برگزیده های پرشین تولز

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام دوست عزیز
بنده تو ساییتون ثبت نام کردم و اکانت 16 گیگ خریدم می خواستم ببینم از سایت http://rapidgator.net/ هم دانلود می کنید ! اکانت سایت هم در اختیارتون می زارم .

ضمن تشکر از شما بله اگر اکانت دانلود در اختیار ما قرار گیرد دانلود ها انجام می شود.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
آقا من همین الان تاپیکت رو دیدم ......یعنی واقعا خدا خیرت بده . این یکی از بهترین کارهایی بود که یه نفر میتونست بکنه اما یه خواهش :
اونم اینکه توی اطلاعات هر اکانت که مشتری میتونه بخره اضافه کنید که چند بار ارسال رایگان داره . چون اینجوری بیشتر راهنمایی می کنه آدم رو .
راستی من از سایت هایی که آهنگ و فیلم دانلود می کنم با تهدید برگشتن گفتن که در صورتی که اکانت VIP شما از یک IP دیگه اقدام به دانلود کنه اکانت بسته میشه . میخواستم بدونم تکلیف این دسته از سایت ها چیه ؟ حتما چک می کنن ؟
سوال بعدی هم اینکه مثلا ما اکانت ۱۶ گیگ رو گرفتیم و ۱۵ گیگ دانلود کردیم و شما برامون ارسال کردید , اونوقت میشه اون ۱ گیگ باقیمونده تو حساب بمونه و اضافه بشه به اکانت بعدی که میخریم ؟

چرا همه لینک های سایتتون خرابه ! حتی ثبت نام هم میخوام بکنم یه ایمیل برام میاد روش کلیک می کنم میگه همچین صفحه ای وجود نداره

ضمن تشکر از شما در رابطه با پیشنهاد شما ما سعی می کنیم این امکان را در چند روز آینده اضافه کنیم اما در رابطه با آن نمونه سایت های VIP به اطلاع منظور دانلود هم زمان با 2 آی پی مختلف است لذا در صورتی که پس از ارسال لینک ها برای ما شما مدتی در اکانت خود لاگین نکنید هیچ مشکلی در این رابطه پیش نمی آید.
در رابطه با سوال سوم شما نیز بله این کار کاملا امکان پذیر است اما به اطلاع می رسانم در سرویس های زیر 60 گیگابایت هزینه ارسال که در حدود 4500 تومان برای ارسال به سر تا سر کشور می باشد بر عهده کاربران است اما در سرویس های 60 گیگابایت و بالاتر 2 بار هزینه ارسال بر عهده ما می باشد.

kalleh0121

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام من دو روز پیش لینکامو دادم اما هنوز شما پیامی برای من نفرستادین پس کی میفرستین ؟
مگه چقدر طول میکشه
باتشکر از زحماتتون

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام من دو روز پیش لینکامو دادم اما هنوز شما پیامی برای من نفرستادین پس کی میفرستین ؟
مگه چقدر طول میکشه
باتشکر از زحماتتون

بله به اطلاع می رسانیم دانلود فایل های شما شروع شده است.

با احترام

mehrdad2090

Registered User
لایک‌ها
222
30 مگ خیلی زیا هست

AloneStar

Registered User
لایک‌ها
24
درود
حدود 500گیگ دانلود دارم.
گیگی چند حساب میکنی عزیز؟
تلفن تماست رو هم لطفا PM کن برام.

kalleh0121

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام ببخشید که دوباره تاپیک دادم اما الن سومین روزه که من درخواست دانلود دادم اما هنوز هیچ ایمیلی برام نیومده با این سرعت که شما گفنید خیلی زودتر باید انجام میشد
انصافا خسته شدم اینقدر رفتم و کد پیگری رو زدم و پیام تکراری اومد لطفا سریعتر انجام بدید خیلی به این بسته نیاز دارم

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام ببخشید که دوباره تاپیک دادم اما الن سومین روزه که من درخواست دانلود دادم اما هنوز هیچ ایمیلی برام نیومده با این سرعت که شما گفنید خیلی زودتر باید انجام میشد
انصافا خسته شدم اینقدر رفتم و کد پیگری رو زدم و پیام تکراری اومد لطفا سریعتر انجام بدید خیلی به این بسته نیاز دارم

به اطلاع می رسانیم کد های پیگیری هر روز ساعت 6 صبح بروز رسانی می شوند لذا من ضمن عذر خواهی از شما برای پیگیری هر چه سریع تر یک پیام برای شما ارسال کردم.

