برگزیده های پرشین تولز

کیفیت رسیور تلویزیونهای با رسیور داخلی چطوره؟

benjamin1896

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با سلام خدمت دوستان محترم.
میخواستم ببینم آیا کسانی که تلویزیونهای رسیوردار مثل LG LB552V یا Samsung H5270 داشتن از عملکرد رسیور تلویزیون راضی هستند؟ تعداد ماهواره هایی که میگیره با رسیورهای معمولی تفاوتی نداره؟ خلاصه هر کسی هر چیزی درباره این موضوع به ذهنش میرسه بگه.
ممنون از همکاری دوستان عزیز. :D:D

shdostdar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوست عزیز من 2 ماه هستش که خریدم ولی کانال های hd کیفیت لازم رو نداره سعی کن اصلشو گیر بیاری که از برچسب بقل تی وی میشه تشخیص داد.

benjamin1896

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز من 2 ماه هستش که خریدم ولی کانال های hd کیفیت لازم رو نداره سعی کن اصلشو گیر بیاری که از برچسب بقل تی وی میشه تشخیص داد.
ممنون دوست عزیز که جواب دادی. میشه بگی مدل تلویزیون شما چی بوده؟ این که میگی اصلش رو بگیرم رو یه خورده بیشتر توضیح بده.

shdostdar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
ممنون دوست عزیز که جواب دادی. میشه بگی مدل تلویزیون شما چی بوده؟ این که میگی اصلش رو بگیرم رو یه خورده بیشتر توضیح بده.

مدل LG LB552V در دوطرف تی وی دو عدد بر چسب داره بر روی صفحه پنل که یکیش نوشته ساخت 2014 و طرف دیگه امکانات تی وی رو نوشته که اگه اصل باشه باید هر دوی این برچسب هارو برروی صفحه داشته باشه همین این نشان اصل بودنه عزیز

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
مشگلی ندارن ولی خیلی گرون هستن جدا بگیری به صرفه تره

daffy_duck376

Registered User
لایک‌ها
27
تاپیک قدیمی هست اما چون ممکنه سوال خیلی ها باشه تحلیل خودم رو بهتون میگم چون زمانی که من میخواستم بخرم کسی نبود راهنمایی کنه شاید به درد کسی بخوره
من lg مدل N575 s رو دارم که اسمارت هست .

مزایا :
  • نیاز شما به تعداد زیاد کنترل ها کم میکنه و راحت به یه کنترل همه کار انجام میشه. این مشکل در خانه من ما که هی کنترل گم میشه رو کم کرده!!!!!!!
  • در مورد کیفیت تصویر کانال های hd هیچ فرقی نداره با دستگاههای خارجی .
  • به صورت کلی راحتی بیشتری داره .
  • ساپورت موتور و دیش گردان فرقی با دستگاه نداره .
معایب
  • مدیریت کانالهای زیاد توش سخته . مثلا اگه آدمی هستی که میخوای تو 20 مسیر همه کانال ها رو نگاه کنی کار خیلی سخت میشه. چون کانالها رو مثل تلویزیون دسته بندی میکنه و مثل رسیور های بیرون بر اساس ماهواره دسته بندی نمیکنه .برای همین همه کانالها رو نمایش میده حتی اونهایی که مسیر ماهواره جاری نیستن.
  • برای باز کردن کد ها و کاناهای کارتی امکانات کمتری نسبت به رسیور داره.
  • آپگرید چندانی براش نمیاد . مال من اسمارت هست و خوش با wifi وصل میشه به نت تا حالا هم سه بار خودش رو آپگرید کرده (هر بار نزدیک به 500 MB:general111::general111::general208::general208::general208::general208:)اما من تغییری در ظاهر و مکانات و منو ها ندیدم.
  • ماهواره هایی مثل یاهست تو لیستش نیست . باید دستی تعریف بشه اللبته کار سختی نیست .
  • البته این رو هم بگم که این تلویزیون ها چون برای عراق ساخته میشه زیر نویس srt رو باید دستکاری کنی تا نشون بده اما تلویزیون های گارانتی دار ایران این مشکل رو ندارن.
نتیجه کلی :
  • اگر یه کاربر عادی هستی و مثل من فقط چند کنال محدود رو نگاه میکنی و بقیه رو بیخیال هستی تلویزیوت ماهواره دار بهتره.
  • اگر کسی هستی که هی دنبال انگولک کردن و.... دستگاه هستی و کد کانال فلان رو هی میخوای بزنی و 100000 تا کانال رو 10 تا مسیر میخوای ببینی دستگاه جدا بخر. ( البته به نظرم کار بیهوده ای هست و همه کانال ها مثل هم هستن )
از نظر قیمت فرق چندانی نداره منه اسمارت 42 رو تابستون خریدم 2100 که امکاناتش خوب هست . hdmi 3 تا - usb 3 تا ,wifi ,.... .
سوالی بود در خدمتم

