برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

AGA

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان مخابرات دانلود شبانه رایگان داره یا نه ؟ ( سرویس 2 مگ حجمی)

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
همه تو کار دانلودن
من نمىدونم با اين سرعتاى مزخرف اصلا ارزش داره دستگاه هاتونو روشن مىذارىد؟ حتي تبلت هم ارزش فرسوده کردن نداره
دانلودرهاى محترم ريديدتو کيفيت مخابرات
يه زمانى پينگ نزديک 100 داشتيم
الان زير 250 نمياد
برادر من خواهر من اين سرعتا براي داتلود نيست براي چت و وبگردي ساده است

Last edited:

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
همه تو کار دانلودن
من نمىدونم با اين سرعتاى مزخرف اصلا ارزش داره دستگاه هاتونو روشن مىذارىد؟ حتي تبلت هم ارزش فرسوده کردن نداره
دانلودرهاى محترم ريديدتو کيفيت مخابرات
يه زمانى پينگ نزديک 100 داشتيم
الان زير 250 نمياد
برادر من خواهر من اين سرعتا براي داتلود نيست براي چت و وبگردي ساده است

doomhammer65ir عزیز، بالا رفتن پینگ ها صرفاً مشکلش از کاربرانِ دانلودر نیست، اگه شما قبلاً که پینگ ها پایین تر بود از سرور های مختلف تریس میگرفتید کاملاً مشخص بود که از مسیرهای متفاوتی دیتا عبور میکنه و پهنای باند بهتر مدیریت میشه، الان خیلی وقته که شرکت ها مسیرهای مناسب و خوب رو به سرور هاشون وصل کردند و جداگانه/به کاربرهای خاص میفروشند و مسیر های افتضاح رو با ضریب اشتراک بسیار بالایی به کاربرهای ADSL میدند.

من که به شخصه دیگه اصلاً قیدِ گرفتن پینگ مناسب رو از ADSL زدم، با این اکانت های کاهش پینگ بازی هام رو انجام میدم در حالی که روی رایانه دیگر دارم 75% پهنای باندم رو تورنت دانلود میکنم. راحت پینگ نزدیک 100 هم دارم برا گیم و سرعت نزدیک 180 تا 200 هم در همون لحظه دانلود میکنم.

فرقی هم نداره که من و شما و چند تا دیگه استفاده نکنند، این ها اینقدر پهنای باند فروختند که نصف کاربراشون هم دانلود نداشته باشند بازهم پینگ اون 50% دیگه 50 تا هم پایین نمیاد. اگر هم بیاد دقیق صفحه پینگ رو ملاحظه کنید، بعد از چند دقیقه TTL شما تغییر میکنه و پینگ بالا میره مجدداً، فوراً شما رو از روی اون روتی که پهنای باندش باز هست خارج میکنند و میندازنتون قاطیِ کاربرای دیگری که دارند دانلود میکنند تا کاربرهای ویژه اشان را به روت های خلوت تر وصل کنند.

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
مشکلی نداره snr بالای 6 باشه ولی خط بیشتر از 512 نمیکشه مدل مودم چیه؟

با سلام.مودم ASUS N10 ميباشه.جديدا قطعي زياد شده.نميدونم مربوطه به نويز خطه يا مشکل از مخابراته.2-3 هفته اي ميشه اينطوري شده.البته خط يکي از دوستان هستش.دوستم ميگفت با 2020 تماس گرفته ولي بهش گفتن مشکلي از طرف مخابرات نيست.ممکنه از کابل روکار باشه؟

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
درود، باید مقدار snr از داخل تنظیمات مودم چک بشه. قطعی هم دو نوع هست: چراغ dsl خاموش بشه یا چراغ نت
اگه دومی باشه به نویز خط ربطی نداره

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
سلام و تشکر از شما.snr رو از داخا تنظيمات مودم چک ميکنيم.در مورد قطعي هم بايد از اين دوستم بپرسم ببينم قطعي از کدام نوعه.

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
سلام دوستان
برای مخابرات تهران dns ها رو میفرمایید بزارم؟

هم قسمت بالایی رو میخوام هم قسمت پایین رو

الان مشکلم اینه که بعضی سایتا رو باز نمیکنه و با گوشی هم نمیتونم از استور دانلود کنم

در حالی که جاهای دیگه مشکلی ندارم

به نظرتون با تغییر دی ان اس اوکی میشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
doomhammer65ir عزیز، بالا رفتن پینگ ها صرفاً مشکلش از کاربرانِ دانلودر نیست، اگه شما قبلاً که پینگ ها پایین تر بود از سرور های مختلف تریس میگرفتید کاملاً مشخص بود که از مسیرهای متفاوتی دیتا عبور میکنه و پهنای باند بهتر مدیریت میشه، الان خیلی وقته که شرکت ها مسیرهای مناسب و خوب رو به سرور هاشون وصل کردند و جداگانه/به کاربرهای خاص میفروشند و مسیر های افتضاح رو با ضریب اشتراک بسیار بالایی به کاربرهای ADSL میدند.

