برگزیده های پرشین تولز

سوالات متفرقه

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
سئو دیویس بیس!
2i8d4ao.gif

:general607::general607::general607:

عمو گریپین عایا ؟
آرمان های تارک الپیتی چه شد پس ؟

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سلام. امروز برای من دو تا بسته از چین رسید که فری شپینگ بود (البته به دو آدرس مختلف) و جالب اینجاست که گمرک بهش نخورده ولی یکی رو 18 و دیگری 24 هزار تومان پست پول به عنوان حق السهم دریافت کرده . در حالی که خود اجناس نصف این قیمت داشته اند . کسی می دونه قضیه چیه ؟ (حواستون هم باشه که داره چه اتفاقی می افته و کسایی که جنس می گیرند ممکنه چه بالیی سرشون بیاد)
تا اونجا که من میدونم و خودمم تجربه کردم
این هزینه رو از همه میگیرند
بابتِ توزیعِ مرسولاتِ خارجه

Sent from my HM NOTE 1W

mohammad_77

Registered User
لایک‌ها
20
ممنون . کسی راهکاری برای این قضیه داره ؟
مثلا دم در تحویل نگیریم و فقط بریم اون هایی که گرونتر هستند رو تحویل بگیریم ؟

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
این سندبادا از خره مرده نمیگزرن ! ببینن یکی داره خوشحال میشه میرینن تو حالش! برادرم یه بسته از کانادا فرستاده بود، بسته بندی سالم بود ولی یکی از کرم های پوست درب روش رو شیکونده بودن !! انقدرم طول کشیده بود بیاد که فقط خداروشکر کردیم رسیده !

z1

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
این سندبادا از خره مرده نمیگزرن ! ببینن یکی داره خوشحال میشه میرینن تو حالش! برادرم یه بسته از کانادا فرستاده بود، بسته بندی سالم بود ولی یکی از کرم های پوست درب روش رو شیکونده بودن !! انقدرم طول کشیده بود بیاد که فقط خداروشکر کردیم رسیده !

z1
بالاخره اوردن يا نه؟

mohammad_77

Registered User
لایک‌ها
20
یکی رو فرستادم از اداره پست سوال کرده این حق السهم چیه قضیه اش گفته مربوط به اداره گمرک هست !
خودم بودم می گفتم گمرک که 13 هزار حساب کرده ولی نگرفته , تازه هر ایرانی که می تونی سالی 50 دلار بیاره !(توی سایتشون هست - البته گفته اگر بخواهیم می تونیم بگیریم :( )
بعد هم گفته نزدیک دو ساله که این طوری شده و حدود 18 هزار تومان می گیرند . اون اداره پست رو هم برید ازش بقیه 24 هزار تومان رو پس بگیرید .
(همه چی آرومه ... من چقدر خوشبختم ....)

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
یکی رو فرستادم از اداره پست سوال کرده این حق السهم چیه قضیه اش گفته مربوط به اداره گمرک هست !
خودم بودم می گفتم گمرک که 13 هزار حساب کرده ولی نگرفته , تازه هر ایرانی که می تونی سالی 50 دلار بیاره !(توی سایتشون هست - البته گفته اگر بخواهیم می تونیم بگیریم :( )
بعد هم گفته نزدیک دو ساله که این طوری شده و حدود 18 هزار تومان می گیرند . اون اداره پست رو هم برید ازش بقیه 24 هزار تومان رو پس بگیرید .
(همه چی آرومه ... من چقدر خوشبختم ....)
ببين دارم بت ميگم كه از هيچكس نميگرفتن و حقي نداشتن كه بگيرن!
يه چيز الكي درست كردن كه حساب كن روزي چندتا بسنه داره اينجوزي توزيع ميشه در ميانگين 15000 تومن ضرب كن ببين اداره گدا پست چه پولداري ميشه سر اين قضيه!!!

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
ببين دارم بت ميگم كه از هيچكس نميگرفتن و حقي نداشتن كه بگيرن!
يه چيز الكي درست كردن كه حساب كن روزي چندتا بسنه داره اينجوزي توزيع ميشه در ميانگين 15000 تومن ضرب كن ببين اداره گدا پست چه پولداري ميشه سر اين قضيه!!!
حالا به کارمنداش که نمیرسه میره تو جیب نا اهلش

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
دوستان روش كار DHL به چه صورت هست؟!

