واقعا.
پارسال همین موقع ها بود که از سرور های بیرون رو در شب برام محدود کردن
منم که دنبال تلافی بودم چیزی حدود 120 گیگ دانلود کردم
ماه بعد به 150 گیگ رسوندمش دیگه کلا محدود شدم.......

hldvlpln

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تقریبا 5ماه پیش بود که این صفحات رو میخوندم و به کاربرا میخندیدم که دغدغه دانلود داشت اون زمان سرویس نامحدود 1مگ مخابرات داشتم و ماهی 300گیگ دانلود داشتم و انقدر دیگه دانلود کرده بودم که دیگه نمیدونستم چی بگیرم و انگیزه نشستن پای سیستم نداشتم اون آخرین ماه خوشی من بود بعد از اون مخابرات خوزستان نامحدودش رو جمع کرد و الان من ماهی فقط 50تومن پول ترافیک میدم که وبگردیم رو جواب بده:general406::general406:
حالا اگه بشه شبی دو گیگ از سرور ایران دانلود کرد و محدود نشد با کله میام شاتل. میشه شبی دو گیگ سرور ایران دانلود کرد و محدود نشد؟

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
آقا این صفحه که میاد میگه ترافیکت تموم شده دهن منو سرویس کرده!!
هر دفعه میتونستم برش دارم اما الان نمیره!!! کسی میدونه چجوری میشه برش داشت؟؟

Last edited:

Blueray

Registered User
لایک‌ها
1
باید بری حافظه ی Cache مرورگرت رو پاک کنی. توی کرومه ctrl+shift+del رو بزن.

porya7847

Registered User
لایک‌ها
21
سلام من سرویس 300-2048 نامحدود شاتل که 53 تومن هست ماهانه بگیرم چهدر سرعت دانلود میده خوبه سرعتش میصرفه؟؟
شاتل از اون شرکتهایی هستش که نمیذاره از یه حدی ترافیک بیشتر مصرف کنی حتی اگر حقت باشه ..اگرم باهاشون تماس بگیری مشکل خط و این چیزا رو بهانه میکنن که یه جوری راضی بشی کلا سیاستشون اینه... من از یکی از دوستان پرسیدم پارس انلاین همچین مشکلی نداشته

amirhossein2015

Registered User
لایک‌ها
403
سلام

من اینترنت شاتل دارم. چند روزه که باز کردن صفحات خیلی کند شده

امروز هم که دیگه بعضی از سایت ها رو باید چند بار ریفرش کنم تا باز بشن و بعضی از سایت ها هم بدون فیلتر شکن باز نمیشه

آیا بقیه افراد هم این مشکل رو دارند؟

912

Registered User
لایک‌ها
472
دوستان سرویس ارت 1 سرعت دانلودش چقدره؟ البته در حالت عادی نه موقعی که محدودیت اعمال شده

بالا