برگزیده های پرشین تولز

از واردکننده: مودم ADSL چند کاره ودافون با قابلیتهای فراوان

Msd_1374

Registered User
لایک‌ها
308
برای telnet زدن به مودم باید چه دستوری در cmd تایپ کنم؟

این دستور رو میزنم ولی ارور میده:
Telnet to 192.168.0.1
Connecting To to...Could not open connection to the host, on port 192.168.0.1: Connect failed

mea2002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بله به راحتی میتونید دوباره با پورت سریال فریمور ارجینال (فعلا ورژن 3.39) را بریزید. بهتره مودم را نبندید تا اگر خواستید به فریمور ارجینال برگردید مجبور نباشید دوباره بازش کنید.
لینک فایل دامپ شده از فلش (یکی از دوستان پیگیر هستند تا یه نفر از اسپانیا با فریمور 3.42 دامپ بگیره اگر تو اون انجمن گزاشتند براتون میزارم اینجا.
http://www.mediafire.com/download/q...PW22-(0xB0000000)-original-firmware_noMAC.zip
اگر احتیاج بود بگید تا آموزشش را بزارم.
سلام-ضمن تشکر از شما امکانش هست آموزش مرحله به مرحله قرار دادن فریم ور شماره 39 مخصوص +N را که مشکل قطعی وای فای را حل میکند درتاپیک قراردهید.

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
برای telnet زدن به مودم باید چه دستوری در cmd تایپ کنم؟

این دستور رو میزنم ولی ارور میده:
Telnet to 192.168.0.1
Connecting To to...Could not open connection to the host, on port 192.168.0.1: Connect failed
فایروال انتی ویروس خاموشه ؟

Msd_1374

Registered User
لایک‌ها
308

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
سلام-ضمن تشکر از شما امکانش هست آموزش مرحله به مرحله قرار دادن فریم ور شماره 39 مخصوص +N را که مشکل قطعی وای فای را حل میکند درتاپیک قراردهید.
میتونید از آموزش نصب openwrt استفاده کنید فقط بجای فایل wrt بکآپ را انتقال بدید و تو دستورات بعدی اندازه این فایل را وارد کنید.
با بوت لودر خودش هم میشه اما من انجام ندادم تا مراحلش را دقیق واستون توضیح بدم ظاهرا کابر oktay5000 با بوت لودر خودش هم انتقال داده بودند.
در هر صورت هیچ فرقی نمیکنه! هر دو روش جواب میده.

mj_826

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من میخوام با استفاده از مودم برای میزان استفاده از حجم مثلا ۱۵۰ مگ برای بعضی از کاربرا محدودیت ایجاد کنم و هارد هم شیر کنم کدوم مودمو پیشنهاد میدین و فرق ان و ان پلاس چیه لطفا طریقه پرداخت و قیمتو هم بفرمایید ممنون

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سلام
برای محدودیت حجمی باید از سخت افزار یا نرم افزار جداگانه استفاده کنید.
امکان تعریف یوزر مهمان هست. پلاس را پیشنهاد میدهم
فرق شان در سازنده است که پلاس تایوانی است و سخت افزار متفاوتی دارد
در کلیت بهینه شده است
در پ خ مشخصات را اعلام فرمایید

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
هنوز مودم دارید؟

Majid OC

Registered User
لایک‌ها
45

ahmadhafezy

Registered User
لایک‌ها
54
سلام. اقا من مشکل وایرلس دارم که قطع میشه و اینترنت هم قطعیش زیاده. فکر کنم با این چیزایی خوندم باید اپدیت فریمور کنم. ورژن ۸۳ که گذاشته بودین نصب میکنم اینترنت ندارم و مجبور میشم از همون ۶۳ استفاده کنم. ممنون میشم کمک کنید

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
سلام. اقا من مشکل وایرلس دارم که قطع میشه و اینترنت هم قطعیش زیاده. فکر کنم با این چیزایی خوندم باید اپدیت فریمور کنم. ورژن ۸۳ که گذاشته بودین نصب میکنم اینترنت ندارم و مجبور میشم از همون ۶۳ استفاده کنم. ممنون میشم کمک کنید

به 83 آپدیت کنید یه بار هم ریست کنید با دکمه کوچیک پشت مودم بعد با این روش آنلاک کنید

باید آنلاک کنید توی تاپیک چند تا روش هست ساده ترینش این هست که یک بکآپ از تنظیمات مودم بگیرید بعد فایل بکآپ را با یک ویرایشگر (notepad یا n++) باز کنید در خط 143 و 144 چهارتا مقدار lanDns1="8.8.8.8" و lanDns2="4.2.2.4" هست که باید به dns دلخواه خودتون مقدارش را تغییر بدید مثل دو نمونه بالا از گوگل یا dns های داخلی یا dns هایی که از سرویس دهنده adsl دریافت کرده بعد هم یکبار ری استارت کنید تا تنظیمات اعمال بشه.

