برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بارسلونا 5 - 1 سویا؛ با هتریک آقای گل تاریخ رقابت های لالیگا

طرفداری- َشاگردان لوئیز انریکه در تیم فوتبال بارسلونا موفق شدند در شب رکورد شکنی فوق ستاره آرژانتینی خود تیم فوتبال سویا را با بردی پر گل بدرقه کنند.
به گزارش طرفداری از ساعت 22:30 دقیقه امشب و در حساس ترین دیدار این هفته رقابت های لالیگا دو تیم فوتبال سویا و بارسلونا در استادیوم نیوکمپ شهر بارسلونا به مصاف هم رفتند.

نیمه نخست این دیدار همانند انتظار با مالکیت توپ و حملات بارسا همراه بد و از آن سو نیز شاگردان اونای امری با اتکا به حرکات دنیس سوارز و کارلوس باکا سعی در ایجاد خطر بر روی دروازه بارسا بودند اما تنها این لیونل مسی بود که توانست با هنر خود بر روی زدن ضربات ایستگاهی اختلاف دو تیم را در نیمه اول مسابقه رقم بزند.

نیمه دوم مسابقه با غافل گیری و گل به خودی اشتباه مدافعان بارسا همراه بود، اما در حالیکه همگان در انتظار گره خوردن کار بارسا برای کسب پیروزی بودند، نیمار آماده توانست خیلی زود بارسا را به بازی برگردانده و پس از آن نیز شاگردان آبی اناری ها توانستند با درخشش فوق ستاره های برزیلی و آرژانتینی خود خیال خود را از پیروزی در این مسابقه راحت کنند.

شرح گل های بازی:

8634.png
دقیقه 21: ضربه ایستگاهی هنرمندانه لئو مسی به کنج دروازه سویا رفت تا آبی اناری ها 1-0 پیش بیفتند.

8302.png
دقیقه 47: بر روی فرار ویتولو از جناح راست و اشتباه مدافعین بارسا توپ پس از برخورد جوردی آلبا به گل تساوی مسابقه تبدیل شد.

8634.png
دقیقه 49: ضربه ایستگاهی ژاوی هرناندز را نیمار با ضربه سر دقیق خود به گل دوم بارسا تبدیل کرد.

4fa193f9-fff1-3218-8361-780ea0378d49

8634.png
دقیقه 65: پاس استثنایی لوئیز سوارز را در آستانه دروازه سویا ایوان راکیتیچ کاپیتان سابق شاگردان اونای امری با ضربه سر خود به گل سوم بارسلونا تبدیل کرد.

f7d1b88d-5afa-3824-8adf-3242bdfb7a10

8634.png
دقیقه 72: همکاری لئو مسی و نیمار در دهانه دروازه به این فوق ستاره آرژانتینی رسید تا وی با به ثمر رساندن دومین گل خود در این مسابقه رکورد تلمو زارا به عنوان آقای گل تاریخ رقابت های لالیگا را نیز شکست دهد.

8634.png
دقیقه 78: لئو مسی آماده با حرکت انفرادی و تماشایی و ضربه زمینی دقیق خود به گوشه دروازه بتو توانست هتریک خود را در شب تبدیل شدن به آقای گل تاریخ رقابت های لالیگا تکمیل کند.

adab4cac-7c0b-3c32-9f94-57ba2292b9b5

ترکیب دو تیم و آمار نهایی بازی:

untitledromaaatataalsadffg2334455.jpg
untitledromaaatataalsadffg233445555.jpg

حاشیه بازی:

لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا موفق شد با هتریک امشب تعداد گل های خود در رقابت های لالیگا را به عدد 253 رسانده و بالاتر از تلمو زارا اسطوره فقید فوتبال اسپانیا باشگاه اتلتیک بیلبائو پس از سال ها این رکورد را نیز به نام خود ثبت کند.

b709ff72-4144-320d-b832-2857ff4d84eb
---------------
تبریک بابت برد خوب و رکورد شکنی مسی
یکی منو توجیح کنه دلیل وایسادن این براوو تو دروازه چیه؟ گلی که خوردیم سوا از اینکه مدافعان اشتباه کردن عکس العملش خیلی افتضاح بود
حتی رو اون توپ ارسالی چه اشتباهی هم انجام داد
نمیدونم رو چه حسابی اینو گذاشتن تو دروازه

