برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

MehrZaad

Registered User
لایک‌ها
98
مبارک باشه ایشالاه که هیچی هم نمیشه و به زودی مجوز بگیره
منم خیلی دوست داشتم تو این بانک برم و پولی سپرده کنم
اما از وقتی تات منحل شد و شد آینده یکم چشم ترسیده
راستی کوتاه مدت 23 درصدی هم باز کردی؟

ممنون رفیق ، چند تا نکته! رفتم بانک ملت حسابمو ببندم معاون شعبه خیلی‌ اصرار داشت دلیلش رو بدونه آخر بهش گفتم ، گفت مطمئنی ۲۷%... و ۲۳%... گفتم آره الان دارم از اونجا میام گوشی رو برداشت زنگ زد به یکی‌ از شعبه‌های آینده پرسید دید حقیقت داره از من خواهش کرد اگه تونستم فرم ثبت نام کوتاه مدت براش بگیرم ببرم بانک! بعد هم گفت من هم جای تو بودم همین کارو می‌کردم... از بانک ملت حواله بین بانکی گرفتم برای حساب کوتاه مدتی که قبلش تو بانک آینده باز کرده بودم... دیدم اسم بانک مقصد رو تات نوشتن ( یعنی بانک آینده هنوز تو سیستم بانکی به اسم تات شناخته میشه )

آینده درسته رسما مجوز نداره ولی‌ چرا عضو شتاب و...؟

Washington20015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
ممنون رفیق ، چند تا نکته! رفتم بانک ملت حسابمو ببندم معاون شعبه خیلی‌ اصرار داشت دلیلش رو بدونه آخر بهش گفتم ، گفت مطمئنی ۲۷%... و ۲۳%... گفتم آره الان دارم از اونجا میام گوشی رو برداشت زنگ زد به یکی‌ از شعبه‌های آینده پرسید دید حقیقت داره از من خواهش کرد اگه تونستم فرم ثبت نام کوتاه مدت براش بگیرم ببرم بانک! بعد هم گفت من هم جای تو بودم همین کارو می‌کردم... از بانک ملت حواله بین بانکی گرفتم برای حساب کوتاه مدتی که قبلش تو بانک آینده باز کرده بودم... دیدم اسم بانک مقصد رو تات نوشتن ( یعنی بانک آینده هنوز تو سیستم بانکی به اسم تات شناخته میشه )

والا برای منم جای سواله متاسفانه مملکت ما اصلا کاراش معلوم نیست
یکی نیست بگه آقای سیف مدیر محترم بانک مرکزی اگه شتابشو وصل کردین پس چرا مجوزشو صادر نمیکنین؟خیال همرو راحت کنین
هنوز دسته چک هایی که بانک آینده میده به نام بانک تات
منم اتفاقا 3 روز پیش بود که رفته بودم بانک سامان یارو گفت کجاها سود بیشتر میده
گفتم آینده هم کوتاه مدتشو 23 درصد میده هم بلند مدتش 27 درصد و کف هم نداره
گفت با این که من بانکدار بانک سامان هستم ولی میرم جایی پولمو میزارم که بیشتر بده
و من هم کاملاااااااا موافقم
چون کسی نمیاد بگه آفرین که پولتو پیش ما گذاشتی و درصد کمتر گرفتی
2 ماه پیشم که میخواستم سپردمو ببندم مدیر شعبه گفت بذار بمونه بیشتر بهت میدیم گفتم مثلا چقدر؟ گفت 23 -23.5 گفتم نه میبندم گفت دست چک هم میدیم گفتم اگه میشه سپردرو ببندین

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467

بانک آینده کارای حواله ساتنا و پایا و بین بانکی از بانک دیگه نمیشه هنوز انجام داد
چون هنوز نهایتن بانک نشده . بدهکاره به بانک مرکزی مجبوره سود بالاتر بده
البته برای مردم که فرق نداره تا زمانی که با این کاراش نهایتن منحل بشه
پولتون بزارین قوامین که معتبرتره حداقل

alpha041

Registered User
لایک‌ها
83
بانک آینده کارای حواله ساتنا و پایا و بین بانکی از بانک دیگه نمیشه هنوز انجام داد
منظورتون چیه؟!!!!!!!!!!!!!
هم از بانک های دیگه میشه به آینده حواله پایا و ساتنا زد هم از آینده به بقیه بانک ها!
تخریب با دلایل اشتباه درست نیست!