يعني يه بسته 50 كيلويي بياد با DHL مستقيم مياره دم خونه!؟ يا اعلام ميكنن بايد بريم گمرك هزينه گمرك ترخيص كردن و اينا ؟

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
دوستان روش كار DHL به چه صورت هست؟!

يعني يه بسته 50 كيلويي بياد با DHL مستقيم مياره دم خونه!؟ يا اعلام ميكنن بايد بريم گمرك هزينه گمرك ترخيص كردن و اينا ؟
این سوالتو تو تاپیکِ مرجع سوالات پستی گمرکی بپرسی سریعتر جواب میگیری

Sent from my HM NOTE 1W

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
چه جوری میشه 4تا درس هنگام امتحانات تو دانشگاه آزاد حذف کرد؟
تا 3تا درس سر امتحان نری خود به خود حذف میشه...اون یه دونه درس چه جوری حذف کنم ؟؟

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
چه جوری میشه 4تا درس هنگام امتحانات تو دانشگاه آزاد حذف کرد؟
تا 3تا درس سر امتحان نری خود به خود حذف میشه...اون یه دونه درس چه جوری حذف کنم ؟؟
باید حذف پزشکی کنی

روز امتحان نمیری ,همون روز میری دکتر یه گواهی مرخصی میگیری اونو میبری بعدا دانشگاه دکتر دانشگاه تایید میکنه اموزش واست حذف پزشکی میزنه
تو سایتم همینو میزنه

فقط بدون افتادی رو فاز حذف کردن دیگه تا اخر درست گریبانگیرت این عادت!!!

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
من باز سوالمو تکرار میکنم
این خارجیا بدون اب چطور میرن دستشویی ؟:general502: اخه مگه فقط با یه دستمال میشه ادم بره دستشویی ؟ o_O:general607:

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
این خارجیا بدون اب چطور میرن دستشویی ؟:general502: اخه مگه فقط با یه دستمال میشه ادم بره دستشویی ؟ o_O:general607:
با یه دستمال نه! اما با یه رول کامل دستمال بله! :D
My own Life!

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
اره بابا كارمندا بيچاره ها چيزي از اين پول گنده ها گيرشون نمياد!
همین کارمندای بیچاره (به قول شما!) هستن که الان زورشون میاد پست سفارشی بفرستن!...تا باهاشون جروبحث نکنی از پیشتاز پایینتر نمیان...پف یوزا
همونطور که ما الان داریم تو جایی زندگی می‌کنیم که .... ولی خیلی وقته آب قطه!

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351

اقا میون بحث پست و اینجور چیزا، من رفته بودم مالزی ، یه جا سختم شد:D فشار شدید و خلاصه در به در دنبال دستشویی بلاخره یافتم، دیگه انقدر عجله بود نگاه نکردم کجا دارم کارم رو میکنم، بعد که به برخواستن رسید :D دیدم هیچی نیست !! فقط دستمال کاغذی ،اونم از این مقوایی توریا که انگار روزنامست!!! خیلی سخت گزشت خیلی..رسیدم هتل لباس زیرم رو انداختم سطل و رفتم حموم! باورتون نمیشه چقدر حس بدیه ،ادم از خوثش بدش میاد..بعضی از خارجیا کلا اینجوری زندگی میکنن !

z1

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
اقا میون بحث پست و اینجور چیزا، من رفته بودم مالزی ، یه جا سختم شد:D فشار شدید و خلاصه در به در دنبال دستشویی بلاخره یافتم، دیگه انقدر عجله بود نگاه نکردم کجا دارم کارم رو میکنم، بعد که به برخواستن رسید :D دیدم هیچی نیست !! فقط دستمال کاغذی ،اونم از این مقوایی توریا که انگار روزنامست!!! خیلی سخت گزشت خیلی..رسیدم هتل لباس زیرم رو انداختم سطل و رفتم حموم! باورتون نمیشه چقدر حس بدیه ،ادم از خوثش بدش میاد..بعضی از خارجیا کلا اینجوری زندگی میکنن !

z1
داش ما فیلیپین میگه همیشه یه اب معدنی بزرگ تو کولش هست :D:D

My own Life!

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829

z1
واقعا این حرکتشون جتدش اوره :general607:
دو شب پیش اب رفته بود بقول خودت سختم شده بود :D افتابه هم بود اما نرفتم دستشویی تا اب بیاد حالا اینا چطور با دستمال کارشون رو انجام میدن عجیبه :general306:

بالا