برگزیده های پرشین تولز

مشاوره

manzcomputer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان

من می خوام از این فروشگاه خرید (عمده) کنم و دودل هستم. کسی هست که خرید کرده باشد و بتونه منو راهنمایی کنه.

http://mobocenter.com

تبلیغش داخل سایت هم هست

Last edited:

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
پیشنها. میکنم از سایت هایی که نشان اعتماد صنعت و معدن ندارن خرید نکنید و از سایت هایی که ستاره های صنعت و معدن آنها بیشتر از 2 تاست خرید کنید چون واقعا قابل اعتماد هستند
امثال دیجی کالا
آل دیجیتیال
و.....

manzcomputer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حالا خوبه نخریدم از این سایت . نزدیک بود 12 میلیون از پولم بره. دوستان رفتن اون نیومد سر قرار
جهت اطلاع دوستان
http://www.mobocenter.com/

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954

manzcomputer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جون خودتون این تبلیغ بالای پرشین تولز رو بردارید تا کسی دیگه بد بخت نشه. اطلاع رسانی شود.
این تبلیغ

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
جون خودتون این تبلیغ بالای پرشین تولز رو بردارید تا کسی دیگه بد بخت نشه. اطلاع رسانی شود.
این تبلیغ

سایت وظیفه تبلیغ رو به عهده داره و طعرفه و هزینه تبلیغاتشو میگیره وظیفه اعتماد سازی سایت های تبلیغ شونده رو نداره اینو باید با اطلاعات خودت به دست بیاری
همیشه پیشگیری بهتر از درمانه 20 تومن بیشتر خرج کنی بهتر از اینه که 20 تومن کمتر خرج کنی کل پولتو از دست بدی !!

ulsss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20

manzcomputer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چی شد؟شمارفتی اون نیومد یعنی چی؟
آره رفتیم اون زیرش زد و نیومد . همون لحظه بهش زنگ زدم گفت بیار ببرین وقتی دوستمون رفت زیرش خالی کرد. خیلی هم تاکید داشت شما پول بفرستین خودم می فرستم

alisdf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سایت وظیفه تبلیغ رو به عهده داره و طعرفه و هزینه تبلیغاتشو میگیره وظیفه اعتماد سازی سایت های تبلیغ شونده رو نداره اینو باید با اطلاعات خودت به دست بیاری
همیشه پیشگیری بهتر از درمانه 20 تومن بیشتر خرج کنی بهتر از اینه که 20 تومن کمتر خرج کنی کل پولتو از دست بدی !!
یعنی چی سایت وظیفه اعتماد سازی نداره کاربرای این سایت به خاطر اعتبار این سایت تبلیغاتشو میبینن یعنی من عکس مستهجن بدم دوستان تبلیغ میکنن

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
یعنی چی سایت وظیفه اعتماد سازی نداره کاربرای این سایت به خاطر اعتبار این سایت تبلیغاتشو میبینن یعنی من عکس مستهجن بدم دوستان تبلیغ میکنن
الان من از بندر عباس یه سایت میسازم که میخوام گوشی بفروشم و کلاه برداری کنم سایت پرشین تولز هم تعرفه ای داره که تبلیغات میکنه منم تعرفه رو پرداخت میکنم و سایت تبلیغات منو میزاره فکر کردی پرشین تولز ادم میفرسته بندر عباس که ببینه واقعا من گوشی میفروشم یا نه یا هر چیزه دیگه؟؟
سایت هیچ وظیفه ای نداره و طبق قوانین هر شخص موضفه خرید رو حضوری انجام بده

alisdf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خوبه خودتون میگید سایت نماد اعتماد داشته باشه پس چرا پرشیت به این مورد دقت نکنه

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
خوبه خودتون میگید سایت نماد اعتماد داشته باشه پس چرا پرشیت به این مورد دقت نکنه
والا سایت ها با نماد هم جدیدن دزد شدن فقط سایت با نماد 2 ستاره قابل قبول هست و انا هم فکر نمیکنم نیازی به طبلیغات داشته باشند چون به اندازه کافی معروف و با اعتبارند امثال دیجیکالا و ال دیجیتال

taktaz1

Registered User
لایک‌ها
51
من تماس که گرفتم صداش کپیه صابر خان زاده بود(اما نمی خوام بگم خان زاده بود یا نه منظور اینه که فقط یاد همون قضیه omdeh.net افتادم) و گفتم بیخیالش بابا گرونتر میگیرم اما ریسک نمی کنم
یا علی

alisdf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
منم سه هفته پیش سفارش دادم تا دو هفته دستم نرسید و هر روز یه حرفی میزدن اخر سر تهدید کردم که پولموبرگشت بدن با مکافات پولمو برگشت دادن قبلا عمده هم این بلا رو سرم دراورده بود گفتند قراره علاء الدین تهران شعبه بزنین منم گفتم هر وقت زدید میرم خرید میکنم هنوز که نزدن من خودم فروشنده ام سایت دارم ولی این قیمتا وسوسم کرد دوستان دست نگه دارن تا تکلیفشون مشخص شه

بالا