Last edited:

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
تبریک به دوستان هم به خاطر برد و هم به آقای گلی لالیگا (دله بعضی ها بسوزه :دی )
! سویا تیم خوبی بوده توی این فصل و فقط با ما با احتساب این برد 5 امتیاز فاصله داره! این نشون میده تیم خوبی رو بردیم
بسی خوشحال گردیدم :دی
متاسفانه نتونستم بازی رو ببینم ولی توی نت داشتم چک میکردم همش
منتظرم هایلایت بیاد دانلود کنم!

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
بارسلونا 5 - 1 سویا؛ با هتریک آقای گل تاریخ رقابت های لالیگا

تبریک بابت برد خوب و رکورد شکنی مسی
یکی منو توجیح کنه دلیل وایسادن این براوو تو دروازه چیه؟ گلی که خوردیم سوا از اینکه مدافعان اشتباه کردن عکس العملش خیلی افتضاح بود
حتی رو اون توپ ارسالی چه اشتباهی هم انجام داد
نمیدونم رو چه حسابی اینو گذاشتن تو دروازه
واسه رکورد شکنیه اول فصلشه که تو دروازه هست

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
خبر زدن هول هولکی عاقبتش میشه این :دی
guffe1.jpg

دوستان طرفدار بارسا و علی الخصوص لئوی کبیر تبریک میگم ;)

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
واسه رکورد شکنیه اول فصلشه که تو دروازه هست
سگ تو روحش با این گلری که میگیره
فکر نکنم دلیلش این باشه
نمیدونم انریکه چی فکر میکنه با خودش

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
هم چنان تعویض های اتوماتیک انریکه. چرا سوارس رو در شرایطی که مثبت بازی می کنه حتماً باید بیرون بکشه؟ چرا براوو، وقتی تراشتگن می تونه بهتر عمل کنه؟

چه ضربه آزادی زد مسی!

گل سوم رو مسی اگه ول میکرد سوارز میزد. حتی میتونست به سوارز بده . نمیدونم چرا بقیه بازیکنا کمکش نمیکنن. سوارز یه گل بزنه موتورش روشن میشه

ریسک بزرگیه که توی اون دست مواقع توپی رو که مطمئنی گل می کنی ول کنی تا دیگری بزنه، زاویه ی قرار گرفتن سوارس ایده آل نبود و تقریباً پشت تیر بود.

Last edited:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
خیلی خیلی خوشحالم بابت گل زنی لیو و همکاری لیو و نیمار و پاس های عالی سوارز
به زودی ایشالله گل هم میزنه
پیکه داره سعی می کنه سر به راه تر بشه. متیو توی وسط قطعا بهتر از ماسکیه و اگر با آقا محسن هم عقیده ام که این ها هیچ وقت خواب فیکس دفاع بارسا بودن هم نمی دیدن و از اثر سربالا رفتن آبه که ابو عطا می خونن.
جدای از هت تریک و رکورد شکنی تاریخی لیو باید بگم بازی کماکان ناامید کننده بود.دقت کنید تمام حرکات ترکیبی موثر توسط مهاجم هاست.
هافبک ها چه غلطی می کنن آخه؟ راکیتیچ یه گل زد اوکی ولی اصلا خوب نبود.
آلبا امشب خیلی دوید و خیلی زحمت کشید و دستش درد نکنه.یه گل به خودمون زد دو تا تک به گل هم نزد رسما تو یه بازی سه پوین داد به حریف.حالا این بازی بخت یار بود و لیو و نیمار درمون آوردن ولی همیشه در بر این پاشنه نمی چرخه.
چپ و راست و سنتر بک و وسطمون یه دست کشیدن اساسی می خواد.
من غلط کردم گفتم تحریم خوبه.این تیم شدیدا تقویت می خواد و نباید خام نتیجه شد.
البته هنوز معتقدم با همین تیم و با همین مربی میشه لیگ رو برد اگر اشتباهات وحشتناک نکنیم.
دوستان چند وقته میخوام بپرسم فراموش می شه. این ماسکی که می گن منتخب بهترین بازیکن فصل بارسا شد نتیجه همون رای گیری کذایی مارکاست یا داستان دیگه ایه؟
اگر یادتون باشه پارسال در اکثر نظرسنجی ها ماسکی و آلوز و پدرو در صدر درخواست طرفدارا برای حذف از تیم بودن چی شد یهویی با این همه سوتی شد گل سر سبد؟
من تصور می کنم باید همون رای گیری مارکا باشه که با منظق جور دربیاد