Washington20015

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
الان شما هر بانکی برین بخواین پایا یا ساتنا بزنین راحت میتونین این کار رو انجام بدین
و این که شما میگین بخاطر سود بالاش بدهی داره و......
این استدلال به نظرم درست نیست چون الان شما تو اکثر بانک ها که برین سود بالاتر از نرخ قانونی میدن
چرا که از قافله عقب نمونن وگرنه مردم میرن تو بانک های دیگه سپرده میکنن

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
این بانک مرکزی هم هر سال یه سری بانک ها رو میگیره مجوزشو لغو میکنه
پارسال هم بانک مهر و آینده و چنتا موسسه رو گفته مجوز نداره امسال هم همینطور
اصلا مشخص نیست دارن اونجا چیکار میکنن مگه میشه به همین راحتی مجوز گرفت و مجوز باطل کرد؟

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219

حالا دوست عزیز مجبور نبودی تا فیهاخالدون ماجرا رو تعریف کنی واسه اون کارمند بانک ملت که!! بی درد سر میگفتی خرید دارم خونه میخوام بخرم یا هر چیزی! و حسابو میبستی. کارو کشیدی به زنگ و زنگکشی و استعلام و... . پولتو بدون هیچ حرفی میریختی تو کوتاه مدت ملتت، میومدی خونه راحت ساتنا میزدی به آینده. تموم. باور کنید انقدرم این سودا رو کسی خبرنداره، که ما میایم اینجا جار میزنیم. ( میبینید که حتی کارمند یه بانک دیگه هم خبر نداشته ) حالا اینجا میگیم دیگه لازم نیست به بانکای رقیبم بگیم. هان؟ یا من اشتباه میکنم؟

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
بعضی از دوستان واقعا حرفهای خنده دار میزنن مثل مجوز نداره و اینا
الان من چند ساله تو موسسه مهر اقتصاد حساب دارم چند تا وام هم گرفتم حاضرم شرط ببندم از بانکهای دولتی بیشتر پول داره همینم هی میگفتن مجوز نداره هنوزم که هنوزه عضو شتاب نشده یا موسسه ثامن
بانک آینده که دیگه بانکه و عضو شتاب هست شما میتونی بری از تمام عابر بانکها پول برداری از تمام کارتخوانها خرید کنی از درگاهها خرید اینترنتی کنی حواله های پایا و سحاب بزنی اگه اعتبار نداره پس چرا بانک مرکزی جمعش نمیکنه
از بانکهایی مثل ملی سپه صادرات ملت که میری شعبه یک ساعت میخواد صف بایستی کارمندهاشم حاضر نیستن یکم وقت بزارن چون مجبورن سریع راه بندازن خیلی بهتره الان من میرم بانک آینده کیف میکنم با خیال راحت اونجا میشینی قشنگ برات توضیح میده کاری هم لازم باشه خودش انجام میده هی نمیگه برو کپی بیار خودشون میگیرن برو بده اونور

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
بعضی از دوستان واقعا حرفهای خنده دار میزنن مثل مجوز نداره و اینا
الان من چند ساله تو موسسه مهر اقتصاد حساب دارم چند تا وام هم گرفتم حاضرم شرط ببندم از بانکهای دولتی بیشتر پول داره همینم هی میگفتن مجوز نداره هنوزم که هنوزه عضو شتاب نشده یا موسسه ثامن
بانک آینده که دیگه بانکه و عضو شتاب هست شما میتونی بری از تمام عابر بانکها پول برداری از تمام کارتخوانها خرید کنی از درگاهها خرید اینترنتی کنی حواله های پایا و سحاب بزنی اگه اعتبار نداره پس چرا بانک مرکزی جمعش نمیکنه
از بانکهایی مثل ملی سپه صادرات ملت که میری شعبه یک ساعت میخواد صف بایستی کارمندهاشم حاضر نیستن یکم وقت بزارن چون مجبورن سریع راه بندازن خیلی بهتره الان من میرم بانک آینده کیف میکنم با خیال راحت اونجا میشینی قشنگ برات توضیح میده کاری هم لازم باشه خودش انجام میده هی نمیگه برو کپی بیار خودشون میگیرن برو بده اونور
بحث دارایی نیست.مردم نمیخوان پولی رو که به زحمت به دست اوردن حتی خیلی کم رو بزارن جایی که هنوز مجوز نگرفته چون وقتی یه کسی که میاد پولشو میزاره بانک نمیتونه دو دل باشه که مجوز داره یا نه باید با خیال راحت سرشو بزاره بخوابه.همین سرمایه هم از سرمایه های مردم هست