من که به شخصه دیگه اصلاً قیدِ گرفتن پینگ مناسب رو از ADSL زدم، با این اکانت های کاهش پینگ بازی هام رو انجام میدم در حالی که روی رایانه دیگر دارم 75% پهنای باندم رو تورنت دانلود میکنم. راحت پینگ نزدیک 100 هم دارم برا گیم و سرعت نزدیک 180 تا 200 هم در همون لحظه دانلود میکنم.

فرقی هم نداره که من و شما و چند تا دیگه استفاده نکنند، این ها اینقدر پهنای باند فروختند که نصف کاربراشون هم دانلود نداشته باشند بازهم پینگ اون 50% دیگه 50 تا هم پایین نمیاد. اگر هم بیاد دقیق صفحه پینگ رو ملاحظه کنید، بعد از چند دقیقه TTL شما تغییر میکنه و پینگ بالا میره مجدداً، فوراً شما رو از روی اون روتی که پهنای باندش باز هست خارج میکنند و میندازنتون قاطیِ کاربرای دیگری که دارند دانلود میکنند تا کاربرهای ویژه اشان را به روت های خلوت تر وصل کنند.
والا مخابرات که جدیدن همش روی CW که روت خوبیه چون از کابل epeg رد میشه و پینگش صبحا زیر 100 با آلمان اما متاسفانه نسبت رو رعایت نمیکنن و خیلی بیشتر سرویس فروختن تا جایی که چند وقتی از ظهر داغونه تا آخر شب.

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
:general208:شبا 1 به بعد که سرعت داغونه 2 مگ دارم سرعت دانلود 10کیلو بایتم نمیده 1 به بعد

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
سلام
دوستان از کجا بفهمیم طرحمون چیه؟من یادم میاد نامحدود 512 بودم ولی جدیدا قبضامون داره از اون قیمت همیشگی بیشتر میاد میترسم که دارن گیگ اضافه میزنن؟! الان 512 نامحدود تعرفش چنده؟

Obka

Registered User
لایک‌ها
125
:general208:شبا 1 به بعد که سرعت داغونه 2 مگ دارم سرعت دانلود 10کیلو بایتم نمیده 1 به بعد
سلام والا من تهران ٢ مگ دارم ثابت بين ٢٤٠ يا ٢٣٠ هست
البته مونده به مركز مخابراتى و ترافيك اون منطقه
سلام
دوستان از کجا بفهمیم طرحمون چیه؟من یادم میاد نامحدود 512 بودم ولی جدیدا قبضامون داره از اون قیمت همیشگی بیشتر میاد میترسم که دارن گیگ اضافه میزنن؟! الان 512 نامحدود تعرفش چنده؟
سلام
وارد سايت tct بشو و قسمت خدمات adsl با يوزر و پسوردت وارد شو مشخصات حسابتو نوشته
٥١٢ نامحدود تهران البته ٢٤.٦٠٠ تومان هست دو ماهش ٥٠ تومان حدودا ! تعرفه هم تغييرى نكرده و بدون هماهنگى اگر نامحدود بودى محدودت نمى كنند .

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
ما که شبانه اصلا سرعتش از در بهترین حالت از 40 بالاتر ندیدیم واسه خودمون:general208:مثلا 2 مگ هست

Obka

Registered User
لایک‌ها
125

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718

Obka

Registered User
لایک‌ها
125
1 به بعد اینطوریه فکر کنم شیرشو می بندن
روز خوبه مشکلی نداره
قاعدتا نبايد اين طورى باشه يا حداقل واسه من اين طور نيست ولى اون سرعت خدايي ستم هست

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
قاعدتا نبايد اين طورى باشه يا حداقل واسه من اين طور نيست ولى اون سرعت خدايي ستم هست

بی قانونه دیگه ستم که خوبه جنایت جنگیه بابا سایت باز نمیکنه 1 به بعد با این سرعت

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
چند روزه یه ساعتهایی میبینی چراغ های مودم روشنه ولی پینگ نداری
ریست میکنی مودم رو شاید درست بشه شایدم نه
خیلی کیفیتش اومده پایین
منی که دانلود ندارم ( نه شبانه نه روزانه ) برام ستمه همین 256 هم کار نده

alireza_asol

Registered User
لایک‌ها
91
باز ترکوندن نتو
هیچ سایتی باز نمیشه مگر این که 10 بار رفرش کنی.
اینترنت نیست که ... پکت لاسه
من 1 مگ نامحدود دارم دو ماهی میشه 90 تومن تقریبا. میخوام بگم قطع کننش.
میرم 128 نامحدود شاتل میگیرم ماهی 27. اگه زیر 60 گیگ دانلود کنی سرعت روی 1024 بسته میشه
مخابرات دیگه مسخرشو در آورده

بالا