برگزیده های پرشین تولز

مشکل در پیدا کردن بهترین آموزشگاه یا ... برای یاد گرفتن html css jquari

sedayjavan6

Registered User
لایک‌ها
22
تهران ميدان بهارستان ابتداي خيابان ملت پلات ٢٤٦
با سلام خدمت دوستان عزیز
من طراح گرافیک هستم و براحتی میتونم یه قالب با ایده خودم طراحی کنم ولی یکی از نقاط ضعفم تبدیل این قالب به html css jquariهست تا یه سایت خوب با ایده خودم راه بندازم.
چند وقتی هست که دنبال آموزش تبدیل پی اس دی به html css jquarگشتم ولی هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم و اگر هم چیزی بود اینقدر سخت بود که من هیچی نفهمیدم.همین html رو اموزششو بصورت کتاب و جزوه و فیلم از اینترنت گرفتم خیلی بد توضیح دادن یا بهتر بگم من چیزی نفهمیدم ازشون. خلاصه به این نتیجه رسیدم که برم یه اموزشگاهی یا کلاس خصوصی که بتونم حضوری یاد بگیرم html css jquar رو.
ترجیحم بیشتر رو اموزشگاه هست چون آموزشگاه رو میشه از رو سوابق و هنرجوهاش ،خوب یا بد بودنشو تشخیص داد و از مهم تر قیمتشم از کلاسه خصوصی پایین تره .
در کل من میخوام html css jquari رو اصولی یاد بگیرم .قیمت برام مهمه ولی یاد گیری برام مهمتره.
بنده تهران هستم لطفا آموزشگاه یا پیشهنهاده دیگری داریدبهم بگید
راستی خودم تحقیق کردم بهترین نتیجه کلاس های سایته همیار وردپرس بود ولی زمان و مدت آموزشش و تعداد نفرات حاضر در کلاس یه ذره ادمو به شک میندازه که ایا میشه گفت بهترین انتخابه !!!
http://tuts.hamyarwp.com/wordpress-theme-development/

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
تا منابع و اطلاعاتی به بزرگی اقیانوس اینترنت هست،
کلاس رفتن انتخاب خوبی نیست.

xcalibo

Registered User
لایک‌ها
16
برای یادگرفتن مواردی که فرمودین آموزشگاه نیاز نیست.
تو سایت هایی مثل دانشجویار , لرن فایلز و ... میتونید ویدئو های آموزشی رو به رایگان دانلود کرده و یاد بگیرید.

sedayjavan6

Registered User
لایک‌ها
22
تهران ميدان بهارستان ابتداي خيابان ملت پلات ٢٤٦
ممنون از پاسخگویییتون
من آموزشه چند تا سایتو دیدم ولی توضیح کامل ندادن بهم و مسئلن وقتی باسم سوالی پیش میاد نمیدونم چجوری مطرح کنم و این آموزش های اینترنتی بیشتر باسه کسایی که یه پیش زمینه دارن مفیده البته به نظره من . بازم اگه سایتیو میدونید که آموزش های مفیدی داده و شما با دیدن اون آموزش ها خیلی پیشرفت کردین ممنون میشم بهم بدین آدرس سایت هارو.
سایت هایی مثل دانشجویار , لرن فایلز پکیج های پولی دارند که بنظرم برم سر کلاس بیشتر به نفعمه تا بخوام این پکیج هارو بخرم

بالا