MehrZaad

Registered User
لایک‌ها
98
حالا دوست عزیز مجبور نبودی تا فیهاخالدون ماجرا رو تعریف کنی واسه اون کارمند بانک ملت که!! بی درد سر میگفتی خرید دارم خونه میخوام بخرم یا هر چیزی! و حسابو میبستی. کارو کشیدی به زنگ و زنگکشی و استعلام و... . پولتو بدون هیچ حرفی میریختی تو کوتاه مدت ملتت، میومدی خونه راحت ساتنا میزدی به آینده. تموم. باور کنید انقدرم این سودا رو کسی خبرنداره، که ما میایم اینجا جار میزنیم. ( میبینید که حتی کارمند یه بانک دیگه هم خبر نداشته ) حالا اینجا میگیم دیگه لازم نیست به بانکای رقیبم بگیم. هان؟ یا من اشتباه میکنم؟
اولا با اون معاون شعبه آشناییت دارم کما اینکه تو نوشته قبلیم هم اشاره کردم از من خواهش کرد تا براش فرم سپرده کوتاه مدت بگیرم این یعنی اینقدر بین ما صمیمیت هست که همچین درخواستی داشت، مورد بعدی اینکه کارمند بانک هیچ پورسانتی نمیگیره که به فرض بخواد چغلی کنه یا زیر آب بزنه یا... که چرا رقیب ما فلان قدر سود میده و ما اینقدر! فراموش نکن یه کارمند بانک از خداشه تو یه شعبه خلوت و کم کار مشغول باشه تا با یه صف و خیل مراجعه کننده... در ضمن داستان سود اون بانک چیز مخفی‌ نیست و هر کسی‌ به هر شعبه‌ای از اون بانک مراجعه کنه عیناً با همون ۲۷% و ۲۳%...مواجه میشه پس فکر نکن اونایی که باید نمی‌‌دونن! و من و شما فقط آگاهیم... حالا اینکه شما احساس خطر کردید اگر به این‌خاطره که همه متوجه همچین بانک و سودی نشن بهتره درخواست بدید این تاپیک کلا پاک بشه چون چیزی که اینجا در موردش بحث میشه و تو گوگل ایندکس... خیلی‌ خطرناک تره تا آشنا کردن یه کارمند از بانک رقیب اون هم بخاطر دوستی و رفاقت...

sphinx2014

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
79
نور یک ساله 28 می دهد
5 ساله را هم 32 درصد

دوستان يه لطفي بكنين. وقتي از موسسه نور صحبت مي كنين، حالا هر خبري، لطفا شهر و شعبه اشو هم كامل بگين. چرا؟ چطور؟
مراجعه كردم به شعبه اي با تابلو چند متري با آرم "موسسه مالي و اعتباري نور" در شهر تهران، قيطريه. رفتم پيش رييس شعبه. گفتم سوداتون؟ گفت موسسه نور تازه داره شكل مي گيره. ما موسسه نميدونم فلان بوديم كه تازه شديم نور. تا وقتي دفترامون فيكس نشن سودمون همون مصوب بانك مركزي و دقيقا همون جدول ابلاغي بانك مركزيه. گفتم ولي من چيز ديگه اي از نور شنيدم.
گفت دوست عزيز اونها باقي مونده اون موسسه هاي قبلي ان كه ادغام شديم همه و شديم نور. شايد اون ها سياست ديگه اي داشته باشن. سياست موسسه ادغامي ما اينيه كه خدمتتون گفتم!

اون دوستمون هم كه گفت بالاي ٣٠ تومن تو نور باز كردن با سود بالاي ٣٠ درصد، اگر پستاي قبلي رو بخونين معلوم شد شهرشون: كرمان و موسسه يكي از موسسه هاييه كه در نور ادغام شده.

همه هم تابلو چند متري "نور" دارن حداقل تو تهران كه من ديدم!