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
عکس روز: تونل افتخار بازیکنان بارسلونا برای لیونل مسی
lionel-messi-22476.jpg

بازیکنان تیم فوتبال بارسلونا در پایان بازی امشب برابر سویا که با برتری 5 - 1 آبی اناری ها و هتریک و رکورد شکنی لیونل مسی به عنوان آقای گل تاریخ رقابت های لالیگا همراه بود، با برپایی تونل افتخار برای کاپیتان خود در دقایق آخر مسابقه، به تشویق این فوق ستاره 27 ساله آبی اناری های شهر بارسلون پرداختند.

lionel-messi-98237.jpg
--------------
انريکه: مسی بی همتاست و رکوردش تکرارنشدنی
pic-2014-11-22-barcelona-sevilla-01-optimized-v1416687321-jpg.jpg

بارسا با پيروزي 5-1 بر سويا، بهترين نمايش فصلش را ارائه داد. در شب رکوردشکني مسي، بارسلونا نيز برتري قاطعي را بدست آورد.
لوئیس انریکه در پایان بازی در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت:
مسی
سیری ناپذیری مسی است که بییشتر از هر چیزی مرا خوشحال می کند. بارها گفته ام که تاکنون فوتبالیستی نظیر او ندیده ام. مسی را با هیچ بازیکن دیگری نمی توان مقایسه کرد.رکورد گلزنی او بی همتا،تاریخی و تکرارنشدنی است. هیچکس حتی خود من فکر نمی کرد روزی بازیکنی بیاید و رکورد زارا را بشکند اما حالا رکورددار گلزنی لالیگا پیش ماست.
بارسا بدون مسی
همیشه دوست دارم در زمان حال زندگی کنم. بودن با مسی فوق العاده است.برای من او بهترین بازیکن تاریخ است.با او برای کسب افتخارات بیشتر به تلاش ادامه خواهم داد.
گل دریافتی از سویا
سویا از موقعیت کوچک خود به گل رسید.گل نیمار در بهترین زمان ممکن به ثمر رسید و اجازه نداد تا برای جبران آن گل، مدت زمان زیادی صبر کنیم و به ما آسودگی خاطر برای زدن گل های بعدی را داد.
نیمه دوم عالی
در نیمه دوم بازی کاملی ارائه دادیم.از همه لحاظ برتر از سویا بودیم و موقعیت های زیادی خلق کردیم. البته سویا هم خطراتی روی دروازه ما ایجاد کرد. نمی دانم این بهترین بازی ما بود یا نه اما در مجموع همه چیز خوب پیش رفت.
سوارز
او هم به زودی برای ما گلزنی خواهد کرد.داشتن مهاجمی با کیفیت او فوق العاده است.هیچکس به توانایی های لوئیس شکی ندارد و می دانم که گل های فراوانی برای بارسا خواهد زد.

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
تبریک به تمام بارسایی ها دیشب شب مسی بود!!قبل از زدن ضربه ایستگاهی ناامید بودم از اینکه شاید مسی اینبار هم با اختلاف کم بیرون بزنه یا به تیر بخوره ولی...

