برگزیده های پرشین تولز

مشکل در نمایش ایندکسی های وب مستر تولز

2sweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
من به یه مشکل عجیب بر خوردم و نمیدونم چرا اینجوری هستش
در وب مستر تولز در بخش index status عدد 0 نمایش داده شده
در حالی که سایت روزانه 800 ای پی بازدید داره و حدود 100 تاش از گوگل وارد سایت میشن
مشکل کجاس؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
سایت مپ ثبت کردید؟

2sweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بله
در بخش سایت مپ هم
577 URLs submitted
168 URLs indexed
دارم
site.jpg

all of

Registered User
لایک‌ها
416
فکر کنم دوستان دیگه هم این مشکل رو مطرح کرده بودند

2sweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ممنون میشم اگه کسی اطلاعات داره در اختیار من بزاره

gazelle

Registered User
لایک‌ها
8
مشکلی نیست ، اون قسمت بعضی وقت ها دیر آپدیت میشه...

baharehh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
در حالی که سایت روزانه 800 ای پی بازدید داره و حدود 100 تاش از گوگل وارد سایت میشن
مشکل کجاس؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
مشکل کجاس؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
ممکن است گوگل صفحات سایت شما را index کرده باشد ولی هنوز آن را در گوگل وبمستر آپدیت نکرده باشد و چند هفته تا بروز رسانی جداول در گوگل وبمستر طول بکشد.از عملگر آدرس صفحه :site می توانید در جستجوی گوگل استفاده کنید تا دریابید که صفحات مدنظرتان index شده اند یا خیر.جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://webmaster.websima.com/index-status/

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
در مورد مشکلتون ممکنه یکی از اتفاقات زیر افتاده باشه:
۱- شما ممکنه وب‌سایتتون رو با www در گوگل ثبت کرده باشید و بک لینک ها به نسخه‌ی بدون www داده شده باشه. یا برعکس. گوگل و گوگل وبمستر بین این دو تفاوت قائل می‌شه. می‌تونید برای امتحان کردن این موضوع، نسخه‌ی دیگر سایت رو هم در گوگل وبمستر تولز ثبت کنید و چک کنید ببینید ایندکس‌ها رو نشون می‌ده یا خیر.
۲- ممکنه زمان بیش‌تری نیاز باشه برای این‌که ایندکس‌ها رو در وبمستر تولز نمایش بده.
۳- گوگل همیشه گفته که تمام ایندکس‌های شما ممکنه در وبمستر تولز نمایش داده نشه. و دلیلش رو هم به روشنی بیان نکرده. اما می‌شه حدس زد که با این کار می‌خواد از محرمانه بودن الگوریتمش محافظت کنه. چرا که اگر همه‌ی ایندکس‌ها رو نشون بده، شما با بررسی دقیق می‌تونید حدودی مشخص بکنید که کدوم صفحه تاثیر بیش‌تری روی رتبه‌ی جستجوی شما گذاشته یا و سریع‌تر ایندکس شده و وقتی شما این صفحات رو شناسایی کنید، با بررسی اون صفحات می‌تونید به الگوریتم اعتبارسنجی صفحات گوگل نزدیک بشید و این می‌تونه بسیار خطرناک باشه برای گوگل. گرچه که نزدیکی به الگوریتم گوگل فقط صحبت کردنش راحته، وگرنه به این سادگی‌ها نخواهد بود.
در کل ایندکس‌هاتون رو در سرویس‌های مختلف بررسی کنید و نگران نباشید اگر در وبمستر تولز نمایش داده نمی‌شه. عدم نمایش ایندکس‌ها، معنیش این نیست که صفحاتتون ایندکس نشدن یا ایندکسی ندارید. بلکه صرفا در وبمستر تولز نمایش داده نمی‌شن.
برای بررسی تعداد ایندکس‌هاتون ابزارهای مختلفی در اینترنت وجود داره. اما ساده‌ترینش که باز هم ممکنه همه‌ی صفحات ایندکستون رو نمایش نده اینه که در گوگل این عبارت رو سرچ بفرمایید. تعداد نتایج پیدا شده، تعداد صفحات ایندکس شده‌ی سایتتون خواهد بود.
site:yourdomain.com
---
پی‌نوشت: من این توضیحات رو برای سوال یکی دیگه از دوستان که مشکلش مشابه مشکل شما بود اما در مورد بک‌لینک بود هم آوردم. پاسخ‌ها برای هر دو موضوع صدق می‌کنه.

بالا