برگزیده های پرشین تولز

نظر شما در مورد سرمایه گذاری گنجینه سپهر بانک صادارت ؟؟

aaasssssddd

Registered User
لایک‌ها
73
آیا همچین طرحی مثلا ۵ یا ۴ سال قبل تو بانک خاصی اجرا شده تا بتونیم مقایسه کنیم یا از کسی سوال بگیریم که آیا این مبلغ واریزی میتونه همین ۵۰ تومن ثابت بمونه یا بعدا سال های بعد (که میشه پول آدم خرسی!) بیشتر باید واریز بشه !!!!!

ROMARIYO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
200
یه سوال
چرا وقتی که یه مبلغ مشخص و 25 ساله میزنیم
وقتی همون رو 30 ساله وارد میکنیم انقدر تفاوت داره ؟
یعنی برای 5 سال بیش از 2.5 برابر تفاوت ؟

ممنون

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
یه سوال

ممنون
بنده نیز این مسئله رو چک کردم ولی دلیلش رو نمیدونم چی هستش.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
آیا همچین طرحی مثلا ۵ یا ۴ سال قبل تو بانک خاصی اجرا شده تا بتونیم مقایسه کنیم یا از کسی سوال بگیریم که آیا این مبلغ واریزی میتونه همین ۵۰ تومن ثابت بمونه یا بعدا سال های بعد (که میشه پول آدم خرسی!) بیشتر باید واریز بشه !!!!!

ثابت که میتونه باشه متغییر هم میتونید بریزید کم یا زیاد کنید اونکه میبینید تو سایت هست برای محاسبه راحت تر هستش که نرم افزار سایت مبلغ ثابت رو در نظر میگیره و جواب رو به شما میگه
بعدم این حساب اگه قبلا باز کرده باشی یعنی گنجینه سپهر 1 مدتش 5 سال به 5 سال بود که تمدید میشود ولی در گنجینه 2 سال به سال شده یعنی شما سال دیگه مثلا بجایه 50 تومان 60میتونی تومان بریزی بازم میگم مبلغ واریزی حتما واجب نیست ثابت باشه بانک به اخرین ماندتون سود میده

یه سوال
ممنون
خوب شما مگه اینهمه تبلیغ سپردهای 5 ساله رو ندیدید واسه بانکهای مختلف رو که پولتون رو واسه 5 سال بزارید بدون اونکه بهش دست بزنید حدود 180 درصد بهتون سود میده البته از اون موقع که گفتن سپردها یکساله بشه اینکار نمیکنن

hosein1371

Registered User
لایک‌ها
48
سلام
دوستان به این مورد هم توجه کنید که کشورمون لاک پشتی هم بخواد پیش بره تا ده بیست سال دیگه یه کشور توسعه یافته شده و دیگه خبری ازین تورم های نجومی نیست.
البته امکان جنگهای داخلی و ....هست.

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
سلام
دوستان به این مورد هم توجه کنید که کشورمون لاک پشتی هم بخواد پیش بره تا ده بیست سال دیگه یه کشور توسعه یافته شده و دیگه خبری ازین تورم های نجومی نیست.
البته امکان جنگهای داخلی و ....هست.
:general307:​
---
کسی درصدو حساب نکرد؟

m.rezakh

Registered User
لایک‌ها
257
سلام
حدود 7، 8 سال پیش داخل یکی از موسساتی که الان تبدبل به بانک شده، طرحی شبیه به همین افتتاح کردیم
اون موقع ماهیانه 10000 پرداخت میکردیم . پدر من کارمند بود و حقوقش حدود 200000 تا 220000 بود، یعنی تقریبا 5 درصد حقوق میرفت به حساب قسط
الان بعد از این همه مدت، میگن این طرح به دلیل اینکه تورم تو این چند سال زیاد بوده و موسسه تبدیل به بانک شده ، دیگه با این مبلغ قسط که پرداخت میکنین، نمیتونیم به تعهداتی که دادیم عمل کنیم، دو تا پیشنهاد داریم :
1- 2 میلیون دریافت کنید و قرار داد بین بانک و شما باطل میشه
2- قرارداد جدید بین شما و بانک ایجاد بشه و مبلغ قسط افزایش پیدا کنه(به حقوق الان پدر من تقریبا میشد 10 درصد)
نظر من اینه که بانک ها هر کاری دلشون میخاد انجام میدن و راحت میزنن زیر قرارداد و حرفی که زدن، دست مشتری هم به هیچ جایی بند نیست
روی این طرح ها اصلا برای سرمایه گذاری و آتیه آینده حساب نکنین، به قول قدیمی ها این بانک ها جایی نمیشینن که زیر پاشون آب بره

chinatown

Registered User
لایک‌ها
179
مثکه یادتون رفته اوضاع دلار که بیریخ شد همین بانکا حسابای ارزی رو به مشتری بدبخت دلار که نمیدادن هیچ ریالم که میخواستن بدن ارز مرجع حساب میکردن 1228 تومن !!!!! مشتری هی میگفت بابا الان دلار 3500 شده 1228 کجا بود .... میگفتن دستورالعمل بانک مرکزیه روداریم کنی به جرم اختلال در **** اقتصادی کشور میری آب خنک خوردن هااا !!!! خخخخخ

اینو گفتم که حواستون باشه کجایین !!! قانون فقط برای آدمای معمولیه هر وقتم بخوان عوض میشه !!;)

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
حساب کردم تقریبا 18 درصد سالانه شد.
با این همه منت سر مشتری....

sp
داداش اشتباه حساب نکردی؟

بند شماره 30
موجودی شما
4742572 بوده
که 2 سود
69731
72181
براتون واریز شده
یعنی مبلغ 141192
صرف نظر از حساب دقیق که چون دو بار سود واریز شده و باید دفعه اول با موجودی اول حساب کرد.
سودی که برای شما واریزی شده واسه یک ماه
تقریبا 35 درصده

Last edited:

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
داداش اشتباه حساب نکردی؟

بند شماره 30
موجودی شما
4742572 بوده
که 2 سود
69731
72181
براتون واریز شده
یعنی مبلغ 141192
صرف نظر از حساب دقیق که چون دو بار سود واریز شده و باید دفعه اول با موجودی اول حساب کرد.
سودی که برای شما واریزی شده واسه یک ماه
تقریبا 35 درصده
تپی بند شماره 30 که موجودی4742 هست با همون سود 69700شده این قدر. شما یه سودو دوبار حساب کردی!
دوتا سود واریز نشده. وقتی میرم قسط بدم اول سود برج قبلو درج میکنه تو دفترچه بعد مبلغ واریز شده رو.

sp

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
عکسو پ.خ کردم.

sp
درسته رفیق.
تو اون بنده که گفتم دو بار بود گفتم شاید سیستمش اینه تو هر ماه مالی دو بار واریز سود داره.
همون درصد سودش اونه که فرمایش کردی 18 درصده.

raibo

Registered User
لایک‌ها
41
سلام
حدود 7، 8 سال پیش داخل یکی از موسساتی که الان تبدبل به بانک شده، طرحی شبیه به همین افتتاح کردیم
اون موقع ماهیانه 10000 پرداخت میکردیم . پدر من کارمند بود و حقوقش حدود 200000 تا 220000 بود، یعنی تقریبا 5 درصد حقوق میرفت به حساب قسط
الان بعد از این همه مدت، میگن این طرح به دلیل اینکه تورم تو این چند سال زیاد بوده و موسسه تبدیل به بانک شده ، دیگه با این مبلغ قسط که پرداخت میکنین، نمیتونیم به تعهداتی که دادیم عمل کنیم، دو تا پیشنهاد داریم :
1- 2 میلیون دریافت کنید و قرار داد بین بانک و شما باطل میشه
2- قرارداد جدید بین شما و بانک ایجاد بشه و مبلغ قسط افزایش پیدا کنه(به حقوق الان پدر من تقریبا میشد 10 درصد)
نظر من اینه که بانک ها هر کاری دلشون میخاد انجام میدن و راحت میزنن زیر قرارداد و حرفی که زدن، دست مشتری هم به هیچ جایی بند نیست
روی این طرح ها اصلا برای سرمایه گذاری و آتیه آینده حساب نکنین، به قول قدیمی ها این بانک ها جایی نمیشینن که زیر پاشون آب بره
داداش به نظر من شما هیچ قرداد جدیدی با این بانک امضا نکنید و اگر به تعهدش عمل نکرد میتونی شکایت کنی چون اگر قرداد درستی بسته باشید اونا موظفن که انجامش بدن

ROMARIYO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
200
در كل ميصرفه كه ؟
2 ميليون اول بذاري و ماهي 50.000 تومان قسط بدي ؟
25 ساله

CONSTANTLY1317

Registered User
لایک‌ها
2,568
ببخشید 2تا سوال خیلی مهم داشتم درباره گنجینه سپهر

1.من اولش 1میلیون بزارم و تا 30سال ماهی 50تومن بریزم, سود 2میلیارد بهم تعلق میگیره؟
5سال دیگه نیان بگن الان 50هزار تومن ارزشی نداره باید ماهی 300هزار تومن بریزی؟:general210:

2.چرا مبلغ افتتاح حساب انقدر تاثیر داره در سود پایانی؟؟
من اگه با 1میلیون و اقساط 50هزاری افتتاح کنم سود پایانی 20,721,977,054 ریال میشه
و اگه با 2میلیون و اقساط 50هزاری افتتاح کنم سود پایانی 26,620,049,224 ریال میشه
یعنی سر 1میلیون افتتاح حساب, 600میلیون بیشتر سود میکنم!!؟؟:eek:

ROMARIYO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
200
ببخشید 2تا سوال خیلی مهم داشتم درباره گنجینه سپهر

1.من اولش 1میلیون بزارم و تا 30سال ماهی 50تومن بریزم, سود 2میلیارد بهم تعلق میگیره؟
5سال دیگه نیان بگن الان 50هزار تومن ارزشی نداره باید ماهی 300هزار تومن بریزی؟:general210:

2.چرا مبلغ افتتاح حساب انقدر تاثیر داره در سود پایانی؟؟
من اگه با 1میلیون و اقساط 50هزاری افتتاح کنم سود پایانی 20,721,977,054 ریال میشه
و اگه با 2میلیون و اقساط 50هزاری افتتاح کنم سود پایانی 26,620,049,224 ریال میشه
یعنی سر 1میلیون افتتاح حساب, 600میلیون بیشتر سود میکنم!!؟؟:eek:

بعد غیر از این 5 سال تفاوت هم خیلی فرق داره
مثلن همین مبلغ 25 ساله و 30 ساله تفاوتش 1 میلیارد تومن هست .

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
بابا اینا کلاهبردارن به نظرتون میان ۱ملیارد همینجوری بهتون بدن.یه طرحی بود که طلا میزاشتی بانک صادرات،بعد این تغییرات قیمت ارز و طلا جمعش کردن.اینم موقع سررسید همیچین بلایی سرش میاد.

Sent from my SM-T700 using Tapatalk

ROMARIYO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
200
بابا اینا کلاهبردارن به نظرتون میان ۱ملیارد همینجوری بهتون بدن.یه طرحی بود که طلا میزاشتی بانک صادرات،بعد این تغییرات قیمت ارز و طلا جمعش کردن.اینم موقع سررسید همیچین بلایی سرش میاد.

Sent from my SM-T700 using Tapatalk

مگه فرم قرارداد نداره ؟

بالا