هتریک و رکورد مسی توی بهترین زمان ممکن اتفاق افتاد!!شاید اگه اینطوری نمیشد یا اصلا گل نمیزد هم خودش ناامید میشد هم شایعات در موردش بیشتر میشد

ولی هنوز هم وقتی تیم حریف توپ رو میگیره راحت میتونه تا محوطه جریمه بیاد.نگران روزی ام که توی چمپیونز لیگ به بایرن یا چلسی بخوریم

وقتی تیم متوسطی مثله سویا اینطور کار میکنه دیگه تیم های قوی تر راحت توی ضد حمله میتونن کار رو تموم کنن

ببینیم این ورمالن با اومدنش میخواد واسه دفاعمون چی کار بکنه

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
ت

ببینیم این ورمالن با اومدنش میخواد واسه دفاعمون چی کار بکنه

دقیقا کدوم اومدنش منظوره؟
یعنی همین یه مورد خرید فرمالن به تنهایی گواهی می ده بر بی کفایتی مسولای بارسا و البته جناب زوبی
اگر این بازیکن بیاد بعدا سه سال دفاعمون رو بیمه کنه هم که نخواهد کرد و دیگه هم مصدوم نشه باز فرقی نمی کنه در اصل داستان.
این همه پول دادن واسه یه دفاع فلان ساله همیشه مصدوم که در بهترین شرایطش هم به خاطر کارهای هجومیش معروف بود و نه دفاعیش.
الان مثلا معلوم نیست داگلاس رو واسه چی خریدیم ما؟
مدیریت مسخره ای داریم.تیم هم نیمکتش بد جور خالیه.یایا ممکنه برای خرید در دسترس باشه.دست کم برای دو سال گزینه پرفکتیه.دیوانه ن اگر بذارن از دست بره
خدا خیر گردونه

Last edited:

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
دقیقا کدوم اومدنش منظوره؟
یعنی همین یه مورد خرید فرمالن به تنهایی گواهی می ده بر بی کفایتی مسولای بارسا و البته جناب زوبی
اگر این بازیکن بیاد بعدا سه سال دفاعمون رو بیمه کنه هم که نخواهد کرد و دیگه هم مصدوم نشه باز فرقی نمی کنه در اصل داستان.
این همه پول دادن واسه یه دفاع فلان ساله همیشه مصدوم که در بهترین شرایطش هم به خاطر کارهای هجومیش معروف بود و نه دفاعیش.
الان مثلا معلوم نیست داگلاس رو واسه چی خریدیم ما؟
مدیریت مسخره ای داریم.تیم هم نیمکتش بد جور خالیه.یایا ممکنه برای خرید در دسترس باشه.دست کم برای دو سال گزینه پرفکتیه.دیوانه ن اگر بذارن از دست بره
خدا خیر گردونه
مشکل اینجاست که نمیدونیم دقیقا کی میتونه بازی کنه!!شاید هفته بعد شاید هم تا 3 ماه بعد:eek:

اصلا هم خبرای درست و مشخصی از وضعیتش نمیدن...فعلا که به تمرینات گروهی برگشته بازم آدم امیدوار میشه

ولی خدا کنه این محرومیت برداشته بشه تا بتونیم تو نیم فصل دوباره بازیکن بگیریم!!فعلا یه دفاع و یه هافبک مثه رویس جزء واجباته

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
تبریک بابت شکستن رکورد اونم با هتریک کردن :D
ولی تیم چرا این جوریه یه بازی تیم حریفو منهدم می کنه یه شب هم اشک ادم در میاد تا گل بزنه :general503:
بازی بعد اگه این انریکه سوارز رو عوض کنه میرم یکی می خوابونم زیر گوشش یکی از من بخوره یکی از نیوکمپ

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
اینفوگرافیک: برترین گلزنان تاریخ رقابت های لالیگا
طرفداری - فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا توانست با هتریک امشب خود و رسیدن به رکورد 253 گل زده بالاتر از تلمو زارا اسطوره باشگاه اتلتیک بیلبائو و سه مهاجم با سابقه و محبوب باشگاه رئال مادرید، عنوان آقای گلی تاریخ رقابت های لالیگا را به نام خود ثبت کند.
b3e4cfhcuaeb2h0.jpg
--------------------
تبريک کارلوس پويول به مسی (عکس)
leo-messi-barcelona.jpg

کارلوس پويول، کاپيتان سابق بارسا، يکي از اولين کساني بود که رکورد شکني ليونل مسي را به او تبريک گفت.

پویول با انتشار این عکس در صفحه فیس بوکش، گفت:" و متشکر لئو!"