اگر زیاد قطعی adsl دارید از مدولاسیونها فقط g.dmt را تیک بزنید.

ahmadhafezy

Registered User
لایک‌ها
54
به 83 آپدیت کنید یه بار هم ریست کنید با دکمه کوچیک پشت مودم بعد با این روش آنلاک کنید

سلام دوست عزیز اپدیت کردم اما بعدش دیگه اینترنت ندارم. نمیدونم چطور انلاک کنم ممنون میشم کامل بهم توضیح بدین یا جایی که توضیج کامل هست ارجاع بدین

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
شما نیازی به اینترنت ندارید. اول به ۸۳ اپدیت کنید بعد با دکمه پشت مودم ریست کنید. سپس مودم را کانفیگ کنید. بعد در یک قسمت از صفحه تنظیمات مودم ,گرفتن بکاپ است که بکاپ را در دسکتاپ ذخیره کنید.
حالا با نرم افزار ی که بالا گفته شد فایل بکاپ را باز کنید و عددها را جایگزین کنید طبق متن بالا.
سپس در تنظیمات مودم فایل بکاپ دستکاری شده را ریستور کنید.همین

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
لطفا عکس از سری N+
و شرایط و قیمت خرید همکار
سپاس

gandolf05

Registered User
لایک‌ها
3
قیمت سری +N چنده؟
ایا با این سری میشه برای وایفای محدودیت دانلود گذاشت؟میخوام وقتی کسی میاد خونمون و از وایفای استفاده میکنه بیشتر از یک حجم مشخص استفاده نکنه

شهنام

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
مودم من ودافوم GH556A است و تنظیمات را روی آن انجام دادم و مدت یک ماه به خوبی کارکرد اما حالا هر کاری میکنم چراغ اتصال اینترنت ثابت نمی شود و به اینترنت متصل نمی شود. و صفحه ارتباط با 3G را نمایش میدهد.
چند بار ریست کردم و از اول تنظیمات را انجام دادم . ولی مشکل به قوت خود باقی است.
با ویندوز 7 مودم ، تنظیمات را انجام نمیدهد و فقط اجازه تغییر با ویندوز 8 را میدهد .
فریمور مودم هم آخرین ورژن (ایرلند) شماره 031 است.
لطفا راهنمایی بفرمایید
مشکرم

Arthas89

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان
من 6 ماه هست که مودم سری N رو خریدم.مودم بسیار خوبی هستش ولی یه مدت هست که دکمه wi-fi کار نمیکنه.فقط از طریق نرم افزاری روشن و خاموش میشه.کسی میدونه مشکل از کجاست؟

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
با سلام
مودم من ودافوم GH556A است و تنظیمات را روی آن انجام دادم و مدت یک ماه به خوبی کارکرد اما حالا هر کاری میکنم چراغ اتصال اینترنت ثابت نمی شود و به اینترنت متصل نمی شود. و صفحه ارتباط با 3G را نمایش میدهد.
چند بار ریست کردم و از اول تنظیمات را انجام دادم . ولی مشکل به قوت خود باقی است.
با ویندوز 7 مودم ، تنظیمات را انجام نمیدهد و فقط اجازه تغییر با ویندوز 8 را میدهد .
فریمور مودم هم آخرین ورژن (ایرلند) شماره 031 است.
لطفا راهنمایی بفرمایید
مشکرم

به 83 آپدیت کنید و بعد آنلاک کنید.

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
سلام دوستان
من 6 ماه هست که مودم سری N رو خریدم.مودم بسیار خوبی هستش ولی یه مدت هست که دکمه wi-fi کار نمیکنه.فقط از طریق نرم افزاری روشن و خاموش میشه.کسی میدونه مشکل از کجاست؟

یه بار ریست کنید با سوزن بعد تست کنید اگر باز هم کار نکرد دکمه خراب شده یا اتصالش به بورد قطع شده.

بالا