پس اگر خبري از سود يا خدمات نور ميخواين بدين، بي زحمت اسم شهر و نام شعبه (شعبه قيطريه، پارك وي و يا هرچي...) رو هم تو خبرتون اطلاع بدين. وگرنه فقط باعث سردرگمي دوستان مي شه.
چون الان كه داريم صحبت مي كنيم حتا يك سايت اينترنتي رسمي هم نميتونين پيدا كنيد با نام موسسه نور. با اسامي ديگه ( كه بعضي از دوستان اينجا مي گن همون ادغامي هان كه شدن نور) شايد داريم. نور هنوز تا اين ساعت نداريم.
مي تونين شخصا تو گوگل سرچ كنين.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited:

mkh58

Registered User
لایک‌ها
69
موسسه نور خیابان جیحون تشریف ببرید کنار بانک اینده است
ادرس بانک اینده شعبه جیحون را در سایت پیدا کنید بعد بروید موسسه نور
یک ساله 28 درصد 2 ساله 29 درصد سه ساله 30 درصد 4 ساله 31 درصد 5 ساله 32 درصد

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
اولا با اون معاون شعبه آشناییت دارم کما اینکه تو نوشته قبلیم هم اشاره کردم از من خواهش کرد تا براش فرم سپرده کوتاه مدت بگیرم این یعنی اینقدر بین ما صمیمیت هست که همچین درخواستی داشت، مورد بعدی اینکه کارمند بانک هیچ پورسانتی نمیگیره که به فرض بخواد چغلی کنه یا زیر آب بزنه یا... که چرا رقیب ما فلان قدر سود میده و ما اینقدر! فراموش نکن یه کارمند بانک از خداشه تو یه شعبه خلوت و کم کار مشغول باشه تا با یه صف و خیل مراجعه کننده... در ضمن داستان سود اون بانک چیز مخفی‌ نیست و هر کسی‌ به هر شعبه‌ای از اون بانک مراجعه کنه عیناً با همون ۲۷% و ۲۳%...مواجه میشه پس فکر نکن اونایی که باید نمی‌‌دونن! و من و شما فقط آگاهیم... حالا اینکه شما احساس خطر کردید اگر به این‌خاطره که همه متوجه همچین بانک و سودی نشن بهتره درخواست بدید این تاپیک کلا پاک بشه چون چیزی که اینجا در موردش بحث میشه و تو گوگل ایندکس... خیلی‌ خطرناک تره تا آشنا کردن یه کارمند از بانک رقیب اون هم بخاطر دوستی و رفاقت...
حالا چرا انقدر عصبانی؟! من از دوستی شما با معاون اون شعبه بی اطلاع بودم، چون جوری نوشته بودین که انگار خیلی اصرار کردین تا سپرده رو براتون ببندن، رو این حساب گفتم. و اینکه اتفاقا برعکس گفته ی شما، یه بخشی از حقوق کارمندای بانک به زیاد و کم شدن سپرده های اون شعبه بستگی داره. یه درصدی داره خودشون میدونن. اینجوری نیست که کارمندا ذوق کنن که آخ جون پول از شعبمون بره مشتریا کم بشن اینجا خلوت بشه!! کلا یه بخش اصلی حرف من این بود که لزومی نداره برای بستن یه سپرده انقدر توضیح داد به کارمندا یا معاون یا هر کسی. میدونی؟ موارد مشابهی دیدم طرف به خودش اجازه میده مدام سوال پیچ کنه چرا میبندی؟ کجا میخوایی ببری؟ فلان بیسار.. مگه وقتی سپرده بازمیکردم پرسیدی از کجا آوردم؟! .. اینجوری خلاصه، بیشتر حرفم این بود. بعدم با توضیح، حساسیت روی اون بانک مقصد بیشتر میشه، تو گزارشا و .. و .. و ...

alpha041

Registered User
لایک‌ها
83
موسسه نور خیابان جیحون تشریف ببرید کنار بانک اینده است
ادرس بانک اینده شعبه جیحون را در سایت پیدا کنید بعد بروید موسسه نور
یک ساله 28 درصد 2 ساله 29 درصد سه ساله 30 درصد 4 ساله 31 درصد 5 ساله 32 درصد
کف مبلغ نداره؟

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
دوستان يه لطفي بكنين. وقتي از موسسه نور صحبت مي كنين، حالا هر خبري، لطفا شهر و شعبه اشو هم كامل بگين. چرا؟ چطور؟
مراجعه كردم به شعبه اي با تابلو چند متري با آرم "موسسه مالي و اعتباري نور" در شهر تهران، قيطريه. رفتم پيش رييس شعبه. گفتم سوداتون؟ گفت موسسه نور تازه داره شكل مي گيره. ما موسسه نميدونم فلان بوديم كه تازه شديم نور. تا وقتي دفترامون فيكس نشن سودمون همون مصوب بانك مركزي و دقيقا همون جدول ابلاغي بانك مركزيه. گفتم ولي من چيز ديگه اي از نور شنيدم.
گفت دوست عزيز اونها باقي مونده اون موسسه هاي قبلي ان كه ادغام شديم همه و شديم نور. شايد اون ها سياست ديگه اي داشته باشن. سياست موسسه ادغامي ما اينيه كه خدمتتون گفتم!