00996780.jpg
--------------
ای جان سلطان:general504:

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
بازی واسمون خوب برگشت، شاید اگه بازی توی سانچز پیزخوان بود همه چی متفاوت رقم میخورد. تیم قاطعی نبودیم.
ولی این برد لازم بود،
متاسفانه مارتین اودگارد نابغه نروژی به رئال نزدیک شده.
انریکه حتی در حد تاتا و تیتو نیست!!!!!!!!!
دیشب دلم بحال سوارز میسوخت، گل دوم مسی حق سوارز بود، باید توپ رو نمیزد تا سوارزش گلش میکرد. پنهان نمیکنم اون صحنه از گل مسی ناراحت شدم (اما خب گل رکورد بود و نمیشد از خیرش گذشت)

نکته پایانی هم بازی خیلی خوب دنیس سوارز بود، یکی از بهترین های سویا و کاملا در خدمت تیم، سریع، بازیساز و تکنیکی
دلوفو هم خیلی سریعه، احتمالا سرعتش در حد ولکات باید باشه. استارت بزنه سخت بشه گرفتش. شخصا خیلی دوست دارم هر دو رو در ترکیب اصلی بارسا ببینم، خوشبختانه با این خصوصیات تکنیکی و فنی بالاتر از 180 سانتی متر هستند.
وجدانن سوارز بهتر از ژاوی و اینیستا توی 20 سالگی بازی میکنه :( نشون داد متعصبه و بعد از گلی که سویا زد اصلا خوشحالی نکرد.

Last edited:

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
دختر زارا: مسي رکورد پدرم را نشکانده !

دختر تلمو زارا مدعي شد که مسي بيشتر از پدرش گلزني کرده ولي هنوز رکورد او را نشکسته است !
00996767.jpg

زارا در پیراهن اتلتیک بیلبائو در سال 1955 موفق شده بود 251 گل به ثمر برساند که شب گذشته مسی با هت‌تریک مقابل سویا، گل 253 را به ثمر رساند و رکورد را شکاند.

کارمن زارا در این رابطه گفت:" مسی گل‌های بیشتری زد ولی رکورد پدرم را نشکاند. رکورد وقتی شکسته می‌شود که کسی در 267 بازی 251 گل بزند ولی مسی در 280 بازی به این تعداد گل رسید. ما آمار دقیقی از پدرم نداریم. اتلتیک در سایتش می‌گوید که 251 گل زده ولی باقی منابع، از 253 گل خبر داده اند. مسی به این رکورد رسیده زیرا بازیکن فوق‌العاده ای است ولی با 12 بازی بیشتر موفق به رسیدن به آن شد. او گلهای بیشتری زده ولی فکر می‌کنم رسانه ها اشتباه می‌کنند که می‌گویند رکورد پدرم شکسته شد."

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
مصدوميت فرمالن از ناحيه همسترينگ

توماس فرمالن، به دليل مصدوميت از ناحيه همسترينگ، از ليست بارسا براي ديدار مقابل آپوئل خط خورد
00992403.jpg

او که هنوز موفق نشده برای بارسلونا به میدان برود، از ابتدای حضورش در بارسا با مصدومیت به این تیم اضافه شد. مدافع بلژیکی با مصدومیت‌های زیادی دست و پنجه نرم کرد ولی از هفته ی پیش به تمرینات تیمی بازگشته بود و آماده ی بازی کردن بود. او به دلیل درد از ناحیه همسترینگ پای راستش، توسط انریکه از لیست بازی فردا شب خارج شد. آندرس اینیستا نیز به دلیل مصدومیت، از لیست بارسا برای دیدار مقابل آپوئل خط خورد.

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
هر وقت یاد این حرف پپ میوفتم مو به بدنم سیخ میشه !
من سعی کردم از مسی بهترین بازیکن جهان رو بسازم ، اما او این کار رو با ساختن بهترین مربی جهان تمام کرد !

*BOY*

Registered User
لایک‌ها
187
دوستانی که علاقه مند هستن یه GaP بارسایی تو لاین داشته باشیم ، iD لاینتون رو برای من پ.خ کنید ، با تشکر !

CATALAN'S
4
EVER

بالا