برگزیده های پرشین تولز

درخواست معرفی تعمیرکار مجرب سیستمهای صوتی قدیمی و یک راهنمایی

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
پیرو صحبتهایی که در تاپیک
http://forum.persiantools.com/threa...-████▓▓▓▓▒▒▒▒░░░░.631581/page-2#post-10494200
انجام شد عکسهای جلو و پشت دستگاه رو گذاشتم یخورده کیفیت نداره اما منظور من رو میرسونه.

2014-11-13 13.37.39.jpg 2014-11-13 13.38.08.jpg 2014-11-13 13.38.29.jpg 2014-11-13 13.38.50.jpg

عکسهای پشت دستگاه رو که ببینید سمت راست فیشهای ورودی بلندگوهاست که با یک دکمه 2 کانال و 4 کانال میشه ضمنا در سمت چپ هم کلیه ورودیها به دوقسمت front و rear‌ قسیم میشن.
حالا سوال من این بود که میتونم 2 باند دیگه به این دستگاه وصل کنم ؟ اگر آره باندها باید چه مشخصاتی داشته باشند ؟ صدا چه جوری پخش میشه ؟

یه درخواست هم دارم : لطفا از دوستان اگر کسی تعمیر کار منصف و معتبر برای تعمیر دک و آمپلی های قدیمی مثل همین رو میشناسه ممنون میشم معرفی کنه. دکمه ولوم آمپلی ایراد داره و بعضی جاها کانالهای صدا رو قطع و وصل میکنه که با یکی دو بار حرکت دادن سایر دکمه ها خوب میشه و دک هم کاست رو عقب و جلو میبره اما وقتی دکمه پخش رو میزنم نمیتونه بچرخه و میزنه بیرون
http://forum.persiantools.com/members/akbar6222.233052/

sgwp

Registered User
لایک‌ها
585
خودم تعمیرکارم داداش. مشکلت چه؟
ممنون.
همونطور که در پست اول گفتم پنل جلوی آمپلی مشکل داره. یعنی وقتی صدا رو کم و زیاد می کنیم یک کاناله دو کاناله میشه و وقتی خود دکمه ولوم یا یکی دیگه از دکمه ها رو کمی روشون فشار میدیم یا بالا و پایین می کنیم درست میشه. مطمئنم از خرابی یا کثیفی ولوم نیست چون این مشکل با یخورده فشار یا چرخوندن سایر دکمه ها حل میشه.
دک هم مشکل پخش داره .کاست رو خیلی خوب و با سرعت عقب و جلو میبره اما وقتی دکمه پخش رو میزنیم گیر میکنه و میپره بیرون با کاستهای مختلف امتحان کردم. یکی میگفت از تسمه هاشه ولی اگه از تسمه بود باید موقع عقب جلو کردن هم مشکل میداشت. راستی عکس دک رو نذاشتم دکمه هاش مکانیکی نیست که با فشار دست بره پایین.

irfiz49

Registered User
لایک‌ها
73
باىد بىارىن ببىنىم تا جاى ممکن ردىف مىکنىمش

بالا