اون دوستمون هم كه گفت بالاي ٣٠ تومن تو نور باز كردن با سود بالاي ٣٠ درصد، اگر پستاي قبلي رو بخونين معلوم شد شهرشون: كرمان و موسسه يكي از موسسه هاييه كه در نور ادغام شده.

همه هم تابلو چند متري "نور" دارن حداقل تو تهران كه من ديدم!

پس اگر خبري از سود يا خدمات نور ميخواين بدين، بي زحمت اسم شهر و نام شعبه (شعبه قيطريه، پارك وي و يا هرچي...) رو هم تو خبرتون اطلاع بدين. وگرنه فقط باعث سردرگمي دوستان مي شه.
چون الان كه داريم صحبت مي كنيم حتا يك سايت اينترنتي رسمي هم نميتونين پيدا كنيد با نام موسسه نور. با اسامي ديگه ( كه بعضي از دوستان اينجا مي گن همون ادغامي هان كه شدن نور) شايد داريم. نور هنوز تا اين ساعت نداريم.
مي تونين شخصا تو گوگل سرچ كنين.

Sent from my iPhone using Tapatalk

سایت موسسه نور

http://www.cinoor.ir/portal/Home.aspx

فروش تمام سهام واگذار شده در بورس ...اتمام یافته سهام موسسه نور در بورس
موسسه اعتباري نور (ونور) - بازار عادي فرابورس 08:28:43
خرید معامله فروش
undefined 1,000 undefined
اولین پایانی
0 1,000 1,000
بازه روز 0 0
قیمت مجاز 1,050 950
بازه هفته 0 0
بازه سال 1,000 1,000
تعداد معاملات 0
حجم معاملات
0
ارزش معاملات
0
ارزش بازار
1,500 B
تعداد سهام
1.5 B
حجم مبنا
1
سهام شناور %
میانگین حجم ماه
0
آخرین معامله 1392/12/19
وضعیت ممنوع-متوقف
EPS

شعب موسسه پیشگامان (کلیک کنید)
شعب موسسه ریحانه گسترمشیز (کلیک کنید)
شعب موسسه کارسازان آینده (کلیک کنید)

اخبار تایید کننده
http://banker.ir/news/21612/
http://banker.ir/news/68954/

http://www.akhbarbank.com/vdcgxn9x.ak9x34prra.html

در ضمن کافیه یک ایمیل بزنید به بانک مرکزی بگید تنها موسسه ای که در میان موسسات مجوز نگرفته 80 درصد مراحل را طی نموده و تی مبلغ واریزی به بانک مرکزی را پرداخت کرده است کدام است تا با جواب موسسه نور مواجه شوید!!!..

حتی در خبرها هم هست که موسسه نور
سرمایه اولیه این شرکت براساس مجوز بانک مرکزی، ۳.۰۰۰ میلیارد ریال منقسم به ۳.۰۰۰ میلیون سهم عادی یک هزار ریالی است که ۵۰ درصد آن توسط موسسان و ۵۰ درصد باقیمانده آن هم در پذیره نویسی عمومی تأمین شده است.

Last edited:

alpha041

Registered User
لایک‌ها
83
کف مبلغ ندارد. تمام شعب نور همین سود را میدهند البته تا قبل از عید که مجور نگرفته اند بعدش دیگه معلوم نیست.
یعنی دیگه الان با این نرخ ها باز نمی کنند؟
من از یک شعبه تو خیابان طالقانی پرسیدم گفت همون 22درصد، اگر شعبه جیحون با نرخ هایی که فرمودید الان باز کنه خیلی خوبه

Musso

Registered User
لایک‌ها
42
جلسه كلي مجمع بين سه موسسه نور آرمان وفرشتگان كه الان نور هست قراره شنبه آينده برگزار بشه و شايد سودها تغيير كنه پس اگه كسي ميخواد حساب باز كنه زودتر بجنبه

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
یعنی دیگه الان با این نرخ ها باز نمی کنند؟
من از یک شعبه تو خیابان طالقانی پرسیدم گفت همون 22درصد، اگر شعبه جیحون با نرخ هایی که فرمودید الان باز کنه خیلی خوبه
جایی برید که ریحانه گستر باشه همین سود رو میدن. باقی موسسات ادغام شدشون من اطلاعی ندارم.

بالا