mohamaddh

Registered User
لایک‌ها
48
تاپیک قدیمی هست اما چون ممکنه سوال خیلی ها باشه تحلیل خودم رو بهتون میگم چون زمانی که من میخواستم بخرم کسی نبود راهنمایی کنه شاید به درد کسی بخوره
من lg مدل N575 s رو دارم که اسمارت هست .

مزایا :
  • نیاز شما به تعداد زیاد کنترل ها کم میکنه و راحت به یه کنترل همه کار انجام میشه. این مشکل در خانه من ما که هی کنترل گم میشه رو کم کرده!!!!!!!
  • در مورد کیفیت تصویر کانال های hd هیچ فرقی نداره با دستگاههای خارجی .
  • به صورت کلی راحتی بیشتری داره .
  • ساپورت موتور و دیش گردان فرقی با دستگاه نداره .
معایب
  • مدیریت کانالهای زیاد توش سخته . مثلا اگه آدمی هستی که میخوای تو 20 مسیر همه کانال ها رو نگاه کنی کار خیلی سخت میشه. چون کانالها رو مثل تلویزیون دسته بندی میکنه و مثل رسیور های بیرون بر اساس ماهواره دسته بندی نمیکنه .برای همین همه کانالها رو نمایش میده حتی اونهایی که مسیر ماهواره جاری نیستن.
  • برای باز کردن کد ها و کاناهای کارتی امکانات کمتری نسبت به رسیور داره.
  • آپگرید چندانی براش نمیاد . مال من اسمارت هست و خوش با wifi وصل میشه به نت تا حالا هم سه بار خودش رو آپگرید کرده (هر بار نزدیک به 500 MB:general111::general111::general208::general208::general208::general208:)اما من تغییری در ظاهر و مکانات و منو ها ندیدم.
  • ماهواره هایی مثل یاهست تو لیستش نیست . باید دستی تعریف بشه اللبته کار سختی نیست .
  • البته این رو هم بگم که این تلویزیون ها چون برای عراق ساخته میشه زیر نویس srt رو باید دستکاری کنی تا نشون بده اما تلویزیون های گارانتی دار ایران این مشکل رو ندارن.
نتیجه کلی :
  • اگر یه کاربر عادی هستی و مثل من فقط چند کنال محدود رو نگاه میکنی و بقیه رو بیخیال هستی تلویزیوت ماهواره دار بهتره.
  • اگر کسی هستی که هی دنبال انگولک کردن و.... دستگاه هستی و کد کانال فلان رو هی میخوای بزنی و 100000 تا کانال رو 10 تا مسیر میخوای ببینی دستگاه جدا بخر. ( البته به نظرم کار بیهوده ای هست و همه کانال ها مثل هم هستن )
از نظر قیمت فرق چندانی نداره منه اسمارت 42 رو تابستون خریدم 2100 که امکاناتش خوب هست . hdmi 3 تا - usb 3 تا ,wifi ,.... .
سوالی بود در خدمتم
سلام. درمورد باز کردن کانالهای کارتی راهی وجود داره؟

شهریار

Registered User
لایک‌ها
6
اگه تلوزیون پورت CI داشته باشه میشه با خشابهای خاصی ***** راه انداخت

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

بالا