برگزیده های پرشین تولز

درد بی پولیرو تجربه کردی!؟

ebiram1

Registered User
لایک‌ها
597
الانشم بدجور توشم

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
حاجی این قدیما بود.الان پول نداشته باشی آدم هم نیستی.
هنوز قسمت نشده حاجی بشم :) فکر کنم یا شما خوب نخوندید یا گذری خوندید.
عزیزم گفته های خدا و قرآن برای همه ی زمانها و مکانها هست.اگر قرار بود قرآن و گفته های خدا برای قدیم باشه.پس الان نه باید قرآنی وجود داشته باشه.
این مشکل ما هست که به دستورات خدا توجه نمیکنیم.
عزیز خب کسایی که وضعشون توپه و پولدارن اگر 1 روز ورشکست بشن آیا کسایی که جلوش دلا و راس میشدن دیگه میشن ؟ خب اینجا پس باید بدونی این احترامی که میزارن به پوله نه به آدمیت :)
اما کسایی که وضعشون خوب نیست همون افرادی که دوستشون دارن و احترام بهش میزارن بخاطر همون آدمیت هست.
امیدوارم منظورم خوب رسونده باشم.
با تشکر :)

Sales@TAM

Registered User
لایک‌ها
207
بستگی داره درد بی پولی و بدبختی رو چی تعریف کنی؟! مثلا ی بچه تو فقیرترین کشور آفریقایی حتی یک لیوان آب هم نمیتونه بخوره ولی بچه ی فقیر ایرانی دو دقیقه سر چهاراه بچرخه پول ی کیک ساندیسو در میاره!
اما بله تا دلتون بخواد داشتیم مخصوصا دوران بچگی ( دبستان - راهنمایی )
تو کارگاه خوابیدم...
خونه فامیل زندگی کردم ( این مورد خیلی آزار دهندس اصلا ی وضعیه... امیدوارم سره هیچ انسانی نیاد... )
بچگی حسرت یک دوچرخه داشتم...یادش بخیر همیشه التماس بچه هارو میکردم که بذارن چنددقیقه سوار دوچرخشون بشم :D
دبستان ساندویچ کالباس 400 بود ما که 100 داشتیم میدادیم نون با سس میگرفتیم میخوردیم حال میکردیم...
و خیلی موارد دیگه که گفتنش فایده ای نداره...
-
الان خداروشکر وضعیت خیلی بهتره اما باز هم آدم احساس بی پولی میکنه وقتی سوار پراید میبینه یکی کوچیک تر از خودش که هنوزم گواهی نامه نداره با BMW Z4 و کلی آدم چاپلوس که دورشن رد میشه و نیش خند میزنه :D
دارم تلاش میکنم به چیزایی که میخوام برسم و نذارم هیچوقت بچه ی خودم اینارو تجربه کنه...خدایا خودت هوامو داشته باش... :general709:

mahdidutt

Registered User
لایک‌ها
574
حقیقتش بیشتر از اینکه من درد بی پولی رو تجربه کنم تجربه بی پولی منو کرده
حقیقتا سنگین بود.لحظه ای که اومد رو صفحه نمایشگر ال سی دی لپ تاپ لرزشی زد چند ثانیه.فی الفور ایت الکرسی تلاوت کردم .خدا رو شکر رفع بلا شد.(بدون شوخی عالی بیان کردی)
دوستان سه صفحه گستراندید مطلب رو یکی یه عکس مشترک با پول نذاشت ببینیم این پول چی چی هه؟یه بار ببینیمش

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
تا الان تجربه نکرده بودم ، بارفتن به دانشگاه و ته کشیدن حسابم دارم یه چیزایی رو حس میککنم... اه اه

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
بله حس کردم این دردو وقتی بچه بودم پول نداشتم شلوار بخرم با شلوار دو طرف بخیه زده میرفتم و همیشه هم مورد احترام بقیه بچه ها بودم البته با مسخره کردن الان هم ازدواج کردم و نمیتونم هزینه های زندگی رو کامل بدم بیچاره زنم بخاطر من از دانشگاه اومد بیرون طلاهاشو فروخت تا کاسبیم رو را بندازم زندگی خودم ک هیچی زندگی اونم خراب کردم الانم باهم سر سفره بابام میشینیم و ....

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
بله حس کردم این دردو وقتی بچه بودم پول نداشتم شلوار بخرم با شلوار دو طرف بخیه زده میرفتم و همیشه هم مورد احترام بقیه بچه ها بودم البته با مسخره کردن الان هم ازدواج کردم و نمیتونم هزینه های زندگی رو کامل بدم بیچاره زنم بخاطر من از دانشگاه اومد بیرون طلاهاشو فروخت تا کاسبیم رو را بندازم زندگی خودم ک هیچی زندگی اونم خراب کردم الانم باهم سر سفره بابام میشینیم و ....
داداش تو کاری نکردی که مقصر خراب کردن زندگی خودت باشی
مشکل جای دیگس....

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

mahdidutt

Registered User
لایک‌ها
574
حقیقتا از میون کامنت ها این یکی بیشتر تحت تاثیزم قرار داد:( ان شاا... مشکلت حل بشه.و نیز مشکل من که مجبور نباشم واسه چندرغاز بیام اینجا آرشیو بفروشم:general406: ولی دریغ از یه ریال فروش.منم و ته مونده پول کار قبلی و هزار ارزوی خرید

mamtech

Registered User
لایک‌ها
21
همه ی مارو به کتابهای گاج داده:D

mahdidutt

Registered User
لایک‌ها
574
همه ی مارو به کتابهای گاج داده:D
با اندکی تغییر جملتون صحیح ترش اینه:
همه ما رو کتابها به گاج داده(منظورم کتابای دانشگاه)
عمر و جوونی و هزینه سوخت پای این ورق ها

mahdidutt

Registered User
لایک‌ها
574
یکی صدای پول هم دربیاره راضی هستیم.:general304: من فقط ببینم چی هست.:general208:

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
asalkade.com خرید تلفنی عسل از زنبوردار09155869597

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
ای بابا ناراحتم کردید خدا شاهده.بدم یه سیگار بکشم.

منم کم نکشیدم.بع خاطر ورشکستگی بابام چند سالی قمر در عقرب بودیم ناجور...پول نداشت واسمون کفش بخره. کفش پاره کم نپوشیدم.

ولی الان خدا رو شکر هم بابام وضعش بهتر شده و هم خودم بعد از دانشگاه شانس آوردم کار خوب گیرم اومد.

ایشالا گره از کار همه جوونها باز بشه تا همه سرشان رو بالا بگیرن.

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk

بالا