با احترام

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
کسی خریده تا بحال ؟
من 20 گیگ دانلود داشته باشم و شما انجام بدید برام و بفرستید چقدر میشه ؟
هزینه ی پست و dvd ها رو شرکت حساب میکنه؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
کسی خریده تا بحال ؟
من 20 گیگ دانلود داشته باشم و شما انجام بدید برام و بفرستید چقدر میشه ؟
هزینه ی پست و dvd ها رو شرکت حساب میکنه؟

بله تقریبا این خدمت 1.5 ماه است که در پارسی اسپیس راه اندازی شده است و کاربران زیادی از این انجمن سفارش دادند که در صفحات تاپیک موجود است.

لیست کامل سرویس ها :

images-postdata-3.png

در تمامی سرویس ها هزینه DVD ها رایگان می باشد همچنین در سرویس های 60 گیگابایت و بالاتر نیز بر عهده ما می باشد اما در سرویس های زیر 60 گیگابایت هزینه ارسال که در حدود 4500 تومان برای ارسال به سر تا سر کشور می باشد بر عهده کاربران می باشد.

با احترام

baziforush

Registered User
لایک‌ها
77
سلام
اگه بنده 300 گیگ دانلود داشته باشم و شما اونو برام دانلود کنید و بفرستین!هزینه نهایی که باید بنده پرداخت کنم چقدر میشه؟
ضمنا از ترکرهای خصوصی تورنت که سرعت بسیار بالایی دارن هم امکان دانلود نیست؟

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
اگه بنده 300 گیگ دانلود داشته باشم و شما اونو برام دانلود کنید و بفرستین!هزینه نهایی که باید بنده پرداخت کنم چقدر میشه؟
ضمنا از ترکرهای خصوصی تورنت که سرعت بسیار بالایی دارن هم امکان دانلود نیست؟

اگر لینک تورنت مشکل سرعت و قطعی نداشته باشد مشکلی از این لحاظ وجود ندارد.

یک پیام برای شما ارسال شد.

با احترام

hamidrta

Registered User
لایک‌ها
12
سلام

تو سایت نمی تونم عضو بشم لینک ثبت نام باز نمیشه!

1.وقتی ما لینک دانلود رو وارد می کنیم فایل رو ما دانلود می کنیم رویه سرور شما؟یعنی از اینترنت و فضا که داریم کم نمیشه چطوریه این؟
اینو متوجه نشدم که از فضا ما کم میشه یا نه!

2.بعد از چند روز سفارش دستمون می رسه . با تشکر

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام

تو سایت نمی تونم عضو بشم لینک ثبت نام باز نمیشه!

1.وقتی ما لینک دانلود رو وارد می کنیم فایل رو ما دانلود می کنیم رویه سرور شما؟یعنی از اینترنت و فضا که داریم کم نمیشه چطوریه این؟
اینو متوجه نشدم که از فضا ما کم میشه یا نه!

2.بعد از چند روز سفارش دستمون می رسه . با تشکر

بله وقتی شما لینک ها را در سایت ثبت می کنید وارد نوبت دانلود می شوند و در نهایت پس از دانلود ، رایت و بسته بندی به واحد توزیع تحویل داده می شوند تا از طریق پست برای شما ارسال شوند لذا هیچ گونه حجمی از حساب اینترنتی شما کم نمی شود.

در رابطه با سوال دوم شما معمولا مدت زمان دانلود و ارسال بین 3 الی 4 روز می باشد که ما سعی داریم این زمان را به زیر 48 ساعت در آینده کاهش دهیم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا