برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام به همگی دوستان و مدیران
خسته نباشید
سوالی داشتم نسبت به افراد بن شده
در بازارچه متوجه شدم تعداد زیادی از دوستان بن شدن دلیل این همه بن چی هست
و در جزیره بن شدگان اسم هیچکدام ذکر نشده و دلیل بن شدنشون
لطفا ذکر بشه شاید در معاملات بازارچه تاثیری داشته باشه .....
سلام
اگر دلیل بن شدن افراد برای کاربران مفید باشد حتما ذکر میشود...

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام، عذر میخوام میخواستم علت دقیق بن شدن اکانتم اونم به مدت یک ماه رو بدونم!
نوشته شده تخلف از مقررات!
ممنون میشم یکی دقیق توضیح بده چرا؟!

کاربر
http://forum.persiantools.com/members/arash-2010.182131/
سلام
دلیل بن شدن شما برخورد بد با خریدار یا فروشنده در گفتگوی خصوصی به دفعات بوده است...

temp.arash.2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دلیل بن شدن شما برخورد بد با خریدار یا فروشنده در گفتگوی صوصی به دفعات بوده است...

ممنون میشم دو مورد از اون دفعات برخورد بد من رو مثال بزنین، یا
یا چه جوری به دفعات زیاد برخود بد من در خصوصی پی بردین.؟!
حالا دفعات زیاد بماند،به عنوان نمونه فقط سه تا یوزر نام ببرین که من در خصوصی برخود بد داشتم...

temp.arash.2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته اگر از دفعات منظور شما مورد اون مدیر بازنشته سایت هست که من خریدار کالای ایشون بودم و کلی ایشون با وقت من بازی کرد و آخرش هم هر چی از دهنش در اومد به من گفت و منم بهش اعتراض کردم و در آخر هم ایشون به صراحت گفت از امکانات مدیریتی برای مقابله استفاده میکنه ،بحثش جداست...

ولی این شرایط سایت جدا جای تاسف داره،جایی که من باید شاکی باشم و حتی امتیاز منفی بدم به فروشنده، به خاطر روابط فروشنده با مدیران من یک ماه بن میشم...و کسی هم نیست نظارت و پیگیری داشته باشه...
،

kamion

Registered User
لایک‌ها
604
ببخشید در گذشته امکان ویرایش و حذف پست وجود داشت اما گویا الان بعد از گذشت یک بازه زمانی کوتاه دیگر تغییر و حذف پست امکان پذیر نیست؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
ببخشید در گذشته امکان ویرایش و حذف پست وجود داشت اما گویا الان بعد از گذشت یک بازه زمانی کوتاه دیگر تغییر و حذف پست امکان پذیر نیست؟
سلام
تنها افرادی که فروشنده ی معتبر هستند و یا از بسته های بازارچه خریداری کرده اندو یاتاپیک مهم دارند میتوانند پست خود را حذف و ویرایش کنند...

Pooriaonline

Registered User
لایک‌ها
15
من نميتونم تو زمان بندي آپ موضوع انتخاب كنم بسته هم خريدم لطفا دوستان كمك كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
با سلام
میخواستم بدونم وقتی 1 فرد خطایی انجام میده به هر دلیل و بن میشه چطوری دوباره میاد نام کاربری میسازه و شروع به فعالیت میکنه؟
قانون بن رو واسه چه چیزی گذاشتید؟ با این کار اصلا بن معنی نداره هرکسی 3.4 تا یوزر میسازه فعالیت میکنه راحت امتیاز بازارچه به خودش میده!!!
الان من هیچ سابقه ای ندارم حتی 1 بار هم بن یه تذکری دریافت نکردم اما به خودم اجازه ندادم یوزر دوم بسازم !! این مساله مشکل داره
جدیدا باب شده هر کسی یوزر جدید ساخته وسیله ای برای فروش گذاشته تو امضاش نوشته من فلانی هستم که یوزرم بن شده !!!

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,189
سلام
تنها افرادی که فروشنده ی معتبر هستند و یا از بسته های بازارچه خریداری کرده اندو یاتاپیک مهم دارند میتوانند پست خود را حذف و ویرایش کنند...
آقا لطفا اگه به فکر هاست خودتون نیستید.. به فکر ترافیک ما باشین
حجم مجاز آپلود عکس ها رو کمتر 200 کیلوبایت بکنید خواهشن..
تا بیای تو بازارچه یه دوری بزنی چندین مگ از ترافیکت هیمنطوری رفته..
@ehsan

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
آقا لطفا اگه به فکر هاست خودتون نیستید.. به فکر ترافیک ما باشین
حجم مجاز آپلود عکس ها رو کمتر 200 کیلوبایت بکنید خواهشن..
تا بیای تو بازارچه یه دوری بزنی چندین مگ از ترافیکت هیمنطوری رفته..
@ehsan
اگه اینکار رو بکنن عکسها کیفیتش میاد پایین و چیزی از وضعیت وسیله مورد نظر مشخص نمیشه
بابت خرید باید یه چیزی هم داد ترافیک که چیزی نیست

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,189
اگه اینکار رو بکنن عکسها کیفیتش میاد پایین و چیزی از وضعیت وسیله مورد نظر مشخص نمیشه
بابت خرید باید یه چیزی هم داد ترافیک که چیزی نیست
من تاپیک رو باز میکنم که متن توصیحات فروشنده رو بخونم.. یهو کلی عکس با حجم و رزولیشن بالا لود میشن نصف ترافیکم رو میخورن..
مگه قحط آپلود سنتره؟
اگه بلد نیستن حجم عکس رو کم کنن یا فکر میکنن جزییات توش ناپیدا میشه توی آپلود سنتر آپولد کنن و لینکش رو بذارن توی تاپیک..

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
من تاپیک رو باز میکنم که متن توصیحات فروشنده رو بخونم.. یهو کلی عکس با حجم و رزولیشن بالا لود میشن نصف ترافیکم رو میخورن..
مگه قحط آپلود سنتره؟
اگه بلد نیستن حجم عکس رو کم کنن یا فکر میکنن جزییات توش ناپیدا میشه توی آپلود سنتر آپولد کنن و لینکش رو بذارن توی تاپیک..
شما اگه یه تاپیک فروش بزنی اینجا متوجه میشی
خوب کسی سره خودشو درد نمیاره بره از یه اپلود سنتره دیگه لینک بده همینجا اپ میکنه و هرجور که دوست داره میذاره اگه کم کیفیت بود خریدار گیر میده که عکس با کیفیت بذار و مجبوره عکس با حجم بالا بذاره به خاطره همین قضایا و وایبر محترم بنده به خرید اینترنت نامحدود رو اوردم

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
مگه قحط آپلود سنتره؟

گل گفتی ! :)

شما اگه یه تاپیک فروش بزنی اینجا متوجه میشی
خوب کسی سره خودشو درد نمیاره بره از یه اپلود سنتره دیگه لینک بده همینجا اپ میکنه و هرجور که دوست داره میذاره اگه کم کیفیت بود خریدار گیر میده که عکس با کیفیت بذار و مجبوره عکس با حجم بالا بذاره به خاطره همین قضایا و وایبر محترم بنده به خرید اینترنت نامحدود رو اوردم
اینطوری بهتر نیست که یکی دو تا عکس تو تاپیک باشه بقیه هم لینک بشه به عکس های آپلود شده تو آپلود سنتر !

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
گل گفتی ! :)

اینطوری بهتر نیست که یکی دو تا عکس تو تاپیک باشه بقیه هم لینک بشه به عکس های آپلود شده تو آپلود سنتر !
اینو میتونی به مدیران بگی
مدیران هم به این 200 هزار کاربر اموزش بدن چطوره؟
خوب نمیشه عزیز خودت یکم فکر کن نهایت فیلتری قرار بدن که عکس فقط با کلیک بزرگ بشه و طرح نمایش بزرگنما وجود نداشته باشه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,189
خوب نمیشه عزیز خودت یکم فکر کن نهایت فیلتری قرار بدن که عکس فقط با کلیک بزرگ بشه و طرح نمایش بزرگنما وجود نداشته باشه
وقتی محدودیت حجم عکس بذارن..کاربرا خودشون خود به خود مجبور میشن یکی دوتا عکس ساده بذارن توی تاپیک..
و عکس های حجیم رو توی آپلود سنتر آپلود کنن.

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
هر چیزی قابل انجام هست اما زمان میخواد و بررسی بهترین روش !

الان محدودیت هر عکس تو تاپیک ها 400 کیلو بایته حالا 5 تا عکس تو یک تاپیک که معمولا بالای 400 کیلو بایت باشه 2 مگابایت از اینترنتو میپرونه !
این روشی هم که فرمودین خوبه تصاویر به صورت بند انگشتی داخل تاپیک باشن با حجم کم و با کلیک در اندازه و حجم اصلی قرار گیرند ...

بالا